Universal Share Downloader

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Universal Share Downloader

Postautor: daydreamer4 » 03 sie 2009

Na szybko.
Programik do sciagania plików z MU, RS, MF bez użycia przeglądarki.
Działa na podobnej zasadzie co RapGet. Kopiujesz adres pliku i wklejasz do programu i zaczyna się sciaganie.

Niestety nie da sie (a przynajmniej ja do tego nie doszłam) obejść wprowadzania kodów przy linkach z MU ani 45 sekund oczekiwania na ściaganie ale jeszcze ani razu nie pojawił mi się komunikat o przekroczeniu transferu i czekaniu jakies 120 minut czy coś w tym rodzaju ;) A ściagam czasami cały dzień i noc ;););)

Z kolei jeśli chodzi o RS program nie eliminuje limitów ale... mozna je olać ^^ Nie trzeba ta wprowadzac kodów więc wystarszy wrzucić wszytski linki do programu i robic co się chce a za dwie godziny wszytsko mamy sciagnięte ;)

Pomimo kilku irytującyh wad jak ciągle wprowadzania kodów z MU uwazam ze program jest wygodniejszy bezpośrednio z linków dlatego postanowiłam się podzielic ^^

Program można sciągnac wszedzie - wystarszy go wygooglować ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 03 sie 2009

A to pytanie za 100 pkt ;p
Nie wiesz moze, czy w przypadku MU, jak sie przerwie sciaganie - bo np przez chwile nie ma internetu, zapauzuje sie na chwile czy w sumie cokolwiek - czy sciaganie sie zalaczy powtornie czy nie?
Bo taki mam wlasnie problem z FlashGetem, ktorego uzywam - pliki z MF moge pauzowac do woli i nic sie nie dzieje, a MU sie zawiesza i trzeba od poczatku plik zaczac sciagac ://
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 sie 2009

Bo taki mam wlasnie problem z FlashGetem, ktorego uzywam - pliki z MF moge pauzowac do woli i nic sie nie dzieje, a MU sie zawiesza i trzeba od poczatku plik zaczac sciagac ://

Jakoś dziwnie masz xP U mnie właśnie dzieje się odwrotnie xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 03 sie 2009

Hej, niszczysz moj swiatopoglad ;p I ja, i kumpela mamy dokladnie taki sam problem z MU i myslalam, ze to juz taka jego specyfika ;p
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

omo ;p Ja ściągam przez Free Download Manager i on pokazuje, który plik ma obsługę wznawiania. I zawsze pokazuje mi że MF nie ma (na czerwono xDDD) i jak faktycznie przerywa to już koniec xP

Przecież takie pliki z MU można wznawiać nawet jak ściągasz prosto z przeglądarki ^.^

W ogóle co do tego programu jak w temacie xP to... mam mieszane uczucia.... bo parę razy ładowałam pliki z rapidshare np na noc i owszem ściągneło jeden, czasem nawet dwa, a potem chyba zamknęło się w sobie i już nie ściągało xDDD

A! Na MU nie trzeba czekać 45 senkund! Ja czekam 25 ^^^ Wystarczy założyć sobie u nich darmowe konto i ot taka zniżka dla ubogich ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 sie 2009

A wiecie ze nawet nie wiem jak to jest ;) Bo nigdy się temu specjalnie nie przygladalam. Kilka razy przyuwazylam że sciagajac plik z MU rozpoczęło sie znowu o 0% ale to były jakies naprawde nieliczne przypadki... Więc chyba jest tak ze czasem zaczyna się sciaganie od nowa a czasem wznawia ściąganie - tyle moge powiedzieć... Nie mam pojecia od czego to zalezy, może od pory dnia... (Słyszałam o jakimś magicznym Happy Hour czy cuś podobnego ale nie chce mi się na nie polowac, starcza mi to co mam i jestem zadowolona ;);))

Tez uzywalam tego co ty Maura ale u mnie z kolei on obraził sie na sciaganie z MU - nie chciał i juz. Potrzebny był mi pewnie jakis update ale nie chcialo mi się szukac i zdecydowałam sie na USD ^^

Ja czekam 25 ^^^ Wystarczy założyć sobie u nich darmowe konto i ot taka zniżka dla ubogich

I stosy adwarów w prezencie ;) Musiałam zrezygnować z konta bo mój antywirus zaczał wariować...
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

I stosy adwarów w prezencie Wink Musiałam zrezygnować z konta bo mój antywirus zaczał wariować...

A nie xP Ej, dziwne macie te komputery xDDD

Słyszałam o jakimś magicznym Happy Hour czy cuś podobnego ale nie chce mi się na nie polowac, starcza mi to co mam i jestem zadowolona WinkWink

u mnie pokazuje mędzy 12-14 ^^^
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 03 sie 2009

Neee a czy któryś z tych program samo wklepuje literki do MU? czy trzeba zrobić to własnoręcznie?
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 04 sie 2009

ja z takich programow to uzywam j-downloader. W zasadzie najwiecej go do MU uzywam, bo sam wpisuje kody i nie musze pilnowac z dorzucaniem partów, czy cos.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 sie 2009

ja z takich programow to uzywam j-downloader. W zasadzie najwiecej go do MU uzywam, bo sam wpisuje kody i nie musze pilnowac z dorzucaniem partów, czy cos.

я солдат и у меня нет башки...

Ojej, Dwukwat ;D Zrewolucjonizowałaś całkowicie sposób ściągania plików MU. Wrzuciłam dziś na noc trzy pliki z mu po 750mb każdy i wszystko ściągnęło :D
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 sie 2009

Maura pisze:

я солдат и у меня нет башки...

Ojej, Dwukwat ;D Zrewolucjonizowałaś całkowicie sposób ściągania plików MU. Wrzuciłam dziś na noc trzy pliki z mu po 750mb każdy i wszystko ściągnęło :D

u mnie tak samo! dwukawiat chwała ci za to że się podzieliłaś z nami j-downloader'em :)
teraz to ja też dzięki niemu zasysam i już o nic nie muszę się martwić ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 sie 2009

Przeczytałam: "Bez kodów" i rzucilam sie na poszukiwania ^^

Ale, o zgrozo! U mnie nie działa T_T No, jakiś przedpotopowy komputer mam xP
Muszę mu w końcu zrobić ładny piękny update - tylko że ciągle mi się nie chce ;) (ale kodów też juz mi sie nie chce wpisywać ^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 09 sie 2009

Haha, nie ma sprawy^__^

Jak kiedyś koncert w 6 partach irytował mnie do tego stopnia, że go nie sciagalam, tak teraz zarzucam na noc wszystkie, a JD ladnie pieknie pilnuje^^ Taki minus jest, że czasem wywala się na MF, ale i tak rządzi :D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 09 sie 2009

Ja głównie ściągam z MU, i ten programik jest boski *_*
Dwukwiat jeszcze raz dzięki za ten cudny programik :****
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 10 sie 2009

BELIEVE!
Suuugoooi Tegoshi, suuugoooi! :giggle: (dopisek by exia, bo nie bedzie sie logowac osobno lol)

Tak, wiem, powinnam iść spać XD *sleepless spammer mode*

Wróć do „Hyde park”