Manga

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 01 maja 2010

ja uwielbiam Kimi ni Todoke *-*
świetne.
no i klasycznie Ouran, foreva luv <3

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: Manga

Postautor: margot. » 19 paź 2010

ważne.
czy ktoś z was ma jakieś stare lub nowe magazyny dotyczące mangi? typu: kawaii, otaku, kyaa, mangamix, mangazym, arigatou etc?
albo jakieś poradniki dotyczące jak rysować mangę?
albo jakieś publikację dotyczące tego tematu?
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 paź 2010

mam jeden egzemplarz Arigatou (nr 4 wiosna/lato 2009) i Otaku (nr 1/2009)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 paź 2010

Ja mam dużo tomów jak rysować mangę, to akurat bez problemu można znaleźć w necie i wszystkie numery mangamixu
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 19 paź 2010

Ja mam jakieś otaku, ale nie pamiętam jakie nawet, jak wrócę do domu to mogę sprawdzić, ale to najwcześniej w niedzielę.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 paź 2010

Prawie wszystkie nr Kawaii i Mangazynu (tak to się zwało?) i Mangamixy też.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 19 paź 2010

dziękuję wszystkim za odezw... ale chyba jednak powinnam pomyśleć zanim coś napiszę -__-
no więc chodzi o to że moja pani promotor bo przedstawieniu jej różnych milion tematów na pracę licencjacką wyraziła w końcu jakąś aprobatę (już mi się tematy na pracę kończyły -_-). No i stanęło na tym że będę pisać o mangach i o środowisku mangowych w Polsce.
Jednakże do tego potrzebne są materiały, które eee są ciężko dostępne, bo tylko z prywatnych kolekcji mogłabym korzystać, a ja takowych sama nie posiadam i nie znam nikogo w Krakowie kto kupował/kupuje i mógłby mi pożyczyć/użyczyć/ zeskanować etc.
No pomyślałam od razu o doki, ale przecież nawet jeśli będziecie na tyle mili żeby mi je wypożyczyć, to i tak nie da się tego fizycznie zrobić bo każdy jej rozsiany po różnych zakątkach Polski.

Reira pisze:Ja mam dużo tomów jak rysować mangę, to akurat bez problemu można znaleźć w necie i wszystkie numery mangamixu

parę rzeczy odnośnie rysowania mangi znalazłam, ale mangamix w necie do ściągnięcia nie :(

Azzel pisze:Prawie wszystkie nr Kawaii i Mangazynu (tak to się zwało?) i Mangamixy też.

wooo Azz jaka skarbnica

w każdym razie dziękuję za odzew i przepraszam za zamieszczanie >.<
jakbyście przez przypadek znali jakieś linki w necie do ściągnięcia jakiś magazynów, poradników etc. byłabym wdzięczna za pomoc na pw żeby nie zaśmiecać ten temat
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 paź 2010

Margot, jeśli nie jest ci to potrzebne na zaraz to mogę ci poskanowac chociażby coś ale musisz powiedzieć jakie rzeczy dokładniej bedą cie interesowały <Kawaii miałam chyba wszystkie numery oprócz dwóch>, czego szukasz itd. <na pm proszę, co uda mi sie zdziałać to pomogę>
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 paź 2010

albo idź na jakiś konwent zrobić wywiad środowiskowy :mrgreen: Konwentów akurat w Krakowie nie brakuje :-D

Wróć do „Hyde park”