fetysze i... anty-fetysze? ;DDD

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 10 paź 2009

Nie wierzę, że jeszcze nikt tego nie napisał~~!

KIMONA~~ KIMONA~~~KIMONA~~ nie tylko u facetów zresztą. i YUKATY.
A najbardziej to faceci w babskich kimonach. Orgazm.
A zaraz dalej, faceci w babsich fatałaszkach. Sukniach np (mielismy tu gdzies w galeri takie foty... cuda).
No i makijaże, każde, malowane paznokcie (ale zgadzam się, nie długie), półdługie fryzurki z starannie wystylizowanym każdym kosmkiem,
standard- chudzinki i obojczyki

anty:
tlenione włsy- blee
mięśnie
nieogolone pachy, choć mimo wszystko, kszulki bez reków <3

krzywe zęby zas juz dawno przestały mi przeszkadzać XD XD

pomaowane usta- spoko, ani mnie ziębią ani grzeją

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 paź 2009

ojj.. do wielu rzeczy idzie sie przyzwyczaic xD jako ostatnio zobaczylam na jakims zdjeicu mega zolte zeby Yamapiego.. to mnie najpierw odrzucilo od ekranu.. ale po 5 minutach juz sie pogodzilam z tym xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 10 paź 2009

Eliza pisze:
A najbardziej to faceci w babskich kimonach. Orgazm.
A zaraz dalej, faceci w babsich fatałaszkach. Sukniach np (mielismy tu gdzies w galeri takie foty... cuda).
No i makijaże, każde, malowane paznokcie (ale zgadzam się, nie długie),

ja mam na to totalny antyfetysz. faceci+babskie ciuszki = akire przewija :> (a niestety prawie w każdej dramie się zdarzy...)
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 10 paź 2009

facet w babskich ciuchach, jest dla mnie pozbawiony całej męskości... facet nie jest wtedy facetem (ja rozumiem śmieszne akcje w dramach, ale bez przesady i jednorazowo w zupełności wystarczy).
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 paź 2009

Uch, je też tego nie nawidzę.... odrzuca mnie totalnie. Byłąm totalnie zdziwiona, jak pierwszy raz pobaczyłąm to w HK.
Na mnie nie działa :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 10 paź 2009

jeśli chodzi o mnie, to zawszę się naśmiewam, jak im ładnie w damskich ciuchach.
ale to tak na raz, for fun, ku uciesze tłumu. np. w wymienionym wyżej Hana Kimi.

na dłuższą metę, to zgadzam się z margot.:
facet w babskich ciuchach, jest dla mnie pozbawiony całej męskości... facet nie jest wtedy facetem

takiego Princess Princess to zdzierżyć nie mogę xP
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 10 paź 2009

Kibou pisze:na dłuższą metę, to zgadzam się z margot.:
facet w babskich ciuchach, jest dla mnie pozbawiony całej męskości... facet nie jest wtedy facetem

takiego Princess Princess to zdzierżyć nie mogę xP

i jeszcze jak próbują się zachowywać kobieco co strasznie przerysowują. To automatycznie nasuwa się pytanie czy on jest gejem i czy wszystko z nim w porządku XD Ja rozumiem jak moją zagrać taką postać w filmie, czy się wygłupiają w jakiś programie, ale tak na serio serio to ja dziękuję, ale spasuję XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Domek » 10 paź 2009

O raju, temat idealnie dla mnie! Przedewszystkim - tak jak napisała Eliza - KIMONA (męskie)! To co się dzieje ze mną, kiedy oglądam występ Gazette z którejś tam edycji Peace&Smile Festival czy jak to tam, na którym to Gazety mają na sobie kimona właśnie i wyglądają jak bogowie seksu jest totalnie niecenzuralne. Orgazm po tysiąckroć! Japończycy wyglądają tak totalnie męsko z kimonach *hawt hawt hawt*
No i długie włosy! Tu chyba nie trzeba nic pisać, nee? Same dobrze wiecie co i jak ; >
Sygnety, pierścienie, ciężkie naszyjniki, bransolety, krzyże jako kolczyki - LOVE. PURE LOVE. Nawet sama zaczęłam nosić krzyżyk przypięty do kolczyka żeby wyglądać tak fajnie jak Yesung tudzież Sungmin z SuJu, hehe XD
Biżuteria plus czarne paznokcie.
Makijaż XD Ale nie na każdym mi się podoba. Głównie tylko na przedstawicielach j-rocka.
Spodnie Uruhy, haaawt ^^
Ogólnie styl Azjatów (including: różowe koszulki, białe obcisłe spodnie, koszulki bez rękawków - na skośnookich podoba mi się WSZYSTKO).
Kolejny fetysz (w sumie to nawet poza azjatycki) - krew. Zwłaszcza taka spływająca z kącików ust. Albo podbite oko. Obita mordka + Azjata = sam seks. Ach, no i do tego łzy w oczach! ; >
Nie-wybitnie-umięśniona klata. Jak dla mnie, to może być nawet zero mięśni. Dziwne, ne? Przypakowani faceci mnie przerażają. Tak więc drobni Azjaci są totalnie w moim typie (byle nie za drobni, bo kurczę, sama nie jestem malutka...).
Skośne oczy ogólnie, ach ach.
AAAA, no i takie malutkie kucyczki! Chyba częściej noszą je Koreańczycy, ne? W każdym razie, są słooodkie ^^ Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny wyglądał w takich kucyczkach tak ślicznie jak Azjaci ^^

Coś co mnie odrzuca - długie paznokcie. Pisałam już w temacie o Mukai'u i napiszę jeszcze raz - długie paznokcie u faceta są BLE. Wstydź się Rukiś.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 lis 2009

grr.. to sie ostatnio stao moim antyfetyszem.. zauwazylyscie ze w wiekszosci dram faceci łaża w eleganckich garniturkach i eleganckich butkach.. ale zadko do tych pieknych butkow maja cokolwiek na stopach?? czy tak trudno kupic sobie skarpetki?? czy to taka moda po prostu? w kazdym razie jestem na nie dla bosych stóp..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 28 lis 2009

Dla mnie antyfetyszem jest ogólnie noszenie przez Azjatów (o dramach tu mówię) garniturów . Choć jest kilka wyjątków, ale reszta wygląda strasznie chudo. A butom się nie przyglądałam, tym bardziej nie zauważyłam skarpetek lub tego czy ich brak. Jednak jeśli to jest moda, to również nie popieram.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

eee.. tam.. no w sumie garnitury to nie wiem.. choc kocham facetow w garniakach.. szczegolnie tych co sie w nich prezentuja ladnie.. ale w azjatach mi nie rpzeszkadza garnitur.. czy jego brak.. bo oni nawet jak nie nosza garniturow to sie slicznie ubieraja.. polscy faceci sie tak fajnie nie nosza.. ogladam wlasnie Romantic Princess i Nan Feng Jin sie tam tak slicznie ubiera..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Znaczy się nie żebym w ogóle nie lubiła facetów w garniturach, bo niektórzy wyglądają naprawdę świetnie. I tak jak mówisz, Azjaci ubierają się o wiele lepiej niż polscy faceci. Szczerze, to czasami mam wrażenie, że jak któryś by się u nas tak ubrał to zaraz stwierdziliby, iż coś z nim nie tak, grzecznie mówiąc.
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 28 lis 2009

Ejj, mi będzie brakowało tej bordowej marynarki TK :(

Ogólnie garniaki są okej.

Bardziej dziewczyny (Azjatki) nie podobają mi się w czarno-białym stroju. Znaczy takim oficjalnym też... Na przykład Ueto Aya w "Konktasu", jak miałą tę rozmowę kwalifikacyjną. Posmucił ją taki strój.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Bordowa marynarka... mmm.... uwielbiam ten kolor ^^
Dziewczyny w czarno białym stroju, czy też garniturze wyglądają zbyt chudo, a co dopiero Azjatki, które ważą po 50kg jak nie mniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Lusia pisze:Szczerze, to czasami mam wrażenie, że jak któryś by się u nas tak ubrał to zaraz stwierdziliby, iż coś z nim nie tak, grzecznie mówiąc.

heee.. ja to wiem.. i na prawde mi to wisi.. jakbym w polsce zobazyla tak ubranego faceta to bym sie na niego z przyjemnoscia rzucila.. przynajmniej nie mialabym zbyt wielkiej konkurencji.. a oni tak slicznie w tych ubraniach wygladaja.... :melt:
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Hyde park”