Co miłego Cię dzisiaj spotkało ;-)?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Re: Co miłego Cię dzisiaj spotkało ;-)?

Postautor: Lily » 19 sty 2012

A ja się pochwalę, bo czemu by nie, dziś dołożyłam swoją cegiełkę w promowaniu Azji w świecie... ;) a dokładniej w Lublinie.
http://www.mmlublin.pl/meeting/308839/P ... linie.html

Razem z koleżanką zorganizowałyśmy pokaz reklam azjatyckich, wszystko ładnie się udało, ludzie dopisali, reklamy się podobały, było wesoło. Jestem bardzo zadowolona :rolly:

Nawet tv internetowa się zjawiła, czy już jesteśmy sławne? ;) ja oczywiście spękałam i się nie wypowiedziałam, udawałam że jestem bardzo zajęta ustawianiem krzeseł ;)
http://www.itvl.pl/news/szczypta-azjatyckiej-kultury

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 20 sty 2012

Ta dziewczyna mówiła o Tobie więc jako zafascynowanej Azją ?
Fajnie , fajnie , widziałam tam kilka razy Twego idola z Avatara :-)

A ja się wczoraj dowiedziałam, że 25 stycznia jest casting w Krakowie do filmu Bollywood dla tancerzy i statystów :-)
Pojade se a nóz widelec :-)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 22 sty 2012

fajna impreza kpopowo-jpopowa wczoraj :rolly: co prawda kupa ludzi, piszczace fanki, straszliwie sie spilam i niebezpieczne schody, ale fajnie, fajnie, powinno byc czesciej :rolly:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 23 sty 2012

Sklep ze świecami podlinkował mojego burżujskiego bloga na fejsie i mam dużo wejść :victory: YEY!
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 27 sty 2012

wczoraj moja zebra doszła :smitten: [ volli nie śmiej się]
dziękuje za uwagę... wracam do zoo :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 27 sty 2012

ojej doszła :D to dobrze, jak tam zebrowy Subek? :rolly:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 28 sty 2012

:fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Bo nie wiem jak inaczej wyrazić moja radość i podziękowania za sylwestrowe prezenty :puppy:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 28 sty 2012

Ja tak skromnie - zaliczyłam ważny egzamin i już chyba nie jest straszne mi nic, nawet to że za 11h mam kolejny egzamin :sun: i że będę miała 11 dni na napisanie 1rozdziału magisterki, i że mi zgubił egzaminator moja kartę i będe musiała latać za wpisami :sun: jest fajnie i radośnie, no! :sun: :sun: :sun: a jak się wyśpię czeka na mnie tyyyyle dram i muzyki :fav: <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 02 lut 2012

Dotarły do mnie dzisiaj kolczyki z Sailor Moon :D
Super się cieszę i czekam na nową drame z Moco :-)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 13 lut 2012

Już myślałam, że koniec i nie mam telefonu, co, oczywiście, trauma życia, ale nie.

Leżał w śniegu.

CZEKAŁ.

CZEKAŁ.

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa :rolly:

Tarzałam się w śniegu aż. :jump:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 20 lut 2012

Kolejne stypendium na badania i studia Azji.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 21 lut 2012

Właściwie to nie wiadomo czy dobre - zależy od punktu widzenia ;)
Otóz spadłam dzisiaj ze schodów ;) i mam nogę w szynie. Ale - będę miała tydzień wolnego przynajmniej, jest szansa ze napisze pierwszy rozdział pracy, jest szansa ze zrobie te 20-parę tematów na doki o muzyce, wszyscy mi wszystko pod nas będą podawać xD
Więc ogólnie to wszytsko mnie boli ale w sumie olać to - jest zajebiscie!
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 02 mar 2012

co ja tu robię, nie wierzę :mrgreen:

zaczeło się wczoraj... wróciłam po pracy - mój jedyny wolny wieczór /a bo to praca, a co coś do zrobienia zawsze .... :D /.... przyszedł kolega niektórym znany B., marnie wyglądał to dostał resztki z obiadu /zjadł wszystko, czyli znowu muszę dzisiaj coś gotować :grumble: /, potem stwierdzili z Mary, że wina by się naplili, więc ostatnim rzutem na taśmę zdążyli do sklepu - przyszło wino, zaczęła sie impreza... dla mnie było pyszniutkie hiszańskie - dziewczyny, te co ostatnio piłyśmy :mrgreen: ... zaczęło się niewinnie, zapodałam BLUE /moje ulubione :smitten: / , kolega przeżył.... poszło jeszcze kilka piosenek Bangów / :wow: :wow: :wow: udało się troszkę przepchnąć :mrgreen: / a potem, jak się Abba ... i jakoś ... ultra star się sam włączył i się zaczęło .... nie wiem jak sąsiedzi wytrzymali nasze "darcie gaci" , ja padłam ok 2 ..... /a o 6 budzik chciałam utopić lub wyrzucić.... koteczka mało nie przytrzasnęłam drzwiami w łazience/ ale nic to ... warto było: było wszystko, a kolega śpiewający po japońsku/koreańsku :victory: bezcenne
a ja... obudziłam się a na usta cisło się samo: tengo la camisa negra ....

ultra star... śpiewałam... jak do tego doszło :confuse:

tengo la camisa negra
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 09 mar 2012

Tak kompletnie, totalnie niespodziewanie.
Ogólnie, czekam na paczkę od tygodnia więc poszłam sobie zobaczyć, czy czasem coś nie leży w skrzynce. Tak!
Wyjmuję kopertę... ale nadawca coś nie ten.
Otwieram... a w niej pełno Szynek. I cepa. Znaczy Jae.
I w tym momencie nie jestem w stanie opisać mojej radości <333
Mam SZNURÓWKI z Szynkami :rolly:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ~ :fav: :fav: :fav:
Dziękuję Evel, dziękuuuuuuuuuuuje :kiss: :puppy: :hug:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 mar 2012

Lusia pisze:Dziękuję Evel, dziękuuuuuuuuuuuje :kiss: :puppy: :hug:

:melt: w końcu się mogłam odwdzięczyć za tą śliczną poszewkę którą równie niespodziewanie mi już jakiś czas temu sprawiłaś :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Hyde park”