Bollywood Masala czyli Bollywoodowy spam

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Bollywood Masala czyli Bollywoodowy spam

Postautor: thon » 01 wrz 2010

daydreamer4 pisze:
Paheli to chyba jedyny film w którym lubię duet Rani i SRK,

A w Kuch Kuch Hota Hai ? -tam wszytsko i wszyscy jest cudowne ;)
Lubię ten film strasznie też, chociaż odnioslam wrażenie że historia nieco sie rozmyła ale nadrabiał audiowizualnie jak mało który ^^ Ogólnie zatęskniłam ostatnio za Bollywoodem - ale nie robią juz takich filmów jak kiedys... ;/

O tak podpisuję się 2 rękoma i nogami i czymś tam jeszcze Kuch Kuch Hota Hai jest de best
I zgadza się ja też odnosze wrażenie że te nowe filmy jakoś straciły ten cały czar bolly a stały się zbytnio podobne do hollywood

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [Bollywood] Paheli

Postautor: Eggie » 01 wrz 2010

Ja kocham KKHH, ale nie w nim Rani. Mimo, że jej postać jest dobra i chce połączyć Rahula i Anjali, nie cierpię jej. Wchodzi między gównych bohaterów, a poza tym jako aktorka jest okropnie sztywna...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 wrz 2010

Eggie pisze:Ja kocham KKHH, ale nie w nim Rani. Mimo, że jej postać jest dobra i chce połączyć Rahula i Anjali, nie cierpię jej. Wchodzi między gównych bohaterów, a poza tym jako aktorka jest okropnie sztywna...

Mam zupełnie te same odczucie co do KKHH,nie lubię jej w tym filmie bo kocham Kajol i SRS,a jak Rani mi wchodzi między nich to niecierpię jej. Kaloj i SRS to moja ulubiona para bolly ever i nie zdzierżę jak ktoś wchodzi między nich. Rani i SRK jako para,ok,ale nie jeżeli w tym samym filmie co gra Kajol.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 02 wrz 2010

Te nowe filmy sa pozbawione uroku , z małymi wyjątkami , dla mnie każdy film Salmana jest piękny, z Katrina filmy są ciekawe ale nadają się do Holywood , nawet najnowszy film Kajol : We are family , nuby fajny ale magi nie widze.
Ja bym chciała zobaczyc znowu takie filmy jak Hum dil de chuke sanam czy serce jest szalone .
Na pocieszenie zostaje nam jeszcze Tollywoo i Kollywood i reszta , ale ja najbardziej lubie Bollywood i mam nadzieje że powstana jeszcze takie filmy jak Paheli i KKHH albo żona dla zuchwałych, wiem że te lata i klimat mineły ale jak by się postarali ....
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 02 wrz 2010

"Prosto z serca" (Hum dil de chuke sanam) jak najbardziej - świetny film, jeden z moich ulubionych, ale "Serce jest szalone" to była katorga podczas oglądania. Gorsze zadanie mam jeszcze tylko o "Sercu ze złota", aż szkoda tak ładnego wydania na tak zły film.
No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: Bollywood Masala czyli Bollywoodowy spam

Postautor: Eggie » 02 wrz 2010

Ja jak dziecko ryczałam na My name is Khan, w sali pełnej Hindusów, z których nawet babcie łezki nie uroniły ^^

Salmana nie lubię, ale faktycznie, gdy byłam odrobinkę młodsza przyciągał mnie łaśnie naiwny urok takich filmów jak Dil to pagal hai czy Dil Hai tuumhara.
Teraz oglądam tego mniej, bo czas muszę dzielić miedzy Indie, cały ten dramowy bajzel plus Zachodnie kino (studia). Wolę więc filmy typu Raajniti (super!), My brother Nikhil etc :P

Ale do swoich ulubionych wracać lubię, Salaam Namaste, Dil hai tuumhara, no a Południe to już inna bajka - super relaks i kompletna masakra w jednym ^^

A kto lubi Preity i Salmana razem? :) Bo dla mnie to para nr 2 :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 wrz 2010

O było było dużo jeszcze dobrych filmów jak zaczeło mnie skręcać na Dalszy Wschód ;) Hum dil de chuke sanam - chyba najpięknieszy Bollywood jaki widziałam 3 i półgodziny cudowności <3 Muzyka powalająca, Ray powalajaca, i przecudowny Ajay Devgan - mimo że jest taki potwornie długi to uwielbiam go ogladac i ogladać. Serce ze złota (Dil ka Rishta) alez mi sie ten film niepodobał ;/ ale muzyka perfidnie przylgneła do mnie na parę dobrych lat....;/ A z innych starych Dilów xD - Dil Se. Najlepszość. Zwłaszcza sekwenscje taneczno muzyczne.

A z innych starszych filmow w nowszym stylu - mozna ich nazwać prekursorami współczesnego, porzucajacego tradycję, kina - to Rang De Basanti. Najlepszy film bolly jaki widziałam - taki w nie bolly stylu ale to nie ważne. Świetni bohaterowi, mnóstwo swobody i spooora dawka historii i inna ogólna zajebistość. Polecam ten film bardzo. Był też Omkara całkiem niezly, Chameli było dość nie typowe i dzięki temu filmowi zakochałam sie na śmierć w Karinie Kapoor. Black - to dowód na to że istnieje Bollywood bez tańca i muzyki ^^

A ze staroci: Żona dla zuchwałych chyab sie nigy nei zestarzeje - ten film jest cudowny ^^ Wspomniane KKHH też <33 I inne zakręcone komedie romantyczne w starym stylu: HUM TUM (Saif Ali Khan <333333), Mohhabatain - to chyab najbardziej stereotypowy film bollywood ale ja go uwielbiam, Bounti i Babli XD - tai głupiutki a taki fajny :)

Ojoj.. jak to dawno było - juz prawie nie pamietam co ogladałam ;)

Edit:
Eggie - Salaam Namaste i jego "My Dil goes mmmmmm" - uwielbiałam ta piosenke - sluchałam jej w kółko. No i Saif mój Syfek kochany <3333 - ale Preity nie trawie wiec z obejrzeniem fimlu miałam pewne problemy xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 wrz 2010

A ja Rani nie lubię :D Ani tych modelko-samozwańczych aktorek :P

DDLJ to klasyka! :D Rang de Basanti mi się wyjątkowo nie podobał - strasznie grali na emocjach, tanie sentymenty, a końcówka to już w ogóle od czapy. Tyle, ze obsada dobra. Black - mieszane uczucia... :/ Niby dobre, ale... coś tu nie gra.
Omkara - nie lubię Ajaya, ale Vivek <3, Mohabbatein - lol z tego filmu ale Uday i Jimmy uratują wszystko. :D

ja wyjątkowo lubię też Arjuna Rampala. Musze sie zebrać i obejrzeć ten film o zespole muzycznym z nim w roli drugoplanowej... Nie pamiętam tytułu.

Oooo Hum Tum... Nie lubię duetu Rani- Saif.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 02 wrz 2010

W Rang de Basanti - cudownie graja na emocjach... czy chcesz czy nie się wzruszysz ;) Ale ten ich stosunek do życia, sposób bycia - aż chcesz sie stać tego częścią.

Oooo Hum Tum... Nie lubię duetu Rani- Saif.
ja też nie ;P W ogóle jakis film razem jeszcze nakręcili - o wyścigach samochodowych czy coś - okropieństwo. Zdecydowanie bardziej wolę pairing Syfek/Karina :) A Rani? Ja ją lubię - chociaż z żadnej jej roli chyba nie byłam do końca zadowolona, w żadnym mi nie pasuje. Ale ta jej chrypka boska i wszystko :) najbardziej podobała mi się tam gdzie pojawiał się też Amitabh Bachchan ;P - właścnie w Black - najlepszy pairing Rani, w Paheli, w B&B

A wracajac do HUM TUM - w ogóle film jest do bólu przecietny ale u-wiel-biam-go! To chyba sentyment jakiś ^^ Albo Syfek? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 wrz 2010

Eggie pisze:Ja jak dziecko ryczałam na My name is Khan, w sali pełnej Hindusów, z których nawet babcie łezki nie uroniły ^^

Bo king im starszy tym w lepszych i ciekawszych filmach gra
daydreamer4 pisze:A wracajac do HUM TUM - w ogóle film jest do bólu przecietny ale u-wiel-biam-go!

i ja też go uwielbiam ,te ich rozstania i spotkania i te animki
daydreamer4 pisze:A Rani? Ja ją lubię - chociaż z żadnej jej roli chyba nie byłam do końca zadowolona, w żadnym mi nie pasuje. Ale ta jej chrypka boska i wszystko

Jej głos powoduje umnie niekontrolowaną ochotę na ślinienie się ,ona to chodzący seksapil a jak sie odezwie to nie ma zmiłuj się -gotów wsiąść do samolotu i lecieć na szybki numerek
daydreamer4 pisze:A z innych starych Dilów xD - Dil Se. Najlepszość

film jak film ale teledysk na dachu pociągu to dla mnie dalej jedne z lepszych utworów
daydreamer4 pisze:Żona dla zuchwałych chyab sie nigy nei zestarzeje

Najlepszy film na maja chandrę - oglądany dziesiątki razy i nadal potrafią mi się oczy zaszklić Kajol i Shakruk to mega wypas nie poddający się upływowi czasu -patrz My name is Khan
A oprócz tego kino tolly i Gopichand z Trisha na deszczu na peronie :)

Wróć do „Hyde park”