co was denerwuje w dramach

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: co was denerwuje w dramach

Postautor: Cherry » 20 kwie 2015

Mnie też denerwują spodnie. Nie potrafię sobie przypomnieć gdzie to widziałam ale facet miał garnitur z przykrótkimi spodniami plus marynarka z rękawem 3/4 :omg: Fatalnie wyglądają też rurki plus marynarka.

Btw cieszę się, że u nas nie ma ustalonych ideałów i nie jesteśmy więźniami mody (dla niektórych kobiet to tragedia jeśli inna ma taką samą sukienkę na imprezie) a w Korei...

Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 20 kwie 2015

Hahah klonowanie to jest to co mnie właśnie najbardziej denerwuje w dramach. Mam problem z rozróżnianiem aktorek bo ten sam makijaż jak jadą z różową szminką to po wszystkich równo ( łącznie z aktorami) jak czerwoną to nikogo nie ominie, pomarańczowa a co tam, ze nie pasuje jednym kolorkiem jadą. Czasami maja opryszczki od tych pomadek zakrywane kremem BB. Rozróżniam trzy typy twarzy koreańskich aktorek : naleśnik z ustami, kluska po ostrzykach z ustami, trójkąt z ustami. Jakies modelowanie twarzy różem, cieniowanie nie ma prawa bytu.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 20 kwie 2015

Mizuki86 pisze: Rozróżniam trzy typy twarzy koreańskich aktorek : naleśnik z ustami, kluska po ostrzykach z ustami, trójkąt z ustami. Jakies modelowanie twarzy różem, cieniowanie nie ma prawa bytu.

Jakie cieniowanie, jakie malowanie różem a po co.. przecież ideał piękna jest jeden, a serio... oni czasami zapominają w scenach akcji, że krew nie leje się do góry (jak w reklamie podpasek always), że bohater przed chwilą został pocięty nożem i w sumie to w jedno popołudnie nie mogło się zagoić albo, że miał bliznę na ramieniu jak w cruel city.. one się pojawiają znikają itd.... A Ty się dziwisz, że o cieniowaniu zapominali. W BTS cruel widać, że Jeong Kyeong Ho sam sobie poprawia makijaż, robi mokre czółko i spoconą facjate.... a Ty piszesz o różu.. nie to by było za dużo pracy..... po za tym później przy scenie metamorfozy brzyduli w pięknego łabędzia (np. BBF, 1st coffee shop) nie widać by było różnicy wtedy nakładany jest róż i nasza czołowa bohaterka za sprawą różu staje się piękna... Tak więc róż ma tu symboliczne znaczenie... nie można używać go na codzień.....
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 20 kwie 2015

Po co modelować twarz bronzerem/ różem skoro można zafundować sobie milion operacji plastycznych. :rolly:

Ja się czasem zastanawiałam czy cała obsada z dramy ma jednego makijażystę, który maluje wszystkich na jedno kopyto czy to te hity sezonu. Niektórym brwi od linijki nie pasują, no ale w sumie jak moda to moda...

W ogóle idolki to marionetki a fani/widzowie/internauci są jak bogowie. Ostatnio Hani powiedziała, że po wygaśnięciu kontraktu planuje robić coś innego i już musiała za to przepraszać, a także obiecała długo zostać w biznesie.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 20 kwie 2015

Cherry pisze:Po co modelować twarz bronzerem/ różem skoro można zafundować sobie milion operacji plastycznych. :rolly:

A masz rację, widać róż by za bardzo zakrył ich naturalne piękno powstałe podczas operacji... ach jaki oksymoron powstał...
Odnośnie ubioru to też jeden stylista... Mało tego albo ktoś jest biedny i chodzi w łachmanach (wyjątek lokowanie produktu) albo ma ciuchy z najwyższej półki... Nasza biedna bohaterka nigdy nie może ubrać się ładnie, bo nie stać jej... Ładnie dobrane ubrania i sukienki są tylko za miliony....
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 20 kwie 2015

Co do ubrań właśnie Zawsze niby ta biedna m najnowszy telefon i dobre ciuchy a taka biedna jest.
zakrywanie tatuaży też mnie wkurza szczególnie przeszkadzało mi to w Cruel city
Mijanie się na lotnisku ,pks czy gdziekolwiek indziej
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 28 kwie 2015

Chie pisze:Mijanie się na lotnisku ,pks czy gdziekolwiek indziej

Mijanie dla mnie jest denerwujące ale prawdopodobne.... ale odnajdywanie się np na ulicach Seulu.... Wiesz jest bohater szuka swojej ukochanej i dwie rundki wokół ośki i jest ukochana się znalazła... albo w innym mieście też ją znajdą, bo generalnie przecież Korea to mały zaścianek 10m x10m :P :P
Albo jak zawsze ukochany znajdzie się akurat kiedy ona rozmawia z jego śmiertelnym wrogiem lub go "obściskuje" tzn wiadomo, że tego nie robi... ale stoi pod takim kątem, że wygląda.... :wall: :wall: :wall:
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 28 kwie 2015

czerteziki pisze:
Chie pisze:Mijanie się na lotnisku ,pks czy gdziekolwiek indziej

Mijanie dla mnie jest denerwujące ale prawdopodobne.... ale odnajdywanie się np na ulicach Seulu.... Wiesz jest bohater szuka swojej ukochanej i dwie rundki wokół ośki i jest ukochana się znalazła... albo w innym mieście też ją znajdą, bo generalnie przecież Korea to mały zaścianek 10m x10m :P :P
Albo jak zawsze ukochany znajdzie się akurat kiedy ona rozmawia z jego śmiertelnym wrogiem lub go "obściskuje" tzn wiadomo, że tego nie robi... ale stoi pod takim kątem, że wygląda.... :wall: :wall: :wall:

O tak zawsze jest idealny timing jeśli chodzi o te sprawy
Jeszcze jak np rozmawiają przez telefon że muszą się spotkac itp to nigdy nie mówią kiedy ani gdzie :shake:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 29 kwie 2015

Jak się spotkają już, to leci muzyka only you
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 29 kwie 2015

Może nie w dramach a varietach - wydarzy się coś niespodziewanego? Pokażmy to jeszcze 10 razy bo nikt tego nie zauważył :crazy:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 29 kwie 2015

Cherry pisze:Może nie w dramach a varietach - wydarzy się coś niespodziewanego? Pokażmy to jeszcze 10 razy bo nikt tego nie zauważył :crazy:

Tego jest pełno i pokazują to w normalnym tempie oraz w zwolnionym żeby na pewno nikt nie przeoczył
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 30 kwie 2015

Gdyby mnie cos denerwowalo w dramach to bym ich nie ogladal. Wrecz przeciwnie, dramy dzialaja uspokajająco.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 30 kwie 2015

Bobo - nie ma dramy i serialu na świecie idealnego. Zawsze znajdzie się jakieś irytujące powielana schematy, np. po raz 1000 amnezja głównego bohatera.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 30 kwie 2015

Taki jest swiat i nie ma się na to co obrazac.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 30 kwie 2015

Nie chodzi o obrażanie, a rozmowę i dialog. Miło jest wymienić z kimś spostrzegania, tego co widzimy.
Pieprzyć Króla

Wróć do „Hyde park”