WTF/ Co dziwnego was dzisiaj spotkało?

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: WTF/ Co dziwnego was dzisiaj spotkało?

Post autor: Maru » 08 gru 2011

Przygód z pociągami miałam już wiele - to skaczący samobójcy, to węgiel na torach, to pociąg widmo ..niby wszystko już było...

A jednak nie!

Odwołano wam kiedyś pociąg z powodu znalezienia niewybuchu w postaci 20 kg dynamitu na torach? Bo mi owszem O____o

Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 08 gru 2011

wszystko zaczęło się wczoraj jakoś ok. 14 ... siedzę sobie grzecznie w pracy i dzielnie walczę, by wyjść z zaległości... a tu KTOŚ UKRADŁ INTERNET .... :wow: :wow: rozdzwoniły się telefony ... i internetu nie miało część Torunia, Bydgoszczy i okolic /jak się w sumie okazało/ - wersje różne: a to ktoś kabelkiem się zaopiekował, a to jakaś kopara zatroszczyła się, by inni mogli szybciej wyjść do domu ... dobrze, że w domku była łączność ze światem :dance:
ale ... w pracy ciągle neta niet.... niestety dzisiaj o 14 przyszedł pan i naprawił modem... a tak miło było kawkować i robić nic....

po zaistniałej sytuacji stwierdzam swoje "małe przywiązanie" do internetu, i mogę nawet wyznać mu miłość, niech już tylko nie odchodzi ... bo ciężko jakoś bez niego :puppy:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 20 gru 2011

Hahahaha, w sumie nie wiem, gdzie to napisać, ale gdzieś muszę, a nie jest to jakiś wyraźny smutek czy smuteczek, bardziej właśnie WTF :rolly:

Ale serio.
Nie.
Co ja robię na tej sinologii? :rolly: :rolly:

Dzisiejszy dzień to pasmo WTF za WTFem i nie wiem, ja się boję o siebie, naprawdę :rolly:
Dzisiejszy dzień to była żenada na najwyższym poziomie i w ogóle nawet się nie da opisać!!!

Ale zapamiętajcie, że na wigilii nie może zabraknąć CZAJNIKA. :rolly:

Ehhhh, co ja robię na sinologii, czemu nikt mi tego nie wybił z głowy? :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 20 gru 2011

boom_boom pisze:Hahahaha, w sumie nie wiem, gdzie to napisać, ale gdzieś muszę, a nie jest to jakiś wyraźny smutek czy smuteczek, bardziej właśnie WTF :rolly:

Ale serio.
Nie.
Co ja robię na tej sinologii? :rolly: :rolly:

Dzisiejszy dzień to pasmo WTF za WTFem i nie wiem, ja się boję o siebie, naprawdę :rolly:
Dzisiejszy dzień to była żenada na najwyższym poziomie i w ogóle nawet się nie da opisać!!!

Ale zapamiętajcie, że na wigilii nie może zabraknąć CZAJNIKA. :rolly:

Ehhhh, co ja robię na sinologii, czemu nikt mi tego nie wybił z głowy? :lol: :lol:
Widzę że się z 3 rokiem dogadać nie możecie :P Moja kolezanka była dosyć zbulwersowana, ze wasz rocznik odmówił robienia wigilii według tradycji :P
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 21 gru 2011

To nie byla odmowa, to bylo desperackie COŚ :rolly:
Ejjj, były mandarynki, co z tego, że zapomnieliśmy kogokolwiek ZAPROSIĆ? :rolly:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 23 gru 2011

Trudno mi było znaleźć odpowiedni dział na tego posta, ale w końcu stwierdziłam, że chyba najodpowiedniejszy będzie WTF. Bo to co tu zaprezentuję, to jest własnie jedno wielkie WTF :rolly:

Chciałam się niniejszym pochwalić swoim debiutem reżyserskim ;) w ramach jednych zajęć fakultatywnych mieliśmy nakręcić swój film, według własnego scenariusza. Razem z innymi znajomymi z roku zdecydowaliśmy się stworzyć taki badziewny i głupi horror klasy B. I to jest właśnie to dzieło ;) Wyszło nawet fajniej niż się spodziewaliśmy, mimo, że nadal jest to straszna kicha :rolly:
Wszyscy biorący udział w tym przedsięwzięciu mają za zadanie "rozpromować" to jak najbardziej się da, dlatego film już śmiga na wszelkich facebookach i tym podobnych, a ja stwierdziłam, że czemu by nie umieścić tego również tutaj :)
Zatem zapraszam do oglądania tegoż wybitnego filmu dla koneserów kina! :rolly: :rolly: :rolly:

Jest nawet i plakat:
Obrazek

[youtube]pgxQc0wCBdY[/youtube]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 23 gru 2011

Wciągająca fabuła
Oskarowa gra aktorska, wszyscy byli tacy naturalni.
Zakończenie zaskakujące , spodziewam się kolejnych części :-)
Bardzo podobała mi się ta mocno rozcieńczona krew.
Ręce krojące grzyby były genialne.
Jest jeden minus: jestem totalnie mięsożerna i nabrała ogromnej ochoty na mięso po tym filmie a mama mi nie pozwala dzisiaj nic z mięsa ruszać :-(

No może te pierogi to z samymi grzybami se zrobię:-)
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 23 gru 2011

Mina pisze: Oskarowa gra aktorska, wszyscy byli tacy naturalni.
Tak, bardzo :lol: :lol: :lol:
Mina pisze: Zakończenie zaskakujące , spodziewam się kolejnych części :-)
Nie planujemy, ale przyznam szczerze, że trochę się w to wkręciłam i chętnie nagrałabym coś jeszcze... :hurra:
Mina pisze: Bardzo podobała mi się ta mocno rozcieńczona krew.
Ta "krew" była w rzeczywistości syropem wiśniowym marki Łowicz ;) próbowaliśmy wcześniej z sokiem malinowym domowej roboty, ale był za rzadki i zbyt różowy.
Mina pisze: Ręce krojące grzyby były genialne.
Też tak myślę, to była zdecydowanie rola otwierająca drogę do wielkiej filmowej kariery!
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: martan » 23 gru 2011

Lili, no powiem że świetne.

Obejrzałam do końca - sukces
Gra aktorska naprawdę dobra - wczułam się
Scenariusz, montaż, pomysł, oprawa muzyczna- świetne

Mam nadzieję że będziecie kontynuować. Jakieś nowe pomysły, mile widziane, z ochotą obejrzę :D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 24 gru 2011

:rolly: Dobra... teraz mam pytanie jednak. Co w tym nieużywanym pomieszczeniu robil TOP i czemu to było takie high :rolly:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 24 gru 2011

no wiesz, nie mogłam sobie odmówić jakiegoś małego akcentu azjatyckiego (a dokładniej, azjatycko-topowego;)). A ten Daesung na końcu jest zupełnie od czapy, ale własnie takie to miało być :lol:

Film póki co robi furorę wśród ludzi z roku. Ach, jakże mnie cieszy :rolly: nie ma nic lepszego dla twórcy, jak zadowoleni odbiorcy jego "sztuki" :rolly:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 24 gru 2011

Właśnie ten daesungowy trot jest tak naturalny w końcówce, że minęla dobra chwila zanim zorientowałam się że COŚ leci i druga, zanim doszłam do tego CO :rolly: - on jest tak cudownie przaśny, że po prostu wsiąka w te dziwne odrapane uczelniane ściany :rolly: Hmmm... powiedzmy że pasuje do soku. Jestem za włączeniem! I w ogóle to nie wiem ale na moje amatorskie oko to wam sie to calkiem nieźle udało. Jasne że nie na serio, ale atmosfera jest równie gęsta momentami co ta mielonka :rolly:

jak na niskobudżetową studencką produkcję klasy D - BOMBA
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 24 gru 2011

Volli pisze::rolly: Dobra... teraz mam pytanie jednak. Co w tym nieużywanym pomieszczeniu robil TOP i czemu to było takie high :rolly:
No jak to co? ;) jako psychofanka musiałam jakoś przemycić tam TOPa.
Ale poważnie mówiąc: szatniarka jest tak podjarana tym, że udało jej sie zrobić te pierogi, że jest jak naćpana i tańczy sobie i to jest własnie takie HIGH. Zastanawiałam się nad odpowiednią muzyką w tym miejscu i właśnie "High High" wydało mi się najodpowiedniejsze ze względu na tekst i klimat zupełnie oderwany od atmosfery horroru. To był też taki element zaskoczenia, bo mamy mroczną muzykę, mięso, kapiącą krew, Mozarta, a tu nagle BUM! i wpada TOP z Dragonem, dicho dicho, cekinowe marynarki, srebrna kula się obraca... :rolly:
Volli pisze: jak na niskobudżetową studencką produkcję klasy D - BOMBA
Oj tak, to była bardzo niskobużetowa produkcja... budżet wyniósł około 10 złotych ;)
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: martan » 24 gru 2011

Oj tak, to była bardzo niskobużetowa produkcja... budżet wyniósł około 10 złotych ;)
A jednak można :D A tutaj ciągle narzekają że kasy nie ma na realizację. :? Wydumane problemy, nie chce im się i już :P

Naprawdę liczę na jakieś inne Twoje dzieła :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 24 gru 2011

To ja teraz poproszę telenowelę :rolly:
ODPOWIEDZ