Faceci w k-drama (i nie tylko) uwielbiają kolor różowy?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 26 lut 2006

Tak, to Nakai <33333 Kochany nie? *______* <kocha Nakaia>
a dlaczego pytasz? XD

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 26 lut 2006

Nachebet pisze:Tak, to Nakai <33333 Kochany nie? *______* <kocha Nakaia>
a dlaczego pytasz? XD

bo wyglada jak Jin :P on nawet ma taka sama czapke, ktorej strasznie nienawidze XD
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 26 lut 2006

hej, mnie się ta czapka Jina podoba! :D nawet bardziej niż ta, którą ma Nakai, bo jeszcze ma guziczki i jest w mniej oczojebnym kolorze, stylowo, hehe ;). ale widać w Jap popularne teraz takie czapki :O, pewnie gwiazdy lansują nową modę ^.~.
A to, że Nakai do Jina podobny... wehe, mam jedno zdjęcie na którym Nakai jak Jin wygląda, ale tam nie ma różowego :D! Widać Jin znalazł sobie idola w SMAPach XD.

hm... rozmaowa nam znów ja Johnny's schodzi, a w topiku wciąż Koreańce :D. Chyba będzie lepiej, jak kiedyś sobie na gg pogadamy, bo widzę, że zaczyna się off robić :) [jakby co, moje gg gdzieśtam jest w profilu... chyba XD].
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Nachebet pisze:hej, mnie się ta czapka Jina podoba! :D nawet bardziej niż ta, którą ma Nakai, bo jeszcze ma guziczki i jest w mniej oczojebnym kolorze, stylowo, hehe ;).

ja tej czapki nie lubie XD Jin w niej wyglada strasznie!! zreszta on generalnie kiepsko w czapkach wyglada :P ale Kame jeszcze gorzej :lol:

Nachebet pisze:A to, że Nakai do Jina podobny... wehe, mam jedno zdjęcie na którym Nakai jak Jin wygląda, ale tam nie ma różowego :D!

no oni wcale nie sa podobni!! ale jak ta fotke zobaczylam to od razu o Jinku pomyslalam...moze to przez ta czapke :confuse:

Nachebet pisze:hm... rozmaowa nam znów ja Johnny's schodzi, a w topiku wciąż Koreańce :D.

taaaak to sie nazywa wrodzony talent...z kazdego topiku mozemy przejsc do JE :lol:

a wracajac do tematu koreanczykow to mi z rozowym strasznie sie KDW kojarzy...ale teraz to nawet nie wiem czemu bo sie okazalo, ze nie mam az tak wiele jego fotek na rozowo (1 zamiescilam wczesniej)...hmm zastanawiam sie taraz czy moze sie w 1% nie ubieral w rozowe koszule..

z innych dram pamietam
- brzydala z Green Rose, ktory ciagle mial albo rozowe koszule albo rozowy krawat
- nie jestem na 100% pewna ale chyba AJW chodzil na rozowo w Oh! Pil-seung Bong Soon-yeong
- no i oczywiscie moj faworyt....koles z M (ten co gimnastyke trenowal) chodzil w rozowym dresie!! :rofl2: to bylo straszne! nawet mialam gdzies capsa ale teraz nie moge go znalezc :P

to tyle sobie przypominam w tym momencie :P ale na pewno mozna wymienic wiecej przykladow^^ od dzis bede zwracac uwage na rozowych k-bishonenow :D
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 26 lut 2006

szczerze mowiac to nie wiadomo czy sami oni lubia bo przeciez do tych sesji itp ich tak ubieraja ^^;;
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 26 lut 2006

Nachebet pisze:~Masahiro Nakai
Obrazek

hmm.. fajna czapka - też taką chcę :P

Nachebet pisze:Obrazek

to jedna z sesji promujących te kattunowe pomadki : D!

:wow: :wow: :wow:

POMADKI? już myślałam, że źle widzę... :rofl2: ja rozumiem że metroseksualizm jest w modzie ale różowe pomadki to już przegięcie nawet dla mnie :hurra:

yamatsumi pisze:to tyle sobie przypominam w tym momencie ale na pewno mozna wymienic wiecej przykladow^^ od dzis bede zwracac uwage na rozowych k-bishonenow

ja też... jeszcze kilka przykładów bym wymieniła ale nie moge sobie przypomnieć teraz :D tak mi się po prostu rzuciło w oczy za którymś z kolei razem :D a w goong to ktoś miał jeszcze chyba różowy golf? (nie tylko spodnie).. czy źle pamiętam? jeszcze nie oglądałam tylko tak podglądałam niektóre odcinki :)
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

allia pisze:POMADKI? już myślałam, że źle widzę... :rofl2: ja rozumiem że metroseksualizm jest w modzie ale różowe pomadki to już przegięcie nawet dla mnie :hurra:

to takie owocowe pomadki ochronne :lol: mam gdzies ta reklame...poszukam i zamieszcze w odpowiednim topiku (ta reklama jest przeslodka!! moja ulubiona :P)

....
i znowu napisalam na temat... XD
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 26 lut 2006

ja tam lubie facetow na rozowo, choc kojarzy mi sie to z gejami :P

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 12 mar 2006

Obrazek

i jeszcze trochę różowego :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 26 mar 2006

Allia pisze:POMADKI? już myślałam, że źle widzę... ja rozumiem że metroseksualizm jest w modzie ale różowe pomadki to już przegięcie nawet dla mnie

te pomadki to dla dziewczyn są, tyle że z wizerunkiem chłopaków z KAT TUN ^^. Zwykła promocja, wiadomo, że wszystkie fanki będą chciały mieć ;). Zastanawiam się, czy wszystkie są takie same, czy każdy pan reklamuje pomadkę o innym smaku? ^.~
Ale też i [jak dla mnie] zwykła rzecz, że sobie faceci pomadkami ochronnymi usta pielęgnują - u mnie w klasie chyba z 4 taz robi na 7 chłopaków :D. Natomiast co do panów z Johnny's - wierz mi, że oni nie tylko pomadkami ochronnymi i bezbarwnymi sobie usta malują... kolorowe błyszczyki [tyle, że może bez brokatu ;)] i różowe pomadki są jak najbardziej w użyciu. W ogóle im nawet nie przystoi choćby bez bezbarwnego błyszczyka do zdjęć pozować : D.
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 26 mar 2006

Nachebet pisze:te pomadki to dla dziewczyn są, tyle że z wizerunkiem chłopaków z KAT TUN ^^. Zwykła promocja, wiadomo, że wszystkie fanki będą chciały mieć ;). Zastanawiam się, czy wszystkie są takie same, czy każdy pan reklamuje pomadkę o innym smaku? ^.~

jest 5 smakow. o ile pamietam to Kame mial brzoskwiniowa, Koki cytrynowa, Nakamaru jagodowa, Junno wisniowa, a Jin i Tatchan truskawkowe :)
btw, ta reklama zostala przez Myojo uznana najlepsza reklama roku :taniec: kocham ja strasznie hehe umieram za kazdym razem jak Junno mowi amaku :faint:

wygladaja tak:

Obrazek

Nachebet pisze:Natomiast co do panów z Johnny's - wierz mi, że oni nie tylko pomadkami ochronnymi i bezbarwnymi sobie usta malują...

taaa, pomadki i lakiery do paznokci sa czesto w uzyciu :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 maja 2006

Oj ten róż... w sumie nic do takiego ubioru nie mam... tylko po prostu nie byłam przyzwyczajona do tego oglądajac Goong'a i miałam mieszane uczucia (wlasnie miedzy innymi do różowych spodni Shina o których była wczesniej mowa w tym temacie :P).
Ogólnie... woe juz żeby mieli różowe koszule niż spodnie... bo to mnie dobija (ale myśle, że z upływem czasu mi przejdzie bo się przyzwyczaje :P)
Jeśli chodzi natomiast o malowanie ust pomadkami (i nie chodzi mi tu o bezbarwne) przez facetów... to może lepiej nie skomentuje... xP Najpierw skupie sie na przyzwyczajaniu swych oczu do różowych spodni xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „Hyde park”