Naj Naj Naj Drama Koreańska z 2005 :]

tutaj można na każdy temat

Naj nAj naJ Drama 2005 RoKu

My Name is Kim Sam-Soon
6
32%
My Girl
2
11%
Lovers in Prague
0
Brak głosów
Delightful Girl Choon Hyang
3
16%
18 vs. 29
1
5%
Wonderful Life
0
Brak głosów
Super Rookie
2
11%
Hello My Teacher
1
5%
Marrying a Millionaire
2
11%
A Love To Kill
1
5%
Sad Sonata
1
5%

Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 01 lut 2006

wlasnie zaczelam ogladac Super Rookie :lol: omg po ep 1 jestem pewna, ze pokocham ten serial :thumb: Eric jest przesmieszny a Oh Ji Ho... :melt: :melt: :melt: allia, bishonen dla ciebie :rofl2: powinnas sprawdzic ta drame^^
mam tylko nadzieje, ze nie zmieni klimatu i do konca bedzie sie ja milo ogladac :aww:

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 02 lut 2006

yamatsumi pisze:wlasnie zaczelam ogladac Super Rookie :lol: omg po ep 1 jestem pewna, ze pokocham ten serial :thumb: Eric jest przesmieszny a Oh Ji Ho... :melt: :melt: :melt: allia, bishonen dla ciebie :rofl2: powinnas sprawdzic ta drame^^

ooo to z pewnością :D ja właśnie kończę ściągać "Marrying a Millionaire" - tytuł mówi sam za siebie... pytanie tylko czy ten millionaire będzie arogancki :lol:
Oh Ji Ho - a wiesz... nawet sobie wczoraj jego fotkę na d-a wiki oglądałam :P

Chuck Norris pisze:No i mam zamiar sie zabrac za My name is Kim Sam Soon. Ponoc dobry jest :wink:

jest świetny.. tzn mi akurat przypasował... gatunek idealnie dla mnie i obsada też świetna więc czego chcieć więcej :wink:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 02 lut 2006

Pewnie będę w mniejszości, ale mnie drama "Marrying a Millionaire" kompletnie się nie podobała...ogólnie koncepcja ciekawa....natomiast w praktyce wygląda to inaczej...lepiej jak Koreańczycy zostaną przy własnych pomysłach, a nie czerpią z amerykańskiej tandety....jaką jest w tym przypadku reality show...
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Chuck Norris » 02 lut 2006

martulex pisze:Pewnie będę w mniejszości, ale mnie drama "Marrying a Millionaire" kompletnie się nie podobała...ogólnie koncepcja ciekawa....natomiast w praktyce wygląda to inaczej...lepiej jak Koreańczycy zostaną przy własnych pomysłach, a nie czerpią z amerykańskiej tandety....jaką jest w tym przypadku reality show...

Nie no, nie jest az tak zle przynajmniej jesli chodzi o mnie :P . Po ktorym odcinku jetes jesli mozna wiedziec?
Dopiero pozniej seria sie rozkreca a sam pomysl z reality show nie jest wcale taki zly. Podpowiem tylko ze cala drama nie kreci sie wokol reality show a zaczyna sie dopiero po jego zakonczeniu...
In the eyes of a ranger,
The unsuspecting stranger,
Had better know the truth of wrong from right....
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 02 lut 2006

Chuck Norris pisze:Po ktorym odcinku jetes jesli mozna wiedziec?

A pewnie, że można :P - jestem po 8 epku... ale dla mnie ta drama jest jakby niedopracowana...coś jest nie tak...poza tym jestem nieobiektywna, bo jakoś nie umiem się przekonać do gry Go Soo... i stąd ta opinia. Po trzecim odcineczku myślałam, że będzie lepiej ale nadal fabuła wydała mi się dość kiepska - przepraszam wszystkich fanów - i tak dotrwałam do 8 i nie mam pojęcia czy ściągać ją dalej...

Chuck Norris pisze:Podpowiem tylko ze cala drama nie kreci sie wokol reality show a zaczyna sie dopiero po jego zakonczeniu...

Hmm...tak wiem :wink: w tym wypadku chodziło mi na czym ta drama bazuje, pomysł może i dobry...lecz mnie nie przekonuje...no, ale każdy ma inny gust i nie każdemu wszystko pasuje...a moża to ja po prostu jestem jakaś dziwna :confuse: :fist:
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Chuck Norris » 02 lut 2006

martulex pisze:
przepraszam wszystkich fanów - i tak dotrwałam do 8 i nie mam pojęcia czy ściągać ją dalej...

Alez kolezanko, nie ma za co przepraszac, az takim fanbojem to ja nie jestem :wink: Wiadomo nie od dzis ze o gustach sie nie dyskutuje.
Jeden lubi jak mu skarpetki smierdza a drugi nie :twisted:
Ja np. nie moge scierpiec Taiwan i C-drama. Zawsze jak to leci w tv to przelaczam na inne kanaly :roll:
Jesli Ci sie nadal seria nie podoba po 8 odcinku to nie sciagaj dalej, lepiej raczej juz nie bedzie:wink:
Pozdrawiam.
In the eyes of a ranger,
The unsuspecting stranger,
Had better know the truth of wrong from right....
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 03 lut 2006

Chuck Norris pisze:Jeden lubi jak mu skarpetki smierdza a drugi nie

Interesujący przykład :P

wracając do najlepszej dramy nareszcie mogę zagłosować, bo ostatni odcineczek My Girl wyszedł wczoraj...i przyznam, że jestem nim lekko rozczarowana. Och niby została zachowana koncepcja z pierwszego odcinka, więc niewiele było abstrakcyjnych sytuacji... tylko 4 ostatnie epki są strasznie zakręcone. Mimo iż cała seria przedstawiona jest w sposób bardzo lekki, a do tego ten cudowny Lee Jun-ki to jakoś bardziej skłaniam się ku dramie My Lovely Kim Sam Soon, która jest nie tylko szalenie zabawna i z pozoru nie wymagająca od widza głębszego myślenia, lecz także potrafi zaskakoczyć wieloma dość skomplikowanymi sytuacjami życiowymi :) Ogólnie obie produkcje baaardzo udane...lecz mój faworyt to My Name is Kim Sam Soon :!:

Wróć do „Hyde park”