gadu-gadu ^_^

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

gadu-gadu ^_^

Postautor: Eliza » 25 sty 2006

Wracam z uczelni, wchodze na forum- a tam 96 nowych postów. Myślę sobie- WOW, kiedy ja to przeczytam?!
Bardzo się cieszę, że nasze forum sie rozwija ^_^

Przejrzałam te posty, ale większoć to były zdjęcia i powitania, więc szybko poszło. ^_^

Ale widzę, że przybyły dwie fanki korenskich produkcji, więc teraz j-owcy musza bardziej gambarować :P
A Wy siostrzyczki, nie utopcie nas k-stuffie, ne? :P

Żeby nie być gołosłowaną, postaram się jeszcze dziś napisać o koukou kyoushi^^

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 25 sty 2006

brakuje nam tylko jakiegoś specjalisty od chińskich dram :?

btw. jak egzamin? :D kandzie weszły do głowy? :wink:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 25 sty 2006

exam?! CUDOWNIE!!!!!!!! Nie sądziłam, że może coś takiego powiedzieć, ale poszło mi świetnie. Naturalnie współpracowałam z koleżanką z ławki, ale tym razem była to współpraca, a nie tylko, że ja odpisuję od mniej :P Będę mieć 5 jak nic! :D (*zbyt pewna siebie*?)

No ale pani nam obiecała łatwy test (bo ona musiała tez exam zrobić przed sesją, bo chciała jechać do Japonii i być tam jak najdłużej). Myśmy marudzili, że za wcześnie, że jeszcze mamy zajęcia i zaliczenia i nie mamy się kiedy uczyć, wiec obiecała, że zrobi łatwy (nikt jej nie wierzył, bo zawsze robi trudne) I mówiliśmy, żeby zrobiła exam tylko ze znaków z tego semestru i powiedziała, że nie może tak być, ale się skoncentruje najbardziej na tych nowych (zawsze tak mówi, a potem się jakieś hardkory sprzed kilku miesięcy pojawiają -_-‘), a tym czasem rzeczywiście, było w 90% tylko z tego semestru. I było mniej przykładów, więc krócej pisaliśmy.

Jutro wyniki.

--edit--
Zapomniałam dodać, że pożądnie się uczyłam! zaczęłam już 2,5 tyg przed examem (normalnie ucyłam się na tydzień przed examem) Uznałam, że lepiej się uczyć mniej godzin, ale przez dłużysz okres- strategia jest słuszna^^

Ciekawe, czy po feriach bedę jeszcze cokolwiek pamiętać...
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 26 sty 2006

suuper!! to ucz się pilnie :D
jak już zostaniesz mgr i wrocisz do 3miasta to będę do Ciebie na lekcje przychodzić :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 26 sty 2006

A co ty właściwie studiujesz sobie? Japonistyke? *zazdrości, zazdrości*
A mnie właściwie sesja egzaminacyjna się kończy, noo jeszcze tylko dwa egzaminy i semestr z głowy [o ile!]
Jutro jeden i 3 lutego. A mam w sobie tyle zapału, że kupeczki słomy bym nie zapaliła >.> Ma ktoś pomysł na zwiększenie motywacji?
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 26 sty 2006

hai, japonistykę^^

A może jakies pomysł jak wykrzesać zapał do examu z ŁACINY?!?!
Nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, nienawidzę łaciny, ..........
Łacina na japonistyce -_-'
Życie jest ciężkie T_T
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 26 sty 2006

matematyka na dziennikarstwie^^
nie jest tak źle^^
ja sama nie mam zapału a w sobote mam egzamin i w niedziele, plus do jutra mam skończyć zaliczenie w postaci referatu, na który:
a) nic nie mam
b) nawet nie zaczęłam!
to mnie też potrzeba zapału^^
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 26 sty 2006

Co to się dzieje z polskim młodzieżą studencką? Tak mało zapału tak mało :P. Ja to najchętniej bym leżała brzuchem do góry i nic nie robiła, ale no trzeba to pozaliczać jak się chce zostać.
Eliza - łacina jako łacina chyba nie jest zła. *przeklina swoją w postaci nazw anatomicznych łacińskich* Albo zmieniłam zdanie - jest!! Łacina jest niedobra.. jest ZŁA!
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 26 sty 2006

jak to mawiał mój idol, bohater główny z filmu Kung Pow, łacina jest niedozła (badong)^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 26 sty 2006

łacina jest ZŁA... To nasze PRZEKLEŃSTWO! Ja jej nigdy w życiu nie użyję! Nigdy! A jak bede chciała błysnąć jakąś sentencją, to moge sobie w słowniku sprawdzić i examu do tego zdawać nie trzeba...
Ja po prostu czuję, że to jest straszne marowanie czasu i potncjału. Mogłabym w tym czasie zrboić tyle pożytecznych (albo i nie :P) rzeczy -_-'

A ta łacina to ma się do japońskiego, jak jak piernik do... dram :P
I tłumaczenie, że wszystkie filologie muszą się uczyć łaciny mnie nie przekonuje.
Zwłaszcza, że polonistyka ma łacinę krócej od nas, a jakedak polski ma jakieś związki z łaciną i staropolska literatura, i wszelkie dokumenty były pisane w tym języku...
A japoński... ?!
T_T
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 26 sty 2006

^ i dlatego my laciny nie mamy 8)
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 27 sty 2006

Eliza pisze:
A ta łacina to ma się do japońskiego, jak jak piernik do... dram :P

T_T

Nie kracz, bo jeszcze stworzą taką dramę co pierniki będą jeść :D

Yamatsumi najmądrzejsza:P
Łacina jest martwa to po co się jej uczyć? Bo właśnie nie żyje ;)? Albo dlatego, że lubią męczyć.. oj tak.. na studiach to oni uwielbiają męczyć >.>;
To jak? Ma ktoś tego pomysła na motywację? Yamatsumi? :D Jako, że nie jesteś przytłoczona myślami o łacinie;)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 27 sty 2006

@Yamatsumi

Jak to nie macie?! W Wawce nie ma łaciny?!
Toż to skandal jakiś!

Pewnie prof. Huszcza maczał w tym swoje palce...
Awatar użytkownika
tap-chan

Postautor: tap-chan » 27 sty 2006

W Poznaniu na japce tez nie mamy laciny. :] Na 1 roku byl rosyjski, poza tym od 2 dochodzi drugi orientalny do wyboru, no i oczywiscie angielski.
Ale laciny nie ma. :]
(ja juz to przezylem w liceum -_-')
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 27 sty 2006

Ja już słyszałam, że wy tam się rosyjskiego uczycie... tylko 1 rok?
To był jeden z powodów, dla którego nie chciałam do Poznania... Ale Rosyjski i tak lepszy niż łacina!
U nas 2 j. orientalny jest od 3 roku dopiero... (ale może to lepiej, leniwi jesteśmy :P)
A ang to norma- cztery lata......... -_-'

Wróć do „Hyde park”