Statystyki

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 gru 2009

No końcówka w BOFach była na pewno lepsza niż w HYDzie, gdzie się naprawdę zastanawiałam czemu ja to oglądam jeszcze... A renifer - no weź ty zlituj się nade mną, ta drama była porażająca xD Ale miała swój plus;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 gru 2009

Dwa nawet: Hiroshi I gadającego renifera ^^

Serio? Kurde, to chyba na mnie wpływa moja pierwsza miłość do japońszczyzny bo to BOFy mnie coraz bardziej przygnębiały, a HYDa nie miałam dosyć^^ Co jedna akcja to lepsza była :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 gru 2009

HYD to prawie pierwsza drama ma - ale po tym czasie - cóż, krytyka się we mnie odezwała :P
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 gru 2009

a mi sie jedno i drugie podobalo.. choc moze BOFy troche bardziej xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 27 gru 2009

To ja też postanowiłam podliczyć^^

j-movie: 76 których tytuły pamiętam xD
[ulubione: Battle Royale <boskiiii *___*>, Koizora, Azumi]
[najgorszy: Boku wa imouto ni koi wo suru]

j-drama: 69 skończonych + 7 nieskończonych
[ulubione: Bloody Monday, Liar Game, My Boss My Hero, Hana Kimi, Maou, Ryuusei no Kizuna, Code Blue]
[najgorsze: Hachi-One Diver, Bambino]

k-movie: 16
[ulubione: 200 Pound Beauty, Going by the Book - epic xDDD, My Boss My Student]
[najgorszy - wszystkie które widziałam mi się podobały xD]

k-drama: 4 + 2 zaczęte
[ulubione: Dream, Coffee Prince]
[najgorsze: BOF bo już tym rzygam, ale i tak... ahh Hyun Joon <3]

tajwańskie/chińskie [mało było to razem policzę]
movie: hm, jakies 4 które pamiętam xD
dramy: 5 bodajże, z czego nie lubię tylko Peach Girl xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 gru 2009

Going by the Book - epic xDDD

Taaaak :D:D:D:D:D

Ale łal, niezły , ze tak powiem dorobek ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Ale łal, niezły , ze tak powiem dorobek

ale w koreańskich dopiero zaczynam xD zawsze mnie bolało że one mają tyle odcinków, ale już się przekonuję^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 gru 2009

Ai_tanu pisze:]
[najgorsze: BOF bo już tym rzygam,

o_O no co ty.. a tak sie w ogole da?? jezhu.. jedna z ulubionych moich koreanskich.. ona mnie zreszta przekonala do koreanskich rzeczy.. i do jezyka koreanskiego
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

o_O no co ty.. a tak sie w ogole da?? jezhu.. jedna z ulubionych moich koreanskich.. ona mnie zreszta przekonala do koreanskich rzeczy.. i do jezyka koreanskiego

chodzi o to, że po wersji japońskiej, tajwańskiej i [do połowy] chińskiej nie było to już dla mnie nic odkrywczego i ta historia mi się znudziła xD nie mówie że mi się nie podobała, bo to nie to, wpisałąm jako najgorsze bo widziałam bardzo mało dram koreańskich i z tych co widziałam właściwie wszystkie mi sie podobały, no xD
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 27 gru 2009

evelinux pisze:
Ai_tanu pisze:]
[najgorsze: BOF bo już tym rzygam,

Przez BOF prawie rzuciłam dramy koreańskie. :D :D :D Właściwie to nawet rzuciłam na pół roku.
Więc jak widać można. ;)

EDIT:
Ai_tanu, piątka z plusem za lubienie "Going by the book" :D :D :D
I szacun i rispekt za ilość obejrzanych dram japońskich...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

I szacun i rispekt za ilość obejrzanych dram japońskich...

hm.. przez jakiś czas jak odkryłam dramy w ogóle nie odrywałam się od ekranu... więc trochę musiało się tego nazbierać xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 gru 2009

Ai_tanu pisze:

chodzi o to, że po wersji japońskiej, tajwańskiej i [do połowy] chińskiej nie było to już dla mnie nic odkrywczego i ta historia mi się znudziła xD nie mówie że mi się nie podobała, bo to nie to, wpisałąm jako najgorsze bo widziałam bardzo mało dram koreańskich i z tych co widziałam właściwie wszystkie mi sie podobały, no xD

no chyba ze tak.. oja koreanska to byla druga wersja.. tajwanska trzecia i juz jej mialam dosc.. a chinska nie wiem czy jeszcze tkne.. moze jak zrobia napisy..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Hyde park”