Osoby uważane za atrakcyjne, które wam nie podchodzą :P

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 31 sty 2010

Właściwie to nie uważam tego tematu za szczególnie udany... Każda rozmowa o gustach i upodobaniach i tak zawsze się kończy na tym że ktoś sie komuś nie podoba a komuś innemu podoba i jedno drugiego przekonuje o swoich racjach i nie prowiadzi to do nieczego. Nigdy nie zastanawiałam się jakoś szczególnie głęboko dlaczego jakieś tam osoby mi się nie podobają i z jakich względów a inne dziewczyny ślinią sie do nich niemiłosiernie... Tak juz jest i już.

Ale oh well... gdyby nie takie dyskusje to forum juz dawno umarłoby z nudów.
Więc mam temat to oficjalnie mogę zrobić oświadczenie:

Jedyną osoba której nie trawie a reszta świata zdaje sie wielbić ponad wszystko jest Kimura Takuya!!!!!!! Zdjecie w lewym gónym rogu forum jakby ktoś był ciekawy. Ale to i tak juz wszyscy wiedzą ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 31 sty 2010

no mi np Ryo Nishikido nie podchodzi zuupełnie!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 sty 2010

Jedyną osoba której nie trawie a reszta świata zdaje sie wielbić ponad wszystko jest Kimura Takuya!!!!!!! Zdjecie w lewym gónym rogu forum jakby ktoś był ciekawy. Ale to i tak juz wszyscy wiedzą ^^

xDDD cóż... byłam fangirlem, a też mi się nigdy nie podobał z wyglądu xD lubię jego głos i miałam obsesję na punkcie SMAP, no i jest dobrym aktorem wg mnie, no ale właśnie, z wyglądu to niekoniecznie.

o, i ja ostatnio doszłam do wniosku, że nie rozumiem aż takiego fenomenu JaeJoonga. Szczerze to chyba każdy z chłopców z DBSK mi się podoba bardziej od niego xD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 31 sty 2010

daydreamer4 pisze:Właściwie to nie uważam tego tematu za szczególnie udany... Każda rozmowa o gustach i upodobaniach i tak zawsze się kończy na tym że ktoś sie komuś nie podoba a komuś innemu podoba i jedno drugiego przekonuje o swoich racjach i nie prowiadzi to do nieczego. Nigdy nie zastanawiałam się jakoś szczególnie głęboko dlaczego jakieś tam osoby mi się nie podobają i z jakich względów a inne dziewczyny ślinią sie do nich niemiłosiernie... Tak juz jest i już.

dokładnie day... ktoś zamieszcza zdjęcie, że ta osoba się jej nie podoba, po czym inna osoba która uwielbia tą osobę czuję się powiedzmy lekko urażona i tworzy się konflikt. A o gustach się nie gustuje. Podoba ci się ta osoba, fajnie, to twój wybór, a jak nie ta nie.
Dlatego ja nie zaglądam w ten temat, bo uważam go za lekko bezsensowny, ale jak inni się przy tym dobrze bawią, to niech się bawią ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 31 sty 2010

Jak już tu wcześniej pisałam, temat rodzi agresję i też staram się tu nie zaglądać,
a jednocześnie szanuję to, że inni dobrze się tu bawią, ale zgadzam się z Wami Margo i Day w 100%
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 31 sty 2010

kurcze, chciałam odpowiedzieć i wychodzi mi po sweetluluby, ale to przypadek ;) (żeby nie było, że jakaś zła wola czy coś).

nie wiem czemu mam wrażenie, że za serio podchodzicie do tematu. mnie to w ogóle nie boli, że mi np. Evel napisała
no mi np Ryo Nishikido nie podchodzi zuupełnie!

kiedy ja go uważam za ulubionego chłopca z JE ever. czemu miałoby mnie to ruszać w jakikolwiek sposób? zupełnie nie ogarniam. raczej traktuję to jako ciekawostkę - o, czyli istnieją tacy ludzie ;)
ja traktuję ten temat jako miejsce, gdzie mogę napisać o fenomenie, iż nie podoba mi się ktoś kto jest ogólnie uznawany za atrakcyjnego, bo tak, bo nie mam gdzie indziej co liczyć na zrozumienie mojego problemu XD

a jak na moje, to o gustach można dyskutować, ale z ludźmi którzy mają do siebie/do świata zdrowy dystans ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 31 sty 2010

Good for you Akire ;)
Dlatego nikt tematu nie neguje - po prostu wyraziłyśmy swoje zdanie. Ja i tak uważam ze każda dyskusja na tym forum ogranicza sie w pewnym stopniu do dokładnie tego samego co mamy tutaj.

a jak na moje, to o gustach można dyskutować, ale z ludźmi którzy mają do siebie/do świata zdrowy dystans Wink

Gdyby takich ludzi było więcej to na świecie byłoby o jakąś połowę konfliktów mniej niż jest ;) Ludzie z natury są głęboko emocjonalni i tak do wszystkiego podchodzą nawet jesli nie chcą.
We mnie ten temat niestety wzbudza emocje - dlatego juz swoej powiedziałam i juz nie będe przeszkadzać w zabawie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 31 sty 2010

akire pisze:a jak na moje, to o gustach można dyskutować, ale z ludźmi którzy mają do siebie/do świata zdrowy dystans :wink:

akire pisze:kurcze, chciałam odpowiedzieć i wychodzi mi po sweetluluby, ale to przypadek :wink: (żeby nie było, że jakaś zła wola czy coś).

Dobre akire ha ha ha też Cię kocham :hug:
To po kielonku? czy nie pijesz? XD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sty 2010

ja się dołączę do grupki - drugiej :p W końcu jak rozmawiamy o dramach czy muzyce, czy filmach - to wyrażamy swoje opinie i jakoś nikt nie jest za tym by zamykać te tematy wiec o ile bardziej się różni ten temat gdzie tylko bardziej otwarcie mówimy kto według nas jest mało atrakcyjny? pewnie podobne opinie znajdzie się w poszczególnych dramowych czy filmowych czy jeszcze innych tematach. jakby nie było różnic zdań było by nudno, o :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 sty 2010

Obrazek
Zaczęłam oglądać Seigi no Mikata i... stwierdzam, ze moje lubienie Osamu polega zwykle na tym,ze on sympatycznie wygląda. W HtC wydawał mi sie calkiem całkiem ale chyba bardziej podobał mi się character jego bohatera niż wygląd - no w sumie nie pierwszy raz osobowość mnie bardziej pociąga ^^

W każdym razie w SnM ostatnie przekonałąm się, że ten pan w ogóle na mnie nie działa...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 31 sty 2010

Pewnie zostanę za to zlinczowana, ale nei wiem nie podchodzą mi wyglądem w ogóle DBSK'i nei wiem jakoś mnie po prostu nie kręcą ....muzyka fakt fajna niektóre kawałki słucham,ale jakoś ich znieśc nei mogę...
Ja na początku tez nie mogłam się przekonać do Narimiyi był taki dziwny da mnie póxniej dopiero jak zobaczyłam jego zajebisty szyderczy uśmiech wszystko sie zmieniło xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 31 sty 2010

To mnie też możecie zlinczować jak chcecie, ale w ogóle nie podoba mi się Jang Geun Suk i z wyglądu, i ze śpiewu, bo do gdy aktorskiej nie mogę się przyczepić. Może z początku darzyłam go jako takim cieplejszym uczuciem, jednak po YeBie wszystko uleciało.

Ja na początku tez nie mogłam się przekonać do Narimiyi był taki dziwny da mnie póxniej dopiero jak zobaczyłam jego zajebisty szyderczy uśmiech wszystko sie zmieniło xd

Czyli, że ja też kiedyś tam w przyszłości zacznę go lubić i obudzi się we mnie fangirl? O.o Błagam Cię, nie strasz mnie xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 sty 2010

Lusia pisze:To mnie też możecie zlinczować jak chcecie, ale w ogóle nie podoba mi się Jang Geun Suk i z wyglądu, i ze śpiewu

Siostro! :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 31 sty 2010

Eggie pisze:
Lusia pisze:To mnie też możecie zlinczować jak chcecie, ale w ogóle nie podoba mi się Jang Geun Suk i z wyglądu, i ze śpiewu

Siostro! :D

Jednak nie jestem sama? O.o Eggie nawet nie wiesz jak się cieszę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 31 sty 2010

ja chyba też należę do waszej grupy ;P to wszystko przez to, że pokazali go w YaB w jakimś beznadziejnym imidżu xD

Wróć do „Hyde park”