Osoby uważane za atrakcyjne, które wam nie podchodzą :P

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 31 sty 2010

cookie_nut pisze:ja chyba też należę do waszej grupy ;P to wszystko przez to, że pokazali go w YaB w jakimś beznadziejnym imidżu xD

Rośniemy w siłę xD
A w YaBie to ja nie wiem czy on miał być śmieszny czy żałosny == Ale dobra koniec rozmowy, bo nam się offtop zrobi, a tego nie chcemy.

btw. Podłączam się do osoby mówiącej, że nie podchodzi jej Narimiya Hiroki. Przepraszam, ale zapomniałam spojrzeć kto to powiedział ^^" Może mój powód dla którego za nim nie przepadam jest inny i głupszy, ale też się liczy xp

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 sty 2010

ej, mi się w ogóle wydaje, ze JGS ma więcej haterów niż tych, którym się podoba xD ja osobiście siebie bym do żadnej grupy nie zaliczyła, ani mi się nie podoba, ani nie odraża, czy coś xD tak sobie jest, nic do niego nie mam, a parę ról nawet miały fajnych.

a jeszcze nawiązując do YaB, to ja z kolei uważam, że faza w Korei na Park Shin Hye jest przesadzona jakaś. a w Japonii z kolei - Maki Goto. może to już trochę minęło, ale do niedawna wszędzie widziałam jak ktoś się gdzieś nią zachwyca.
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 31 sty 2010

Czyli, że ja też kiedyś tam w przyszłości zacznę go lubić i obudzi się we mnie fangirl? O.o Błagam Cię, nie strasz mnie xp

Znaczy nie wiem co kto lubi, mi się po prostu zmieniło po Bloody Monday teraz w 2 sezonie on dla mnie wygląda wprost epicko w tym blondzie i z tym wrednym uśmiechem,, a ja lubie takie psychicznie wyglądające osoby xD i w tej dramie mi on podchodzi, inaczej byo ze Stand Up'em tam jakoś on mi dziwnie grał...strasznie mis ie nie podobał ...
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Znaczy nie wiem co kto lubi, mi się po prostu zmieniło po Bloody Monday teraz w 2 sezonie on dla mnie wygląda wprost epicko w tym blondzie i z tym wrednym uśmiechem,, a ja lubie takie psychicznie wyglądające osoby xd

To ja mam na odwrót xp Właśnie za ten cholernie seksowny uśmiech go nienawidzę >< A jeszcze w BM... mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok kiedy się pojawia ==
Ej no, coś znowu pod offtop zalatuje.

Albo Matsumoto Jun. Może już wczęsniej ktoś o nim mówił, ale kompletnie nie rozumiem fangirlizmu na jego punkcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 sty 2010

Oj, MatsuJun jest epicki :D Cokolwiek by to nie znaczyło :P
A na Hirokiego to ja z kolei mam takie fazy... co jakiś czas mi sie podoba :D Akurat w Stand up! jak najbardziej pozytywnie jeszcze muszę go obczaić w innocent love ale w BM, a już zwłaszcza w 2... mam na to tylko jedno określenie "Zedrzeć ubranie i nie wypuszczać" :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

ale w BM, a już zwłaszcza w 2... mam na to tylko jedno określenie "Zedrzeć ubranie i nie wypuszczać":D

Eggie Nie zabijaj mnie X.x Nie dosyć że gwałci wzrokiem, to ty chcesz jeszcze zedrzeć z niego ubranie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 sty 2010

zwłaszcza w 2... mam na to tylko jedno określenie "Zedrzeć ubranie i nie wypuszczać" Very Happy

omg ja mam miej więcej takie same odczucia xD no po prostu się ślinię jak na niego patrzę, ej, to jest złe xD

Właśnie za ten cholernie seksowny uśmiech go nienawidzę

widzisz, ale więc przyznajesz, że ma seksowny uśmiech xD zresztą w ogóle jest seksowny jak cholera, mmm. powtarzam się, to zło! ja się dość ślinie na Haru i Take w BM, a teraz jeszcze przyszła ta obsesja O.O ta drama mnie zabije ilością nosebleedów xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 sty 2010

Lusia pisze:
ale w BM, a już zwłaszcza w 2... mam na to tylko jedno określenie "Zedrzeć ubranie i nie wypuszczać":D

Eggie Nie zabijaj mnie X.x Nie dosyć że gwałci wzrokiem, to ty chcesz jeszcze zedrzeć z niego ubranie?

Gwałci wzrokiem :D Dobre dobre :D No cóż, mnie w tej postaci (bo oczywistym jest, że akurat w BM to ja raczej na J'a niż na hirokiego lecę :P) nie tylko sam wygląd pociąga, ale przede wszystkim ta jego piekielna inteligencja i władza :D Po prostu magnetyzm :D

Sam Hiroki jest dla mnie jednym z nielicznych panów, którzy potrafią i tak wyglądać, ze sie rozczulam i tak, że się rozpływam :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

widzisz, ale więc przyznajesz, że ma seksowny uśmiech xd zresztą w ogóle jest seksowny jak cholera, mmm.

No przyznaje bez bicia, ale do cholery czemu on i ten jego obrzydliwie uwodzicielski uśmiech tak na mnie działają >< wy mówicie, że go kochacie, a ja że nienawidzę... to nie jest normalne.

Gwałci wzrokiem :D Dobre dobre Very Happy

No a to nie jest prawda? xp On w ogóle gwałci człowieka całym sobą ==

Koniec dziewczyny! Bo teraz to nam się naprawdę offtop zrobił. Albo kończymy tę jakże pasjonującą rozmowę albo przenosimy się do odpowiedniego tematu ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 31 sty 2010

Właśnie, bo już nie wiem, o kim mowa... o Hirokim Narimiyi? Mnie on bardzo denerwował w Gokusenie i w NANIE. Bardzo! Ale powiem wam, że w roli złych bohaterów się sprawdza, jakoś mogę go ścierpieć, choć na randkę z nim raczej bym sie nie wybrała.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 sty 2010

Narimiya to taki jakiś ewenement - w Stand up!! podobała mi się bardzo i w Gokusenie tak samo, jak szukałam innych dram z nim, natrafiłam na Orange days gdzie był dla mnie zupełnie aseksualny, w Ima ai... był taki jakiś poczciwy ale nie jakoś pociągający, w BM znów cholernie sexowny a w IL taki pół na pół - po prostu czary oO
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 01 lut 2010

sweetluluby pisze:
akire pisze:a jak na moje, to o gustach można dyskutować, ale z ludźmi którzy mają do siebie/do świata zdrowy dystans :wink:

akire pisze:kurcze, chciałam odpowiedzieć i wychodzi mi po sweetluluby, ale to przypadek :wink: (żeby nie było, że jakaś zła wola czy coś).

Dobre akire ha ha ha też Cię kocham :hug:
To po kielonku? czy nie pijesz? XD

eeto... nie czaję XD znowu coś nie tak powiedziałam? no ale nic, zdrowie ;) :five:

heh, a co do Hirokiego, skoro taki kontrowersyjny jak widać - w stand up!! mnie nie przekonał - znaczy się do gry jego nic nie mam, ale zarówno postać najmniej lubiłam, jak i te jego miny z kaczkowatym dzióbkiem ;) potem jakoś omijałam z nim dramy, a teraz w BM muszę powiedzieć, że się sprawdza, ale nigdy u mnie nie wywołał jakichkolwiek emocji (a tym bardziej takich jak piszecie ;D).
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 04 lut 2010

Nie bijcie, ale nie podchodzi mi.. :
Obrazek
YooChun. jakoś nie podoba mi się.. xP chociaż jako osobę go lubię.

No i jeszcze ten gościu..
Obrazek
Onew - SHINee (dla nie wiedzących xp) nie wiem czemu wszyscy się nim tak zachwycają xD no, ale każdy ma swój gust xd
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 04 lut 2010

smutno mi D:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 04 lut 2010

rikli pisze:smutno mi D:

buhahahha czekałam na ten moment jak tu wejdziesz i coś skomentujesz ^.^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „Hyde park”