Dramowe (nie)idealnie dobrane pary wg nas

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Dramowe (nie)idealnie dobrane pary wg nas

Postautor: thon » 21 lip 2010

margot. pisze:IRIS - Kim Hyun Joon i Choi Seung Hee
Coffee House - Lee Jin Soo i Kang Seung Yeon ; Seo Eun Young i Han Ji Won

no nie właśnie skończyłem przed momentem IRIS - i patrzę i oczom nie wierzę - protestuję
Coffee House - w tym momencie trudno mi wyobrazić związek Jin Soo z Eun Young i jestem za Tiarką która jest dla mnie dobrą opcją

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 lip 2010

thon pisze:
no nie właśnie skończyłem przed momentem IRIS - i patrzę i oczom nie wierzę - protestuję

straszna ta para była! dobrze że mało mieli scen razem i byli głównie na początku dramy (nerwicy dostawałam jak ich razem widziałam XD)
ja kibicowałam parze Byung z Sun Hwa <3
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 lip 2010

Miałam też pisać że Hwa by się bardziej nadawała:D zwłaszcza po scenie
Spoiler! on się pyta czemu, ona milczy, i on ZROZUMIAŁ czemu
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Azzel pisze:Miałam też pisać że Hwa by się bardziej nadawała:D zwłaszcza po scenie

ta scena wieczorem nad rzeką ? - to i tak dziwne że zrozumiał bez słów że ona się w nim kocha :)
zreszta Hwa nie mogła być z nim bo znalazła sobie adwokata w PP :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

patrząc po japońskich dramach to na pewno dziwy i cuda, koreańskich moze jeszcze za mało obejrzałam, ale zwykle jednak są postacie nieświadome do prawie ostatniej chwili że ktoś się w nich kocha, i tak rosną rzesze tych biednych drugich Yulów czy Zdzichów poszkodowanych...
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Azzel pisze:Miałam też pisać że Hwa by się bardziej nadawała:D zwłaszcza po scenie

Azzel ty szyderco!!
thon pisze: to i tak dziwne że zrozumiał bez słów że ona się w nim kocha :) )

wcale nie dziwne, to było tak okiem gołym widać że nawet w końcu facet się skapnął o co biega XD
Azzel pisze: i tak rosną rzesze tych biednych drugich Yulów czy Zdzichów poszkodowanych...

właśnie, nie lubimy tego...
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ale jak to szyderco, jak to to było szerze! mi się ta scena naprawdę podobała i byłam w szoku że ON ZROZUMIAŁ, większość dramowych facetów to zwykle jest wpatrzonych w jedną lalę i tak mamy tysiąc nieszczęśliwych miłości, zwłaszcza gdy dziewczyna robi tysiac podejść które wszyscy widzą aż jej żal, ale bohater ślepy jak kret, głównego bohatera IRISa nie lubiłam za bardzo, ale za to że ZROZUMIAŁ to by mogli za parę robić, ale fakt, Hwa znalazła lepszego faceta;p
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

margot. pisze:wcale nie dziwne, to było tak okiem gołym widać że nawet w końcu facet się skapnął o co biega

W dramach facet który tak szybko odgaduje że babka czuje do niego mięte to jednak nie taki częsty i spotykany widok ,zawsze w tym momencie w dramach facet pozbywa się resztek rozumu i nadal nie wie co się dzieje
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

thon pisze:
margot. pisze:wcale nie dziwne, to było tak okiem gołym widać że nawet w końcu facet się skapnął o co biega

W dramach facet który tak szybko odgaduje że babka czuje do niego mięte to jednak nie taki częsty i spotykany widok ,zawsze w tym momencie w dramach facet pozbywa się resztek rozumu i nadal nie wie co się dzieje

jakie szybkie, przecież ona nie zakochała się w nim w tamtym momencie, tylko duuuużo wcześniej i przez ten czas duuuużo mu pomagała i okazywała do niego mięte, więc po tak długim czasie, jak przyszło im jeszcze na poważną rozmowę to skumał? czy jednak dalej ciężko to dla faceta ? XDDD
"Bin jip"
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 19 lis 2010

Jako, że jestem w trakcie oglądania, to muszę przyznać, że na początku jeszcze jakoś mi to nie przeszkadzało bardzo, ale teraz im bliżej końca tym bardziej nie podoba mi się para Zhong Wu Yan (Cheryl Yang) i Qi Xuan (Ming Dao), szczególnie, że mogła by być z Howardem (Chris Wu) i czy Dae Gil mógłby przestać interesować się Eonyeong i zająć SulHwą?
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 19 lis 2010

isamar84 pisze: i czy Dae Gil mógłby przestać interesować się Eonyeong i zająć SulHwą?

Chyba to się niestety nie urzeczywistni,nie sądzę by nagle na trzy odc przed końcem zapałał afektem do Seolhwy
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „Hyde park”