fetysze i... anty-fetysze? ;DDD

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 10 wrz 2009

zamiast białych spodni znalazłam dużo gołej klaty o_O źle mi~

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Tsunami
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Tsunami » 10 wrz 2009

Jeden z występów Super Junior przekonał mnie, że moim odstraszaczem są błyszczyki na męskich ustach. Proszę, nawet ja nie mam takiego różowiastego, brokatowego błyszczyka, a jestem dziewczyną. Tylko Heechul mógłby go nosić, bo on i tak wygląda tam jak laska, więc co za różnica ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ueueue, najgorzej ;D
ja nie moge teraz stajla normalnie oglądać, cąły czas sie patrze na usta zgredka i zdycham _-_
błyszczykom mówimy stanowczo nie ;P
btw co to za videło? musze to zobaczyć ;d
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Tsunami
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Tsunami » 10 wrz 2009

To było U w wersji live w SBS z 11.06.2006r. jak głosi napis na pasku z tego pliku.
Ugh, znowu zobaczyłam tego zadowolonego z siebie Heechula i Kangina i w ogóle koszmaaar XD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ja bym powiedziała, że to jeszcze one są kolorowe te błyszczyki.... masakra! XD
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 04 paź 2009

ja teraz gdzie spojrzę to widzę te straszne błyszczyki xD

swoją drogą, jaki fajny temat :mrgreen:
moim absolutnym fetyszem są te cudowne, zadbane, półdługie włosy na ich (mowa oczywiście o bishach xD) pięknych główkach, szaliki, chustki i wszystko tym podobne na ich szyjach, obcisłe rurki na nogach (w sumie to i w każdych innych spodniach wyglądają świetnie), hmm... takie przydługawe rękawy niemal zakrywające palce, te ich sudowne chude sylwetki (ja też chcę być taka chudaaa :'( ), te nieowłosione klaty,
i uśśśśśmieeeechyyyyyyyy *W* jak widzę takich Jchłoptasiów z takimi uroczymi zacieszami na buźkach to odrazu się humor poprawia :lol:
Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 paź 2009

KiAnka pisze:moim absolutnym fetyszem są te cudowne, zadbane, półdługie włosy na ich (mowa oczywiście o bishach xD) pięknych główkach, szaliki, chustki i wszystko tym podobne na ich szyjach, obcisłe rurki na nogach (w sumie to i w każdych innych spodniach wyglądają świetnie), hmm... takie przydługawe rękawy niemal zakrywające palce, te ich sudowne chude sylwetki (ja też chcę być taka chudaaa :'( ), te nieowłosione klaty,
i uśśśśśmieeeechyyyyyyyy *W* jak widzę takich Jchłoptasiów z takimi uroczymi zacieszami na buźkach to odrazu się humor poprawia :lol:

TO-TAL-NIE! xD achhh oni sa sliczni, pieknie sie ubieraja, pieknie sie usmiechaja.. sa przeslodcy xD i jak ich tu nie kochac? no jak, ja sie pytam??
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

wuaaaśniee.!

Ahh, dlaczego polscy przedstawiciele płci męskiej tacy nie są~? Ja chcę do Japonii~~ T_T

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

mam dokładie takie samo zdanie co ty SIOSTRO!!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Ha.! Trzymajmy się razem, Siostro, w tym okrutnym kraju pozbawionym uroczych bishow <333

awww i jeszcze zapomniałam napisać o fetyszu na wieelkie przeciwsłoneczne okularki :lol: :lol:

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

yeah! j-power enter! xD xD xD

noo ja tez lubie takie okularki, ale wygladam w nich jak wielka muffa.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 paź 2009

Wiem, że wyjdę teraz na totlaną idiotkę, bo siedze już w dramach od prawie roku, ale niech mi ktoś wyjaśni: co to bisz? :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 paź 2009

bish to skrót od bishounen, czyli, dosłownie, 'piękny chłopak'. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:Wiem, że wyjdę teraz na totlaną idiotkę, bo siedze już w dramach od prawie roku, ale niech mi ktoś wyjaśni: co to bisz? :D

Egg, ja podobnie.. tylko ze ja sie domyślałam ;) co nie zmienia fakty ze nawet mi sie nie chcialo poszukac zeby sie dowiedziec czy tkwie w bledzie czy nie.. jednak nie tkwilam xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 paź 2009

bish :arrow: naleciałości pomangowo-animowe^^ <stare dobre czasy:>

Wróć do „Hyde park”