Koizora drama vs. Koizora movie

tutaj można na każdy temat

Która wersja historii i obsada podobała się Wam bardziej?

Koizora Movie
11
58%
Koizora Drama
8
42%

Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Koizora drama vs. Koizora movie

Postautor: Yoshiko » 14 gru 2008

Co wam sie bardziej podobało, zakończenie, obsada:
1. Koizora movie
# Aragaki Yui as Tahara Mika
# Miura Haruma as Sakurai Hiroki (Hiro)

Obrazek Obrazek

2. Koizora drama
# Mizusawa Elena as Tahara Mika
# Seto Koji as Sakurai Hiroki (Hiro)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yoshiko » 15 gru 2008

Zagłosowałam na Koizora Movie, gdyz:
1. Obsada Miura super cute (choć Seto koji ma bardzo delikatna urode kyaa) i Aragaki Yui, która jest taka dziewczeca i po prostu ładna, naturalna. W dramie Elena jakos nie bardzo mi przypasowała.
2. Cały film był bardziej dramatyczny niż drama, i przez długi czas widz nie wiedział co się stało Hiro, że ja tak zostawił. W dramie dowiedzieliśmy sie wcześniej i nie było nutki tajemnicy.

Co do dramy plusem jest Seto Koji i lepszy OST oraz zakonczenie. Tutaj Hiro zostawił jej pamiątke po sobie na całe życie. W filmie zostały po nim tylko wspomnienia.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 15 gru 2008

Ja również zagłosowałam na film.
Miura to również jeden z powodów xP Seto Koji miał tam trochę ujęć, ze wyglądał w sumie spoko, ale w moich oczach daleko mu do Miury... Co do obsady roli żeńskiej to w sumie obydwie dziewczyny mi pasowały.
Druga sprawa to fakt, że film mimo wszystko jakoś lepiej mi się oglądało. Historia trochę się różniła momentami... i jednak wygrało to, co było w filmie.
Niestety nie powiem, ze w filmie dowiedziałam się później co jest Hero gdyż zasiadałam do tego filmu już z ową wiedzą (opis ktory czytałam nie omieszkał mi tego zdradzić. Nie ma to jak poważny spoiler2 w krótkim, dosłownie kilku zdaniowym opisie filmu xP).

Była jednak pewna rzecz, która mi się w filmie nie podobała. Ta scena gdzie Hiro (Miura) zaczyna płakać przy drzewie.... Zaczęłam się śmiać trochę przez łzy bo wg. mnie Miura dał ciała w tej scenie z tym płaczem xP

Tutaj Hiro zostawił jej pamiątke po sobie na całe życie. W filmie zostały po nim tylko wspomnienia.

Nie oglądałam tego dawno a nie mogę sobie przypomnieć O.o Co on jej w dramie zostawił?
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

W filmie zostały jej tylko wspomnienia i nowy mąż a w dramie została mamą :mrgreen:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 15 gru 2008

W filmie zostały jej tylko wspomnienia i nowy mąż a w dramie została mamą Mr. Green

Więc sugerujesz, że tą pamiątką po Hiro była ta córka?
Cóż, tego nikt nie powiedział ale np. wg mnie to jednak nie było dziecko Hiro ;) (aczkolwiek przeszło mi przez myśl że właśnie o tym mogłaś mowić xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Ja tak wasnie zrozumiałam zakonczenie dramy, bo ona wyraznie powiedziała tamtemu drugiemu, że nie bedą razem. Natomiast w filmie na końcu po śmierci Hiro ona wyszła za mąz za tego drugiego nie będąc w ciąży.

Ah i jeszcze "tym drugim" w filmie był Koide Keisuke, którego lubię a w dramie "tego drugiego" zagrał Abe Tsuyoshi, którego nie lubie jako aktora :P
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 15 gru 2008

Glosuje na film, ale jedynym powodem jest chyba to, ze film obejrzalem jako pierwszy. Na poczatku drama wydala mi sie troche niedopasowana, postacie odbiegajace od flmu. No wlasnie, porownywanie do filmu psuje ogladanie tego serialu, od drugiego epka przestalem porownywac i przyznac musze, ze ogladalo sie o niebo lepiej.
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 kwie 2010

haha! nawet nie wiedzialam ze tu taki temat jest.. movie ofkors rulez! ^.^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 24 kwie 2010

w sumie to niemal wszystko było lepsze w dramie. Movie mnie wkurzało (nie wiem nawet czemu oO)
jedynie co na plus było w movie to aktor. Przystojniejszy i bardziej wiarygodny niż Seto jest (chociaż uśmiechu Kojiego nikt nie pobije...)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 kwie 2010

ja nawet patrzec na tego aktora z dramy nie umiem.. jakbym umiala to sprobowalabym obejrzec drame,, ale widze ten jego kask to nie moge..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 kwie 2010

Kurde, ale pytanie :D To chyba jasne :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 kwie 2010

hahahaha! Haru forever.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 24 kwie 2010

Ja tam wolę dramę. Filmu nie zdzierżyłem, po prostu Haruma jako Hiro..to nie dla mnie XD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 24 kwie 2010

Trudno byłoby mi nie móc zdzierżyć Haru-chana, oj, trudno :oops: Jak można go nie zdzierżyć, no jak?

A tak poważnie, to wiadomo, każdy ma swój gust i nie wnikam.

Ale Haru-chana? :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 kwie 2010

Sheeruun pisze:Ja tam wolę dramę. Filmu nie zdzierżyłem, po prostu Haruma jako Hiro..to nie dla mnie XD

O.o
No comment
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Hyde park”