Najbardziej oczekiwane dramy tego roku

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Najbardziej oczekiwane dramy tego roku

Postautor: thon » 11 lip 2009

Napiszcie z jakimi dramami wiążecie największe nadzieje
ja osobiście to liczę i czekam na
Iris
Chuno -bo lubię dramy historyczne a tą ma w planach withs2
Partner
Friends
Swallow the sun

te podkreślone juz są w emitowane ale mam za dużo dram do oglądnięcia na razie i poczekam na większą ilość odcinków i napisów do nich w sieci

miłośniczki pana z BOF powinny pewnie ślinić się na obsadę dramy "Dream" bo tam występować będzie Kim Bum

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 lip 2009

Może zrobić z tego temat najbardziej oczekiwane, najlepsze i najgorsze dramy roku-> takie podsumowanie, na każdy z chęcią bym się wypowiedziała, a fajnie zrobić takie podsumowanie;p
Obecnie z oczekiwanych to Ninkyo Helper - równie oczekiwane byłyby napisy do tej dramy ><
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 11 lip 2009

na najgorsze i najlepsze to poczekajmy do końca roku :giggle:

Oczekiwane? ja chyba najbardziej na Dai-0-sho czekałam :D To teraz na sub^^ A dalej to filmy:
Nodame Cantabile (albo to początek 2010?)
Beck (a to to juz na pewno 2010 XD) Więc wychodzi na to, że na nic nie czekam.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 lip 2009

Minęło już pól roku tego roku (xP) więc spora częśc wyczekiwanych już za mną. ^.^

Teraz czekam na:
kdramy:
-Heaven's Postman
-Lady Castle
-Iris
-Dream
-Style
Te już się zaczęły i czekam na napisy:
-Friend, our Legend
-Swallow sun

-tajwańska wersja Full House
-Let's watch meteor shower together xDDD (chiński HYD)

Thon, a oglądasz może Queen Seon Duk? Jestem po 12 odcinkach (wychodzą dwa razy w tygodniu) i jak na dramę historyczną jest bardzo dobra ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 11 lip 2009

ja na nic nie czekam :P to co wychodzi to szukam, sciagam i ogladam, dlatego ciesze sie ze mam was dostraczacie mi sporo swietnych dram o ktorych pierwszy raz slyszałam. naprzykład dzieki temu postowi dowiedziałam sie ile jeszcze przedemna i stwierdzam ze to jedna wielka masakra.... przez wakacje nie wyjde z domku :P dzienx za info które mi przez cały ten czas dostarczacie dzienx
ps. chyba troche odbiegłam od tematu /:d
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 lip 2009

Maura pisze:oglądasz może Queen Seon Duk? Jestem po 12 odcinkach (wychodzą dwa razy w tygodniu) i jak na dramę historyczną jest bardzo dobra ;)

właśnie jak skończę oglądać Emperor of the Sea co nastąpi w niedzielę to mam zamiar włąśnie łyknąć i Queen Seon Duk i zacząć następną "kobyłę" historyczną "Shin Don" i "Yi San" a potem "Empress Chun Chu","Jumong" i liczę że żona kupi mi w prezencie "King and I" tylko na razie troszkę za duży koszt. I przy oglądaniu tego na bieżąco być z dramami typu "Brilliant Legacy","Triple" - jak tu to wszystko obejrzeć jak doba ma tylko 24 h a i do pracy trzeba iść :), a jeszcze tyle nowych ciekawych dram się szykuje ,mniam mniam ,ja normalnie żałuję że tak póżno wkręciłem się w dramy - mam ogromne zaległości - bo i wcześniejsze produkcje które są dobre obowiązkowo muszę obejrzeć a i nowości też kuszą :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 lip 2009

Huh, mi ciężko powiedzieć na co oczekuję jeszcze bo na przyszły sezon przynajmniej w Japonii to jakoś tak niezbyt szalenie się zapowiada program, a na koreańskich dramach to się nie znam i dopiero powoli nadrabiam co by obejrzeć coś do przodu i coś do tyłu, więc jak ktoś poleci coś wychodzącego na przyszłość bardzo ciekawego to się z chęcią w tą stronę ukierunkuję... No i swoja drogą bym właśnie coś historycznego obejrzała - wstyd się przyznać ale nie widziałam ani japońskiego ani koreańskiego nic :shock:
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 11 lip 2009

Jest jedna drama na którą czekam od maja , "Orthros no Inu" :D
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 18 mar 2010

odkopuje!

na co czekamy w 2010? ;3

bo jak z tego co pamiętam to czekam na personal taste i cindarella's sister, co więcej to jeszcze się zobaczy ;>
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 18 mar 2010

Taak, przyda nam sie lista... zwłaszcza tych kwietniowo-majowych cudeniek bo ja nie jestem za bardzo na bieżąco ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

no właśnie ja też nie, te dwie to mnie nawiedzają na omonie i ze względu na aktorów <3 MUSZĘ OGLĄDAĆ ^^ (one chyba nawet w tym samym czasie będą lecieć? czy w ten sam dzień tylko?)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 18 mar 2010

o, to ja właściwie na to samo czekam, w sensie Personal Taste i Cinderella Sister chyba najbardziej [no wg drama wiki w tym samym czasie lecą], no i jeszcze na What's up, i dramę z Jun Kim xD
i jeszcze mam wielkką nadzieję że coś się ruszy w sprawie tajwańskiego Skip beat.
mało jest zapowiedzianych japońskich jak na razie więc trudno powiedzieć że na którąś czekam, ale najardziej chyba na Zettai Reido jednak O_o [lubie te klimaty jakoś xD]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 18 mar 2010

no wszyscy na to samo :D ale ja nie - ha, a niech będzie, że nie :D

ja tam czekam na dzieło z Gołębiem vel Hero JJ

oraz super debiut Changminka rozkminka :shock:

podejrzewam, ze to będą najlepsze komedie tego roku :P
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 mar 2010

KartoflAnka pisze:no wszyscy na to samo :D ale ja nie - ha, a niech będzie, że nie :D

ja tam czekam na dzieło z Gołębiem vel Hero JJ

gosh.. wy macie dziłochy zwierzece imie dla kazdego z DBSK?? :shock: :shock:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ja myśle, że na sunsu znajdzie się odpowiedź na każde pytanie dotyczące szynek... ;P

hm, na drame z jae nie czekam, ale pewnie kiedyś zobaczę z ciekawości... ale tak, tak, na dramę z changminem zdecydowanie, może być ciekawie ;O
i ship boa with anyone

Wróć do „Hyde park”