Bardzo twórcza sie ostatnio zrobiłam :)

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Bardzo twórcza sie ostatnio zrobiłam :)

Postautor: daydreamer4 » 19 sty 2009

W oczekiwaniu na najnowszy odcinek BOF (jeszcze godzina ściągania :/) zaczelam sobie coś tam skrobac po kartce... Tzn nie coś tam tylko zdjęcie Lee Min Ho, które bardzo mi sie spodobało :D Ze względu na jego "really nice set of teeth" :D
Trochę się wahałam (właściwie to bardzo :P) czy to tu wrzucić czy nie, ale w końcu to hyde park i można o wszytskim, a jak widać ta drama działa na mnie bardzo "stymulujaco" ^^ A moze to Min Ho :P A zresztą, czy to nie wszytsko jedno :D

Moje wiekopomne dzieło
http://img218.imageshack.us/img218/4777/leeminhodk7.jpg
(nie mam odwagi dać miniaturki ^^)
Właściwie to rysunek mi się podoba ale zadowolona jestem tylko z dłoni (zawsze lubiłam je rysować :) ) Za to nie cierpię rysowac włosów (co widać) no i ponieważ jestem leń nie chciało mi się skończyc sweterka :P

To oddaję sie w wasze ręce ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 sty 2009

daydreamer4, widzę, że ostatnio chcesz mnie dobić xP

Nie dość, że faktycznie "really nice set of teeth" to jeszcze wszystko w idealnych proporcjach i MinHo jak żywy ^^ Naprawdę masz talent! Aj, zazdroszczę...

A i przykro mi (a właściwie to nie bardzo^^) , ale uroczy Changmin właśnie zniknął z tapety i dziś rezyduje tam Twoje dzieło. ^^

Ha, idę oglądać Sami-Wiecie-Co ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 19 sty 2009

Oj dziękuję :oops:
Nie miałam zamiaru nikogo dobijać (i za to przepraszam :) ), ale w sumie troszkę pochwalic sie chciałam ^^
Bo co ja poradzę że te jego ząbki takie śliczne były i aż tak mnie natchnęły :)

Co do Sami Wiecie Co to ja tez już mogę i zaraz sobie obejrzę :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Noemi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Noemi » 22 sty 2009

Fantastyczna dłoń. :-)
Mogę zapytać, ile czasu zajęło Ci stworzenie takiego dziełka?
Bardzo mi się podoba,
Maura pisze:Nie dość, że faktycznie "really nice set of teeth" to jeszcze wszystko w idealnych proporcjach i MinHo jak żywy ^^ Naprawdę masz talent! Aj, zazdroszczę...

si :)
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=DWE02yDxSjw&feature=related]ehh :-)[/url]
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 sty 2009

Noemi pisze:Mogę zapytać, ile czasu zajęło Ci stworzenie takiego dziełka?

Hmm...nie jestem pewna :) Byłam tak bardzo wpatrzona w jego zdjęcie że nie wiedziałam nawet ile czasu zleciało... :P Przypuszczam że zajęło mi to jakies 3 godziny i potem jeszcze poprawki (na początku nos miał krzywy :P i te włosy - ogólnie nie lubie rysować włosów a te na dodatek były kręcone ;) ) Co w sumie dałoby ok 4 godzin, a moze nawet i 5 :D
Obrazek

Wróć do „Hyde park”