Osoby uważane za atrakcyjne, które wam nie podchodzą :P

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 sty 2010

no ja rozumiem lulu bo mnie na poczatku tez troche urazilo takie stwierdzenie.. no ale akire przeciez nie miala na mysli nic rasistowskiego..

co do akirae.. skoro jeszcze zadnej drmay nie widzialas to wez jedna na sprobowanie.. nie do kazdego sie czlowiek przekonuje po samych zdjeciach..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 15 sty 2010

Tera ja tera ja :'D Najpierw pojadę po Japończykach, a potem po Koreańczykach!

Obrazek
Akanishi Jin

Obrazek
Ohno Satoshi. o________0

- W ogóle całe Arashi. 8) I KAT-TUN (poza Kame).
- Oguri Shun
- Mizushima Hiro (zlinczują mnie teraz xDDDDD)

Koreańczycy:

Obrazek
Sandara jr o.0 w którym miejscu on jest pretty? D:

I jeszcze nigdy nie podobał mi się Changmin z DBSK, lol.

I omg, Kasiassi, ja się z Tobą w czymś zgadzam? LBH jest super aktorem... ale totalnie mnie nie kręci. xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 15 sty 2010

Dobra, nie czytałam uważnie poprzednich postów, przyznaje się... ale chciałam się wypowiedzieć:

Jak dla mnie osobą tego typu nr 1 absolutnie jest... a właścwie 2 osoby...

Kame & Oguri Shun!
Przepraszam wszystkich fanów, ale jeśli chodzi o tego drugiego to przypomina mi goryla O.o

Obrazek

Poza tą 2 to jeszcze są tacy, których mogłabym tutaj wymienić ale... jakoś mi umysł zaćmiło i sobie nikogo innego przypomnieć nie mogę.... O.o

Poza tym, wszyscy widzę tutaj wspominają o facetach? No w sumie, więcej dziewczyn xP
Ale ja tutaj się przełamię i napisze coś o jednej lasce.
Może nie do końca będzie to podchodziło pod temat bo ja nie uważam, że jest brzydka albo mi się nie podoba... uważam tylko, że jest taka... zwyczajna i totalnie nie rozumiem jej fenomenu (jako, że co 2 facet nagle stwierdza, ze jest jego ideałem...)

Uwaga...
YoonA xP

Obrazek

Poza tym, faktycznie trzeba pamietać żeby rozgraniczyć : nie kręci mnie/nie podoba mi się, a 'nie lubię go' xP
Bo np. taki Yoochun z DBSK - uwielbiam tego typa xP W ogóle całe DBSK... ale nigdy nie rozumiałam fenomenu Miśka, on wg mnie najpiękniejszy nie jestale... co z tego xP I faktycznie zdarzają mu się momenty, że zapominam o tym, ze mi się nie podoba. Niektóre foty wywołują u mnie reakcje "Woow O.O Ale super wyszedł" xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Devi pisze:
Poza tym, wszyscy widzę tutaj wspominają o facetach? No w sumie, więcej dziewczyn xP
Ale ja tutaj się przełamię i napisze coś o jednej lasce.
Może nie do końca będzie to podchodziło pod temat bo ja nie uważam, że jest brzydka albo mi się nie podoba... uważam tylko, że jest taka... zwyczajna i totalnie nie rozumiem jej fenomenu (jako, że co 2 facet nagle stwierdza, ze jest jego ideałem...)

Uwaga...
YoonA xP

Obrazek

KOCHAM CIĘ. :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 sty 2010

Nashirah pisze:- Mizushima Hiro (zlinczują mnie teraz xDDDDD)

haha..za Hiro cie nie zlinczuje, ale Jiin?? whyyy? x_x

biedny Ogórek, ladnie po nim pojechaliście.. nie dos ze ma klate wklęsłą.. to jeszcze go tak linczować xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 15 sty 2010

nie dos ze ma klate wklęsłą.. to jeszcze go tak linczować xd xd

Fanki mu to zrekompensują xP

Dobra, przypomniał mi się jeszcze jeden fenomen którego nigdy nie zrozumiem....

SoHee z Wonder Girls!

Obrazek

Nie dość, że ona w ogóle jest dla mnie nie do przyjęcia to jeszcze ta sesja, która zrobiła z niej jeszcze większą maszkarę xPPPP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 15 sty 2010

Zdecydowanie i nieodwołalnie oraz niezmiennie, od kiedy go tylko zobaczyłam - Matsumoto Jun >_< Naprawdę, nie mam najmniejszego pojęcia, co ludzie w nim widzą.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 sty 2010

Ooo, Devi, wielka jesteś xD Ja nie rozumiem właśnie też co się facetom podoba w Yoonie, jeszcze zdjęcie dałaś gdzie wygląda wyjatkowo brzydko xD Może i nie jestem facetem ale mogę powiedzieć ze niektóre babki są wg mnie ładne a inne nie wpadają w me gusta, tak więc jeśli chodzi o Yoonę to nie dość że jej nie lubię to nie rozumiem zauroczenia ją < bo są czasem aktorki które są ładne, ale nie przepadam za nimi>
Poza tym popieram odnośnie Jiro - gusta raczej nie moje mimo że całkiem sympatycznie go wspominam.
Z damskich - Kutsuna Shiori - niby ładna ale mnie jakoś nie przekonuje.
Obrazek
poza tym Kichise Michiko - lubię ja ale mi się nie podoba
Obrazek
oraz Park Shin Hye (zupełnie nie przemawia do mnie jej kobieca strona mocy xD), UEE (pomimo tych wielkich oczu xp), Park Si Yeon - i ona była Miss Seulu?hmm, jak dla mnie jest brzydka oO
Wyszło mi bardzo damsko, ale chyba na brzydkich panów jak dla mnie nie zwracam uwagi bo patrzę na tych lepszych zawsze^^

noo, żeby nie było przypomniał mi się jeden co jednak nie rusza wdziękami mej kobiecej duszy xp
Joo Ji Hoon
Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 15 sty 2010

Bałam się, że będę jedyna - ale widzę, że jest nas więcej
→MatsuJun←
Brrrr, od pierwszej dramy w jakiej go widzialam - Kimi wa petto (jedna z moich pierwszych dram ever) - nie rozumiałam czemu inne działuszki tak się nim zachwycają ;// Mi przypomina taka, umm, małpkę.
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Azzel pisze:noo, żeby nie było przypomniał mi się jeden co jednak nie rusza wdziękami mej kobiecej duszy xp
Joo Ji Hoon
Obrazek

JAK ŚMIESZ!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Lol, żartuję. xDDD
(ale i tak go uwielbiam i jest mnnnniam)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 sty 2010

Heh, po Smile'u zaczęłam się zastanawiać właśnie co mi się takiego w Matsu Junie podobało...
A co do JJH - lubię go ale jakoś mi się zupełnie nie podoba xp
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 15 sty 2010

Obrazek

Yamapi. Nie rusza mnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 15 sty 2010

Maura pisze:A, plus pan który zawsze dostaje ode mnie wszelakie wyróżnienia w tego typu konkursach ;D

Spoiler! Obrazek
:victory:

omg XDDDD hahaha, wygrałaś, zdecydowanie

ja np. nie rozumiem fazy na nickhuna z 2pm, zupełnie nie w moim typie, a takie ochy i achy nad tajskim księciem... ;P

Obrazek random photo XD

i yunho z szynek też nie mój typ O_O

a do niedawna całkiem zupełnie mi sie nie podobał jonghyun z szajni, ale to jest tajemnicza historia i to sie zmienilo XDDD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 15 sty 2010

rikli pisze:a do niedawna całkiem zupełnie mi sie nie podobał jonghyun z szajni, ale to jest tajemnicza historia i to sie zmienilo XDDD

miałam to napisac, ale no, zapomniałam XD

ja np. nie rozumiem jeszcze fascynacji j-rockowymi gwiazdami... muzyka, okej, jest to jakaś subkultura i nie musi mi ię podobać, ale żeby uważać, ze oni są ładni, to tego nie pojmuje...
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 15 sty 2010

Jeżeli chodzi o urodę to zupełnie nie rozumiem zachwytu nad MatsuJunem albo Kame...No ok, można ich lubić, podziwiać za aktorstwo itd...Ale ich 'urodowego fenomenu' po prostu nie ogarniam >.<

Wróć do „Hyde park”