Najbardziej oczekiwane dramy tego roku

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: Najbardziej oczekiwane dramy tego roku

Postautor: isamar84 » 19 paź 2010

właściwie to nie jestem pewna czy w dobry temacie posta piszę, bo tu raczej mało osób interesuje się tajwanami, ale pod koniec roku ma ruszyć parę tytułów, a ze względu na obsadę każdym z nich jestem zainteresowana:
:arrow: Material Queen - Vanness Wu, Lynn Xiong, stylistką jest Patricia Field (Seks w wielkim mieście, Diabeł ubiera się u Prady), wcześniej czytałam, ze premiera miała być pod koniec roku, ale chyba jednak została przesunięta na początek 2011
:arrow: Mei Le, Go - wasza nieulubiona Cyndi Wang (którą ja osobiście lubię, choć w Momo Love mnie drażniła) i Mike He, (on producent muzyczny, a ona ma piec chleb - Cyndi znowu będzie kucharzyć)
:arrow: X Channel - Joe Cheng i Amber Kuo - pod koniec roku, czyli w tym samym czasie, co drama z Mike'm, będą walczyć o oglądalność

szczerze, to najbardziej interesuje mnie drama z Vannessem, ale że ostatnio nie oglądałam też nic z Mike'm, więc nie jestem zniechęcona do niego po udziale w Calling for love (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie tytułu), czytałam, ze ostatnio nieco mu spadła popularność, może dzięki nowej dramie ją odbuduje, niekoniecznie tej, bo jeszcze na luty przewidziana jest premiera Sunny Happiness, która ma być lekko powiązana z Happy & Love Forever, a Joe - zobaczę jak się spisuje w obecnie lecącej That Love Comes i wtedy zobaczymy, co będzie moim priorytetem :)

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Re: Najbardziej oczekiwane dramy tego roku

Postautor: lovegood » 20 paź 2010

A ja czekam na MQ Freetera~~ Albo na napisy, w sumie i tak wiele z rawów nie zrozumiem xD Plot wydaje się być w porządku a poza tym Nino z Arashi, Maru z K8 i przede wszystkim Yokoo z Kisumai..! (ale to od 4 odcinka bu) xD
Czekam też na napisy do Q10 z Takeru i Juui Dolittle z Ogurkiem i Miśkiem bo rawy już sobie leżą u mnie na dysku :D Mam nadzieję że ktoś coś w miarę szybko zrobi~~

Wróć do „Hyde park”