azjatycka oczywiście

DBSK [wywiady, programy, dramy i inne]

Postprzez Katimon » 28 lis 2006 18:41

Dev ty to gamon jestes wiesz....dobrze przetlumaczylas i tyle a nie szajs...czego ty od siebie wymagasz???....
a jak tak bardzo chcesz zeby bylo cos to nauczsie koreanskiego japonskiego i chinskiego zeby tlumaczyc z oryginalu:P
Obrazek
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postprzez kikisriki » 12 sty 2007 20:28

oooooooo czemu ja wczesniej nie widzialam tego tematu tylko ten dlugasny!! eee teraz to ja juz wiem o co chodzi!! dzieki devi!!! poczytam dokladniej i przynajmniej nie bede taka ignorantka!! a co do dram z nimi to co polecasz?
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Postprzez Devi » 12 sty 2007 20:33

No bo ten temat to bardziej taki informacyjny niż dyskusyjny ;)
(i lepiej zeby tak zostalo... bo jak sie rozgadamy i tutaj to bedzie kolejny temat liczacy milion stron... a ze juz taki mamy wlasnie o DBSK to nie ma sensu robic nastepnego hehe ;)).
A z dram.... no dużo tego nie bylo... i to nie takie zwyczajne dramy jak np. Kim Sam Soon itp...
Mieli po prostu serie 5 odcinkow z Banjun Dramy (banjun drama to taka seria... kazdy odcinek to praktycznie inna historia z innymi aktorami itp... i do tego historie sa specyficzne bo potrafia miec dziwaczne zwroty akcji i zakonczenia :P).
Innymi slowy co polecam - wszystko... poniewaz nie bylo tego wiele (vacations ma 5 odcinkow, banjun drama DBSK tez tyle samo i jakies pojedyncze odcinki z nimi ktore wypisalam.... w sumie nawet by nie wyszla jedna seria zwyklej dramy bo te odcinki nie trwaja nawet godzine jak to bywa zazwyczaj w Kor. dramach :P).
No ale ogolnie przydaloby sie kilka teledyskow obejrzec... jakby co to moge Ci podac linki do kilku na youtube zebys zerknela ;)
Jeszcze co do info o nich - ja tu wypisalam to wszystko tylko szczątkowo... ale TUTAJ są wszystkie podstawowe informacje jakie powinno sie wiedziec o nich na poczatek :P
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Pierwsze Polskie Forum DBSK
Devi
Doramowy maniak

Postprzez ayako » 12 sty 2007 21:27

o nie... wiki... po ostatnim szynkowym incydencie związanym z wiki mam do niej wstręt.. :/
ayako
Przyklejony do ekranu

Postprzez Katimon » 12 sty 2007 23:49

ayako czyzby chodzilo ci o to ze napisali ze Hero i Micky uprawiali sex analny a z tylu Yuhno sie masturbowal?? <przepraszam ze wyrazenia ale jakos nie moglam tego inaczej napisac bo sie poprostu nie dalo>...wiesz ja cie calkowicie rozumiem jak Dev mi to pokazala to az mnie zatkalo i bylo tyklo tak

Dev: tylko nie krzycz
Katimon: aaaaaaa
Dev: mowilam zebys nie krzyczala
Katimon:< czyta dalej i>AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ja nie wiem jak mozna cos takiegomozna bylo napisac...ehhh
Obrazek
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postprzez madziorekk » 12 sty 2007 23:57

No nie, a ja oczywiście o niczym nie wiem :/ O co chodzi? Możecie mnie oświecić?
Katimonn - po twoim wpisie jestem w niemałym szoku...
Obrazek
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postprzez Devi » 13 sty 2007 00:12

Eh... w ramach tego - aby nie robic tu dalszej dyskusji to wyjasnie to w tym drugim temacie :P
Ja wam dam dyskusje tutaj xP
Trzeba dobijac do 100 stron w tym drugim temacie a tutaj zostawic wszystko w spokoju... bo ludzie i tutaj beda sie bali wchodzic hehe :P
OK, zarzącam przerzucenie się TUTAJ ze wszelkimi pytaniami itp :P
Co do tego incydentu z eiki - madziorek, po prostu ktos zrobil glupi zart i napisal na wiki ze w necie byl filmik z tym co Katimon napisala (Kati - moglas to zachowac juz dla siebie... nie musialas byc taka bezposrednia... ty to jak Yoochun z tym dlugim jezorem :P).
Ogolnie to byl glupi zart i tyle ^^' (dosc niesmaczny ze tak powiem...).

========================================

Fanficki Duszyczek z Doki 2!
(wszelkie komentarze proszę TUTAJ !!! )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szynkowa przygoda (by Lusiaczek)

Spoiler:
1 część "Szynkowej przygody"

Piękny zimowy wieczór. Ciepło, gwiazdy pięknie świecą na niebie… Wprost wspaniały czas na spacery pośród białych zasp. Wprost wspaniały czas, na – choć zimowe – wspaniałe randki.
Ale choć wieczór wspaniały, wszędzie pełno zakochanych par, wszędzie czuć bijącą miłość to i tak 5 dziewczyn z różnych stron Polski, siedziały same w swoich pokojach wzdychając do pięciu cudownych skośnych postaci… Wszystkie pięć nie mogąc przestać myśleć o szyneczkach postanowiły wejść na doki i napisać długaśnie długiego posta, aby się wyżalić.
Gdy już napisały zauważyły, że ich forumowe przyjaciółki również są smutne… I tak całą noc, aby się rozweselić, pisały o szynkach, wymieniały się zdjęciami, informacjami, swoimi wrażeniami.
Nad ranem, dziewczyny były już tak zmęczone, że resztkami sił powlekły się do łóżek, aby śnić o szynkach… Nie zdejmując ubrań wskoczyły do łóżek i natychmiast zaczęły śnić…

Lusia poczuła jak coś mokrego spada na jej twarz. Najpierw była to jedna kropla potem kolejna aż zdała sobie sprawe ze pada na nią deszcz. Otworzyła oczy i to, co zobaczyła przeraziło ją.
Leżała na zielonej ławce w mieniącym się od złotych liści parku. Obok niej siedziała jakaś dziewczyna a naprzeciw leżały jeszcze trzy. Spały one najwidoczniej bardzo mocnym snem, bo choć padał deszcz one leżały bez ruchu. Nagle Lusia zdała sobie sprawę, że owe dziewczyny były jej koleżankami z forum. Rozpoznała bynajmniej Devi, która właśnie słodko chrapała na jej ramieniu. Lusia postanowiła obudzić dziewczyny i dowiedzieć się, co się stało.
- hej… wstajemy… No ej śpiochy jedne deszcz pada no! – Lusia z każdym słowem mówiła głośniej, bo żadna z dziewczyn nie dawała nadal po sobie oznak życia. Po chwili jednak wszystkie cztery ocknęły się i zdziwionym wzrokiem patrzyły na siebie.
- ja cię skądś znam. – Powiedziała do Lusi brązowowłosa dziewczyna. Lusia spojrzała na nią i po chwili rozpoznała w niej swoją przyjaciółkę z gadu! Uśmiechnęła się do niej.
- Pewnie, że mnie znasz! To ja Lusia! – Powiedziała i podeszła do niej, aby zaliczyć przytulanie obmacywanie, które zazwyczaj trzeba znosić przy rodzinnych odwiedzinach.
Vyette zrobiła zdziwioną minę. Potem odwzajemniła uśmiech i przytulano - obmacywanko.
-Lusia? Ta z forum? – Odezwała się dziewczyna o krótkich blond włosach, która siedziała obok Vyette.
- Tak – opowiedziała zmieszana Lusia. – Czy my przypadkiem wszystkie nie znam się z forum? Ty chyba jesteś Devi…?
-Tak. To ja. Co tu się w ogóle dzieje? I dlaczego jesteśmy TAK ubrane – Devi spojrzała na wszystkie dziewczyny po kolei.
Dziewczyny faktycznie były dziwnie ubrane. Każda nich miała na sobie dość wyzywająco połyskujące stroje. Na dodatek były mocno umalowane i miały karnawałowe fryzury.
- Czuje się jak jakaś dziwka - odezwała się dziewczyna o krótkich brązowych włosach.
- Mi też się to nie podoba…, Co tu się w ogóle dzieje?! Jak ja się tu znalazłam?!- Powiedziała Vyette z oburzenie i zaczęła się dookoła rozglądać. Nagle zauważyła, że niedaleko nich na ławce siedziała para młodych ludzi.
Dziewczyny postanowiły podejść do nich i zapytać się, co to za miejsce. Gdy podeszły o mało nie zemdlały ze zdziwienia. Para była skośnooka i nawijała po Koreańsku..
Devi przełamała się pierwsza i zapytała się pary, co to za miejsce. Oni odpowiedzieli:
- Nie widać? Park!
- Ale chodzi mi o miasto… - Devi zmieszała się trochę, ale nadal stała i gapiła się na parę czekając na odpowiedź.
- Seoul a co ma być? Z choinki się urwałaś? – Chłopak obdarzył dziewczyny wzrokiem, który mówił, „Co za idiotki…”.
A dziewczyny… No właśnie dziewczyny nie mogąc wykonać żadnego ruchu stały i gapiły się na oddalająca się parę młodych Koreańczyków.
Po dłuższej chwili:
-Seoul? OMG… SEOUL?! Jesteśmy w Korei?! – Krzyknęła Ania machając przy tym energicznie rękoma.
- Skoro my jesteśmy w Korei to jak tamten chłopak zrozumiał mnie jak się go pytałam? Przecież mówiłam po polsku… Chyba– zauważyła Devi.
- Eeee… - dziewczynom odebrało mowę.
Lusia rozejrzała się dookoła i zauważyła w oddali jakiś wielki sklep, nad którym wisiał napis, który o dziwo Lusia zrozumiała.
- My chyba mówimy po Koreańsku. Widzicie tamten napis nad sklepem? Ja wiem, co on oznacza… A nigdy się nie uczyłam mówić, po Koreańsku, ani pisać!
Dziewczyny spojrzały po sobie i jeszcze bardziej zmieszane zaczęły się rozglądać.
Wszystkie myślały nad tym wszystkim. W pewnym momęcie Dora powiedziała:
- No to super. Jesteśmy tu bez kasy, z dala od domu, w stroju jak dla panienek do towarzystwa… Świetnie.. No… świetnieee… - nagle Dora zemdlała…

"Beautiful Life...?"

Spoiler:
„Beautiful Life ?”

Prolog

Japonia:
Siedziała przed lustrem w zamyśleniu. Jej życie w ostatnim czasie zmieniło się dramatycznie. Można by było pomyśleć, że ma wszystko o czym mogła marzyć... nawet ona tak myślała... przez pewien czas. Przez pewien czas wszystko szło idealnie, myślała wręcz, że to sen. Niestety, w pewnym momencie wszystko zaczęło się komplikować.
- Ithildin, za 5 minut wchodzimy na antenę! – z zamyślenia wyrwał ją głos zza drzwi jej garderoby.
Bez słowa wstała, podeszła do drzwi i wyszła.
Wszystko się skomplikowało ale.... czy naprawdę musiała od tego uciekać? Mogła przecież przeczekać, wszystko się mogło ułożyć... a jednak stchórzyła. Stała dokładnie po środku. Mogła kontynuować swą ucieczkę i zamknąć ten rozdział swojego życia, ale mogła też powrócić i stawić czoła problemom.... tylko czy ma na to siłę? Bała się... gdyby tylko ktoś wyciągną do niej rękę, pomógł jej... Zaśmiała się przy tej myśli.
- Przecież chciał Ci pomóc, - myślała - głupia... gdybyś tylko mu powiedziała o co chodzi... gdybyś tylko nie udawała, że nie wiesz co się w około dzieje... ale nie, ty wolałaś zwiać, bo tak Ci było łatwiej...
Kiedy postanowiła odejść myślała, że tak będzie lepiej dla wszystkich... ale czy to była prawda? Może to była po prostu kolejna wymówka którą wymyślała aby łatwiej jej było od tego wszystkiego uciec?
Szła korytarzem prowadzącym z garderoby do studia. Miał być to tylko kolejny niewielki wywiad... ale tak naprawdę wiedziała jakie w nim padnie pytanie. Pytanie, od którego będzie zależało jej dalsze życie. Miała już niewiele czasu aby zdecydować. Siadając na fotelu obok prowadzącego sama nie znała jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Tak naprawdę w duszy modliła się aby ono jeszcze nie padło, nie teraz, nie dzisiaj....
Ekipa dała znać. 3...2....1.... zaczęło się.

Korea:
- Było nam naprawdę miło was gościć w dzisiejszym programie. Niestety co dobre szybko się kończy. Tak czy inaczej na koniec zachowaliśmy pewne pytanie do jednego z was. Pytanie, które prawdopodobnie dręczy od pewnego czasu większość waszych fanek. Prosiliście kiedyś o to, aby fani nie wierzyli w plotki dopóki sami ich nie potwierdzicie.
- Tak, to prawda. – odpowiedzieli niemalże chórem. Tak naprawdę wiedzieli już jakie to będzie pytanie, ale odpowiedź znał tylko jeden z nich. W duchu mieli nadzieję, że to pytanie nie padnie. Niestety. Teraz siedzieli spięci czekając na moment, którego tak naprawdę nie można było uniknąć. Była to tylko kwestia czasu.
- W takim razie – kontynuował prowadzący – Yunho, czy prawdą jest iż łączy Cię z Ithildin coś więcej niż tylko przyjaźń?
Zapadła cisza. Nie tylko prowadzący czekał na odpowiedź. Czekała na nią też pozostała czwórka. Znali prawdę, ale tak naprawdę nie wiedzieli jak na to pytanie odpowie ich przyjaciel.
Przez tyle czasu Yunho sam nie znał odpowiedzi na to pytanie. Nawet nie zauważył, gdy przyjaźń zamieniła się w coś więcej. Wydaje się, że wszyscy koło niego zauważyli to wcześniej niż on sam... a przede wszystkim fani. On sam zorientował się dość późno. Było między nimi wiele niedomówień, a on nigdy nie powiedział jej tego wprost. Bał się popełnić błąd. Kubłem zimnej wody okazał się dla niego jej wyjazd do Japonii. Czy to za późno? Czy to za późno aby powiedział jej co naprawdę czuje? Nie odbierała jego telefonów, wiedział, że jeżeli ma okazję jej to powiedzieć to teraz jest to jego jedyna szansa.

Japonia:
- Ostatni film z Twoim udziałem okazał się wielkim sukcesem.
- Tak. To prawda. To wszystko oczywiście dzięki pozostałym członkom obsady oraz wspanialej ekipie
- hahaha – prowadzący roześmiał się – i oczywiście Tobie też. W końcu nieczęsto zdarza się aby osoba spoza Azji zyskała tu takie uznanie – uśmiechną się do niej ciepło. Faktycznie... wiele osób ją polubiło ale też wiele miało ją za wroga. Szczególnie część fanek DBSK o czym kilka razy przekonała się na wlanej skórze.
- Mimo to – kontynuował prowadzący – krążą pogłoski iż gdy skończysz wszystkie zaplanowane wcześniej zdjęcia masz zamiar wrócić do domu. Czy to prawda?
Tak... to było pytanie którego nie chciała usłyszeć. W duszy wiedziała jednak, że go nie uniknie. Modliła się aby wysiadł prąd, zaczęło się trzęsienie ziemi... cokolwiek. Niestety nic takiego się nie stało... a przynajmniej nic, o czym wiedziała. Musiała więc odpowiedzieć. Podjęła decyzję.
- Tak. Zaraz po zakończeniu ostatnich zaplanowanych zdjęć wracam do Polski. – mówiąc to, kilka razy załamał jej się głos, a jej serce przeszył dziwny ból.
Tak chciała, żeby ktoś ją zatrzymał przed powiedzeniem tego... tak bardzo chciała żeby wyciągną do niej rękę jeszcze raz... tym razem by jej nie odrzuciła.
Nie wiedziała tylko jednego – nie miała pojęcia, co tak naprawdę dzieje się w Korei.

Korea:
Nagle Yunho przerwał ciszę panującą po tym, jak prowadzący zadał swe pytanie.
- Tak. To prawda. – powiedział ściszonym głosem - Łączy nas coś więcej – Postanowił zebrać wszystkie swoje siły aby powiedzieć coś, co już dawno powinien i coś, co od dawna chciał. Coś go jednak zawsze zatrzymywał. Rozsadek? Wątpliwości? Strach? Teraz to już nie było ważne. Wiedział, że jeśli nie powie tego teraz, to może już nie mieć okazji. Wzią głęboki oddech i powiedział. – Kocham ją. – wykorzystał szansę... niestety. Ithildin nie mogła go już usłyszeć.
W studiu zapanowała ponownie cisza.

(cdn... maybe...)

Devi
Doramowy maniak

Postprzez ayako » 13 sty 2007 00:42

jakiś fan, a raczej antyfan powypisywał brednie na temat Szynek.. po czym po paru godzinach to skasowano... bo jak wiadomo (albo i nie) wikipedię każdy może edytować...
konkretnie to chodzilo o to, że niby w Internecie ktoś wypuścił filmik z Jae i Mickim uprawiającymi sex analny oraz z Yunho, który miał się za nimi masturbować... oczywiście większość fanów w to nie uwieżyla, ale mała afera się zrobila ^^' (na LJ było ponad 200 komentarzy do tego newsa).. tym bardziej, że nigdzie nie bylo tego filmiku (a pierwsze co to na YouTube by był)
Niemniej jednak niesmaczne to bylo i mnie osobiście zdenerwowało, bo co jak co ale Szyneczki nie pozwoliłby sobie na takie coś (nawet jeżeli są 'razem' w co wątpię ^^) I wiecie najbardziej mi żal Szyneczek wlaśnie w takich momentach.. no bo co oni muszą czuć czytając takie oszczerstwa... eh... brak mi słów...
Nium.. ale na szczęście dosyć szybko ucichło na ten temat ^^
mam nadzieję, ze wystarczająco wyjaśniłam ^^
ayako
Przyklejony do ekranu

Postprzez madziorekk » 13 sty 2007 00:50

Dzięki Ayako za wyjaśnienie ^_^
Kurcze nic o tym nie wiedziałam, eh, aż mi się przykro zrobiło. Ciekawe co za idiota takie coś wymyślił [dorwałabym go to ***]. Mi też szkoda szynek, jeśli na to jakimś przypadkiem trafił to musiało im się zrobić naprawdę przykro. Zresztą jest pewna grupa antyfanów szynek, którzy zrobią wszystko, aby zaszkodzić DBSK :(
Obrazek
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postprzez Devi » 14 sty 2007 02:29

Fanficki Duszyczek z Doki 3!
(wszelkie komentarze proszę TUTAJ !!! )

Wakacyjna przygoda (by Katimon)

Wakacyjna przygoda:wstep czyli jak to sie zaczeło

Spoiler:
,,Wakacyjna przygoda''
W rolach głównych:
Dev-Kasiek-Kaftarzynka
Katimon-Kati-Kasia

Jak zwykle to był kolejny monotonny dzień w szkole.....momo ze Kati i Dev juz nie chodzily razem do szkoly czoly sie tak samo...obie umieraly z nuduw na kolejnej bezwartosciowej lekcji jezyka Polskiego...i tak niek nie sluchal...pozatych raczej nie mial kto...poniewaz byl to ostatni tydzien szkoly 3/4 klas odpuscila sobie szkole...ale nie one....Chcialy by ten ostatni tydzien byl inny niz wszystkie...Dlaczego??...poniewaz to nie byl tylko ostatni tydzien szkoly ale ostatni rok w tej szkole...juz za niecaly miesiac matura i rozstanie z klasa...momo iz Kati czesto narzekala na swoja klase szczegolnie na chlopakow to wiedziala ze wlasnie tego bedzie jej najbardziej brakowac...natomiast Dev momo ze jej klasa liczyla tylko 2 chlopakow i reszte nieznosnych dziewuch wiedziala ze te 3 lata spedzone z nimi nie byly zle...szczegolnie wtedy gdy wszyscy razem wystepowali na scenie:]...
Ostatni dzien szkoly byl zarazem ostatnim dniem spedzonym w gronie klasy....po rozdaniu swiadectw maturalnych Katimon wraz z Duna (3 ztrija wiedzm Katimon Dev i Viqs) wracaly tramwajem rozmyslajac czy Dev wrocila juz do domu czy jescze siedzi w szkole....w tym samym czasie De juz siedziala w autobusie i rozmyslala gdzie jej przyjaciolki poszly opijac maturke...
Gdy Dev wrocila do domu panowal tam wielki charmider
-co sie dzieje??
-jak to co przeciez juz Ci mowilem ze jak tylko odbierzesz swiadectwo jedziemy na mazury na dzialke...
-nic nie mowiles..jak zwykle ja nic nie wiem...a moze ja nie chce jechac co??
- i co zostaniesz sama??...nic z tego moja droga...w tym roku jedziesz na cale lato na mazuru bo trzeba wyremontowac domek i jest troche prac...
-Co?! no to chyba jakis zart....nie spedze calego lata na pracy...
- owszem tak....i zadnego marudzenia migiem na gore pakuj sie i przebiez...bo wyjezdzamy jeszcze dzis...
-ale ja mialam sie dzis spotkac z Kaska i Duna
-To sie nie spotkasz..
- no tak latwo ci mowic....bo to nie twoje przyjaciolki....
-dosyc tego moja panno...migiem na gore i masz za 2 godziny byc spakowana
-to nie sprawiedliwe...czemu Michal nie jedzie??
-bo jedzie ze szkoly na oboz wedrowny...juz zaplacil i dlatego nie jedzie...
-to nie sprawiedliwe...
-w zyciu nic nie jest sprawiedliwe...pozatym nie bedziesz sama towja siostra Lilka tez tam bedzie...
-lal tez mi pocieszenie...bedziemy harowac...ehhh..
-dosc tego smaruj na gore i sie pakuj..
-no dobrze dobrze a moge zabrac dziewczyny??
-tak....ale moze nastepnym razem
-nstepnym razem to wiesz co...zanudze sie tam
Mirek (tata Dev)...chcial juz wybuchnac ale w pore przyszla Mama Dev
-Mirek Kasia spokuj...wiesz dobrze ze bysmy zabrali dziewczyny ale bedzie ciocia z wojkiem i Lilka plus nasza trojka...nie bedzie gdzie spac...pozatym jest duzo pracy....przykro bedzie ci patrzec jak dziewczyny sie opalaja a ty w tym czasie bedziesz malowac plot...
-wiesz dobrze ze Kati by nam pomogla przeciez w tamtym roku pomagala nam przy pomoscie...i a zreszta i tak z wami nie wygram ide sie pakowac do wiezenia..
Katarzyna wpadla do domu i kozystajac z okazji ze nie bylo brata w domu przyczepila sie do kompa...miala nadzieje ze zastanie Dev na gg...nie pomylila sie....wlasnie zmienil sie opis i momo iz sloneczko bylo czerwone wiedziala ze jest...
-puk ^^
-no czesc...juz jestescie...
-no co tam ^^ jak nasz maraton??
-nie ma jade na mazury i to dzis
-o masz...moge jechac z toba...bede grzeczna...spakujesz mnie do torby:]
-chcialam was obie zabrac ale mamy troche pracy na dzialce a pozatym bedzie ciocia i reszta wiec przykro mi...
-no coz mowi sie trudno...innym razem a kiedy wracasz
-30 sierpnia
-Coooooooooooooo!!!!!!
-ja sie tu sama zanudze
-Przeciez masz Dune
-ta mam dune...ona jedzie z sebkiem nad Morze...a pozniej do niej na wies a pozniej do niego do radzymina
-eeee...a ja umre tu z nudow...
dobra lece sie pakowac bo juz sie dra na mnie z dolu czemu to tak dlugo trwa....

Pierwszy tydzien dluzyl sie dziewczyna...okazalo sie ze Lilka nie przyjedzie bo wyjechala za granice na cale wakacje razem z rodzicami...Dev rozmyslala jak szybko skonczyc prace i jak namowic rodzicow zeby Kati mogla tu wpasc....i pewnego ni sta ni zowad rodzice zawolali Kasie na rozmowe...
-co jest??
- otuz mamy dla ciebie wiadomosc...-zaczol tata-...mama musi jechac do domu...wiec mozesz zaprosic Kati...
Dev ze stoicka mina lecz radoscia w sercu..odpowiedziala:
-no narescie cos pozytywnego w tym wszystkim...a teraz przepraszam ide napisac do Kati...

W tym samym czasie Kati umierala z nudow...rozmyslala co zrobic by nie zeswirowac...nie miala nic do roboty...zostala sama w Warszawie....z despreacji zaczela jezdzic do mamy do pracy...lecz tego dnia wiedziala ze cos sie stanie...wiec gdy tylko wstala zasiadla do kompa i wlaczyla poczte....i tak wlasnie byl tam meil od Dev...nie przeczytala go jeszcze ale juz wiedziala co w nim jest...usmiechajac sie do siebie otwozyla meila :

Czesc gamoniu:]
tesknilas??...pewnie ze tak jak mozna za mna nie tesknic:P...a tak serio serio to mam dla ciebie wiadomosc:]....otuz moja rodzinka sie nie zjawila a moja mamusia jedzie do domu...wiec ruszaj tylek pakuj matatki i przyjezdzaj...puki ja i oj kochany tatus nie zagryziemy sie ^^....
Kati niewiele myslac poleciala do pokoju wytachala najwieksza torbe z szafy spakowala manatki zaczela biegac po domu szukacac recznikow kosmetyczki i nagle uswiadomola sobie ze nie spytala sie mamy o pozwolenie.....rzucila sie na szafke pod telefonem i zaczela ja przetrzasywac w poszukiwaniu wizytowki gdzie znajdowal sie nr telefonu mamy do pracy ...w koncu po dlugiej wojnie stoczonej a szuflada...znalazla to czego szukala...
-no czesc mamo...wiesz dzwonie bo mam pewna sprawe...
-no mow..
-no wiec..napisala do mnie Kaftarzynka i...
-pewnie chce zebysprzyjechala na mazury zgadlam??
-yyyy no tak i co moge prosze prosze prosze
-pewnie ze tak...dzwonila do mnie juz mama Kaftarzynki i poprosila mnie o pozwolenie..
-a mamo jestes wielka:]...kocham cie..
-tak tak wiem....wez sobie pieniadze z barku i jedz bezpiecznie..a i zadzwon jak dojedzesz:]

I tak Kati odpisujac Dev ,szukacac skarpetek i jedzac kanapke krzatala sie po domu....w koncu zebrala sie do kupy i wsiadla do pks-u....myslala ze godziny zmieniaja sie w dni...nie mogla juz wytrzymac skwaru....ale gdy tylko zobaczyla napis witamy w Mragowie ozywila sie natychmiast...
na przystanku juz czekala na nia Dev...gdy wysiadla i podeszla sie przywitac odrazu dostala opierdziel...
-ile monza na ciebie czekac??
-to nie moja wina ze pks stawal na kazdych czerwonych swiatlach..
-ta jasne jak nie twoja jak twoja:P
Obie dziewczyny parsknely smiechy i ruszyly szukac torby Katimona...oczywiscie nie odbylo sie bez ekscesow...gdy jakas glupia baba zlapala torbe Kati...Dev nie wiele myslac powiedziala
- sluchaj glupia babo zajzyj do torby a nie sie przekomazasz
-no tak rzeczywiscie tonie moja...ale po co te nerwy..
Ale dziewczyny chwycily torbe i odwrucily sie na piecie:]....wsiadly do samochodu i zaczely gawedzic...gdy dotarly do domku obie Kaski weszly by rozpakowac rzeczy...oczywiscie zaraz przebraly sie w kostiumy i polecialy na plaze...nastepny dzien mial byc ciezki wiec dzis kozystaly na maksa...

Poniedzialek zaczol sie wczesnie...dziewczeta wstaly i zaczly ogarniac domek....po polodniu zabraly sie za malowanie a tata Dev zaczol kosic trawe...i tak przez dwa tygodnie...i tak mijaly kolejne dni...dziewczyny harowaly przez cale dnie by jak najszybciej skonczyc i narascie zaczac bawic sie na calego...i ta. po dwuch tygodniach gdy wstaly i spytaly sie co jest do roboty Mirek oswiadczyl ze juz wszystko jest skonczone...dziewczyny popatrzyly sie po sobie i razem zgodnie pozly dalej spac...wstaly dopiero o 13 :]....gdy poczuly zapach dzisiejszego obiadu...
-no dziewczyny jestescie niesamowite
-tak wiemy:]...chcialysmy skonczyc szybko zeby miec troche wakacji :]
-tato wlasnie co to za torba??
-a no wlasnie jade do domu..
-CO?????!!!!!!!!
-no niestety mam pilna sprawe a pozniej zabieram twoja mame w gory...wiec zostajecie same...za tydzien przyjezdza ciocia tam do swojego domku wiec jak bedziecie czegos potrzebowaly to zglosicie sie do niej....pozatym rozmawialem z mama Kasi i powiedziala ze cie przygarnie jak bedziecie chcialy wrucic wczesniej...
-ty muwisze serio??
-no tak jestescie juz na tyle dorosle by sobie poradzic nie...ja jade odrazu po objedzie
I tak dziewczyny z niedowiezaniem patrzyly sie jak tata Dev odjezdza...nie mogly uwiezyc ze naprawde zostaly same...wiec poszly sie przespac...gdy wstaly w domku bylo cicho....przeszukaly szafki i uswiadomily soebie ze naprawde sa same....postanowily to uczcic....poszly po lody i inne slodkosci usiadly przed laptopem i zaczely ogladac komedie romantyczna:}....pozniej poscily sobie muzyke i zaczely skakac po luzku do upadlego....wieczorem wpadly na kolejny dobry pomysl zrobienia sobie rewjimody i porobienia zdjec....i tak caly wieczor zlecial im na szalonej zabawie....na sen puscily sobie smety by usnac...choc i tak byly padniete w koncu byla juz 3 nad ranem:]...jednak nastepny dzien mial przyniesc dziewczyna wiele niespodzianek^^...

Gdy dziewczyny smacznie spaly gdy do domku obok pryjechali nowi wczasowicze.....narobili troche halasu i Dev spychajac Kati z lozka poprosila ja zeby ta zamknela okno....ta zwlekla sie z pogdlogi i powoli i mozolnie nawet nie patrzac na nowych przybyszy zamknela okno....i poszla dalej spac...
O godzinie 10 ktos zaczol pukac do drzwi jako ze Dev mial przewage spiac kolo sciany wziela i zepchnela ja drugi raz z luzka...
-idz zobacz kto to i spytas sie czego chce...
-no dobra dobra ale nasepnym razem to ja spie kolo sciany..

Kati wstajac otrzepala sie zalozyla kapcie i zakrywajac ziewajaca twaz otworzyla dzwi....nagle wmurowalo ja w podloge...Przed Kati pojawil sie mlody azjata w samym reczniku z mokrymi wlosami i z butelka w reku...
-czesc...przepraszam ze przeszkadzam z rana ale wlasnie przyjechalismy ja z kolega i chcialem sie wykapac...niestety skonczyla nam sie woda i nie mam jak sie splukac...czy byla bys tak mila i uzyczyla nam troche??
-yyyyyy pewnie ze tak

wziela klucze ktore wisialy na gwozdziu zaraz obok dzzwi i razem z gosciem zeszli do kuchni....panowala cisza....nieznajomy chca przerwac niezreczna cisze spytal sie dziewczyna jak ma na imie...
-przepraszam niewiem jak mam sie do ciebie zwracac
-a tak jestem Kati to znaczy Kasia ale wiekszosc mowi do mnie Kati...a ty??
-jestem Hero....moje prawdziwe imie jest zbyt dlugie wiec mozesz mowic mi tak jak moi przyjaciele...
-no dobrze ale ja i tak bym chciala poznac prawdziwe imie:]
-no skoro tak to nazywam sie Kim JeaJoong
- a wiec jestes Jae^^..
-a jak towj chlopak sie nazywa??
-moj chlopak??
-no ten co spi na gorze
-to nie jest moj chlopak
-kolega??
-tez nie zgadles
-a wiec narzeczony badz maz...
-buhahaha nie...
-to niewiem brat??
-nie otuz to nie jest moj chlopak brat maz ani zaden krewny to nawet nie jest chlopak to jest moja najlepsza przyjaciolka ^^
-ocho...przepraszam
-eeee tam nic sie nie stalo zdaza sie:P
Oboje w tym momecie wpadli w smiech...butelka zdazyla napelnic sie woda i Kati wreczyla ja Jae....chlopak usmiechnol sie do niej i z cieplym usmiechem na twazy wychodzac juz z kuchni krzyknol ze dzics po poludniu w ramach rekapesaty zaprasza ja na maly spacer i lody...Katimon nawet nie zdazyla odpowiedziec poniewaz przystojniaczek zdazyl juz wyjsc....Kati chciala pujsc na gore by opowiedziec wszystko Dev nestety ugiely sie pod nia nogi i musiala wpierw usiasc na taborecie by muc ruszyc na gore....gdy juz odetchnela wbiegla szybko na gore i z wielkim impetem wskoczyla na lozko....tak ze Dev podskoczyla....
-Dev wstawa-zaczela zdysznana kolezanka
-daj mi spac-odpowiedziala jej i nakrywajac koldre na glowe odwrucila sie do niej plecami...
-wstawaj mowe on ma kolczyki w pepku i sutkach..
-to fajnie zaloz mu smycz i wyprowadz na spacer..
-ze co...czy ty mnie sluchasz??
tym razem dev nic nie odpowiedziala...zdenerwowana Kasia wziela butelke z woda ktora stala przy lozku i wlala ja za koszulke Dev...
ta z impetem wstala krzyczac-czys ty zwariowala...zatluke cie-i zaczela ganiac przyjaciolke z poduszka w reku.....minelo chyba ze 30 min..i dziewczyny wycieczone gonitwa padly na lozko....podaly sobie rece-sztama??-sztama-dev nie puszczajac reki kati walnela ja poduszka prosto w twaz...
-sory nie moglam sie oprzec pozatym to za wode...a teraz mow co sie stalo..
-nigdy nie uwiezysz....zgadnij kto sie wprowadzil do domku obok??
-niewiem jakas pokrecona rodzinka z dzieciakami??
-NIE...wprowadzili sie azjaci..z tego co wiem jest ich dwuch i jeden z nich byl tu dzis rano...
I tak kati opowiedziala cale zdazenie swojej przyjaciolce energicznie machajac rekami....a ta sluchajac z rozdziawiona buzia nawet sie nie przejela ze Kati moze ja niechcacy trafic...gdy skonczyla czekala na reakcje kolezanki ale ta siedziala na lozku i nic nie robila i nie nie mowila...zniecierpliwiona Kati przerwala cisze
-no i??powiedz cos...
-byl tu mlody prawie nagi azjata a ty mnie nie obudzilas i malo tego umuwilas sie z nim na randke...och ty babo-...wziela poduszke w reke i zaczela okladac przyjaciolke...-no przestan wrylo mnie no...-ja ci dam wrylo...za kare sprzatasz caly domek i robisz mi sniadanie....Kati nagle stanela i z mina malego kociaka - no dobrze nie ma sprawy...
w czasie gdy Kati toczyla zawzieta walke z kuchenka ktora byla zalana jakimis dziwnymi rzeczami....to Dev ubierala sie w kostium by isc na pomost popracowac nad opalenizna....-Kaska choc nasmarujesz mi plecy co...-tak jest moja pani:P....i tak popelzla na gore by pomoc przyjaciolce...-jak skonczysz kuchenke mozesz sie przeciez przytelepac do mnie nie;p...i tak odwracajac sie na piecie i chwytajac ksiazke poszla na pomost...tymczasem Kati stelepala sie na dol dalej wojowac z kuchenka...
Dev rozlozyla sie wygodnie na lawce na mostku i wglebila sie w lwkture...nagle uslyszala czyjes kroki...ukradkiem zobaczyla ze to nie Kati wiec bez ogrudek powiedziala ze to pomost prywatny....
-przepraszam nie wiedzialem...wlasciciel domku wskazywal ze moge wlasnie z tego pomostu korzystac....Dev poprostu znieruchomiala slyszac spokojny lagodny meski glos tak ze malo nie spadla z lawki...
-poczekaj...eeee..ty jestes...yyy...z domku obok??
-tak wlasnie dzis przyjechalem z kolega...
-w takim razie ten pomost tez jest twoj....facet ktory wynaja wam domek pomagal nam budowac ten mostek wiec goscie ktorzy przyjezdzaja do niego moga kozystac z pomostu..
-a w takim razie chetnie skorzystam jezeli ci to nie przeszkadza
-alez nie oczywiscie ze nie
-Jestem Yunho ale wszyscy mowia do mnie U-know a ty jestes??
-Nazywam sie Kasia ale mozesz mowic do mnie Dev...
-Kasia wiec to ty jestes ta dziewczyna o ktorej mowil mi Jae...ach szkoda ze to nie ja poszedlem po wode...spodkac tak piekna dziewczyne...no coz moj kolega zaduzyl sie w tobie od samego powrotu nie dawal mi chwili wytchnienia...gadal tylko o tobie...nie chcialem mu wierzyc az do tej chwili..
-yyyy..wiesz szczerze...to moja przyjaciolka widziala sie z twoim kolega...a najsmieszniejsze jest to ze ona tez ma na imie Kasia
-a to bardzo dobrze....w takim razie jak nie masz zadnych planow na dzis to moze bys mi pokazala okolice??
-nie ma sprawy..
-a i zrob cos dla mnie nie wydaj swojej przyjaciolce ze powiedzialem ci ze Jae zaduzyl sie w niej...bo jak on sie o tym dowie do chyba mnie powiesi..
-no dobra ale to bedzie cie kosztowac....bedziesz musial postawic mi duze lody
-niema sprawy umowa stoi...
I tak chlopak poszedl plywac a Dev udajac ze czyta ksiazke obserwowala swoj nowy obiekt westchnien uspakajajac swoje serduszko ^^

Historia Kati cz.1
Spoiler:
Kati po ciezkiej walce stoczonej z kuchenka i rozbeltanym przed Dev lozkiem postanowila sie troche umyc....po orzezwiajacym prysznicy zerknela na zegarek byla dopiero 12...a Jae mial wpasc dopiero o 15....szybciutko wskoczyla wiec w kostium zamknela domek i pobiegla na pomost gdzie opalala sie jej przyjaciolka...gdy zaczela wchodzic na pomost zobaczyla jak Kaftarzynka siedzi z jakims kolesiem i rozpromieniona cos mu opowiada....szybko sie wiec wycofala i wrocila do domku by sie przebrac.....gdy juz to zrobila zostawila karteczke :
Poszlam na pomost ale jak juz tam dotarlam zobaczymam cie z jakims przystojniaczkiem....mniemam to to kolega Jae....dlatego zrobilam w tyl zwrot i wrocilam sie do domku...lecz nie majac nic do roboty przebralam sie i poszlam do lasu narobic halasu i pozbierac troche jagódek...klucze zostawilam w miejscu w ktorym sie umowilysmy:]....i pamietaj nie rob nieczego czego ja bym nie zrobila ^^ Caluje Kati ^^....
Kati wziela kartke przeczytala ja i wyrzucila do smieci...napisala karteczke jeszcze ra o tej samej tresci tyle ze szyfrem by przypadkiem nowo zapoznany przystojniaczek jej nie przeczytal:P....wsunela karteczke w dziurke od klucza i wyszla.....krzatala sie po lesie szukajac jakis pysznosci...nagle w oddali zobaczyla znajoma postac...tak to byl Jae on rowniez zbieral jagody i maliny...co za zbieg okolicznosci...postanowila przylaczyc sie to niego i spytac sie po co zbiera owoce lesne....
-buuu...co robisz??
-O jak fajnie wlasnie zbieram owoce na....yyyyy...to niespodzianka:P
-oj no powiedz...prosze....
-a nie:P...dowiesz sie w swoim czasie...
-jestes paskudny wiesz...jak mi nie powiesz to zalaskocze cie
-nie prosze tylko nie laskotki
I tak zachecona Kati rzucila sie na Hero w trakcie zabawy Jae zaczepil o korzen i wywrucil ciagnac za soba Kati...ktora upadla wprost na niego....po chwili zamroczenia.kodniosla sie troche do gory i zobaczyla ze chlopak jest nieprzytomny....Jae obudz sie slyszysz mnie....nagle poczula czyjes rece na swoich zebrach...i nagle parsknela smiechem...to Jae udajac nieprzytomnego zaczol ja laskotac i przekrecili sie tak ze to Kati teraz lezala na ziemi a Hero siedzial na niej......po 20 min Kati byla zbyt zmeczona by sie smiac....wiec Hero wkoncu przestal-masz dosc??-...- tak-...nie bedziesz juz sie pytala co to za niespodzianka??...-obiecuje ze nie ^^-....i przewrucila chlopaka spowrotem na ziemie-....-pytac sie nie bede ale zemsta bedzie slodka.... teraz Kati zaczela laskotac Hero...po kolejnej walce 20 minutowej oboje juz nie mieli sily.....-to byl rewazn...a teraz sztama...-sztama..pochyl sie masz cos we wlosach...- nic nieswiadoma kati pochylila sie i zanim sie obejrzala Jae byl tak blisko ze poczula sie troche nie zrecznie...Lecz chlopak nic nie zauwazyl zmieszania dziewczyny poniewaz wyciagal galazki z jej wlosow..... gdy juz skonczyl jego wzrok powedrowal na pelne usta Katimona pozniej spojrzal jej gleboko w oczy i juz nie mysl co stanie sie dalej zlozyl pocalunek na ustach dziewczyny...chwila wydawala sie wiecznoscia....

Dziewczynie zaczely laciec zly w tym momecie chlopak przestal i spojrzal sie na nia...-przepraszam ja nie chcialem nie wiedzialem...przepraszam...nie moglem sie powstrzymac...nie wiem co mnie opetalo-...dziewczyna wstala i uciekla do domku....gdy juz tam dotarla zamknela sie w pokoiku....nawet nie zwrucila uwagi Dev i Yunho....oboje popatrzyli na siebie i szybko ruszyli w strone pokoiku...- Kati nic Ci nie jest??...co sie stalo ...czemu jestes taka brudna...-nic mi nie jestes zostawcie mnie w spokoju....i tak posluchawszy sie Kati Dev zlapala chlopaka za reke i pociagnela-zostaw ona chce zostac teraz sama..jak bedzie gotowa to powie co sie stalo.......i tak gdy nastala 15 wyszla ubranaw spudniczke i luzna bluzeczke z lekkim dekoldem uczesana w konski ogon i z bardzo lekkim makijazem...to byl niezwykly widok poniewaz zadko sie ubierala sie w takie stroje...- jestem umuwiona z twoim kolega skoro on nie przyszedl ja pujde po niego bo nie lubie spuznialskich...a i nie robcie niczego czego ja bym nie zrobila....pomachala do dwujki ludziow siedzacych na lozku i wyszla z usmiechem...lecz gdy tylko wyszla jej mina mometalnie sie zmienila....w myslach pytala sie dlaczego on nie przyszedl....dlaczego glupia przeciez ucieklas w zlach....no tak ale to bylo takie przyjemne....no i co z tego on jest taki jak wszyscy...a jak nie??a jak tak??...nie moge wiecznie sie ukrywac...musze wkoncu ktoremus zaufac...i chce zaufac jemu...i tak zmagajac sie sama ze soba w myslam stanela przed dzwiami chlopakow....wziela gleboki i zapukala...nikt nieodpowiedzial...moze nie wrucil z lasu??...niewiele myslac zlapala za klamke..dzwi byly otwarte weszla do srodka uslyszala jakis halas na gorze weszla po cichu po schodkch...i zobaczyla jak Jae wali pesciami w sciane
-co ty robisz
-to ty...co ty tu robisz??
-jakto co przeciez zaprosiles mnie na lody...nie pamietasz??
-ja...przepraszam....naprawde nie chcialem niczego zlego Ci zrobic...myslalem ze niechcesz mnie juz widziec...dlatego nie przyszedlem
-przstan to co sie stalo to sie nie odstanie...ja tez zachowalam sie niestosownie...
-ale ja
Kati przykucnela kolo chlopaka polozyla palec na jego ustach i delikatnym glosem powiedziala slowa ktore zaskoczyly jego...
-dlugi czas nie moglam zaufac chlopakowi...nie potrafilam sie przed nimi otworzyc...bardzo przezylam ostatnie rozstanie z moim bylym...bardzo mnie skrzywdzil....i dlatego nie potrafilam okazac nikomu swoich uczuc....ale gdy mnie pocalowales....cos we mnie wybuchlo wszystkie uczucia....na nowo rozbudziles we mnie ogien...i chce tobie zaufac....dlatego ucieklam nie chcialam zebys pomyslam ze to przez ciebie.....
-nie wiem co powiedziec
- zato ja wiem wskakuj w jakies ciuszki i lecimy na lody tak jak obiecales....
cale popoludnie spedzili jezdzac po okolina na skuterku Hero.....pod wieczur wstapili do sklepu po lody...kupili tez dla Yunho i Dev zeby sie nie pogniewali ......gdy zblizal sie mrok wrucili do domku....Jae odprowadzi kati pod dzwi i cieplym usmiechem pozegnal dziewczyne....gdy dy chlopak schodzil juz po drugich schodkach Kati krzyknela zeby zaczekal...zbiegla po schodkach....do polowy i wychylajac sie przz barierke kazala zamknac mu oczy...zrobil to bez wachania....pochylila sie i dala bu buziaka...-dzieki za dzisiaj bylo naprawde fajnie.....chlopak nic nie odpowiedzial usmiechnol sie i wrucil do siebie....rozmarzona Kati weszla do pokoju....zobaczyla tam swoja przyjaciolke siedzaca na lozku-przepraszam za moje dzisiejsze zachowanie....i tak siadajac obok niej opowiedziala cale zdazenie.....

Historia Kati cz.2

Spoiler:
Nastepnego dnia znowu spotkala sie z Jae...przywital ja kwiatami......tym razem poszli do lasu na jagody....i tak robili przez caly miesiac...Jae przychodzil codziennie rano z jakims malym upominkiem i porywal Kati na calednie....godziny im uciekaly.....spedzali ze soba kazda wolna minute...momo ze nie bylo zbyt wiele rzeczy do robienia...oni zawsze wynajdywali jakies zajecie....a to poszli na lake pozbierac kwiety...to znaczy Hero zbieral a kati robila kolejny ianek dla Dev....a to poszli poganiacsie po lecie....urzadzali sobie wycieczki rowerowe pikniki...wycieczki po jezioze.....albo poprostu siedzieli na pomoscie i czytali wiersze...wieczorami gdy bylo chlodniej rozpalali ognisko i Hero gral Kati na gitarze...
-nauczysz mnie kiedys grac?? zapytala nagle mu przerywajac...
-czemu nie....moze teraz...
dziewczyna wygramolila sie spod koca oparla plecami o jego tors skrzyzowala nogi a chlopak polozyl na jej nogach gitare..-zeby grac trzeba wpierw wyrobic sobie bicie....- chwycil jedna dlonia za struny a druga reka chwycil reke dziewczyny.....i powoli zaczol nia poruszac w gore i wdul co i raz zmieniajac tepo...- to wlasnie jest moje bicie terazsprobj sama....dziewczyna niepewnie zaczela udezac w struny....a on zaczol lapac coraz to nowe chwyty...melodia zaczela brzmiec bardzo spokojnie wiec zmienila bicie na lzejsze...ku jej zaskoczeniu...uslyszala spokojny glos ktory wydobywal sie z chlopaka siedzacego za nie....ballada rozbrzmiewala w calym jej ciele....nawet nie zauwazyla kiedy skonczyl...-Kati spisz??...-przepraszam...nie wiedzialam ze potrafisz spiewac...-to to nie jest spiew to takie moje zawodzenia...ale tak dobrze mi sie z toba gralo...czulem ze wkladasz cale serce w gre i poprostunie nie moglem sie powstrzymac...siedzieli tak jeszcze przez pare godzin dopóki ognisko nie zgaslo...kati wtulona w ramoina Hero poszla spac...chlopak wzial ja na rece i zanius do swojego domku...polozyl ja w lozku.....jaka ona piekna i spokojna kiedy spi...pomyslal i pocalowal ja w czolo...pozniej pocalowal ja w usta i zaczol schodzic nizej...nagle uswiadomil sobie ze nie moze tego zrobic...ona by mnie za to znienawidzila.....pogladzil ja po policzku przykryl koldra i zszedl na dol by polozyc sie na kanapie.....gdy Kati rano wstala i otworzyla oczy zdziwila sie z miejsca w ktorym sie znajdowala....lecz nie mogla dlugo rozmyslac musiala pedzic do lazienki bo piwo ktore wieczorem wypija dawalo o soebie znac....wpierw zalatwie swoja potrzebe a pozniej zastanowie sie gdzie jestem..pomyslala i pobiegla szukac lazienki....trafila za pierwszym razem ...zapukala lecz nikt nie odpowiedzial wiec weszla do srodka...przed Kati wyrusl jak spod ziemi Yunho kompletnie nagi z recznikiem na glowie...-prz...prze..prze...przepraszam....wyjakala dziewczyna i zamknela dzwi....Yunho wyszedl za nia Kati co ty tutaj robisz tak wczesnie i dlaczego tak szybko wyszlas z lazienki....- bo...bo...bo..- w tym samym czasie Hero wszedl na gore zobaczyc co to za harmider....-ty kretynie ubierz sie albo przynajmniej zaluz recznik....-a przepraszam-...speszony szybko schowal sie w lazience....wyszedl po 5 min juz ubrany w spodenki...-Kati z Jae siezieli na dole i zywo smiali sie....niesmialo zszedl do nich i przerwal rozmowe....kati gdy go zobaczyla zarumienila sie i odwrucila glowe bo nie mogla powstrzymac sie od smiechu...
-eee no ten tego chcialem cie przeprosic...
-nic sie nie stalo...
podala reke chlopakowi i przyblizyla sie to niego...- to bedzie nasza mala tajemnica...ps...masz fajny tatulaz na lewym posladku....
Chlopak sie zmieszal...lecz nic nie odpowiedzial...pokiwal tylko glowa na znak ze sie zgadza i poszedl do lodowki po zimna Cole....
-chlopaki moge skorzystac z prysznica?? nasz ostatnio sie czesto psuje...a pozatym nie chce obudzic Dev
niema sprawy...czysty recznik znajdziesz w szafce nad umywalka...
I tak gdy Kati poszla sie myc...chlopaki zaczeli gadac...wpierw sie smiali ale po chwili YUn spowaznial
-musisz jej powiedziec
-wiem zrobie to dzis
O czym tak rozmawiacie??...obgadujecie mnie prawda..
-nie no co ty...
-tak czy siak dzieki za prysznic ide juz do siebie
-Kati poczekac....spotkajmy sie dzis na pomoscie o 12 mam ci cos do powiedzenia
-ok
I konczac rozmowe wyszla....w drodze do domku myslala co Jae chce jej powiedziec.....nie spodziewala sie ze caly jej swiat legnie w gruzach....

Nadchodzila 12...z kazda minuta Kati miala zle przeczucia...byla coraz bardziej niespokojna....obawiala sie rozmowy z Hero...wiedziala ze jej nie skrzywdzi obiecal jej to lecz mimo to cos w srodku nie dawalo jej spokoju.....wybila 12 dziewczyna zucila ksiazke na bok i ruszyla w strone pomostu....nikogo tam nie bylo...to dobrze pomyslala...jestem pierwsza...oparla sie o barierke....zamknela oczy a delikatny wiatr glaskal jej twaz....nagde poczula czyjes rece na biodresz i ten slodki szept w uchu
-jestes taka piekna....kocham cie....
Kasia odwrucila sie i mimo iz slowa ktore wypowiedzial chlopak nie uspokoily jej serca....wiedziala ze to nie bylo to co chcial jej powiedziec....i gdy chciala sie juz odezwac Hero zaczol
-Kocham cie i dlatego musze ci cos powiedziec....ja mam narzeczona w Korei...nasi rodzice polaczyli nas gdzy bylismy dziecmi....wiem ze ona mnie kocha...ja tez ja kocham...znaczy myslalem ak dopóki nie poznalem ciebie....wiem ze powinienem powiedziec ci to na samym poczatku ale gdy powiedzialas ze chcesz mi zaufac nie potrafilem cie w tym momecie odepchnac...nie chcialem.....i
-milcz jak smiales...wykorzystales mnie...jak mogles...jestes jak wszyscy inni....
Kati z placzem zaczela uciekac...lecz Hero zlapal ja za reke
-pusc mnie
-nie
-pusc mnie
-nie nie moge togo zrobic
Dziewczyna juz nic nie odpowiedziala...uwolnila swa dlon i z cales sily walnela go w twaz-boli?? tak to fajnie teraz wiesz jak boli mnie serce.....i w tej samej chwili pchnela chlopaka....Hero wpad do wody gdy sie wynurzyl dziewczyny juz nie bylo....poszedl sie wysuszyc do domku....gdy sie przebral postanowil pojsc do Domku dziewczyn...otworzyna mu wsciekla Dev...- o to ty...-czesc jest moze Kati??...- a po co ci to wiedziec chcesz ja dobic jeszcze bardziej...co masz dziecko z ta panna??...- nie to nie to chce ja przeprosic.....ja naprawde nie chcialem...ja ja kocham...te slowa ruszyly Dev zobaczyla w jego oczach ze nie klamie i powiedziala ze jej przyjaciolka jakas godzine temu poszla wynajac kajak i widzialam jak plynie w kierunku drugiego jeziora....- dzieki jestes kochana...-tak tak wiem lec...

jak sie skonczy ta przygoda?? czy Dev dobrze zrobila mowiac Jae gdzie jest Kasia.....na te i inne pytania znajdziecie odp w nasteppnym rozdziale:P

Historia Kati cz.3

Spoiler:
zapadal juz zmrok i zaczol siapic deszcz...Kati prawie prze 5 godzin wytrwale wioslowala...pamietala jak Dev opowiadala jej o doku ktory zbudowal jej tata za drugim jeziorem.....gdy zblizyla sie do brzegu zacumowala kajak i zaczela isc w strone lasu....domek znajdowal sie przy sztucznym jeziorku w polowie lasy...latwo bylo tam trafic gdyz co kilometr byly kamienie ulozone w strzalki...nik inny nie zwracal uwagi....deszcz rozpadal sie na dobre..Kati postanowila przeczekac troche pod drzewem choc i tak byla juz przemoczona do suchej nitki...w tym samym czasie Hero dobijal do brzegu....nagle z krzakow na dziewczyne zucil sie pies...ta w poplochu zaczela biec coraz glebiej w las...Jae slyszac jej wolanie o pomoc ruszyl w kierunku lasu....po chwili szybkiego spritu zobaczyl jak dziewczyna desperacki ucieka pomiedzy krzakami...krzyczal by zaczela biec w jego strone lecz ona nie slyszala jego glosu....nagle posliznela sie na blocie i stracila przytomnosc...po chwili jej oczom ukazal sie przerazajacy widok....Jae kleczal na ziemi a wsciekla bestaia szarpala jego reke...-Kati uciekaj...krzyczal blagalnym tonem...nie myslal w tej chwili co sie z nim stanie za wszelka cene chcial ochronic ta ktorej zlozyl obietnice....dziewczyna zamiast posluchac rady rozgladala sie w poszukiwaniu kija...znalazla....chwycila go obiema rekoma i z calej sily walnela psa....ten zaskomlal i z podwinietym ogonem uciekl w las....
-przepraszam i dziekuje...to ja mialem cie ratowac a to ty mnie uratowalas..
-nie ma sie z czego cieszyc poprostu dzis poswiecenia nie wchodza w gre jasne...
-tak jasne...a moge sie dowiedziec gdzie nauczylas sie machac kijem??
-jak bylam w gimnazjum razem z Dev gralysmy troche w bejzbol...a teraz ruszajmy do domku...
I to byly ostatnie slowa ktore wypowiedziala Kati....przez cala droge do domku...milczala...momo ze Hero przepraszal ja i chcial wytlumaczyc dlaczego postapil tak a nie inaczej....gdzy juz bylo widac domek nagla glos Jae usichl...a Kati uslyszala za soba dziwny odglos...
to jej towazysz osunol sie na ziemie...no tak zapomnialam o jego rece...pomyslala...pobiegla do domku i tam zostawila swoje rzeczy poczym wrocila i przerzucajac chlopaka przez ramie malymi krokami doszla do domku...zsunela chlopaka kolo kominka....poszla poszukac drewna na opal.....

Deszcz przeslal padac a do domku wpadaly promyki slonca delikatnie muskajac Jae po policzku....chlopak powoli podniusl sie rozejrzal wkolo
sam...jego reka byla opatrzona.....wstal i zaczol sie razgladac w poszukiwaniu Kati znalazl ja w sasiednim pomieszczeniu...
-Kati...ja...
-nic nie mow...odezwala sie surowym tonem dziewczyna nawet nie odwracajac sie w strone swojego rozmowcy...
-idz sie poloz jestes ranny...
Jae nie chcac pogarszac sytuacji poszedl na miejsce w ktorym co dopiero lezal...dopiero teraz spostrzeg ze jest ono przytulne....mialo kominek i sliczny drewniany stolik z dwona krzeselakmi....na podlodze lezala biala skora niedzwiedzia...nie byla prawdziwa....ale i tak byla mieciutka i ciepla.....chlopak usiad kolo kominka i zaczol rozpalac ogien...po kilku minutach pojawila sie Kati..
-mowilam ze masz lezec i wypoczywac
-przepraszam Dev powiedziala mi gdzie jestes...i..ja...ja...ja chcialem...to znaczy..w tym momecie przerwal.....widzial jak w oczach Kati pojawily sie lzy
-dlaczego...dlaczego powiedziales ze bedziesz mnie chronil ze mnie nie skrzywdzis....kim dla ciebie byla ??co?? chwila zapomnienia??....ostatnia wolnoscia??....zaufalam ci a ty mnie wykorzystales...
-nie to nie tak...ja cie kocham...ale w Korei jest dziewczyna ktora mam poslubic...myslalem ze ja kocham ale mylilem sie kocham ciebie
-ale nie mozesz ze mna byc bo masz zobowiazania...ile razy juz to slyszalam...
-prosze nie chcialem cie skrzywdzic....
I tak minol im caly dzien na rozmowach...pod wieczor Kati postanowila isc pozbierac troche opalu...oczywiscie Hero chcial jej towazyszyc ale ta mu zabronila .....gdy chodzila tak po lesie zaczela rozmyslac...co ona by zrobila na jego miejscu....oklamal ja...ale przeciez poszedl za nia i bronil ja przed dzikim psem...ucierpial....lecz ona rowniez cierpiala...nie przyznala sie ze go kocha.....jej rozmyslania przerwal deszcz...szybko wrocila do domku lecz deszcz juz zdazyl ja przemoczyc....
-jestes cala mokra...choc tu szybko pomoge ci sie wytrzec

Oboje siedzieli po turecku Kati siedziala przed Hero ktory wycieral jej wlosy recznikiam.....gdy skonczyl zaczol je rozczesywac....delikatnie.....pragnol jej ...byla taka niewinna...siedziala tak calkowicie spokojna....zblizal sie do niej lecz w ostatnim momecie sie wycofal...co ty sobie myslisz??...mowil sam do siebie....myslisz ze co po tym wszystkim rzuci ci sie w ramiona czy jak??...gupi jestes...nie rob sobie nadzieji....to cud ze jeszcze nie wyrzucila cie z domku.......
Nastal mrok kominek dawal przyjemne cieplo...w powietrzu unosila sie jakas dziwna aura...Kati przygotowywala jedzenie...gdy weszla do pokoju Hero spal ....wygladal tak spokojnie...wlosy delikatnie opadly mu na twarz....Kasia zblizyla sie powoli.... odgarnela wlosy i pocalowala chlopaka....polozyla sie obok....nagle Hero otworzyl oczy i pochylil sie na dziewczyna....jego usta zblizaly sie do jej ust....pocalowal ja....pozniej drugi raz dziewczyna nie opierala sie....wrecz przeciwnie...objela chlopaka...

Jae powoli zdjol bluzke....z Kati pozniej zrobil to samo ze spodniami i bielizna....powoli zaczol calowac szyje...zaczol schodzic coraz nizej i nizej....jego smukle palce wedrowaly po calym ciele.....-pragne cie -...szeptal.....-tak bardzo cie pragne....jego wargi zaczely penetrowac cielo dziewczyny....wpier delikanie muskal brzuch...pozniej zjechal nizej az do wewnetrznej strony ud....Kati cala plonela...pragnela go tak samo jak on jej....jego smukle palce penetrowaly jej cialo...dajac dziewczynie niesamowita rozkosz....ich ciala plonely....wkoncu chlopak wszedl w dziewczyne....powoli delikatnie...ich ciala zlaczyly sie.....i juz nie bylo jej i jego byli jednoscia...dwa ciala jedna dusza....

ciag dalszy nastapi

Muzyczna miłość (by Katimon)

Spoiler:
Muzyczna miłość

Magda jak codzien szla sie spotkac ze swoim kolega na lekcji pianina....dzien byl piekny swiecilo slonce...dziewczyna wiec ubrala swoja ulubion zielona skapa sukienke...tego dnia chciala wyznac ze zywi do swojego nauczyciela cos wiecej niz zwykla przyjazn....znala go od dziecinstwa.....zawsze byl przyniej.....poprostu nie mogla mu sie oprzec.....
Gdy weszla do szkoly do jej uszu dobiegla piekna lecz smutna melodia.....zaczela za nia podazac.....odszukala sale powoli uchylila dzwi i jej oczom ukazal sie Micky.....stala tak przez chwile....nagle muzyka ucichla...
-o juz jestes...wejdz...
-czesc...jaka sliczna piosenka....
-dzieki sam ja napisalem...ciesze sie ze ci sie podoba....
-ty ja napisales?? to fantastycznie....jest naprawde piekna porusza serce...
-ciesze sie ...napisalem ja dla waznej osoby....jest pierwsza dziewczyna do ktorej czuje cos takiego....i nie wiedzialem jak mam wyrazic to co czuje....wiec napisalem dla niej piosenke....
Dziewczynie nagle usmiech znikl z twazy....om ma inna....myslala....jak moglam byc tak glupia...myslac ze on moze cos do mnie czuc....Magda nie miala juz ochoty na gre....pozatym nic jej nie wychodzilo nie potrafila sie skupic...marzyla tylko by wyjsc... uciec jak najdalej...
-co sie dzieje...juz tak dobrze ci szlo
Madzia sie nie odezwala...nie chciala sluchac....nie chciala patrzec sie na niego....nie chciala albo nie mogla...bala sie ze jak tylko spojrzy sie w jego glebokie oczy rozplacze sie....Micki zlapal dziewczyne za rece...
-przestan spujrz sie na mnie
-nie daj mi spokoj
-czy cos zrobilem??nie rozumiem...
-poprostu daj mi spokoj...
-nie dopóki nie spojrzysz na mnie i nie powiesz mi co Ci jest...

Gdy tylko spojrzala sie na niego zaczely plynac z jej oczu lzy...-kocham cie to sie stalo...ale teraz juz jest za pozno...szlochala....ty kochasz inna....napisales dla niej taka piekna piosenka....gluptasie nie placz....ja tez Cie kocham...ta piosenka jest dla ciebie....dziewczyna podniosla energicznnie glowe....spojrzala na Mickiego swoimi wielkimi oczami....mozesz powturzyc??....Kocham cie...zawsze cie kochalem ale nie wiedzialem czy ty czujesz to samo.....
Chlopak mocno objal dziewczyne zaczol calowacjej policzki schodzac coraz blizej ust....wkoncu doszlo do pocalunku....nie istanialo juz nic.....powoli zrzucil jej sukienke chwycil w pasie i posadzil na pianinie...delikatnie zaczol calowac cale jej cialo...ona rozpiela mu kosule i delikatnie zsunela spodnie...zaczeli sie kochac....ich ciala plonely....wydawalo sie im ze ta gra cial trwa wiecznosc....nie liczylo sie juz nic wiecej...
Kocham cie...ja ciebie tez

Fin

Devi
Doramowy maniak

Postprzez vyette » 22 sty 2007 23:45

Nie wiem czy ktoś te zdjęcie widział ale dziś byłam w googlach w grafikach, szukałam zdjątek SS501 i na 5 stronie zobaczyłam Xiaha,który ma pocałować Mickey'a!!! :shock: Myślałam że źle zobaczyłam ale niestety dobrze zobaczyłam. :cry:
vyette
Oglądam regularnie xD

Odpowiedzi do Szynkowych testów zrobionych przez nas!

Postprzez Devi » 23 sty 2007 00:10

No coz... to powinno byc raczej w temacie dyskusyjnym TUTAJ
Ale już odpowiem...
Nie wiem jakie zdjonko widziałaś ale... po necie kraży pełno fotomontazy... bardzo roznych.
Poza tym, oni czasem sie wyglupiaja... ale nie az tak zeby sie na prawde pocalowac (chodzi mi o usta).
Ciezko mi powiedziec co to bylo bo tego nie widzialam.
----edit-----

"KLUCZ" do testów:
Odpowiedzi + wyjaśnienia do testów zrobionych na uczczenie 100 strony Szynkowego tematu dyskusyjnego (linki do testów znajdują się w pierwszym poście na pierwszej stronie - tam gdzie sa podstawowe info o DBSK).
Uwaga! Nie czytać tego zanim nie zrobicie testów... (no i oczywiście po przeczytaniu odpowiedzi nie róbcie testu ponownie - tu nie o to chodzi...).

[spoiler2=Klucz do testu o Hero (by Katimon)]
Jak brzmi pełne imie i nazwisko Hero??

* Shim Jae Su - 0pkt
* Jung Yun Min - 0pkt
* Kim Jae Joong - 10pkt
* Park Chang Chun - 0pkt
* Shim Jun Su - 0pkt

Kiedy się urodził Hero??

* 26.01.1986 - 10pkt
* 18.02.1986 - 0pkt
* 08.12.1987 - 0pkt
* 18.07.1987 - 0pkt
* 26.11.1986 - 0pkt

Jego znak zodiaku??

* Panna - 0pkt
* Byk - 0pkt
* Strzelec - 0pkt
* Wodnik - 10pkt
* Rak - 0pkt

Wzrost^^??

* 189 - 0pkt
* 180 - 10pkt
* 167 - 0pkt
* 200 - 0pkt
* 178 - 0pkt

Grupa krwi??

* BRh+ - 0pkt
* ARh- - 0pkt
* 0 - 10pkt
* BRh+ - 0pkt
* ARh+ - 0pkt

Jego specjalnoscia jest??

* Gra na pianinie - 0pkt
* Taniec - 0pkt
* Komponowanie - 0pkt
* Śpiew - 10pkt
* Wszystko naraz:] - 0pkt

Pozycja w zespole??

* Bass-baritone - 0pkt
* Bass vocal - 0pkt
* High vocal - 0pkt
* Middle bass vocal - 0pkt
* Main vocal - 10pkt

Z ktorym z czlonków zespołu jest najbardziej związany??

* Hero - 0pkt
* Micky - 0pkt
* Max - 0pkt
* U-know - 10pkt
* Xiah - 0pkt

Jego ulubiony przedmiot??

* Szczotka - 0pkt
* Lusterko - 10pkt
* Linijka - 0pkt
* Pilniczek - 0pkt
* Nożyczki - 0pkt

Kim chcial zostac jak był mały??

* Cyrkowcem - 0pkt
* DJ - 0pkt
* Kamarzystą - 0pkt
* Fryzjerem - 0pkt
* Kierownikiem supermarketu - 10pkt

Kogo pocalowal w policzek jak wyglupiali sie w radiu przy Hugu??

* Nikogo - 0pkt
* Chang Min - 0pkt
* Yun Ho - 10pkt
* Jun Su - 0pkt
* Yoo Chun - 0pkt

Do jakiego kwiatka mozna porównać Jae??

* Bratek - 0pkt
* Narcyz - 10pkt
* Róża - 0pkt
* Stokrotka - 0pkt
* Niezapominajka - 0pkt

Jaki smerf jest jego odbiciem ( nie chodzi o teledysk balloons)

* Papa smerf - 0pkt
* Osiłek - 0pkt
* Śpioch - 0pkt
* Laluś - 10pkt
* Maruda - 0pkt

Jaki ma talęt prócz śpiewania??

* Potrafi wstrzymać oddech na 10 min - 0pkt
* Potrafi zjesc 5 bananów naraz - 0pkt
* Potrafi poruszać łopatkami - 10pkt
* Potrafi dotknąć jezykiem nosa - 0pkt
* Potrafi założyć nogi na głowe - 0pkt

Jak bardzo zakolczykowany jest Jae??tz ile ma kolczyków

* 11 - 10pkt
* 29 - 0pkt
* 15 - 0pkt
* 18 - 0pkt
* 8 - 0pkt

Ile sióstr ma Jae?? (wszystkich łacznie)

* 9 - 10pkt
* 6 - 0pkt
* 10 - 0pkt
* 8 - 0pkt
* 7 - 0pkt

Kto popsuł mu aparat w dramie ,,Dangerous love''

* Xiah - 0pkt
* Sam się popsuł - 0pkt
* To Hero umie obsługiwać aparat?? - 0pkt
* U-know - 10pkt
* Manager:P - 0pkt

Kim była dziewczyna Jae odcinku ,, Most unforgettable girl''

* Jasnowidzącą dziwaczką - 10pkt
* Wariatka wydzwaniajaca ciegle na komórkę - 0pkt
* Babochłopem - 0pkt
* Umierajacą panienką robiąca żurawie - 0pkt
* Napaloną schizofreniczka - 0pkt

W którym teledysku (orginalnym:P) Jae płacze??

* Balloons - 0pkt
* Thanks To - 0pkt
* Hug - 0pkt
* Rising Sun - 10pkt
* Mi Duh Yo - 0pkt

Która piosenke spiewa sam Jae??

* Step by step - 0pkt
* Lately - 0pkt
* Drive - 0pkt
* Just once - 0pkt
* Suhshi - 10pkt

W czym spi Jae??

* W bahamamama - 0pkt
* W hamtarowej pizamce - 10pkt
* W bokserkach i koszulce - 0pkt
* A po co komu pizama...woli nago - 0pkt
* W polarowej pizamce żeby było cieplutko - 0pkt

Gdzie znajuduje sie łóżko Jae??

* Między ściana a Xiahem - 0pkt
* Między Maxem a Mickym - 0pkt
* Między U-knowem a Xiahem - 0pkt
* Między ścianą a Maxem - 10pkt
* Między ścianą a U-knowem - 0pkt

Jakiego koloru włosów jeszcze nie miał Jae?

* Srebrne - 0pkt
* Brązowe - 0pkt
* Czarne - 0pkt
* Różówe - 10pkt
* Blond - 0pkt

Jakie ma Hobby procz muzyki??

* Łyżwiarstwo - 0pkt
* Wspinaczka górska - 0pkt
* Gotowanie,gry komputerowe - 10pkt
* Kolarstwo - 0pkt
* Pływanie - 0pkt

Jaki rodzaj muzyki mu nie wychodzi??

* Rock - 0pkt
* Rap - 10pkt
* Ballada - 0pkt
* Wysokie wstawki - 0pkt
* Niskie wstawki - 0pkt

Jakie zwierzątko Jae kocha??

* Słonie - 10pkt
* Psy - 0pkt
* Koty - 0pkt
* Delfiny - 0pkt
* Tygrysy - 0pkt

Ile cali Jae ma w pasie??

* 26 - 0pkt
* 24 - 10pkt
* 28 - 0pkt
* 22 - 0pkt
* 30 - 0pkt
[/spoiler2]

[spoiler2=Klucz do testu o DBSK (by Katimon)]
Ilu jest czlonków w zespole??

* 5 - 10pkt
* 3 - 0pkt
* 7 - 0pkt
* 14 - 0pkt
* 6 - 0pkt

Z kogo sklada sie zespoł ??

* Hero,U-know,Raian - 0pkt
* Micky,Xiah,Chae Yeon,Ohno Satoshi - 0pkt
* Max,Kumi Koda,Matsumoto Jun - 0pkt
* Hero,U-know,Max,Xiah,Micky - 10pkt
* Xiah,Masami Okui,Shirota Yuu - 0pkt

Ktory z chłopaków jest liderem grupy??

* Max - 0pkt
* Hero - 0pkt
* Micky - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* U-know - 10pkt

Jaka nosza oficjalna nazwe??

* TVXK - 0pkt
* TVXQ - 10pkt
* DBSK - 0pkt
* DBSG - 0pkt
* Szynki - 0pkt

Z kim wystepowali podczas debiutu??

* Trax - 0pkt
* Arashi - 0pkt
* B.o.A - 10pkt
* NewS - 0pkt
* SMAP - 0pkt

Która szyneczka dołaczyła jako ostatnia??

* Jae - 0pkt
* Yun - 0pkt
* Yoo - 10pkt
* Jun - 0pkt
* Chang - 0pkt

Ile odcinków/części liczyła drama ,,Vacation''

* 6 - 0pkt
* 2 - 0pkt
* 4 - 10pkt
* 9 - 0pkt
* 5 - 0pkt

Która szyneczka żuciła szkołe??

* Hero - 10pkt
* U-Know - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Micky - 0pkt
* Max - 0pkt

Który ma za specjalność komponowanie

* Max - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Micky - 10pkt
* U-know - 0pkt
* Hero - 0pkt

Z którym zespołem wykonują piosenke-Show Me Your Love

* SMAP - 0pkt
* TOKIO - 0pkt
* V6 - 0pkt
* Super Junior - 10pkt
* Tackey & Tsubasa - 0pkt

Który z członków nie ma przekłutych uszu??

* Yun - 0pkt
* Chang - 10pkt
* Jae - 0pkt
* Yoo - 0pkt
* Jun - 0pkt

Kto wystepował w dramie "Masked Fencer"

* Max i Micky - 0pkt
* Hero i Max - 0pkt
* Hero i U-know - 0pkt
* Micky i Xiah - 0pkt
* U-know i Micky - 10pkt

Który z chłopaków był ucharakteryzowany na Jacka Sparowa

* U-know - 0pkt
* Max - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Micky - 10pkt
* Hero - 0pkt

Jako kto Yunho rozpoczynał kariere??

* Jako backdancer - 10pkt
* Solista - 0pkt
* W szkolnym zespole - 0pkt
* Perkusista - 0pkt
* Śpiewał w chórkach kościelnych - 0pkt

Który z miśków jest najwiekszym łakomczuchem??

* Xiah - 0pkt
* Max - 10pkt
* Micky - 0pkt
* Hero - 0pkt
* U-know - 0pkt

Który z misków ma w swoim rodzinnym domu delfinka na łóżku??

* Micky - 0pkt
* Hero - 0pkt
* U-know - 0pkt
* Xiah - 10pkt
* Max - 0pkt

Co wisi w Szynkowym przedpokoju u nich w mieszkanku??

* Obrazek z sesji Rising Sun - 10pkt
* Wielki zegar - 0pkt
* Złota płyta - 0pkt
* Bawole rogi - 0pkt
* Maska wojownika - 0pkt

Ile płyt liczy Dyskografia Koreańska (albumy + single)

* 2 - 0pkt
* 3 - 0pkt
* 4 - 0pkt
* 7 - 0pkt
* 9 - 10pkt

W teledyski balloons króliczkiem był??

* U-know - 0pkt
* Micky - 10pkt
* Hero - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Max - 0pkt

Z którą szyneczką ZhangLizin-spiewa timeless??

* Micky - 0pkt
* Hero - 0pkt
* Xiah - 10pkt
* Max - 0pkt
* U-know - 0pkt
[/spoiler2]

[spoiler2=Klucz do testu o nas (by Katimon)]
Ile mamy tematów dotyczących Szyneczek??

* 5 - 0pkt
* 3 - 0pkt
* 7 - 0pkt
* 2 - 0pkt
* 4 - 10pkt

Temat dyskusyjny obecnie wynosi??

* 100 str - 10pkt
* 200 str - 0pkt
* 50 str - 0pkt
* 90 str - 0pkt
* 70 str - 0pkt

Madziorek ma fioła na punkcie??

* Max - 0pkt
* Hero - 0pkt
* Micky - 10pkt
* Xiah - 0pkt
* U-know - 0pkt

Lusiaczek w swojej ściennej galeri ma obrazków??

* ponad 40 - 10pkt
* ok 30 - 0pkt
* mniej niz 20 - 0pkt
* 70 - 0pkt
* niema w ogóle obrazków - 0pkt

Grafike Maxa na jego urodziny zrobiła

* Ayako - 0pkt
* Dev - 0pkt
* Dora - 0pkt
* Reiha - 0pkt
* Em - 10pkt

Kto napisał pierwszego posta w szynkowym temacie gdy tylko Dev go założyła??

* Katimon - 0pkt
* Asu - 0pkt
* Shina - 10pkt
* Yumi - 0pkt
* Gwiazdeczka - 0pkt

Kto ostatnio do nas dołaczył??

* Gwiazdeczka - 0pkt
* Karin - 0pkt
* Ayako - 0pkt
* Citu$ - 10pkt
* Em - 0pkt

Kto wykonał grafike z naszymi zdjeciami na urodziny Maxa??

* Reiha - 0pkt
* Dev - 10pkt
* Asu - 0pkt
* Katimon - 0pkt
* Dora - 0pkt

Karin szaleje na punkcie??

* Max - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Micky - 0pkt
* U-know - 10pkt
* Hero - 0pkt

Shina szaleje na punkcie??

* Max - 0pkt
* U-know - 0pkt
* Micky - 10pkt
* Hero - 0pkt
* Xiah - 0pkt

Citu$ kocha??

* Yun - 0pkt
* Chang - 0pkt
* Jae - 10pkt
* Jun - 0pkt
* Yoo - 0pkt

Kto założył temacik o szynkach w galeri zdjęć??

* Ayako - 0pkt
* Yumi - 0pkt
* Reiha - 0pkt
* Shina - 10pkt
* Dora - 0pkt

Dev ma fioła na punkcie??

* U-know - 10pkt
* Max - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Micky - 0pkt
* Hero - 0pkt

Katimon ma fioła na punkcie??

* Xiah - 0pkt
* Micky - 0pkt
* Hero - 10pkt
* Max - 0pkt
* U-know - 0pkt

Ile tematów o szyneczkach założyła Dev??

* 3 - 0pkt
* 2 - 10pkt
* 4 - 0pkt
* 1 - 0pkt
* 8 - 0pkt

Gwiazdeczka uwielbia??

* Micky - 0pkt
* Hero - 0pkt
* U-know - 10pkt
* Xiah - 0pkt
* Max - 0pkt

Dora uwielbia??

* U-know - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* Max - 0pkt
* Hero - 10pkt
* Micky - 0pkt

Reiha kocha??

* Hero - 0pkt
* Xiah - 0pkt
* U-know - 10pkt
* Micky - 0pkt
* Max - 0pkt

Lusiaczek uwielbia??

* U-know - 0pkt
* Micky - 0pkt
* Hero - 10pkt
* Xiah - 0pkt
* Max - 0pkt

Kto zrobił ten test:P

* Katimon - 10pkt
* Yumi - 0pkt
* Asu - 0pkt
* Em - 0pkt
* Ayako - 0pkt
[/spoiler2]

[spoiler2=Klucz do testu o Changminie (by Yumi)]
Jaka piosenka przyczyniła się do tego że Changmin zostal piosenkarzeem

It's alway been so (Unjehna Keuraetjyo) by Brown Eyes - 10pkt
Pine Tree by Kangta - 0pkt
I swear by S - 0pkt
nie było takiej piosenki - 0pkt
What A Wonderfull world - 0pkt

Co Changmin może jeść na wszystkie posiłki

Ramen - 10pkt
Kimchi - 0pkt
Spaghetii - 0pkt
Pizze - 0pkt
co się nawinnie - 0pkt

Jakie były pierwsze słowa Changmina po wizycie w muzeum ramen

"chodzmy jeszcze raz" - 10pkt
a chłopaki byłi w muzeum - 0pkt
nie było to muzeum ramen tylko muzeum soju - 0pkt
"ciekawe ile kosztuje karnet" - 0pkt
"choćmy coś zjeść" - 0pkt

Jaka rola przypadła Changminowi w Vacation

a on tam grał??? - 0pkt
listonosz - 10pkt
facet w tłumie nr3 - 0pkt
dziewczyna Junsu - 0pkt
gangster - 0pkt

Jaką piosenke śpiewał Changmin podczas swojego solo na "Rising Sun" showcase

"I love you" - 10pkt
"I knew i love you" raze z Yoochunem - 0pkt
nie miał swojego solo - 0pkt
nie brał udziałyu w koncercie - 0pkt
" Just Once" - 0pkt

podczas ostatniego pobytu w Japonii ( All about DBSK DVD) Changmin "marudził" z powodu:

nie pojechał do Japonii - 0pkt
Changmin jest tak uroczy że nigdy nie narzeka - 0pkt
nie smacznego jedzenia - 0pkt
położenia swoje łóżka (znajdowało się pod kilmatyzacją) - 10pkt
ponieważ mieszkał w osobnym pokoju i czuł się samotny - 0pkt

Ulubiono książka ChangMina

"Devil Wears Prada" - 0pkt
"Ring" - 0pkt
"Eragon" - 0pkt
"Harry Potter" - 10pkt
nie ma takowej - 0pkt

Dlaczego Changmin podczas kręcenia Hiyaya został ubrany w ciuchy przeznaczone dla Jae

bo się rozpłakał - 0pkt
bo je "podwędził" - 0pkt
Jae został zaatakowany przez meduze i był nie do użycia - 10pkt
zagroził odejściem z SM - 0pkt
jego własne ciuchy dziwnym trafem zniknęły - 0pkt

Pewnego razu podczas w szkole Changmin poczuł się źle i pielęgniarka zwolniła go do domu....

on jednak został w szkole bo miał ważny test - 0pkt
wrócił do domu na kilka godzin - 0pkt
chorował przez następny tydzień - 0pkt
został-na lunch było spagethii - 10pkt
nie było takiej sytuacji - 0pkt

Rodzice Changmina są

mama-nauczyciel tata-ma własną firme - 0pkt
mama - kucharka, tata- informatyk - 0pkt
oboje nie pracują - 0pkt
nauczycielami - 10pkt

Kiedy Changmin nie jest zadowolony ze swoich osiagnięć w muzyce

wyrzywa się na innych - 0pkt
jest doskonały - 0pkt
czasami płacze - 10pkt
spędza chwile na rozmyślaniu - 0pkt
pracuje dzień i noc żeby sie poprawic - 5pkt (tu powinno być 10 więc Devi powinna mieć 100)

Jaka była jego pierwsza part-time job

dostarczał gazety - 10pkt
pracował w zaprzyjaznionym sklepie - 0pkt
nigdy nie dorabiał - 0pkt
udzielał korepetycji - 0pkt
dostarczał jedzenie - 0pkt

Jaka jest jego ulubiona piosenka karaoke

KangTa - propose - 0pkt
Brian Mcknight - Back At Once - 0pkt
Yurisangja- TO my bride. - 10pkt
KangTa - Persona - 0pkt
Fly To The Sky - Day By Day - 0pkt

Miejsce które najbardziej chciałby odwiedzic

Europa - 10pkt
Los Angeles - 0pkt
NY - 0pkt
Thaiti - 0pkt
Bora Bora - 0pkt

Jaki tytuł ma drama w której miała zagrać Changmin

Over The rainbow - 0pkt
Sunflower - 10pkt
Prince's First Love - 0pkt
Beautiful Life - 0pkt

Na początku kariery Changin określił co chce robić poza śpiewaniem

gra w filmach - 0pkt
udział w variety show - 0pkt
gra w filmach i udział w variety show - 0pkt
tylko śpiewanie - 0pkt
modeling - 10pkt

Jak Changmin oświadczyłby się dziewczynie

zabrałby ją na romatyczna kolacje - 0pkt
podczas koncerty przy fanach - 0pkt
zabrałby ja na wycieczke we dwoje - 0pkt
zabrałby ją na jogging około 4-5 rano - 10pkt (na to nie wpadł nikt O.o)
zaśpiewałby jej serenade - 0pkt

Jaka jest jego wymarzona dziewczyna

urocza z miłą osobowością - 10pkt
niewinna - 0pkt
seksowana - 0pkt
musi spodobać się jego rodzicą - 0pkt

Ile posiłków dziennie je ChangMin

około 4-5 - 0pkt
8 - 0pkt
11 - 0pkt
je za kazdym razem gdy widzi jedzenie - 10pkt
nie ma czasu na pożadny posiłek - 0pkt

Jakiego koloru był Yepp reklamowany prze Changmina ( tu nie doprecyzowałam o kórą reklame mi chodzi w indywidualnej był szaro-niebieski ale ogólnie to Changmin reklamował czerwony)

czerwony - 10pkt
zielony - 0pkt
biały - 0pkt
niebieski - 0pkt
a czy to ma znaczenie - 0pkt
[/spoiler2]

[spoiler2=Klucz do testu o DBSK (by Devi)]
Który z nich nie nosi soczewek?
JaeJoong - 0pkt
Yunho - 5pkt
Yoochun - 0pkt
Junsu - 0pkt
Changmin - 0pkt

Kto miał operacje na poprawienie wzroku podczas ich ostatnich 10dniowych wakacji ?
Yoochun - 0pkt
Jaejoong - 0pkt
Changmin - 0pkt
Nikt nie miał O.o - 0pkt
Yoochun i Junsu - 5pkt

W ile osób mieszkają teraz w Japonii ? (ile osób mieszka w jednym, Szynkowym apartamencie?)6 - 5pkt
5 - 0pkt
każdy osobno - 0pkt
2 i 3 (2 osoby w jednym, 3 osoby w innym) - 0pkt
4 i 1 - 0pkt

Ile wydali Japońskich singli (licząc razem ze "Step by step")
6 - 0pkt
5 - 0pkt
4 - 0pkt
8 - 0pkt
9 - 5pkt

Kiedy zadebiutowali ?
w grudniu po południu :P - 1pkt
23.12.2003 - 5pkt
25.12.2004 - 0pkt
21.12.2004 - 0pkt
25.12.2003 - 0pkt

Kogo SM dołączyło jako 3 do DBSK ?
Changmina - 0pkt
Junsu - 0pkt
Yoochuna - 0pkt
Yunho - 0pkt
JaeJoonga - 5pkt

Kto z nich chodzi do Kyun Hee University ?
Yunho i Junsu - 0pkt
Jaejoong - 0pkt
YooChun i ChangMin - 5pkt
Junsu i Yoochun - 0pkt
Yunho i Yoochun - 0pkt

No dobra... a kto chodzi do MyoungJi University ? xP
Yunho i Yoochun - 0pkt
Jaejoong i Yunho - 0pkt
Changmin i Junsu - 0pkt
Yunho i Junsu - 5pkt
Yoochun i Changmin - 0pkt

Kogo zabrakło podczas występu A-nation (30.09.2006)
Hero - 0pkt
Xiaha - 0pkt
Maxa - 0pkt
Yunho - 5pkt
Yoochuna - 0pkt

Który z nich śpiewa piosenkę "Beautiful life" ?
Junsu - 5pkt
Jaejoong - 0pkt
Yoochun - 0pkt
Yunho - 0pkt
Wszyscy - 0pkt

Który z nich napisał piosenkę "White lies" ?
JaeJoong - 0pkt
Yoochun - 0pkt
profesjonalista z SM - 0pkt
Junsu - 5pkt
Changmin - 0pkt

W jednej z reklam Yepp wystapiła kaczka... z którym członkiem DBSK była to reklama ?
to była reklama z Junsu - 0pkt
Changmin i kaczuszka... to był świetny duet *-* - 0pkt
Yunho... ale jak na mój gust to był kaczor... xP - 0pkt
to był JaeJoong... ale wygladało jakby się bał tej kaczki :P - 0pkt
e... to taka była ? więc może Yoochun O.o - 5pkt

Ile zdobyli nagród podczas rozdania nagród MKMF (25.11.2006)zgarneli 4 ;> - 5pkt
niestety żadnej ;_; - 0pkt
tylko 1 :/ - 0pkt
ha! Wymietli! Zgarneli wszystkie! - 0pkt
5... po jednej dla kazdego! ;D - 0pkt

W którym odcinku programu Love Letter wystapili wszyscy razem ?
w 13 odcinku (sezon 2) - 0pkt
w odcinku 15 (sezon 2) - 0pkt
nie było takiego.... - 5pkt
13 odcinek (sezon 1) - 0pkt
odcinek 23 (sezon 1) - 0pkt

Kto wystapił w pierwszym odcinku programu Love Choice ?
Yunho - 5pkt
Yoochun - 0pkt
Junsu - 0pkt
Jaejoong - 0pkt
Changmin - 0pkt

Komu z DBSK udało się przejść(i zmiescić się w czasie)tor przeszkód w programie Super Viking
Jaejoong i Junsu (jupi dla nich :P) - 5pkt
Jaejoong - 0pkt
Yunho - 0pkt
Changmin i Yoochun - 0pkt
Junsu (wymiótł ich wszystkich! xP) - 0pkt

Który z nich wystąpił w mini musicalu podczas 2006 KBS Song Fest. ?
Junsu - wrobili go w małżeństwo :P - 5pkt
Yoochun... który grał casanove ;> - 0pkt
Jaejoong... tylko szkoda, że go tak mało tam było O.o - 0pkt
Yunho - wjechał na scene na motorze ;> - 0pkt
Changmin - grał syna wariatki ^^' - 0pkt

Który z nich dostał się do SM poprzez Starlight Casting System ?
Yunho - 0pkt
Changmin - 0pkt
Junsu - 5pkt
JaeJoong - 0pkt
wszystkie odpowiedzi są prawdziwe... (ha! chciałaś nas zwieść! xP) - 0pkt

Kto miał początkowo wystapić z Yoochunem w "Golden Fishery" ?
Yoochun miał wystąpić sam - 0pkt
Jaejoong miał wystapić z nim od samego początku - 0pkt
Miał to być Yunho - 5pkt
Jae zastąpił Junsu - 0pkt

Miał to być Changmin ale miał za dużo do roboty i go wymienili ^^' - 0pkt
Kto nie wystapił ani razu w Love Letter ?
Yunho - 0pkt
Yoochun i Junsu - 0pkt
Jaejoong i Changmin - 5pkt
JaeJoong i Yoochun - 0pkt
Changmin - 2pkt

Jaki tytuł ma piosenka którą DBSK śpiewali do filmu "Millionaire 1st love" ?
Beautiful Life - 0pkt
Fly away - 0pkt
Insa - 5pkt
Greeting - 5pkt
Footsteps - 0pkt

Jaki tytuł ma piosenka którą DBSK śpiewało (tylko!) z Super Juniorem ? (wydali singiel)Snow Dream - 0pkt
Show me your Love - 5pkt
Hot Mail - 0pkt
Red Sun - 0pkt
Tri-Angle - 0pkt

Który z nich ma wytatuowane "TVXQ" ?Yunho - 0pkt
Jaejoong - 5pkt
Changmin - 0pkt
Junsu - 0pkt
żaden nie ma takiego tatuażu... - 0pkt

Czasami DBSK dostają od fanów boxerki.Który z nich dostaje najcześciej boxerki z kreskówkami ?Junsu - 0pkt
Yoochun - 0pkt
Yunho - 0pkt
Changmin - 5pkt
Jaejoong - 0pkt

Który z nich przyczynił się do pofarbowania Hero na blond ?Żaden... to był całkowicie pomysł szurniętych coordi :P - 0pkt
To była sprawka Junsu - 5pkt
Yunho stwierdził, że w blondzie bedzie mu do twarzy... - 0pkt
Żaden z nich... gdy coordi ich o tym poinformowali to wszyscy się zbuntowali... - 0pkt
Jaejoong sam na to wpadł... - 0pkt

Który z nich wybrał się na randkę w BanJun Dramie "Most unforgettable girl" ?
Żaden... oni tylko opowiadali o randkach - 0pkt
Szczęśliwcem był Yunho :) - 5pkt
Yoochun - stary podrywacz :P - 0pkt
Miał iść Jaejoong ale mu się odechciało :P - 0pkt
Junsu... ale wrócił poobijany :P - 0pkt

Który z nich przeszedł operację gardła ?
Yoochun... ;_; - 0pkt
Junsu... i myślał, że już nie będzie mógł śpiewać... ;_; - 0pkt
Yunho... ale dzięki temu odkrył taniec ;) - 5pkt
Changmin, ale szybko się z tym uporał - 0pkt
Żaden z nich - 0pkt

chłopaki z DBSK chcieli mieć psa... czemu nie mają ?
SM im nie pozwoliło... - 0pkt
Mieli, ale go zagłodzili bo byli za żadko w domu :P - 0pkt
No cóż... wszyscy chcieli prócz Yoochuna... więc w efekcie nie mają :P - 5pkt
Stwierdzili, że wystarczy im Changmin jako maskotka... - 0pkt
Mieli... ale potajemnie... gdy SM się dowiedziało to kazali im go oddać :/ - 0pkt
[/spoiler2]

-----------------
Niektóre pytania mogą spowodować pewne watpliwości toteż tutaj znajdziecie pewne objaśnienia:

[spoiler2=objaśnienia do testu o Changminie (by Yumi)]
Yumi napisał(a):Jak Changmin oświadczyłby się dziewczynie

no to rzeczywiscie było podchwitliwe pytanie bo kiedyś Changmin powiedział że oficjalnie to oświadczyłby sie przy fanach ale najpierw tak nieoficjalnie ;] chociaż ja mam nadzieje że on z tym bieganiem o 4 rano to żaruje. (zastanawia sie jak będzie w stanie w stać o tak szatańskiej porze)

Na początku kariery Changin określił co chce robić poza śpiewaniem

przed debitem Lee Soo Man zapytał się każdego co chce robić poza śpiewaniem
Jae np powiedział że śpiewanie mu wystarczy jest jego całym zyciem i takie tam
a Changmin najpiew długo się zastanawiał potem stwierdził że modeling
A to że SM zrobiło i tak po swojemu to swoją drogą

*W muzeum ramen chłopaki byli w którym z odcinków Onryu

*Co to stojów Hiyaya to właśnie Jae początkowo miał świecić klatą w tej "firance" ale podczas kąpieli w oceanie (morzu w każdym bąć razie zbiorniku z wodą) został poparzony przez meduze i to akurat na klatce piersiowej przez co nie mógł jej odsłonić. Ślady po tym incydencie miała jeszcze przez ok 2 miesiące

* Changmina rodzice są nauczycielami dlatego też Changmin jest taki dobry w nauce zawsze chciał spełnic oczekiwania rodziców

[/spoiler2]

[spoiler2=Objaśnienia do testu o Yunho (by Devi)]
Devi napisał(a):W ile osób mieszkają teraz w Japonii ? (ile osób mieszka w jednym, Szynkowym apartamencie?)
- to było podchwytliwe... w japonskim programie Hanamaru Cafe (czy jakos tak) mówili o tym... mieszkają w 6 wraz ze swoim menagerem ^^
NIe wiem czasem czy w Korei tez z nim nie mieszkaja ponieważ podczas "House Tour" z "All about DBSK DVD" nie pokazali jednego z pokoi... poza tym ktos sie tam u nich w apartamencie jeszcze kręcił... no i... podczas tego programu Hanamaru Cafe mowili tak, ze odnioslam wrazenie ze w Korei tez menager z nimi mieszka... ale ze nie bylam pewna to zawezilam pytanie tylko do Japonii...

Kogo zabrakło podczas występu A-nation (30.09.2006)
- oczywiście zabrakło Yunho... był w tedy chory... i to raczej nie lekko... dlatego jego partie Rising Sun rapowal m.in. Jae (i po tym stwierdzilysmy z Kati ze do rapu Jae sie nie nadaje :P)

Który z nich śpiewa piosenkę "Beautiful life" ?
- Oczywiście sam Junsu... to piosenka z "Vacations" ...

W jednej z reklam Yepp wystapiła kaczka... z którym członkiem DBSK była to reklama ?
- tu nie ma co wyjasniać ale chciałam tylko powiedziec, ze strasznie lubie to pytanie... ze wzgledu na odpowiedzi hahah xP
(np. "Changmin i kaczuszka... to był świetny duet *-* " :P)

Komu z DBSK udało się przejść(i zmiescić się w czasie)tor przeszkód w programie Super Viking
- oczywiście Jae i Junsu... faktem jest, ze w pierwszej czesci tylko Jae przeszedł ale w drugiej udalo sie takze Junsu...
Podejrzealam, ze na tym sie moze kilka osob zlapac i wybierze odpowiedz "Jae"... ale nie spodziewalam sie ze ktos wybierze samego Junsu... ale to chyba dlatego, ze nie ogladal akurat tego programu ;)

Który z nich dostał się do SM poprzez Starlight Casting System ?
Otoz byl to... Junsu oczywiscie.
Podejrzewalam, ze sie tu wkopiecie.... a zeby to pogorszyc to jeszcze dalam odpowiedz : "wszystkie odpowiedzi są prawdziwe... (ha! chciałaś nas zwieść! xP)"
Tak! Chcialam was zwiesc! Tą odpowiedzia xP
Starlight Casting System to byl jakis inny casting... nie wiem czy to czasem w TV nie bylo... cos w stylu Idola... (tyle ze casting na trainee...). W jury zdaje sie byly gwiazdy takie jak np. Kangta... (innych nie znam bo ja sie w tych starszych zespolach nie lapie... w kazdym badz razie gwiazdy SM to byly :P).

Kto miał początkowo wystapić z Yoochunem w "Golden Fishery" ?
Oczywiscie Yunho... a czemu nie wystapil ? No coz... bo pewna "mądra" dziewczynka zachciała mu kleju do napoju dodać i Yunho wyladowal w szpitalu :/
Swoja droga... ciekawe czy jakby Yunho gral to tez by klate pokazal jak Jae ? xP

Jaki tytuł ma piosenka którą DBSK śpiewało (tylko!) z Super Juniorem ? (wydali singiel)
Ktos się wkopał i odpowiedział "Snow Dream"... a ja wyraźnie zaznaczylam ze chodzi o samego Super Juniora... czyli nie mogla byc to piosenka ze wszystkimi z SM ( "Snow Dream", "Hot mail", "red sun" to wlasnie piosneki calego SM... ).

Który z nich ma wytatuowane "TVXQ" ?
Tu mnie zaskoczylo ze prawie nikt nie wiedzial O.o
Oczywiscie tan tatuaz ma Jae... z tylu na plecach... na gorze... tak na karku... tj... eh... no ma i juz. Jak znajde fote (bo gdzies powinnam miec) to wam dam :P
(byly plotki ze Yoochun tez ma ale to byl fotomontaz)

Który z nich przeszedł operację gardła ?
Nyum... tak... to byl Yunho. Tak na prawde Yunuś chciał śpiewać... ale po tej operacji przestal... za to dzieki temu "odkrył" taniec ;)
Niestety nie mam pojecia dlaczego mial ta operacje...

chłopaki z DBSK chcieli mieć psa... czemu nie mają ?
No coz... nie maja z powodu Yoochuna... a czemu ? No coz... w jednym miejscu czytalam ze jest uczulony a w drugim ze sie psow boi... tak czy inaczej to przez Yoo zrezygnowali z tego pomyslu.

[/spoiler2]

Devi
Doramowy maniak

Postprzez Atashi » 04 mar 2007 01:39

Yay^^ ale się ciesze :D waaaa ale info o DBSK *-*
Nie wiem jak ci dziękować i dramy i profile...wow^^ jak to ktoś na początku powiedział *ty wiesz co tygryski lubią najbardziej* dokładnie^^
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Postprzez Maura » 12 sie 2009 20:20

O maj :D Tu mnie jeszcze nie było ^^ Właśnie przypadkowo wpadłam na ten temat i.... to chyba jeszcze sprzed ery Sunsu, co? :D

I Devi się napracowała :D:D:D
Obrazek
Maura
Wyróżniony

Postprzez Devi » 12 sie 2009 22:10

to chyba jeszcze sprzed ery Sunsu, co? Very Happy

Yep... temat jest z sierpnia... Sunsu powstało w lutym xPPP

Właśnie przypadkowo wpadłam na ten temat i....

I może nikt Cie nie pogryzie za odkopywanie takich tematów hahahahah xP

Devi
Doramowy maniak

Powrót do Muzyka