Michael Jackson

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Noemi
Co to jest dorama? o_O

Michael Jackson

Postautor: Noemi » 17 sie 2009

(naprawdę nie wiedziałam, gdzie to wrzucić ;) przenieście w razie czego)

Jak oceniacie jego twórczość?
Co sądzicie o rewelacjach i prasowych doniesieniach, jakoby MJ żył, a jego śmierć była jedynie mistyfikacją, by uwolnić się od ostrzału mediów?
Może macie jakiś ulubiony utwór, teledysk MJ?

Obrazek

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=DWE02yDxSjw&feature=related]ehh :-)[/url]
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: mru-chan » 17 sie 2009

Majki jest boski!
Moja bardzo dobra koleżanka jest wielką fanką. [przekabacam ją na dramy, jest po hanakimi i umiera xddd]
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 17 sie 2009

oto moje ulubione teledyski:

i jeszcze jeden:

:D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 sie 2009

O lol... nie sądziłam, że na azjatyckich forum dramowym doczekamy się tematu w stylu Michael Jackson. Dobrze, że nie ma tu jeszcze Madonny ani Dody XD

Ogólnie to mnie wkurza cała ta nagonka związana z jego śmiercią i jak największym zbiciu kasy na jego śmierci.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 sie 2009

myślałem, że chociaż tutaj mnie to ominie^^
rozumiem, że to król popu i te sprawy... tylko dlaczego za każdym razem jak włączam przeglądarkę internetową muszę widzieć jego twarz ? ;pp
---
ludzie powinni już dać mu spokój... chociaż wiadomo... legendą i bohaterem zawsze człowiek staje się po śmierci^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

To jest wszystko takie fałszywe...
ja go cenię bardzo... gdyby nie Majki to większość Dżonysów nie miałaby takiej fajnej choreografii...
jak popatrzycie na Jina, Kamusia albo nawet Piego to zauważycie niektóre 'majkelowe' kroki ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 sie 2009

mootyl pisze:myślałem, że chociaż tutaj mnie to ominie^^

exactly -_-
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 sie 2009

Ja nigdy nie byłam jego wielką fanką, nawt dfopiero teraz sie dowiedziałąm, ze niektóre piosenki radiowe, których nie potrafiłam zidentyfikować, są jego :P
Podsumowując go jednym zdaniem - wiem, że był geniuszem niemal jesli chodzi o muzyke, ale jako człowiek wydaje mi sie być zwykłym świrem :P

Mimo wszystko czułam sie zażenowana koncertem na jego czesc, bo był obliczony na kasę. Teraz słysze, że wydadzą na dvd jego próby do nowej trasy koncertowej... Czego ludzie dla kasy nie zrobią...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Eggie, jako dobra koleżanka fanki wiem dużo rzeczy. I powiem Ci, że większość tego co wiesz nie jest prawdą. ): a szkoda. Był trochę świrnięty, ale w sumie większość to wina dzieciństwa i w ogóle. Tak naprawdę wybielił się częściowo, bo był łaciaty jak krowa [miał bielicę, też bym się wybieliła!], operacje plastyczne przechodził po wypadku na planie reklamy pepsi, a nie z zachciewajek i wcale nie odpadł mu nos tylko plaster na nosie. To takie najważniejsze jakby ktoś był zainteresowany ; p i jak ktoś chce coś wiedzieć na temat Majkela to lepiej nie czytać brukowców... tylko zajrzeć na fora (:
Obrazek
Awatar użytkownika
Noemi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Noemi » 17 sie 2009

Widzę, że zafundowałam paru osobom traumę, zakładając temat o MJ. ;)
Przepraszam, jeśli Was to dotknęło (a chyba trochę dotknęło).

Dla mnie był postacią trochę "komiksową" - aż do czasu jego śmierci uważałam go za świra. Wierzyłam w brukowcowe doniesienia o tym, że jest pedofilem, homoseksualistą, dziwakiem, że wybielił się dla kaprysu.

Po przeczytaniu gruntownych materiałów na jego temat zmieniłam zdanie zupełnie.
Czemu brukowce nie pisały, że przeznaczył 300 mln dolarów na cele dobroczynne?

Myślę, że media go w pewnym stopniu zniszczyły.
Tyle na dziś. ;)
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Dlatego jak ja się chcę czegoś dowiedzieć na ten temat teraz to idę na plac solny i pytam fanów [bo mają tam taki 'mały ołtarzyk' dla Majkela... jakie to japońskie xd]

Nie przepraszaj, ja nie uważam, żeby zakładanie takiego tematu mogło kogoś urazić. Jak ktoś nie chce czytać to nie wchodzi, a są osoby, które chcą pogadać na ten temat. Wiadomo temat na czasie to można pogadać (:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 sie 2009

Cóż, ja tak właściwie nie rozumiem całego hołdowania gwiazdom, muzykom itp Lubię pozachwycać się takimi dżapońskimi aktorami ale nie leciałabym za nimi po autograf za wszelką cenę (w końcu to tylko świstek papieru), to co ludzie robią jest dla mnie niepojęte, ołtarzyki, zbiorowe płakanie itd... Ja owszem mogę zapalić świeczkę ale koledze na cmentarzu który umarł tak jak nie powinien, a czym jest śmierć jakiegoś tam "króla popu"? A ile ludzi umiera dzień w dzień i w czym jego śmierć ma być tą bardziej wartościowszą od innych? Parę piosenek jego lubię owszem ale to tylko muzyk, co on takiego wielkiego zrobił by już ołtarze stawiać. Uhh, bardziej przychylam się do Mootyla i Margot, ale może nastawiłam się zbyt negatywnie przez to co ludzie robią z MJ a właściwie niby temat porusza po prostu piosenkarza znanego więc się nie czepiam więcej.
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: mru-chan » 18 sie 2009

Wiesz co... no nie każdy przeżywa Muzykę tak samo... ja np potrafię wyć pół godziny po jednej piosence. Poza tym nic mnie tak nie leczy jak muzyka. I gdyby któryś z KT umarł to też bym mu zrobiła ołtarzyk... bo tak jest łatwiej przetrzymać stratę. Dla mnie muzycy są bardzo ważną częścią społeczeństwa i nawet jak ich nie znam do bardzo wiele im zawdzięczam. Może to dlatego, że sama śpiewam, ale przeżywam muzykę, mimo, że nie jestem fanką przeżywałam z fanami śmierć Majkela... bo wiem ile radości dał innym ludziom.
Obrazek
Awatar użytkownika
Noemi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Noemi » 18 sie 2009

Mnie boli to, że media wykreowały go na nieprzeciętnego wprost kretyna...

A tworzyć potrafił. :) Miał tak perfekcyjne wyczucie rytmu i charyzmę sceniczną... dla mnie to coś absolutnie niezwykłego.
Przyznaję, że nie rozumiem ludzi, którzy po jego śmierci sami popełnili samobójstwo. Dziwne jest też dla mnie zbiorowe lamentowanie.
MJ był świetnym muzykiem, ale rzeczywiście - codziennie ktoś na świecie umiera, co sześć sekund z głodu - i kto o tym pisze?
_

Moje ulubione kawałki:
"Why You wanna trip on me"
"Human nature"
"Jam" (jego moon walk do tego powala mnie za każdym razem)
"Billie Jean"
"Will You be there"
"Dirty Diana" ^^
"Smooth criminal"
"We are the world"
"Childhood"
"The lost children"
"Give in to me" ^^
"Heal the world"
"Man in the mirror"
"Black or white" (to mój budzik w komórce, idealna w każdym calu)
"They don't care about us"

A teledyski... mmmm :)
Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: mru-chan » 18 sie 2009

lubię black or white.
oni nie lamentują, ej. Płakali przez pierwsze kilka dni, a teraz się spotykają żeby wspominać swojego idola razem. Dla mnie to zupełnie normalne xd tak, jak my gadamy o bishach... tyle, że oni po prostu pod loczkiem sobie siedzą ; p
Obrazek

Wróć do „Hyde park”