Pokaż swój pulpit

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 28 sie 2009

Ach ten chrupcio <3

Ja porzuciłam niestety mojego Haru-chana, na rzecz też Miury, ale Shoheia <33 + Shige na winampie^^

Obrazek

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 28 sie 2009

Dwukwiat pisze:Ach ten chrupcio <3

Ja porzuciłam niestety mojego Haru-chana, na rzecz też Miury, ale Shoheia <33 + Shige na winampie^^

Obrazek

Jaki słodziak >.<
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 28 sie 2009

Zle, ze slodziak? XD Znaczy Shohei nie jest chodzacym cukrem, oj nie... Ale i tak było AKIRA SHOCK jak mi powiedzieli, ze on starszy od Take jest ;)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 29 sie 2009

No tak więc i ja wsadzam swój pulpit z dzisiaj ;) (podziękowania dla Avi-chan :P)

Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 29 sie 2009

lovegood pisze:(podziękowania dla Avi-chan :P)
Czuje się winna twojego porządku na pulpicie :D ale ślicznie :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 sie 2009

Dawno nie dawałam swojego pulpitu.... Wydaje mi się, że burdel to małe słowo xP

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 sie 2009

Maura i ty się w tym wszystkim odnajdujesz? XDD <podziwiam> ja bym się tam nie odnalazła i by mnie to nieźle wkurzało XD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Zacyznam powoli się gubić xD Ale jest lepiej niż w folderze z muzyką, gdzie już nie wiem co i jak xDDD (300 parę folderów jednak ciężko jest ogarnąć xD) Dlatego nowe albumy dopóki ich nie przesłucham zrzucam na pulpit ^.^
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 29 sie 2009

To jeszcze nie jest syf, bo w sumie taka rodzielczosc parę ikon i nie ma pulpitu. Ja tak zazwyczaj pulpit mam do polowy zapelniony, czyli w okolicach 150 ikonek XD jak juz jest 200 to się zaczynam gubić i sprzątać XDD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 29 sie 2009

200 ikonek na pulpicie? O_o to musisz mieć mega malutkie ikonki i mega duży pulpit.
Ja bym chyba umarła jakbym miała z czymś takim pracować XD ja trzymam na pulpicie tylko najpotrzebniejsze rzeczy, żeby nie mieć śmietnika XDD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 29 sie 2009

Standardowa rozdzielczosc na moj monitor 1280x1024 XD Jeszcze, ze XP to jakos inaczej niz na viscie sie ukladaja.
No i u mnie pulpit spelnia inna role, bo programy potrzbne itp to mam w starcie, a pulpit jest do świeżo ściagnietej muzyki, filmikow itp które często włączam...
Co chyba nie zmienia faktu, ze moj komp to syf XD Folder jdownlodera ma... 33 giga, a jak potrzebuje miejsca to wszystko rzucam luzem na inne dyski tak, ze mam np jeden part koncertu na d, drugi na e, a bonusy zostaly w folderze JD XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 sie 2009

Chyba bym umarła jakbym miałą tak wszystko wszedzie porozrzucane...
Ja nawet zmieniam nazwy plików żeby były (np w przypadku seriali) jednakowo oznaczone... albo w rzypadku jakiś zespołów mam tak jakby tagi... [perf] , [MV], [CF]. [DVD] etc ;x
A na pulpicie mam w sumie kilka ikon. I to często spełniają funkcję ozdobną xP (w sensie są tak rozłożone żeby dobrze wyglądały, generalnie na rogach u góry xP)

W sumie to mogę zaprazentować xPPP To w końcu taki topic, że nawet powinnam xP

Obrazek

Generalnie mam na pulpicie to co widać... pomijając te 2 pliki tekstowe które są czasowo (w jednym sobie zapisywałam zagadnienia do egzaminu ostatnio i chciałam mieć pod ręką xPP)

Poza tym... nic nigdy nie zapisuje na pulpicie bo zaśmiecanie dysku C to dla mnie przestępstwo ;x
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Devi, czy Ty myślisz, że nie próbowałam tego sobie poukładac? ;D (w sumie i tak każda moja interwencja kończy się tym, że 'przypadkowo' coś sobie usunę -,-'') To i tak dobrze, że muzyka, dramy , filmy miewają swoje foldery, ale takich zdjęć czy wszelakich napisów np nie ogarniam. Są WSZĘDZIE xDDD

znowu Yunhossi ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 sie 2009

Devi, czy Ty myślisz, że nie próbowałam tego sobie poukładac? ;D

Ja nie twierdzę, że nie xP Ale chodzi o to, że ja bym tak absolutnie nie potrafiła xP
Ale ja w sumie mam jakoś tam wszystko poukładane a czasem i tak nie mogę czegoś znaleźć xPPP

znowu Yunhossi ;D

Chciałam już zapytać kiedy był ostatni raz gdy nie miałam Uno... ale przypomniało mi się, że na poprzedniej tapecie miałam Wongiego (tylko dlatego, ze nie robiłam tej tapety z myślą o sobie tylko od tak... a wyszło inaczej xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 29 sie 2009

w rogach, czy też bardziej po bokach u góry. najważniejsze to po bokach, że jak mam okno nie na cały ekran to moge bez problemu sobie kliknąć z boku w ikonke ;D
i też mam najpotrzebniejsze rzeczy, jakieś winampy, torrenta, bla bla, nigdy n ic na pulpicie nie zapisuje, jak coś to robie śmietnik na moim dysku (znowu go mam, ojj, trzeba te miliardy fotek posegregować...)
moje wspólokatorki zawsze obrywały ode mnie za śmietnik na puplicie XD

a teraz mam tapete własne wytworu, dararam <3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone

Wróć do „Hyde park”