program do katalogowania seriali i mający wtyczkę na wiki

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

program do katalogowania seriali i mający wtyczkę na wiki

Postautor: thon » 01 sie 2009

szukam programu do katalogowania seriali ,troszeczkę juz tego się zebrało i chciałbym mieć to jakoś pod kontrolą ,niestety mój ulubiony Ant movie nie ma wtyczki do wiki ,czy w ogóle coś ma , np extreme movie menager? czy ktoś kataloguje swoje zasoby ,jeżeli tak to czym ?proszę o pomoc bo mi powolutku robi się bałągan i pamięć juz nie ta co 20 lat temu :)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 sie 2009

A to takie pluginy/programy istnieją? Szczerze to pierwsze słyszę ;)

osobiście niczego nie 'magazynuję' elektronicznie.
kartka i papier wystarczą ;) Dramy mają odrębny zeszyt i zwyczajnie wpisuję je sobie kolejno - nazwa, rok ,kraj, moja ocena pierwsza, czasami druga jeśli oglądałam drugi raz, ocena ścieżki ;) Mi wystarcza ^.^ <nie wiem czy zeszytu wystarczy xD> Kiedyś faktycznie próbowałam wszystko przepisac do Worda czy tam Excela by miec chociaz na dysku, ale po którejś kilkudziesiątej zwątpiłam xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 sie 2009

hehe.. ja mam grubiutki zeszyt ale on jest i na dramy i anime.. i też się zastanawiam czy mi go starczy..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 sie 2009

U mnie na razie wystarcza, dopiero raczkuję, ale tez lubie mieć wszystko pokatalogowane w zeszycie :P Zawsze można otworzyć, kiedy sie chce... Tytuł, rok, kto gra, z jakiego kraju, czy mam i/lub ogladałam :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 01 sie 2009

no tak ja mam spoorą kolekcję (czytaj ogromniastą) i zeszyt nie starczy i nie będzie zbyt pomocny - nie powiem liczby ale jest tego spoooro ,od SG -1 ,Ally Mcbeal ,wszystkie nowe trwające i każdy inny znany serial po seriale polskie(stare i nowe) i seriale azjatyckie - ja juz sam się gubię co mam a czego nie posiadam :) ,a zeszyt w kratkę to brzmi archaicznie i nie spełni w moim przypadku swojego zadania
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 02 sie 2009

ja używam programu "Where Is It". Mam osobne katalogi na dramy, filmy itd.
Wyszukiwarka jest pomocna, gdy np. nie chce mi się szukać po wszystkich płytach czy daną dramę mam, albo na której jest płycie, wtedy wpisuje nazwę i wyskakuje mi np. 065 to wtedy wiem gdzie szukać ;)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 sie 2009

"Where Is It" nie dla mnie brakuje mu kilu ważnych cech ,jest idalny do każdych plików innych ,ale nie do avi i dvd ,moje pytanie konkretniej brzmi czy extreme movie ma opcję ściągania info z wiki bo ja lubię i mieć i nazwiska i okładkę i opis serialu a nie że plik a jest na płytce 10 a plik b na 234
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 03 sie 2009

No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 sie 2009

przeleciałem wszystkie najpopularniejsze progsy do katalogowania - i oczywiści żaden nie ściąga danych o dramach,więc po mękach i cierpieniach z bojami powiem tak extreme movie - istny zamulacz w sumie niezłego kompa ,wodotryski i fajerwerki i nic pozatym,Ant movie - mały skromny i bezpłatny -wtyczki do filmwebu i innych polskich serwisów ,na filmwebie są nawet dramy o dziwo ,szybki w działaniu i przy moim skromnym zbiorze - coś ponad 200 dram to się sprawdza - wady -nie ma opcji by opisać każdy odcinek ,ale mi w sumie chodziło by opanować chaos z tytułami które mam a jeszcze nie obejrzałem
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 14 sie 2009

thon pisze:na filmwebie są nawet dramy o dziwo

dlaczego?
zdziwiłbyś się ile ludzi tam dodaje info o dramach, niestety z weryfikacją już tam jest o wiele gorzej...
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „Hyde park”