Co o was myślą?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 11 wrz 2007

piretka pisze:Kiedy sie z tych moich zainteresowan wysmiewano. :cry:

tak, tak
Polacy sa znani ze swojej tolerancyjności :twisted:

Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Mizuki87
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Mizuki87 » 11 wrz 2007

Właściwie jeśli chodzi o dom i rodzinę to oni jako tako w miarę akceptują... A największy szok przeżyli jak zobaczyli japończyka w mojej ramce zamiast rodzinnego zdjęcia xD No ale co ukrywać mój ulubieniec rozgościł się na dobre i nie ma zamiaru uciekać:) I dobrze mi z tym:) Tylko był oczywiście komentarz co to za laska:cry: Hyde dziewczyną nie możliwe :mrgreen: Ale wywalczyłam wszystkimi siłami jego i moją pozycję w naszym domu:) I teraz już bez zbędnych komentarzy:) Nareszcie!! :victory:
Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie.

— Paulo Coelho Jedenaście minut
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 12 wrz 2007

Ci którzy nie znają mnie dość dobrze mogą sobie robić jaja zwłaszcza z mojej dość obszernej listy zainteresowań ale zazwyczaj się w końcu zamykają i daja spokój bo do końca nie wiedzą co to są te doramy mangi i anime. Jak ktoś mnie zna i wpada do mnie akurat jak cos ogladam to zaczyna gadac niby w jakimś azjatyckim języku żeby mi przeszkodzić ale to raczej tak po prostu dla żartu niż zeby się nasmiewać.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 12 wrz 2007

:) mhh kolejna osobka z Łodzi..... A wysmiewac sie nie wolno ... a jak wiadomo CI pozniej zazwyczaj sami wpadaja w nałóg........
Obrazek
Awatar użytkownika
Turquoise
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Turquoise » 12 wrz 2007

Zamiast się wyśmiewać lepiej niech sami zgłębiają temat? ;)

czerteziki czy my się już wcześniej nie spotkałyśmy? Na forum SM na przykład? ;)
[i]"Widzę, jak u moich ramion stają dwaj aniołowie: blady, złośliwy anioł Ironii i potężny, miłujący anioł Schizofrenii..."[/i]
[img]http://www.cinemafusion.com/images/uploads/mummyoded.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 12 wrz 2007

Hmm lubię np."Gdyby jutra nie było" ;)
Awatar użytkownika
Turquoise
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Turquoise » 12 wrz 2007

Ja podziękuję, nie lubię filmów na których muszę płakać :D
Polecam "Bunty Aur Babli" czy "Paheli", jedne z moich ulubionych :D
[i]"Widzę, jak u moich ramion stają dwaj aniołowie: blady, złośliwy anioł Ironii i potężny, miłujący anioł Schizofrenii..."[/i]
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 13 wrz 2007

No co ty? Takie są najfajniejsze ;]
Awatar użytkownika
Mizuki87
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Mizuki87 » 23 wrz 2007

Turquoise pisze:Ja podziękuję, nie lubię filmów na których muszę płakać :D
Polecam "Bunty Aur Babli" czy "Paheli", jedne z moich ulubionych :D

Płakać sobie na filmie wzruszającym to normalna rzecz. Gorzej płakać na komedii (ale nie ze śmiechu) to prawdziwy problem! Ja go mam- nie wiem czemu płaczę tak ale to chyba dlatego, że film się kończy xD
A co do Bollywoodu to fajny jest (wzruszający) Czasem słońce czasem deszcz!
Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie.

— Paulo Coelho Jedenaście minut
Awatar użytkownika
Turquoise
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Turquoise » 23 wrz 2007

U mnie ogólnie z płaczem słabo, scena nawet nie musi być szczególnie wzruszająca a mi już cieknie po policzkach (płakałam np. podczas finałowej bitwy w "Opowieściach z Narni", a zaczęłam jak tylko pokazali wojska)
A co do końcówek filmów (nawet śmiesznych) to jestem z Tobą Mizuki! Też mi się zbiera jak coś fajnego się kończy ;)
"Czasem słońce czasem deszcz" oczywiście oglądałam, ale naprawdę... jeżeli ma ktoś ochotę na takie bajkowe romansidło z happy endem (przynajmniej wg. mnie był "happy") to następnym przystankiem musi być "Paheli" :D
Awatar użytkownika
Kazumi
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Kazumi » 05 paź 2007

Hm. Jeśli chodzi o mnie to jakoś nikogo to specjalnie nie podnieca, ani nie denerwuje, ale wielu ludzi prosi mnie o rysunki albo pochwalenie się swoim biednym japońskim >_> Są to zwykle ludzie przyjaźnie do mnie nastawieni, ciekawi świata i nigdy nie słyszący japońskiego na żywo O_o'
Jeśli chodzi o opinię wśród ludzi to jestem gejem (w pewnym sensie każda dziewczyna jest >_>), koleżanki uwielbiają mnie łaskotać, bo mam łaskotki 10 razy większe niż normalny człowiek i jak ktoś mnie pozna to zwykle mówi: "Łojesu! Zachowujesz się tak jakoś... bajkowo!" cokolwiek to znaczy, chodzi im o szeroką gamę zachowań, gestów nie spotykanych u "normalnych" ludzi. _^_
かずみ <3 佐藤 健
[img]http://img104.imageshack.us/img104/1869/rakisutahs0.png[/img]
松本潤 is LOVE
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Narcia » 06 paź 2007

Moi znajomi na studiach to tylko machają ręką na moją manię ^^ najzabawniej, jak zaczynam coś o tym mówic to szybko mnie zbywają se se se ciekawe czemu :roll: ?? zresztą słyszę czasem opinię, że 'znów gadam o tych "żółtkach" ' co mnie strasznie wkurza !! ale mówią tylko tak ludzie, którzy nie znają mnie zbyt dobrze. ostatnio stwierdziłam, że nie warto mówic czego sie tak dokładnie słucha, bo tylko się człowiek natłumaczy głąbom niepotrzebnie, a oni i tak będą swoje wiedziec ... w domu za to moja mama bardzo się wciągnęła, ogląda razem ze mną dramy, filmy azjatyckie i jest wierna fanką DongBangShinKi i Super Juniorsów ^^ więc mam w niej wsparcie ... no i jeszcze dwójka moich przyjaciół wciągnęła się w azjatyckie klimaty, ale każdy z nas ma trochę odmienne w tej dziedzinie zaiteresowania ^^
Awatar użytkownika
Kazumi
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Kazumi » 06 paź 2007

Zazdroszczę Ci mamy, ja przy sobie zawsze mam kolegę [tzn. wyprowadził się, ale nie daleko] i kilka koleżanek, które poznałam w tymrok szkolnym...
かずみ <3 佐藤 健
[img]http://img104.imageshack.us/img104/1869/rakisutahs0.png[/img]
松本潤 is LOVE
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: vs » 06 paź 2007

Ja od kiedy tylko zaczelam sluchac koreanskiej muzyki to mam tendencje do zarazania ludzi ;] nie mam chyba znajomych ktorzy by o moich upodobaniach nie wiedzieli :P no i zarazilam prawie wszystkich :D nawet koledzy pozyczaja ode mnie plyty :P a poniewaz studiuje co studiuje to mam duzo obcokrajowcow przemykajacych korytarzami...i wszystkie moje kolezanki zawsze jak widza jakiegos azjate to krzycza...''oja zobacz ten moze bedzie twoj'' ;]
" I work like a slave to become a master"
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 06 paź 2007

łaaaa żebym ja tak miała ;]

Wróć do „Hyde park”