Pokaż swój pulpit

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 21 cze 2009

na moim też zbyt czysto nie jest, ale pamiętam jeszcze niedawno było tak nadźbane obrazków i plików, że moja śliczna dziewczynka z tapety nie mogła ogarnąć tematu i widac było zaledwie jej przerażone jedno oko. Normalnie zalał ją deszcz plików:)

Obrazek

Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 22 cze 2009

Kibou pisze:Obrazek
no i co tu dużo mówić: zostałam żywym przykładem spaczenia KAT-TUNami i Jinem <3 xP

Jaaa Jin *___* I kapelusz *___* Oj przyłaczam się do spaczenia Jinem... Pp Yukanie, Gokusenie2 i zabierajac sie za Anego XD

Kibou pisze: mam bzika na punkcie takich kapeluszy, od kiedy sobie sprawiłam taki, jaki ma Jin xP

Jeszcze tylko mi powiedz gdzie taki kapelusz kupilas^^ Im bardziej go poszukuję, tym nagle trudniej znleźć XD

Avi-chan! Porzuciłaś Tapczana! Nu, nu, nieładnie!

Piżmak pisze:na moim też zbyt czysto nie jest, ale pamiętam jeszcze niedawno było tak nadźbane obrazków i plików, że moja śliczna dziewczynka z tapety nie mogła ogarnąć tematu i widac było zaledwie jej przerażone jedno oko. Normalnie zalał ją deszcz plikówSmile

Z tym deszczem plików to znam ten ból XD Mój take dzielnie się trzymał i układałam mu pliczki dookoła winampa, ale potem... znalzlam post caly w kat-tunie w kimonach i ma juz pliczkow prawie do samej buzki oO Wiwat tapety prawostronne :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 22 cze 2009

Dwukwiat pisze:
Kibou pisze: mam bzika na punkcie takich kapeluszy, od kiedy sobie sprawiłam taki, jaki ma Jin xP

Jeszcze tylko mi powiedz gdzie taki kapelusz kupilas^^ Im bardziej go poszukuję, tym nagle trudniej znleźć XD

New Yorker, Neechan. ^^
(ale reklamę robię ;D)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Kibou pisze:New Yorker, Neechan. ^^
(ale reklamę robię ;D)

Dlaczego w moim New Yorkerze jak wyszly te kapelusze tak nie chca wrocic ;__; Nawet na dworcu juz nie ma... (uch, okrutny offtop...)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 22 cze 2009

może na allegro spróbuj, Neechan. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 cze 2009

Przecież są różne sklepy z kapeluszami i taki jaki ma Jin też są. Fakt.... mogą być droższe. Ale zawsze można coś znaleźć ^^

Zgadzam się z Kibou allegro to potęga XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Taaa... droższe... To se mogą być, khem.
Nie jestem za kupowaniem ciuchow na allegro, wole taki kapelusz najpierw przymierzyc, niz potem marudzić, że cos z nim nie tak. Potulnie poczekam, czy może wrócą do New Yorkera i C&A wraz z kolekcja jesienna^^
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 cze 2009

Dwukwiat pisze:Taaa... droższe... To se mogą być, khem.
Nie jestem za kupowaniem ciuchow na allegro, wole taki kapelusz najpierw przymierzyc, niz potem marudzić, że cos z nim nie tak. Potulnie poczekam, czy może wrócą do New Yorkera i C&A wraz z kolekcja jesienna^^

Oj... na pewno jak pochodzisz bo galeriach, butikach to na pewno znajdzie się jakiś kapelusz. Nie jeden New Yorker czy C&A oferuje takie akcesoria. Szukajcie a znajdziecie ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 22 cze 2009

Jak to nie ma w New Yorkerze? o.O

Byłam może tydzień temu (chociażby w Katowicach) i jeszcze były. Ba! Nawet przymierzałam. Ale z moją fryzurą ala Sata Takeru w Mei raczej nie bardzo mi się komponowało :P
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Czi_iksde » 23 cze 2009

Obrazek

Duuuużo ikonek 8DDD'lubię mieć taki bałagan ...wszędzie 8DD
przypomina mi mój pokój i szafy ,których lepiej nie otwierać bo wszystko się wysypie xD'
,,Ore wa HOMO janai! >__<!"
[img]http://fc07.deviantart.com/fs41/f/2009/049/5/a/Nakatsu__Homo_JANAI_by_dbskgirl92.gif[/img]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 cze 2009

Czi_iksde, zabiłaś mnie na samym wstępie xD

'Internet-kun' :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Czi_iksde » 23 cze 2009

wkurzała mnie ,,Mozilla " wiec zmieniłam ...a jaką piękną ikonkę z Grell'em mam *_*
,,Ore wa HOMO janai! >__<!"
[img]http://fc07.deviantart.com/fs41/f/2009/049/5/a/Nakatsu__Homo_JANAI_by_dbskgirl92.gif[/img]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 23 cze 2009

mmm, Ogurek i to jego smexy spojrzenie...
a 'Internet-kun' mnie rozbroił ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 23 cze 2009

lovegood pisze:Byłam może tydzień temu (chociażby w Katowicach) i jeszcze były. Ba! Nawet przymierzałam. Ale z moją fryzurą ala Sata Takeru w Mei raczej nie bardzo mi się komponowało Razz

Przyszly?! One tam sa tylko jak mnie nie ma! I jeszcze jak jestem na totalnym minusie z kasa! Jak ja przychodzę i mogę kupić to sa takie jakieś białe w jakies lekkie krateczki itp, albo nie ma wcale.

Czi_iksde,ten internat-kun mnie zabił... O ile można zabić trupa XD W ogóle podziwiam ludzi, którzy tak mogą se ikonki pozmieniać i nazwy... ja już bym nic nie znalazła w moim bałaganie pulpitowym jakbym jeszcze pozmieniała XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 24 cze 2009

www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Hyde park”