Osoby uważane za atrakcyjne, które wam nie podchodzą :P

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 04 lut 2010

smiejesz sie z mego krwawiacego serca?!?!?

a tak serio to whatever, kazdy lubi co innego przeca, ale ten - akurat fota chunniego jest dosc atrakcyjna imo ;D

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 05 lut 2010

[quote]smiejesz sie z mego krwawiacego serca?!?!?

a tak serio to whatever, kazdy lubi co innego przeca, ale ten - akurat fota chunniego jest dosc atrakcyjna imo ;D[quote]

oj rikliś mi też krwawi - ja go tak lubie, jak on w HB przed tym dzieckiem wieje - epickie to jest :D

misiek? no moze jego nogi wiecznie bez skarpet są nieatrakcyjne

wyobrazam sobie zapach jego obuwia :shock: ) ale nie jest taki zły :D
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 lut 2010

akire pisze:a ja jeszcze dodam Sato Takeru (choć lubię go z dramy na dramę coraz bardziej, może właśnie dlatego, że mi się nie podoba):
Obrazek

Takeru też mi nie podchodzi, nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że coś jest nie tak z jego ustami.

I jeszcze nie lubie Kaname Juna, jak się dowiedziałam,że go ogłosili najprzystojniejszym Japończykiem to myślałam, że sie przekręcę. Teraz się już do niego przyzwyczaiłam, bo zawsze gdzieś się kręci w dramach, które oglądam, ostatnio np w God Hand Teru.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 05 lut 2010

Reira pisze:I jeszcze nie lubie Kaname Juna, jak się dowiedziałam,że go ogłosili najprzystojniejszym Japończykiem to myślałam, że sie przekręcę. Teraz się już do niego przyzwyczaiłam, bo zawsze gdzieś się kręci w dramach, które oglądam, ostatnio np w God Hand Teru.

o ja też za nim nie szaleję specjalnie. nie żeby mi przeszkadzał, ale jakoś bez szału. Na pewno mi się nie widzi najprzystojniejszym japończykiem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 lut 2010

bo zawsze gdzieś się kręci w dramach, które oglądam, ostatnio np w God Hand Teru.

o! dzielna kobieto ze się wzięłaś za to, radioaktywne flaki rlz, yay xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 05 lut 2010

Azzel pisze:o! dzielna kobieto ze się wzięłaś za to, radioaktywne flaki rlz, yay xD

No właśnie tak przeglądałam to forum, to zauważyłam, że ktoś zaliczył tę drame do najgorszych jakie widział. Była do wytrzymania, 6 odcinków tylko. Choć zauważyłam, że te sześcioodcinkowce jakoś nigdy mi się nie podobają. A zabrałam się za to ze względu na Mizukawe Asami, którą widziałam w Orthros no Inu.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 lut 2010

Tak! Take ma coś dziwnego z ustami...0.0 Jakby se powiększył górną wargę i coś nie wyszło....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 05 lut 2010

Misiek! Misiek jest <3, w skarpetach czy bez xDDDD
(ha, będzie go więcej dla mnie, nehehe)

a ja lubię usta Take. są takie... kształtne xD

Kaname Jun najprzystojniejszym japończykiem, hahahaha!

Narimisiek ma w sobie to coś. a ja nie mogę odkryć co to xD no bo w sumie jest multum azjatów o wiele przystojniejszych od niego, ale po prostu mam taki fetysz na niego... nie wiem czy to ten koci uśmiech, czy co~ w każdym razie jest <3
i mroHne postacie mu pasują, nehehe >;3

mi jeszcze nie podchodzi Shirota Yuu, zwany pieszczotliwie 'sierotką'
Obrazek
w Hana Kimi jeszcze dałam radę go zdzierżyć, bo charakter jego bohatera był spoko, ale w Samurai High School już go postać nie ratowała xD
wygląda na strasznie perfidnego, ale nie pociągająco perfidny (patrz. Narimisiek xD) tylko... wkurzająco perfidny xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 05 lut 2010

Popieram Kibou jeśli chodzi o Sierotę. Ten facet kompletnie mnie nie rusza, a nawet wzbudza niechęć. W ogóle jest jakiś krzywy, jak dla mnie ==
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 lut 2010

Shirota to pól Hiszpan w końcu >D ale zgadzam się, mnie wręcz odrzuca generalnie xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 lut 2010

ja tam nic do niego nie mam, choc widzialam go tylko w Hana Kimi.. on jest pol-hiszpanem? o_O wow, nie wiedzialam..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 lut 2010

Pół-hiszpan? Na serio?
To już wiem czemu mi sie zawsze z Corridą kojarzył :D Haha, to przez te oczy....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 05 lut 2010

Nie wiedziałyście, że jest pół hiszpańczykiem xD
Mnie w nim coś nie pasowało i musiałam sprawdzić co z nim nie tak xp A tu zonk... Hiszpan. mimo tego i tak go nie lubię xp
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 05 lut 2010

Nie wiedziałyście, że jest pół hiszpańczykiem xd
Mnie w nim coś nie pasowało i musiałam sprawdzić co z nim nie tak xp A tu zonk... Hiszpan. mimo tego i tak go nie lubię xp

no nie mówcie, że wy go za czystej krwi Azjatę kiedykolwiek brałyście?
Lusia ja od razu jak go pierwszy raz zobaczyłam to sprawdziłam też.
Filipińczyko - koreańczyków tez pełnoo -jeden jest w mblaq!!! przecia!!!
weźcie sie za szajnie to sie doszukacie jakiejś babci chinki
:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 lut 2010

jej, jak dla mnie to jeszcze zbyt sexy zdjęcie wybrałyście by się z wami móc zgodzić xp
Obrazek

Wróć do „Hyde park”