Koizora drama vs. Koizora movie

tutaj można na każdy temat

Która wersja historii i obsada podobała się Wam bardziej?

Koizora Movie
11
58%
Koizora Drama
8
42%

Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 24 kwie 2010

Moim namber łan jest of kors drama...I tu w sumie nie chodzi o aktorów bo i Haru i Setoś nieźle się spisali, dziewczyny zresztą też :D (chociaż brat Eity w dramie idzie na plus xD)

W każdym razie w filmie nie wszystko mogło zostać pokazane, nie zdążyłam się aż tak emocjonalnie związać z bohaterami jak w dramie...Zabrakło mi tego dłuższego poznawania Miki i Hiro, tego jak on zaczął się dostosowywać do jej tempa (oh my, uwielbiam tą scenę <3), powoli ją do siebie przekonywał...
Nie wiem, po dramie nie mogłam się przez 2 dni pozbierać, cały czas mi się zbierało na płacz. A film obejrzałam bez uronienia ani jednej łzy...

Mimo że obie produkcje są dobre to drama wygrywa <3

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 kwie 2010

no na pewno zawsze wieksza przewage ma to co sie obejrzy pierwsze.. ja sie w filmie zdazylam wystarczajaco zwiazac z bohaterami..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 kwie 2010

evelinux pisze:no na pewno zawsze wieksza przewage ma to co sie obejrzy pierwsze.. ja sie w filmie zdazylam wystarczajaco zwiazac z bohaterami..

ja też - oglądając to przez sotatni rok całe 13 razy :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Postautor: zimorodek » 27 kwie 2010

Miałam problem z ocenieniem, co było lepsze - drama czy film... Panów lubię obu, pań nie znam w ogóle, więc znajomość obsady mi nie pomogła w niczym... Jakoś tak Seto jako Hiro mi się nie spodobał (co oni mu zrobili z włosami?), a głos aktorki grającej Mikę w filmie mnie irytował. Prawdopodobnie jednak znacznie miało to, że film widziałam najpierw, dlatego na niego zagłosowałam. Poza tym, obejrzenie filmu zabiera mniej czasu (trzeba wreszcie się zacząć uczyć - koniec roku się zbliża)...
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Neciak
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Re: Koizora drama vs. Koizora movie

Postautor: Neciak » 09 sie 2010

Drama i film..hmm. obejrzałam to i to..nie wiem jaki czort mnie popchnął do tej serii, no ale..jak już mam oceniać to chyba bardziej można sie rozkleić na serialu, który sie ogląda i ogląda...o ile komuś o to chodzi..Jest to drama, której raczej nie obejrzę drugi raz...po prostu nie przypadła mi do gustu tak jak inne ;> Chociaż historia idealnie nadaję się na dramę ^^
He's mine, Bitch~~
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Re: Koizora drama vs. Koizora movie

Postautor: EwCzAkIs » 09 sie 2010

Jak dla mnie drama byla lepsza od filmu, co juz podkreslalam niejednokrotnie ;) a uwazam tak poniewaz na dramie sie autentycznie wzruszylam a na filmie nawet mi przez chwile przykro nie bylo - nie bylo tam takiego klimatu jak w dramie, pomimo tego ze byl tam Haru.

Wróć do „Hyde park”