fetysze i... anty-fetysze? ;DDD

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 08 wrz 2009

Day, wspieram twój fetysz na tlenionych azjatów :D Tylko azjatów XD Jakos w tej fali naturalnie czarnych włosków pojawiają się takie jaśniejsze, mniam^__^

I co do różańców to się zgadzam... jak tylko widzę różaniec u bisza to mnie coś trafia o.O Choć w zasadzie katoliczką nie jestem, jednak kurde nieco poszanowania religijnego...

I antyfetysz: koszulki bez rękawków! Arrrrgh! Nigdy tego nie lubiłam, ale u azjatów jeszcze jak zazwyczaj mają ten swój busz pod pachami to mnie odrzuca xD

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 08 wrz 2009

w ogóle ktokolwiek by nie miał różańca na szyi - wtf? to jest w pewien sposób żałosne nawet ;P mnie się nawet nie bardzo podobają krzyże-kolczyki... znaczy u kobiet jeszcze nawet mi to obojętne, ale u faceta to też takie żałosne troche... ;P

co do koszulek bez rękawów nie mogę się zgodzić... ;__;
junsuuuu~~! :love:
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire1 ... 0_full.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_vTYwI7MCFiU/S ... L+copy.jpg

*z tego wszystkiego utonęłam w googlach i nacieszam oczy*

omo!
http://seoulbeats.com/2009/02/op-ed-you ... male-body/
gołeklatydużo
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 08 wrz 2009

*skrob skrob*
a ja tam lubie pseudo-rozance na szyi~ genialnie wyglagaja^^v
I tank-topy tez, patrz: moja milosc sezony Yabu jak w NinkyoHelper paraduje przez sporo czasu w takich koszulkach eksponujac swoje sliczne wystajace kosci ;pp

Do antyfetyszy moge zaliczyc styl otaku ;p
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 08 wrz 2009

Dwukwiat pisze:I co do różańców to się zgadzam... jak tylko widzę różaniec u bisza to mnie coś trafia o.O Choć w zasadzie katoliczką nie jestem, jednak kurde nieco poszanowania religijnego...

A mi to całkowicie nie przeszkadza. Dla nich to jest jak normalna biżuteria. Często można się spotkać, że mają kolczyki w kształcie krzyża etc.
Oni całkiem inaczej to odbierają, bo oni tak naprawdę są mało religijnym krajem (shinto i buddyzm). A dla niech takie europejskie czy amerykańskie świecidełka robią furorę ^^

kye.chwan pisze:I tank-topy tez, patrz: moja milosc sezony Yabu jak w NinkyoHelper paraduje przez sporo czasu w takich koszulkach eksponujac swoje sliczne wystajace kosci ;pp

Tez lubię ich topy, bo w nich tak ładnie zarysowuje im się sylwetka. A Yabu to number one jak kye. napisała ^^

Obrazek
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 08 wrz 2009

Margot. tym screenem znów sprawiłaś, że mój dzień w pracy zrobił się przyjemniejszyXDD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 wrz 2009

Dwa fetysze:
platynowy blond u Dżapanizów :D oraz obcisłe spodnie na szkieletowych nogach :D

Antyfetysz: makijaż, jakikolwiek, u facetów :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 08 wrz 2009

ooo, jak się temat rozwinął. fajnie że się podoba, bo już myślałam, że nie wypali xD

fetysz ever for ever to oczyy! im ciemniejsze tym Kibou szczęśliwsza! <333
no i ładne klaty. nie koniecznie takie mega rozbudowane - delikatnie zarysowane mięśnie też są mrau.
poza tym, obojczyki! <3
i ładne usta.
i ładny uśmiech.
no i czarne, półdługie włosy. ewentualnie brązowe i rude.
żadnej platyny, broń boże. (G-Dragon mnie przeraża xD)

poza tym okulary, szaliki, KAPELUSZE <3, spodnie-rurki, kamizelki garniturowe, garnitury, rozpięte koszule, koszule z podwiniętymi rękawami do łokci, koszulki bez rękawów (ładnie się wtedy prezentują ich ramiona ^^), kowbojki, japonki, eleganckie buty, bransoletki, łańcuszki, KOLCZYYYKI! <3 (krzyże też są spoko ^^)

w ogóle to kręci mnie, jak facet gra na czymś lub śpiewa. ahh. szczególnie lubię gitarę elektryczną i pianino <333

za to nie mogę zrozumieć tych ich buszów pod pachami, które są dobijające kiedy oni wręcz je POKAZUJĄ.
dzizas. xD
poza tym jestem anty długie pazury.
i pudrowa pomadka. jak widzę zdjęcie, kogokolwiek, z pomalowanymi ustami to nie widzę tej gwiazdy TYLKO te pomalowane usta. xD

edit:

*zakrztusiła się herbatą*
O.O!!!
o jaaaa.... *-*
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 08 wrz 2009

Mnie tam kręcą skośni w japonkach, ale takich ładnych skórzanych i jeszcze jak są ubrani w lniane ciuchy!!! Pychotaaa!!! Niam!!! :hot: :smitten: :hearts:
Awatar użytkownika
anyanka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: anyanka » 08 wrz 2009

Hmm...a moj fetysz to wystająca dolna warga:P Taką jak maja Pi albo Yunho - jak dla mnie żaden azjata nie ma bardziej seksownych ust od tej dwójki:)

Poza tym przyłączam się do głosów za makijażem oczu - uwieeeelbiam! Szczególnie taki drapieżny, jrockowy;) jak u Kame za czasów LIPS (gdy wyszedł ten klip to był chyba jedyny okres w moim życiu kiedy Kame podobał mi się wizualnie;])

Poza tym szerokie, bishonenowskie klaty, jak z mang Clampa:P Pi tutaj mi lekko właśnie zgrzyta i nie mogę go uznać za calkowicie idealnego bo ma takie wąskie i opadające te bary...

No i ostatnia rzecz, nie wiem na ile to fetysz bo dotyczy konkretnej osoby a cecha sama w sobie u innego chlopa pewnie by mnie raczej odrzucała;P mianowicie ten kaczy kuper Junsu! :D rozwala mnie po prostu;)
Oglądane: Secret Garden

Ulubione: Kimi wa Petto || Forbidden Love || Last Friends || Mei-chan no Shitsuji || HYD 1 || Why Why Love || Anego
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 08 wrz 2009

kye.chwan pisze:Margot. tym screenem znów sprawiłaś, że mój dzień w pracy zrobił się przyjemniejszyXDD

Cieszę się kye, że znowu mogłam sprawić ci przyjemność ^^ A już zwłaszcza urozmaicić dzień w pracy :)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 08 wrz 2009

No i ostatnia rzecz, nie wiem na ile to fetysz bo dotyczy konkretnej osoby a cecha sama w sobie u innego chlopa pewnie by mnie raczej odrzucała;P mianowicie ten kaczy kuper Junsu! Very Happy rozwala mnie po prostu;)

w białych obcisłych spodniach, ehhh :mrgreen:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
anyanka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: anyanka » 10 wrz 2009

Ooo tak, Junsu i białe obcisłe spodnie... to wygląda tak... niewłaściwie;), że aż bosko:D:D
Oglądane: Secret Garden

Ulubione: Kimi wa Petto || Forbidden Love || Last Friends || Mei-chan no Shitsuji || HYD 1 || Why Why Love || Anego
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 10 wrz 2009

Biale spodnie? Brrrr ^^'
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 10 wrz 2009

no własnie białe spodnie to ogólnie zuo, spore zuo, ale junsu w białych spodniach to jakby inna historia XD dziwna sprawa

chciałam jakąs fotke zapodać, googluje sobie wesoło... i hm
http://img03.picoodle.com/img/img03/3/1 ... 471df0.jpg
http://content2.myyearbook.com/zenhex/i ... rabbit.jpg

hmhm D:
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 10 wrz 2009

[quote]chciałam jakąs fotke zapodać, googluje sobie wesoło... i hm
http://img03.picoodle.com/img/img03/3/1 ... 471df0.jpg
http://content2.myyearbook.com/zenhex/i ... rabbit.jpg[/quote
A właśnie ^^Moje skojarzenie do białych spodni?
Ekhem :D
Białe spodnie -> wydatna pupa Junsu xDDDD
Obrazek

Wróć do „Hyde park”