WTF/ Co dziwnego was dzisiaj spotkało?

tutaj można na każdy temat
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Re: WTF/ Co dziwnego was dzisiaj spotkało?

Post autor: rikli » 18 wrz 2011

lol, ludzie. u mnie sie tak "dowartosciowywali" kolesie w szkole, czy to gimnazjum, czy liceum, czy nawet studia, choc myslalam, ze wtedy jest sie juz w miare doroslym i ogarnietym czlowiekiem, ale chyba nie.,..
a co do plynu miclearnego to w superpharmie byla przecena ostatnio, z ktorejs wlasnie francuskiej firmy z kosmetykami aptekowymi i zamiast 50zl kosztowal 20! :D na pewno lepiej zmywa makeup od zwyklego mleczka ^^

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 21 wrz 2011

Wstaję rano... No dobra. Nie tak rano, bo o jedenastej... A przed moim domem złoże kartonów :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 21 wrz 2011

ale same kartony, czy z jakąś... 'wkładką'? :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 21 wrz 2011

Nieee, właśnie KARTONY. Znaczy, chodzi o to, że prosiłam Kaśkę, żeby zobaczyła, czy ma jakieś na hurtowni, bo potrzebuję na swoje rupiecie... Ale żeby tak rano wstać i je tam zobaczyć to bezcenne jednak :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 21 wrz 2011

wywrotką Ci je przywiozła :rolly:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 05 paź 2011

Nie dość, że robią trzydniowe Halloween miesiąc przed faktycznym, to jeszcze na dzisiejszym koncercie na kampusie gościem honorowym był...... :rolly: Park Myung Soo! :rolly: :rolly: I ludzie bawili się w najlepsze nawet jeśli, a szczególnie wtedy gdy dawał wszystkim do zrozumienia, że leci z playbacku :rolly: I były tańce i King of Sea i Fayah.... i zamienił się w Gdragona :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 19 paź 2011

http://kwejk.pl/obrazek/578612" onclick="window.open(this.href);return false;
WTF ;DDD
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kitsune » 19 paź 2011

Dobrze, że z jednym, a nie ze wszystkimi!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 20 paź 2011

wiem że to prawie takie mało istotne i w ogóle, ale dziś poczułam się jak w jakiejś dramie. Znacie ten motyw - biegniecie na przystanek, autobus już stoi, dobiegacie w ostatnim momencie kiedy to kierowca zamyka drzwi, wy błagalnie naciskacie jakiś guzik, czepiacie się drzwi bądź robicie cokolwiek z nadzieją że kierowca się ulituje nad wami, ale niestety widzicie tylko olewczy wzrok kierowcy który odjeżdża w siną dal nie ogladając się za siebie. Tym razem wszystko by wskazywało na to samo, jeszcze na przejściu przebiegłam przed autobusem i rozpaczliwie biegłam i biegłam, a odległość była jeszcze niemała, jeszcze kawałek miałam do przystanku ale widziałam - tak, wszyscy wsiedli, drzwi się zamknęły, zaczęłam zwalniać, no tak, nie ma już szans... ALE autobus stał dalej, to ostatkiem sił rozpędziłam się a tu... szok, autobus otwiera mi drzwi. Co więcej, on CZEKAŁ na mnie :shock: to prawdopodobnie mój pierwszy i ostatni raz kiedy doświadczyłam takiej łaski z rąk MPK ale, ojej, jestem wzruszona <ociera łezkę> Z tego miejsca gorąco pozdrawiam życzliwego pana z autobusu 133, który zechciał poczekać z całym autobusem na mnie :puppy:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 20 paź 2011

Ja też mam autobusową opowiastkę ;) dziś jechałam autobusem na uczelnię i wsiadł facet, który ni z tego ni z owego zaczyna się śmiać. Stoi i się śmieje i to tak na maksa. Ludzie patrzą na niego zdziwieni, a ten do nich taki tekst "no co? wesoły autobus ma być, a nie smutny!" :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 20 paź 2011

ja też miałam jakiegoś dziwaka dziś ale w tramwaju.
gadał jak nakręcony a wszyscy udawali że go nie słyszą (byle tylko nie złapać kontaktu wzrokowego xD )
i tak gada, gada o epidemii jaką rzekomo wywoła dziewczynka która kichnęła i w pewnym momencie zauważa że obok niego stoi wysoki chłopak. dziadek: "o kur.. ale ty jesteś wielki.. ale małe jest piękne. ja nie jestem mały tylko niski - małe to są walizki." chłopak wysiadł na przystanku: "a on chodzi na AWF. na koszykówkę. koszyki robi." i takie miał teksty przez całą drogę :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 25 paź 2011

No nie wierzę.... :omg: Czy ktoś pamięta jak w City Hall Kim Sun Ah z małym gronem pomagierów w pstrych kamizelkach z jej zdjęciem, na takim samochodziku wygłaszała swoje mowy polityczne? <i nikogo nie było by ją wysłuchał?> Pod moim oknem.... właśnie... pani kandydatka przemawia.... nawet Kim Sun Ah ma na imię.... :omg: Generalnie to masakra.... mówi przez mikrofon i słychać ją na całe osiedle... ale dlaczego właśnie pod moim okneeeem :confuse:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 16 lis 2011

Ehhh, dobra, coś napiszę, bo to za mocne było :lol:

Pojechałyśmy samochodem współlokatorki do Maka, a zamiast na McDrive'a wjechałyśmy na autostradę :rolly:
Nie mogłyśmy zawrócić i tułałyśmy się godzinę.
Mak to jednak zaiste ZUO.
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 16 lis 2011

boom_boom pisze:Ehhh, dobra, coś napiszę, bo to za mocne było :lol:

Pojechałyśmy samochodem współlokatorki do Maka, a zamiast na McDrive'a wjechałyśmy na autostradę :rolly:
Nie mogłyśmy zawrócić i tułałyśmy się godzinę.
Mak to jednak zaiste ZUO.
To nie wina Maka, tylko autostrady. Czyli autostrada jest zuem :lol: może podobne doświadczenia mieli nasi politycy, dlatego budowy autostrad idą tak marnie :wink:
Awatar użytkownika
Tywlyn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tywlyn » 21 lis 2011

Pod moim wydziałem regularnie przemyka skrzydlaty kot...

o.O
ODPOWIEDZ