Dramowe (nie)idealnie dobrane pary wg nas

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Dramowe (nie)idealnie dobrane pary wg nas

Postautor: isamar84 » 20 lip 2010

Tak sobie pomyślałam, że pewnie każdy z nas ma takich bohaterów, których woleli by z tym drugim, bądź tą drugą, lub choćby trudno jest się zdecydować, którego bohatera powiązać z którą bohaterką, a może są tacy którzy w ogóle wam nie odpowiadali??

Ja takich parę mam i oto oni :)
Easy Fortune Happy Life - zdecydowanie wolę paring Dong Jie (Roy Qiu) i Fu An (Chen Qiao En) niż Fu An z Da Fengiem (Lan Zheng Long)
Hana Yori Dango - to chyba jedyna adaptacja, w której najchętniej Makino (Inoue Mao) widziałabym z Ruim (Shun Oguri), niż z Tsukasą (Matsumoto Jun)
Fated to Love You - Xin Yi (Chen Qiao En) i Dylan (Baron Chen) czy Xin Yi i Cun Xi (Ethan Ruan) - nigdy nie mogłam się zdecydować
w You're Beautiful to już w ogóle miałam problem, najlepiej jakby potroić Go Min Nam i wszyscy byli by szczęśliwi :P
teraz leci Summer's Desire i mam podobny problem, tylko że jakoś wolałabym by Xia Mo była z Ou Chenem, niż z Luo Xi - ale tu trudno przewidzieć co się stanie
Personal Taste- absolutnie mi do siebie nie pasowali Kae In i Jin Ho - za mało chemii między nimi,a te rzadkie chwile, gdy już coś się między nimi działo często były psute przez następne wydarzenia
My Girl - Lee Dong Wook jako Seol Gong Chan, Lee Da Hae jako Joo Yoo Rin i Lee Joon Ki jako Seo Jung Woo, chwilami byłam za Jung Woo i Yoo Rin (nawet częściej niż chwilami)
Witch Amusement - kolejna para, która absolutnie mi do siebie nie pasowała - Yoo Hee (Han Ga In) i Moo Ryong (Jae Hee), ja wolałam Joon Ha (Kim Jeong Hoon), ale on był tu nie do końca tym dobrym

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Dramowe (nie)idealnie dobrane pary wg nas

Postautor: thon » 20 lip 2010

Oh! My lady -para tragedia- Si Won i Chae Rim
resztę pomyślę po audycji
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 lip 2010

Kang Hye Na (Yoon Eun hye) i Seo Dong Chan (Yoon Sang Hyun) My Fair Lady, po prostu. .. tak okropnie toczyły się losy tych bohaterów, że nadal nie widzę ich razem... I biedny Jung Il Woo. . .tak się ładnie z nim zapowiadało a tu bęc, popsuli bohatera... a właściwie to wszystkich. . .

Lee Dae Hae i Oh Ji Hoo w Chuno - sorry , ale ja tego nie czułam ;D

Style - tam nikt to nikogo nie pasował!

Yoona i ten jej Hose w You're my Destiny ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Maura pisze:Lee Dae Hae i Oh Ji Hoo w Chuno - sorry , ale ja tego nie czułam ;D
Style - tam nikt to nikogo nie pasował!
Yoona i ten jej Hose w You're my Destiny ;p

ech jak zaczełem latać pamięcią po dramach wypisałaś moje typy
dodam jeszcze A Man Called God - Vivian była lepszą partią choć Bo Bae ma czym oddychać :)
Cinderella's Sister - tu nie było pary tylko globalne zawodzienie i biadolenie
The 1st Shop of Coffee Prince -tutaj nie odpowiadał mi Gong Yoo -ech na jego miejsce dać Lee Sun Gyuna
Dong Yi - ale tylko dlatego że Dong Yi nie zostanie nigdy królową - Dong Yi i król Sukjong kochają się ogromnie lecz niskie pochodzenie dziewczyny jest tu przeszkodą
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 lip 2010

thon pisze:dodam jeszcze A Man Called God - Vivian była lepszą partią choć Bo Bae ma czym oddychać :)

AMEN.
:volli:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 20 lip 2010

isamar84 pisze:T
My Girl - Lee Dong Wook jako Seol Gong Chan, Lee Da Hae jako Joo Yoo Rin i Lee Joon Ki jako Seo Jung Woo, chwilami byłam za Jung Woo i Yoo Rin (nawet częściej niż chwilami)

Ja cały czas. Od kiedy skopał tyłki tym loan sharkom. Ale dziwne, że on sie też przez te lata nie odkochał...

I odwieczne: Nakatsu powinien być z Mizuki w Hana Kimi.
Jeszcze Haruma ma słabe pairingi niemal zawsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

boom_boom pisze:
isamar84 pisze:T

Ja cały czas. Od kiedy skopał tyłki tym loan sharkom. Ale dziwne, że on sie też przez te lata nie odkochał....

Najlepsza para dla faceta w tej dramie to PSY i LDH .Kropka i sceny miłosne kręcone w duzych ilościach
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lip 2010

Oj, biedny Haru... on częściej to tych pairingów nie ma, bo albo mu laskę zabijają, albo sam umiera -_- W sumie to tylko do Takeru pasuje ><

A na serio, to ja już nie mogę YEH i tego głównego pana w My fair lady... wybitnie nie pasują do siebie... Tak samo ona i Oh Man Suk z Vineyard man... Choć akurat Coffee Prince'a to będę bronić. :P
Sama nie wiem, w większości przypadków wolę, żeby główna była z tym drugim, a nie pierwszym, ale jeśli mowa tylko o niedobranych głównych ,a nie o tym, kto by wolał, żeby ona była z tym drugim, no to... Mike He i Charlene Choi -_- Mój najświeższy wybór, że sie wyrażę. Zero ale to zero chemii....
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 20 lip 2010

thon pisze:Oh! My lady -para tragedia- Si Won i Chae Rim
resztę pomyślę po audycji

bardzo, ale to bardzo lubię to dramę - co nie znaczy, że dla romansu, którego praktycznie nie było, źle to rozwinęli w czasie :?
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lip 2010

cos co już było czyli:
Personal Taste - Spoiler! gdzie jak idą do łóżka to bardziej jak na ścięcie, gdzie tu jakaś radość z bycia ze sobą? oO
co Maura wspomniała - Style - nie dość że sama drama dziwacznie się skończyła to i tak nikt nie pasował tam do siebie oO

przy okazji przypomniała mi się Yoona, wiec i - Cinderella Man - główna para to była dopiero jakaś pomyłka, ale chyba wszystko głównie przez beztalencie Yoony:p

God, Give Me More Time - pamietam ze w ogóle drama była taką pomyłką, ze nawet nie przypominam sobie imion bohaterów, para przekiepska.

Kimi wa petto - Momo i Sumire - mnie to chyba nie urzekło...
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 21 lip 2010

Azzel pisze:przy okazji przypomniała mi się Yoona, wiec i - Cinderella Man - główna para to była dopiero jakaś pomyłka, ale chyba wszystko głównie przez beztalencie Yoony:p

Et tu Brute contra me?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lip 2010

Wybacz Thon ale na jej postać to ja patrzeć nie mogłam, takie to nijakie było, męski bohater o wiele bardziej wyrazisty i z tej dwójki wychodziła taka...kupa xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 lip 2010

thon pisze:dodam jeszcze A Man Called God - Vivian była lepszą partią choć Bo Bae ma czym oddychać :)

AMEN.

[edit] Hmmm... Wypadałoby nieco rozwinąć wypowiedź... Bardzo żadko się zdarza, aby jakaś para mi nie podpasowała - bywa, owszem, że szkoda mi drugiego ale generalnie nie sprawia mi trudności akceptacja dramowego przeznaczenia.... A jednak.

Oprócz A Man Called God [och! gdyby chociaż scenarzyści mogli się zdecydować KIM jest główna bogaterka - pewnie nic nie stałoby na przeszkodzie w zaakceptowaniu tej pary] - Moją antyparą (antyparami) jest Eonneyon (Lee Da Hae) z Chuno - niezależnie od tego czy sparować ją z Dae Gilem czy Song Tae Ha.... Najlepiej byłoby w zasadzie gdyby Dae Gila spiknąć tam z Tae Ha... - uzupełniali się idealnie, byłby piękny ślub :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Obecnie przeżywam podobne katusze na Kingdom of The Winds.... - mimo wszystko tutaj Myuhul nie ma alternatywy... - chyba, że znowu zabieg podobny jak w Chuno i Myuhula z Dojinem? *brzydkie, brzydkie myśli* - nieeeee.... Dojin jest dla mnie :twisted: :twisted: :twisted:

Ale - ale - jedyną tak na poważnie parą marzeń, która nie zaistniała jest Mizuki i Nakatsu z Hana Kimi... Do teraz nie mogę wyjść ze zdziwienia - jak mając Nakatsu można było wybrać Sano? Ja wiem, że Ogór i w ogóle... Ale Nakatsu!!!!
W dodatku wyobraźnia stawia mi przed oczami przyszłe życie Mizuki i Sano:

M: - Weźmiemy ślub?
S: - Uh....

M: - Kochanie, jestem w ciąży
S: - Hum.

M: - Ratunkuuuuu! Gwałcą!!!!
S: - Eeeee?

[edit] Aaaaaaa! A jeszcze - chociaz trudno tu mówić o niedobranej parze - raczej niedobranych parach - Jankumi i jej wszyscy absztyfikanci - Gokusen -- od razu powinna skończyć z Shinem i już! Jak oni mogli to widzom zrobić i ich nie sparować...?! No jak?! *płacze*
:volli:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 lip 2010

Volli.. .srsly :D :D
O matko, obie wersje HK trzeba by połączyć - wziąć Elle i Wu Zuna i wkleić w tło japońskie ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 lip 2010

Buzzer Beat - Kamiya Naoki i Shirakawa Riko
Kou Kou Kyoushi - Koga Ikumi i Machida Hina
Ohitorisama - Akiyama Satomi i Kamisaka Shinichi
Yamato Nadeshiko Shichi Henge - Takano Kyohei i Nakahara Sunako
Hana Kimi - Ashiya Mizuki i Sano Izumi
Ikebukuro West Gate Park - Makoto Majima i Hikaru
Chuno - Un Nyun i Song Tae Ha
Heading to the Ground - Cha Bong Gun i Kang Hae Bin
IRIS - Kim Hyun Joon i Choi Seung Hee
Temptation of an Angel - Shin Hyun Woo/ Ahn Jae Sung i Yoon Jae Hee ; Shin Hyun Woo/ Ahn Jae Sung i Joo Ah Ran
Birth of the Rich - Choi Suk Bong i Lee Shin Mi
Coffee House - Lee Jin Soo i Kang Seung Yeon ; Seo Eun Young i Han Ji Won
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „Hyde park”