strefa pecha i pora[żki], czyli smutki smuteczki...

tutaj można na każdy temat
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: strefa pecha i pora[żki], czyli smutki smuteczki...

Post autor: anna-banana » 19 gru 2012

Wstanie o 2.30,po to aby o 3.30 być pod WORDem i móc zapisać się na egzamin teoretyczny z prawa jazdy jeszcze na termin przed 19 stycznia. Takie rzeczy tylko w Polsce.
PS. Pierwsza osoba w kolejce była o 1.40,masakra,jak za komuny :crazy:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 20 gru 2012

Ojej czemu tak dziwnie i o tej porze?
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 20 gru 2012

To juz na prawo jazdy trzeba tyle czekać by móc je zdawać bo tyle chętnych ?
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 20 gru 2012

Tyle chętnych i tak dziwnie,bo 19 stycznia wchodzą nowe zasady,gdzie zamiast obecnych ponad 500 pytań ,które wszyscy znają będzie 3000 pytań tajnych, na które będzie mniej czasu,to takie główne zmiany. Tak więc wszyscy w panice wręcz koczują pod WORDami w całej Polsce by załapać się jeszcze na stare zasady. Paranoja,a na końcu okaże się że jednak te nowe zasady nie wejdą :wall:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 21 gru 2012

Jak dobrze ze mam to już za sobą i wsołczuje naprawdę.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 27 gru 2012

Odwołali mojego sylwestra :-( :-( :-( jedyna rzecz która mnie cieszyła ostanio i dawała jakies nadzieje ;-(
Żalóśnie sobie życie prowadzę i chcę być tym kim nie mogę i tak to potem wygląda.

Sylwek w domu przed kompem .
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 01 lut 2013

jade autobusem, szczęśliwa na spotkanie. wysiadam. nie widzę plecaka, czekam aż każdy weźmie bagaż, może sie odnajdzie mój plecak. nie ma. pusto. autobus odjechał. zostałam bez ciuchów, kosmetyków, dwóch ustaw i książki z biblioteki, za którą będę pewnie musiała zapłacić :cry:
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 11 kwie 2013

:puppy: informatycy bawili się naszymi komputerkami w pracy ... zblokowali mi viki i kilka innych stron .... ale żeby zblokować mi doki .... :puppy: :puppy: :puppy: no dobra to ich komputerek, ale ... jeszcze troszkę tam pracuję :puppy: :puppy: :puppy:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 11 kwie 2013

no własnie - pracujesz, a nie siedzisz na doki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

bieeedny Wiiikoooor :rolly:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 10 wrz 2013

Wczoraj w nocy strasznie bolał mnie nadgarstek ale rano poszłam jeszcze do pracy. Tam brygadzistka wysłała mnie na SOR.Wiec poszłam a tam wsadzili mi rękę w szynę gipsowa i jestem uziemiona na jakie dwa tygodnie :angry: :angry: :angry: :angry: .
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Akemi » 02 sty 2014

No to Akem zapoda relację z frontu:

30.12.
Akem umówił się w kinie z Ruletką. Jadąc ulicą Ogrodową za pojazdem, który nazwał żółwiem asfaltowym (bo miał ten osprzęt do asfaltowania dróg) nie przeczuwał jeszcze, że za chwilę będzie miał wielkiego pecha. Gdy w końcu udało mu się uwolnić od tego żółwia i wjechał na parking nastąpiło TO: na jednej z alejek w trakcie szukania wolnego miejsca Akem ruszył ze złego biegu i silnik zgasł... i już nie ożył! Akem zablokował cały parking bo samochód absolutnie kategorycznie odmówił współpracy :mrgreen: No to zadzwonił do Ruletki, a ona do swojego ojca. Ojciec przyjechał, podłączył akumulator żeby go podładować...
10min - nie odpala
20min - nie odpala
40min - nie odpala
60min - nadal nic
Ojciec Ruletki wysłał nas do kina na Hobbita, a sam walczył z moim jakże niewdzięcznym autem. W końcu się poddał i stwierdził, że jedzie załatwić swoje sprawy i przyjedzie o 22:00 z pasem, i kawałek go przeciągniemy. W międzyczasie skończyła mi się kasa na telefonie i mogłam już tylko odbierać połączenia bo nie miałam kasy by kartę sobie kupić :rolly:
O 22:00 podpięliśmy auto pod jego samochód, wsiadam i coś mnie tknęło: myślę sobie "sprawdzę, może jednak" i przekręciłam kluczyk. I samochód odpalił jakby nigdy nic, bez najmniejszego problemu, a my stoimy i się gapimy z wielkim "WTF? JAK TO?" :rolly: Tak więc honor wombatmobila został uratowany :mrgreen:

31.12
Zablokowali mi konto w telefonie, a nadal nie miałam wypłaty więc nie mogłam kupić doładowania przez internet i nie mogłam odpisywać na smsy z życzeniami :rolly:

1.01
Wracając do domu zatrzymali mnie panowie w mundurkach i dmuchałam w alkomat - na szczęście nic nie wykazał, ale i tak mnie zestresowali tym zatrzymaniem :rolly:
Wróciłam do domu, poszłam do łazienki i dostałam okres.

02.01
Chciałam sprawdzić, czy dostałam już tą przeklętą wypłatę. 3x wpisywałam hasło i 3x mi je odrzucało. W końcu zablokowali mi konto i muszę teraz jechać do banku i je odblokować :omg:

To się nazywa pech :omg:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 21 maja 2014

Od kilku tygodni mózg rozjebany... :-|
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 19 lis 2014

Zassysam sobie 720p Queen In Hyun's Man - i każdy odcinek muszę dopasowywać napki w Subedit - na 8 zassanych, tylko jeden był okej- a źródło to 인현왕후의남자 z Addicts - ale, całe szczęście zassałem 8 epków ( na razie) i już udało mi się dopasować.
Ech jak dobrze mieć w dobrej jakości dramy jak Comrades czy Dong Yi :), jak kotś zna namiary na Lovers in Prague czy DJG w 720p to wyliżę mu stopy i .... łokcie zboczone baby.
ODPOWIEDZ