Najukochańsze pary dramowe

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Najukochańsze pary dramowe

Postautor: thon » 20 lip 2010

Moje ulubione pary dramowe:

1 Smile you -Lee Min Jung jako Jung In i Jung Kyung Ho as Hyun Su -nie sposób nie kochać tej pary - ogromnie sympatyczna,z wielką przyjemnością i radością przez 45 odcinków oglądałem ich poczynania na ekranie
2 That Fool -Kim Ah Joong jako Ji Soo i pocieszny urzędnik pocztowy czyli Hwang Jung Min jako Dong Baek - ta para to jak ogień i woda - ona sławna aktorka on niepozorny pan Nobody -prawdziwa perełka wśród par kdramowych
3 101st proposal -Park Sun Young jako Su Jung i Lee Moon Shik jako Dal Jeh -czyli piękna i bestia.tylko że bestia pod powłoką brzydoty to ciepły i serdeczny mężczyzna kochający bezgranicznie,szczerze i para taka sama jak w That Fool
4 Love story in Harvard -Kim Tae Hee jako Soo In i Kim Rae Won jako Hyun Woo -para z aniołem a nie kobietą -piękna para i piękna historia
5 The Vineyard Man -Yoon Eun Hye jako Ji Hyun i Oh Man Suk jako Taek Gi -czyli miłość kwitnie wraz z dojrzewaniem winogron
6 Hong Gil Dong -Sung Yu Ri jako Yi Nok i Kang Ji Hwan jako Hong Gil Dong - chyba każdy kocha ta parę - ja też
7 Boys Before Flowers- Koo Hye Sun jako Jan Di i nielubiany przeze mnie zbytnio aktor Lee Min -Ho jako Joon Pyo - powiem uczciwie że z tej pary bardziej podobała mi się Jan Di i to ona mi się bardziej podobała ale ta para to jednak mocna pozycja chyba każdego zestawienia
8 My Girl -Lee Da Hae jako Yoo Rin i Lee Dong Wook jako Gong Chan - czyli przygody szalonego dziewczęcia - czy ktoś może zapomnieć widok LDH sprzedającej przy drodze kradzione pomarańcze?
9 Be Strong Geum Soon -Han Hye Jin jako Geum Soon i ponownie Kang Ji Hwan jako Jae Hee - czyli perypetie młodej wdowy
10 Pure 19 - Koo Hye Sun jako Gukhwa i Suh Ji Suk jako Yun Hu -czyli przygody Chinki w Korei

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Najukochańsze pary dramowe

Postautor: evelinux » 20 lip 2010

thon pisze:6 Hong Gil Dong -Sung Yu Ri jako Yi Nok i Kang Ji Hwan jako Hong Gil Dong - chyba każdy kocha ta parę - ja też

i ja :)

do tego dodam od siebie:

1. Shining Inheritance - Lee Seung Ki jako Sun Woo Hwan i Han Hyo Joo jako Go Eun Sung - bo nie da się ich nie kochać...
2. The Woman Who Still Wants To Marry - Kim Bum jako Ha Min Jae i Park Jin Hee jako Lee Shin Young - po prostu kocham ich razem!
3. It Started with a Kiss - Joe Cheng jako Jiang Zhi Shu i Ariel Lin jako Yuan Xiang Qin
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 lip 2010

evelinux pisze:
thon pisze:6 Hong Gil Dong -Sung Yu Ri jako Yi Nok i Kang Ji Hwan jako Hong Gil Dong - chyba każdy kocha ta parę - ja też

i ja :)

i ja też :D
oraz:
It Started with a Kiss - Joe Cheng jako Jiang Zhi Shu i Ariel Lin jako Yuan Xiang Qin
Mars - Zhou Yu Min jako Chen Ling i Barbie Xu jako Han Qi Luo
Miss No Good - jako Will Pan jako Tang Men i Rainie Yang jako Jiang Xiao Hua
Fated to Love You - jako Ruan Jing Tian jako Ji Cun Xi i Chen Qiao En jako Chen Xin Yi
Smiling Pasta - Nicholas Teo jako He Qun i Cyndi Wang jako Cheng Xiao Shi
Full House - Rain jako Lee Young Jae i Song Hye Kyo jako Han Ji Eun
Delightful Girl Choon Hyang - Han Chae Young jako Sung Choon Hyang i Jae Hee jako Lee Mong Ryong
Love Marriage - Kim Min Hee jako Lee Kang Hyun i Kim Ji Hoon jako Park Hyun Soo
Cofee Prince - Yoon Eun Hye jako Go Eun Chan i Gong Yoo jako Choi Han Kyul

i jeszcze mogłabym tak wymieniać, bo jak lubię dramę, to rzecz oczywista, że i bohaterów :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2010

Oj trudne pytanie, było ich tyle <3

Kolejność bez znaczenia, piszę tych, którzy właśnie przychodzą mi do głowy - czyli jakby nie patrzeć najdłużej zapadli w pamięć.

Doekman (Lee Yeo Won) i Bidam (Kim Nam Gil) Queen Seon Deok
Go Eun Chan (Yoo Eun Hye) i Choi Han Kyul (Gong Yoo) Coffee Prince
Na Ha Na (Kang Hye Jung) i Yoon Ho Sang (Cha Tae Hyun) Flowers For my Life
Yoo Eun Ho (Son Yeh Jin) i Lee Dong Jin (Kam Woo Sung) Alone In Love
Shin Mi Rae (Kim Sun Ah) i Jo Gook (Cha Seung Won) City Hall

I pewnie całe mnóstwo innych <333

i oczywiście te niektóre które wypisał Thon ^^
Smile you -Lee Min Jung jako Jung In i Jung Kyung Ho as Hyun Su
The Vineyard Man -Yoon Eun Hye jako Ji Hyun i Oh Man Suk jako Taek Gi
Hong Gil Dong -Sung Yu Ri jako Yi Nok i Kang Ji Hwan jako Hong Gil Dong
My Girl -Lee Da Hae jako Yoo Rin i Lee Dong Wook jako Gong Chan
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 20 lip 2010

Ojj, nic nie ma ze strony japońskiej, ale moje ukochane pary właśnie stamtąd głównie.

Orange Days- Tsumabuki Satoshi jako Kai i Shibasaki Kou jako Sae
Kai jest najporządniejszym facetem j-dram, jakie widziałam, co najśmieszniejsze, to właśnie on nie dogania autobusu, ale jednak w końcu im się udaje odnaleźć szczęście.
Otomen- Okada Masaki jako Asuka i Kaho jako Ryo
Odwrócone role w związku, ale oni byli jednakowo nienoramlni, głupieli w tych samych momentach, dbali jedno o drugie, nie bali się używać pięści ani miecza kendo i mieli takie duże serduszka!
Hotaru no Hikari- Ayase Haruka jako Hotaru i Fujiki Naohito jako Buchou
Miłość z kosmosu, chemia na odległość, przezabawne sytuacje, a przede wszystkim to, że zaakceptowali swoje odmienności i potrafili się wzajemnie wspierać, choćby nie było im to na rękę i raniło im serce.
Nodame no Cantabile- Ueno Juri jako Nodame i Tamaki Hiroshi jako Shinichi (Chiaki-Senpai)
Chyba nie muszę wyjaśniać tej chemii, brudu w pokoju, darcia się jedno na drugie, haha. A ten pocałunek w policzek, na który Shinichi pozwolił Nodame na ławce, przecież to była jedna z najbardziej poruszających serduszko scen.

I na koniec Korea (ja za dużo jeszcze nie widziałam)
You're Beautiful - Jang Geun Suk jako Tae Kyung i Park Shin Hye jako Go Mi Nyu
Złośnik, złośnik, złośnik, mnóstwo razy uratował ją przed światem i samą sobą, a poza tym z nimi było prześmiesznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lip 2010

Hehe, wszystko wypisze a i tak za mało będzie ^^

Główni z Shining Inheritance, It started with a kiss, Hana yori dango, Nodame Cantabile, Hana Kimi (t) czyli Ella i Wu Zun, Full House, Coffee Prince, Smile <3, Meteor Shower, Wish to see you again (Michelle i Vic <3), Down with love !!!!, Prosecutor Princess.

A moim małym zboczeniem jest para która się nigdy nie zdarzyła czyli Erika Toda i Shota Matsuda w Liar Game ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 lip 2010

no w końcu trochę japońszczyzny doszło :0
a z koreańskiej strony mocy dodam parę o której zapomniałem a bardzo lubię z I Hate You, But It's Fine -para Baek Ho i Dan Poong - niczym ze Smile you - podobne relacja i chemia między nimi a japońskiej strony mocy moja ulubiona to Celeb to Binbo Taro i Alice i Sato czyli piękna i bogata kontra wdowiec z kurczakiem i dziećmi
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 lip 2010

To ja też się pobawię... :D

1. Faworyt absolutny: Choi Jin Shil jako Hong Sun Hee i Jung Joon Ho jako Song Jae Bin w Last Scandal - para po 40. a jak nastolatki zupełnie: fochy i podchody - lol - i od razu dzieciaki jako para supportująca - Lol2
2. Kimutaku jako Haru i Takeuchi Yuko jako Aki - Pride ... Ja po prostu do teraz nie mogę jacy oni byli <333
3. No i od razu Marsujun jako Domyoji Tsukasa i Inoue Mao jako Makino Tsukush - O.o jedanak oni - po prostu... Matsujun jako zakochany bogaty idiota z dziwną rzeczą na głowie i Mao - nigdy nie wiedziałam czy ona się chce zaraz rozryczeć czy kompuś przy...walić... To jest para cudna :D HYD
4. Park Sung-Woong jako Jumuchi i Shin Eun Jung jako Dalbi - Legenda oczywiście :D - Dam Duk i Sujini owszem, również ale Jumuchi i Dalbi jednak rządzą...
5. Rainie Yang jako Momo i Jiro Wang jako Mars wraz z Mumu jako Mumu :D [przeżyłam szok - Tajwan!] w ToGetHer
6.
6 Hong Gil Dong -Sung Yu Ri jako Yi Nok i Kang Ji Hwan jako Hong Gil Dong - chyba każdy kocha ta parę - ja też

7.
Nodame no Cantabile- Ueno Juri jako Nodame i Tamaki Hiroshi jako Shinichi (Chiaki-Senpai)
i Błękitna Rapsodia... Mmmmmm la la la la la la la na na na na na na la laaaa....
8. Miura Haruma jako Takagi Fujimaru Sato Takeru jako Kujo Otoya - Brody Mondaj :twisted: :twisted: :twisted: - nie mogłam się powstrzymać...
9. Wsadziłabym tu jeszcze i Koizorę ale dramy nie widziałam - a jak pary dramowe to dramowe... :D
10. Jednak YaB ... tylko ja bym tu całą czwórkę wsadziła... nic na to nie poradzę, żę kocham tę dramę no...
:volli:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2010

Faworyt absolutny: Choi Jin Shil jako Hong Sun Hee i Jung Joon Ho jako Song Jae Bin w Last Scandal - para po 40. a jak nastolatki zupełnie: fochy i podchody
Park Sung-Woong jako Jumuchi i Shin Eun Jung jako Dalbi - Legenda oczywiście

Omo, jak mogłam o nich zapomnieć :D taaaak , moje zdecydowane tak <3

i nie wiem jak to dalej bedzie, ale zanosi się na to że Lee Jin So i Kang Seung Yeon z Coffee House'a bez względu na to jak skończą, też będą moją ulubioną parką

W ogóle jakby podzielić ulubione pary np pod względem 'uroczości' 'namiętności' itp to całkiem interesujące rzeczy by wyszły :D
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 20 lip 2010

Volli pisze:8. Miura Haruma jako Takagi Fujimaru Sato Takeru jako Kujo Otoya - Brody Mondaj :twisted: :twisted: :twisted: - nie mogłam się powstrzymać...

Heheh, no ja się właśnie wstrzymałam, ale w drugim sezonie to już w ogóle było ostro!

Aaa, jeszcze City Hall. Czyli Kim Sun Ah jako Shin Mi Rae i Cha Seung Won jako Jo Gook, zjawiskowi obydwoje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 lip 2010

chyba Ojiro i Kairi z Love Shuffle ;DDD

poza tym ciężko znaleźć ulubione, w każdej parze prawie coś mi przeszkadzało... jszcze główna dwójka z Coffee Prince może^^
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 lip 2010

normalnie cierpię na sklerozę, więc jeszcze przypomnieli mi się:

My Name is Kim Sam Soon - Hyun Bin jako Hyun Jin-heon i Kim Sun Ah jako Kim Sam-soon
You're Beautiful - Jang Geun Suk jako Hwang Tae Kyung i Park Shin Hye jako Go Mi Nam
Couple of Fantasy - Oh Ji Ho jako Jang Chul Soo i Han Ye Seul jako Anna Jo / Na Sang Shil
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lip 2010

jedna z moich najulubieńszych par:
Obrazek
czyli Konkatsu! - Kuniyuki oraz Haruno, czyli para przeznaczona sobie już od dzieciństwa, jego urocza chrypka, jej promienny uśmiech, luubię tą parę^^
poza tym wiele już wymienionych było, That Fool, Nodame <niezapomniana para^^>, Shining Inheritance, parki z Love Shuffle...

8. Miura Haruma jako Takagi Fujimaru Sato Takeru jako Kujo Otoya - Brody Mondaj - nie mogłam się powstrzymać...

w samej rzeczy oni również^^

coś z czym z Thonem się chyba nawet mogę zgodzić już:
a z koreańskiej strony mocy dodam parę o której zapomniałem a bardzo lubię z I Hate You, But It's Fine -para Baek Ho i Dan Poong

co prawda nawet 1/5 całości nie obejrzałam ale coś czuję że bardzo mi się ta parka spodoba:)

no a z innych:
Mendol:D - Kai i Rei - nie ma to jak L miłość;p
Spoiler! Obrazek

aż dziwię się ze jeszcze tego tu nie było - Pasta i nasz siep i kuchareczka;p
Obrazek

Itazura na kiss - Kotoko i Naoki, czyli każda potwora znajdzie swego amatora:D
Obrazek

no i Prosecutor Princess - Hye Ri i In Woo
[spoiler2to naprawdę spoiler2]Obrazek[/spoiler2]

a na sama koniec para geniusz - Troubleman i wiadomo kto^^
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 27 lip 2010

Aaaaaa jak ja mogłam o nich zapomnieć? ;O Dopiero dziś jak mi się zachciało ich oglądać sobie o nich przypomniałam :D

Ulubiona para przyjaciół-kochanków (może przyjaciół nawet bardziej niż kochanków;p) Na Hee (Soo Ae) i Hyun Tae (Lee Jung Jin) z 9 end 2 outs ;D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 28 lip 2010

update:
Love Story in Harvard- Kim Rae Won wraz z Kim Tae Hee - para która na długo zostanie mi w pamięci

Wróć do „Hyde park”