Najlepsza Dorama 2005 Roku :]

tutaj można na każdy temat

Najlepsza Dorama 2005

a) Nobuta. wo Produce
6
29%
b) Hana Yori Dango
4
19%
c) Densha Otoko
1
5%
d) Gokusen 2
0
Brak głosów
e) Engine
0
Brak głosów
f) Pink no Idenshi
0
Brak głosów
g) Ichi Rittoru no Namida
8
38%
h) inna :>
2
10%

Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 23 paź 2006

Ja póki cio widziałam tylko 1 Czyli Hane :P Ktora jest rewelacyjna i na razir gustuje w Koreanskich produkcjiach Jak Asu juz nagra mi plytki to sie wezme za NObute... ale jakos nie moge sie pzrelamac tak lubie koreanskie filmy widzialm tzn jeszcze jedna japonska dorame tzn summer snow ale nie odbrnelam do konca ;(

Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 23 paź 2006

Sama również gustuję w koreańskich, więc doskonale Cię rozumiem ^__^

Summer Snow jest specyficzna i szalenie smutna, nikomu bym jej nie poleciła na pierwszy rzut do oglądania ^__^ Jeżeli chcesz coś lżejszego, śmiesznego i romantycznego to zdecydowanie Kimi wa Petto, Pink no Ideshi jest lekko dziwaczne, ale warto spróbować, Densha Otoko ma denerwujace początki i głównego bohatera, niemniej można piać ze śmiechu :] Pride, mamy wprawdzie w tej dramie parę dramatycznych momentów, ale cała akcja jest bardzo dobrze dopracowana i ten koniec *miodzio*... My Boss, My Hero...mało romantyczna, za to jej genialność opiera się na komicznych gagach...Ale pisać można by bez końca...

Nobuta jest jedną z mych ulubionych serii, więc mogę wypisać się tylko w samych superlatywach, natomiast jakby zrobić małą klasyfikację poszczególnych japońskich serii to doszlibyśmy zapewne do wniosku, że mają straszliwie melancholijną tematykę...choćby Ichi... całych ich klimat ma szarą kolorystykę, opartą głównie na wątkach potrafiacych wycisnąć z widza ostatnie krople łez :(

Wróć do „Hyde park”