Moja pierwsza drama

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 sty 2010

Nashirah pisze:Laski, bez offtopu może? -________-

ooo.. sorry Nashi.. tak naturalnie jakos mi sie offtopnelo..

noo a ja w sumie po mojej pierwszej dramie mialam z jakies pol roku przerwy.. potem siegnelam po Mei-chan no Shitsuji i to juz mnie kompletnie wsiąknęło w ten cudowny świat xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 21 sty 2010

Moja pierwsza drama ...
to było, PGSM, wiem, że trudno to nazwać dramą, ale tak było, jako, że wcześniej byłam wielką miłośniczką anime, więc pokusiłam się na wersję live, co w kilku przypadkach mogło by się traumatycznie skończyć gdyby, nie to, że zaczęłam od kilkunastego odcinka i akcja mimo dużych wad mnie jakoś wciągnęła, tak, że obejrzałam później od początku do końca i chociaż nie kocham jej tak jak anime, to mam lekki sentyment :)
potem, szukałam innych dram w oparciu o japońskie anime i mangi, chciałam sprawdzić, czy inne też mają w sobie tyle kiczu co PGSM i mimo, że nie trafiłam od razu na coś wspaniałego, bo na japońską wersję Itazura na kiss, ale potem na tajwańską TKA i ISWAK (dokładnie w tej kolejności), HYD i MG, "Smiling Pasta" i zaczęło się :D Dość długo opierałam się produkcjom koreańskim, ale trafiłam na moją pierwszą k-dramę "My sister in-law is 19" i stało się, praktycznie całkiem przerzuciłam się na tajwańskie i koreańskie produkcje, od czasu do czasu coś japońskiego, a teraz całkiem wsiąkłam w te klimaty i poza Housem rzadko zdarza mi się oglądać coś nieazjatyckiego :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 sty 2010

Noo, chwila na moje krótkie zjawienie się :p Nie mogę sobie szczerze mówiąc przypomnieć, która drama była pierwsza, w pamięci mam ze na torrent.org znalazłam właśnie coś japońskiego, mimo ze nie siedziałam w anime za bardzo już to tak jakoś pociąg do wschodu został, no i jak pamiętam to znalazłam tam Devila i 1litre... Ale ciągle nie mogę sobie przypomnieć czy przypadkiem jednak HYD nie był pierwszy i to przez niego jakoś po torentach szukałam wyrazu drama xD Tak czy siak moje pierwsze dramy to zdaje się ze właśnie HYD, Devil, Kimi wa petto, Bambino!, 1litre i God give me more time, no i na koniec Gokusen - to był głównie początek, bazował na Matsu Junie i Ogurku i przypadkach znalezionych. Potem już po Gokusenie zaczęła się lawina, przez te ciacha Gokusenowe szukałam nowych dram z aktorami, odkryłam mój raj wtedy czyli addicta <oj, dotąd pamiętam tą radość:D> Zaczęłam już nawet troszkę nowsze dramy szukać, i dotarłam tu gdzie nauczyłam się o zgrozo oglądania nowości xp oraz - oglądania koreańskich dram xD No, nie mówiąc nic o jeszcze nowszych źródłach zdobywania rzeczy wszelakich xp Trochu teraz mi aż wstyd bo nie rozumiem tego ale zaczęłam od Matsu Juna <który obecnie jakoś mnie zupełnie nie ciągnie>, a drugi aktor pociągowy to Mike He i jego devilowy uśmiech :D oto i ma historia xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 22 sty 2010

Gokusen 2 i nie żałuję bo zaczęłam z świetną ekipą. Nie mam pojęcia co było drugie czy tam trzecie (pewno coś z Kame bo mimo iż go nie lubię to jest świetnym aktorem no mniejsza)
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 04 lut 2010

pierwsza drama? hmm, niezapomniana miłość i niebezpieczna miłość z ciachami z DBSK.. xD no, ale to raczej nie drama xPP w sumie to chyba Koizora była taką pierwszą z dram, która całkowicie zawładnęła mym sercem i.. och, ach.. **
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 04 lut 2010

Ivoos pisze:pierwsza drama? hmm, niezapomniana miłość i niebezpieczna miłość z ciachami z DBSK.. xD

To nie powiem, ostro zaczęłaś... xD W zeszłym tygodniu robiłam rewatch Dangerous love i to jest nadal tak samo beznadziejne i tak samo bawi. <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 lut 2010

Ja oczywiście jako kompletna ignorantka jesli chodzi o koreanskie produkcje/boysbandy, etc z ciekawości weszłam na yt żeby zobaczyć te Dangerous Love i... leje ze śmiechu :D Genialne :D

Niech mi ktoś jeszcze powie, co o czym oni tu mówią naprawdę/ ew skąd ten klip jest? Bo to jest nawet fajniejsze od samego DL :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 lut 2010

o fak! Eggie, przegielas tym filmikeim.. teraz to musze obejrzec do konca.. a mialam isc spac..

because i like to cry on movies.
are you an emo?
:lol: :lol: :lol:

znalazlam to na megauploadzie
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Hyde park”