Lingwiści doki-doki łączcie się :)

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Lingwiści doki-doki łączcie się :)

Postautor: Piżmak » 09 sie 2010

skidka - zniżka:0 tak pamiętam jak uczyliśmy się na studiach tematu w uniwermagie i tam właśnie ten stały tekścik: prodaża towarow co skidkoj na ileś tam procentow...hahha stare dobre czasy:)

Speak grzeszysz - jak ja bym cię uczyła to nie znielubiłabyś tak bardzo tego języka:)Na bank!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 09 sie 2010

heh może i masz rację, ja się rosyjskiego uczyłam całe gimnazjum no i miałam tam taką nauczycielkę, która nie dosc, że nic nie uczyła, bo bawiliśmy się w wierszyki na pamieć, to dodatkowo swoją osobą zniechęcała do chodzenia na jej lekcje, a co już uczenia się języka ; )

ah te gimnazjum, stare dobre czasy, nie umieć wogle języka i mieć z niego 5 ;p
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 sie 2010

Hahahaha, ja miałam w czwartej klasie rosyjski i nam nauczycielka przynosiła na zajęcia kasety magnetofonowe (!!!) z ruskim techno.
Kochana była, miała ze sto lat.

Ale wiecie, tylko rok się uczyłam i już nawet niektórych literek nie pamiętam. I jakoś nie wciagnęło mnie.

A polonistka z mojej szkoły opowiadała, że miała od rosyjskiego gluchą nauczycielkę, więc chociaż pisała sprawdziany ledwo na 3, z odpowiedzi miała zawsze piątki, a mówiła cokolwiek, tylko z TYM akcentem "Była ładnaJA zimaJA" ^^
Obrazek

Wróć do „Hyde park”