ulubione azjatyckie imię

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 28 mar 2010

z japońskich to chyba Hotaru i Satoshi, z chińskich Yi Chen, Ling, a co do koreańskich to ja również najczęściej mam problemy z ich wymawianiem, coś mi się wydaje, że nasze zdolności wymawiania głosek nie pokrywają się z koreańskimi, przeważnie łamię sobie język, ale jest parę, które umiem wymówić, jak Jun Pyo, Jan Di, Mi Nam czy Shin Woo xD dzięki czemu oczywiście je lubię xD

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 29 mar 2010

Odkąd wczoraj zobaczyłam wybitne japońskie dzieło ociekające toną sztucznej krwi i latającymi kończynami stawiam na Miko i Ako :D niestety córki nie planuję, a szkoda, bo na pewno bym dała tak na imię :lol:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 mar 2010

Chyba jednak dziecka bym nie nazwała azjatyckim imieniem... TO byłoby dziwne.
Obrazek
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 29 mar 2010

oj tak, ale psa już nazwałam wprawdzie nie imieniem, ale japońskim rzeczownikiem, niektórzy jak im powiem, co oznacza jego imię, to mają straszny ubaw :D i wcale im się nie dziwię :P
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 29 mar 2010

Na mnie z powodu fryzury zaczęli właśnie mówić Momo - nie mam wyjścia muszę imię polubić...

Lubię je! JUŻ!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 29 mar 2010

a ja bym nazwala.. jakby mi sie imie na prawde bardzo podobalo.. Jun, albo Jin.. albo Hiro.. ooo.. moglabym nazwac syna Hiro.. albo Hiroki xD xD na prawde moglabym to zrobić!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 mar 2010

Moje ulubione azjatyckie imię to 유진 Yoo Jin, tzn ono jest tak azjatyckie jak ja -> od Eugenii :D Ale ja baaardzo to imię lubię w każdej wersji ;p i jak będę w Korei to chyba takie sobie przyjmę ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haaa.. dopieo jak na glos przeczytalam to zaczailam nawiazanie do Eugenii xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

magia hangula XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 29 mar 2010

haa ja lubię hangula, zawsze mi się podobały te kółeczka i kreseczki, i normalny alfabet, a nie porypane kanji z milionami znaków xD nawet miałam ambicję się nauczyć kiedys xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

no hangul rządzi <3 zapiszesz w nim wszyyyyystko ( i nie ma, że nie XD XD XD )

Jiyeon, Jiwon Eunsung, Yeon Hee, Jung Hee, Min Ah to też bardzo ładne imiona dla kobiety ; ) A męskie imię? kurczę zastanawiam się i naprawdę nie wiem. . .Yeh Jin? Ale to w sumie i dla faceta i dla kobiety ;D A nie ;D jest jedno faaajne Jaesuk - takie sympatyyyczne :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 29 mar 2010

D jest jedno faaajne Jaesuk - takie sympatyyyczne Very HappyVery Happy

I tylko dlaczego po Eugenii mi się z Jezusem kojarzy?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

przeysmpatyczne.. Ji Won (od razu na nazwisko Han i dziecko ma przesrane życie)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

no nie bardzo ;p czyta się 'dżesok' ^^ bo ja baaardzo lubię pana MC Yoo Jaesuka i to chyba dlatego tak mi się miło kojarzy ; )

edit
o i jeszcze mi się tak przypomniało (tak znowu o Korei ;p) oni mają bardzo ładne w brzmieniu zdrobnienia ; ) Tzn jak jesteś z kimś w bliższej relacji nie wiem przyjaciel, rodzina i ta osoba jest od ciebie młodsza to mówi się Eunsungnnie, Jiwonnie, Yoojinnie . Fajne, nie? Very Happy
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 29 mar 2010

Taeminnie <3
Obrazek

Wróć do „Hyde park”