NAJLEPIEJ DOBRANA PARA

tutaj można na każdy temat

NAJLEPIEJ DOBRANA PARA

Joo Ji Hoon + Yoon Eun Hye [GoonG]
12
43%
Rain (Bi) + Song Hye Gyo [Full House]
6
21%
Lee Dong Wook + Lee Da Hee [My Girl]
1
4%
Jae Hee + Han Chae Young [Delightful Girl Choon Hyang]
6
21%
Hyun Bin + Kim Sun Ah [My Name is Kim Sam Soon]
2
7%
Kim Rae Won + Kim Tae Hee [Love Story in Harvard]
0
Brak głosów
Lee Wan + Kim Jung Hwa [Snow White]
0
Brak głosów
Jang Hyuk + Jang Nara [Successful Story of a Bright Girl]
1
4%
Kim Jae Won + Eugene [Wonderful Life]
0
Brak głosów
Goo Soo + Lee Da Hee [Green Rose]
0
Brak głosów

Liczba głosów: 28
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

NAJLEPIEJ DOBRANA PARA

Postautor: martulex » 02 kwie 2006

Przyznam, że nie wiedziałam gdzie tą ankietę umieścić...lecz skoro na różnych forach widnieje w dziale ogólnym, tak postanowiłam wrzucić ją w nasze kochane k-dramy :) Najwyżej yamatsumi przeniesie temacik :P

Przechodząc do sedna, pewnie oglądając przeróżne pozycje serialowe wyrobiliście sobie o nich własne zdanie, a jak z oceną samych bohaterów :?: Którzy zasługują na miano NAJLEPIEJ DOBRANYCH :?: Postanowiłam więc skompletować dziesiąteczkę, w większości opisy tych dram są zamieszczone na naszym forum - co również stanowiło pewnego rodzaju wyznacznik. Sugerowałam się również rankingiem oglądalności danej pozycji, jak i wszelkimi opiniami z różnych for :) Wielu rzecz jasna pominęłam, zwłaszcza aktorów występujących w dramach 'ciężkiego kalibru'... pewnie dlatego, że sama nie jestem ich zwolenniczką... Jeżeli na liście nie doszukaliście się swej ulubionej pary...skrobnijcie propozycję :] Moim skromnym zdaniem najlepiej dobraną parą jest Jae Hee i Han Chae Young...a czemu :?: Ponieważ ich gra jest doskonała, świetnie się wzajemnie uzupełniają. Pokuszę się o stwiedzenie, że nawet znacznie przewyższają dwie szalenie popularne pary, a konkretnie chodzi mi o Rain`a i Song Hye Gyo, jak również Hyun Bin'a i Kim Sun Ah....wiem, wiem dziwaczne stwierdzenie...lecz to już mój subiektywny odbiór :P

^ENJOY^

Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 02 kwie 2006

ja pierwsza :P
moim zdaniem sa to Jang Hyuk + Jang Nara z Successful Story of a Bright Girl!
po prostu swietnie sie razem prezentuja! i choc za bardzo raburabu nie bylo, to i tak oboje mnie zachwycili swoja miloscia!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Re: NAJLEPIEJ DOBRANA PARA

Postautor: Eliza » 02 kwie 2006

martulex pisze:P
Wielu rzecz jasna pominęłam, zwłaszcza aktorów występujących w dramach 'ciężkiego kalibru'... pewnie dlatego, że sama nie jestem ich zwolenniczką...

Co masz na myśli mówiąc "dramy cięzkiego kalibru"?!

Ja oczywiście^^ głosuję na Shin'a i Chae^^
Ale umieściłaby tu też parkę z A love tu kill - główny bohater i ta aktoreczka^^ (sorry, nie pametam już imion- to jest, pamiętam je tylko fonetycznie -_-')
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Eliza pisze:Co masz na myśli mówiąc "dramy cięzkiego kalibru"?!

Ja oczywiście^^ głosuję na Shin'a i Chae^^
Ale umieściłaby tu też parkę z A love tu kill - główny bohater i ta aktoreczka^^ (sorry, nie pametam już imion- to jest, pamiętam je tylko fonetycznie -_-')

Hehe dramy "cięzkiego kalibru" to te podczas których wylewamy morze łez, a pod sam koniec mamy ochotę popełnić sepuku :) Czyli kilka wariantów : bohaterowie borykają się z zakazaną miłością, by na końcu umrzeć lub rozejść się, ewentualnie gnębią ich przeróżne choroby fizyczne jak natury emocjonalnej, albo dopada ich cała masa innych dramatyzmów czego zwieńczeniem jest gorzka końcówka i kilogramy zużytych chusteczek. Nie jestem masochistką i takie serie zazwyczaj omijam szerokim łukiem, ach wyjątki robię tylko i wyłącznie ze względu na oryginalność scenariusza :)

Co do A love to Kill i główną parę Bi i Shin Min Ah to pominęłam ich specjalnie, mimo dużej popularności tej serii...drama jest przygnębiająca...a starałam się skompletować komedie romantyczne, wyjątkiem na tej liście jest drama z KRW...lecz to niezwykła pozycja i mimo iż powinnam wybrać Attic Cat to zostałam przy pierwszej decyzji :)
Awatar użytkownika
Jurichi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Jurichi » 02 kwie 2006

mimo ze wszystkich dram podanych w ankiecie nie widziałem w zyciu na oczy to i tak postanowiłem zagłosować. mój głos powędrował do pary z Full Housa. Cięzko jest mi uzasadnic dlaczego poniewaz tak poprostu mi sie wydaje ze jest ta najbardziej dobrana para i kropka.
[img]http://img156.imageshack.us/img156/6379/a7ux.jpg[/img]
A Millionaire's 1st Love...
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 02 kwie 2006

zaglosowalam na goonga no ale nie jestem pewna xD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Shina pisze:zaglosowalam na goonga no ale nie jestem pewna xD

Ach mogłaś poczekać aż przyślę Ci Delightful Girl...ale to nic, bo niekoniecznie para może Ci się spodobać :P Jak narazie mamy ładnie rozłożone głosy, kto by pomyślał - - - obstawiałabym raczej, że większość zagłosuje na FH albo MNIKSS....A tu taka niespodzianka :]
Awatar użytkownika
Jurichi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Jurichi » 02 kwie 2006

według mnie para z GoonGa pasuje do siebie jak pięść do nosa, ale to tylko moje skromne zdanie.
[img]http://img156.imageshack.us/img156/6379/a7ux.jpg[/img]
A Millionaire's 1st Love...
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 03 kwie 2006

eeeeee, nie znasz się ^_~ :P
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 03 kwie 2006

to w takim razie i ja sie nie znam :P
bo mam takie samo zdanie jak Jurichi:P
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 03 kwie 2006

wiem ze moglam poczekac marto xD no ale najwyzej pozniej wpisze sie jeszcze raz xD
Awatar użytkownika
feezee
Co to jest dorama? o_O

Postautor: feezee » 04 kwie 2006

jak dla mnie kilku par brakuje dlatego nie oddałem jeszcze głosu :D
wiem że trudno wymienić wszystkich ale jeżeli mamy uwzględnić te lżejsze dramki to brakuje szczególnie: :roll:

Ahn Jae-wook + Chae Rim [Oh! Pil-seung, Bong Soon-Young]
Kim Rae-won + Jeong Da-bin [Attic Cat]
Yoon Kye-sang + Jeong Da-bin [My Sister-in-Law is 19]
Rain (Bi) + Kong Hyo-jin [Sang Doo! Let's go to school]
Kang Dong-won + Kim Jeong-hwa [1% of Anything]
Ryoo Soo-yeong + Park Seon-yeong [18 vs. 29]

UWAGA SPOILERY!!!!

(yamatsumi pewnie oburzy się że wymieniłem Sang Doo! ale jak dla mnie poza ostatnim odcinkiem ta drama jest całkiem zabawna :wink: )

szkoda też że nie można dopisać pary z Bodyguard ale ten gostek w ostatnim odcinku potwierdził że ma nierówno pod sufitem skoro zrezygnował bez żadnego powodu z takiej laski jak Han Go Eun :) sama drama oczywiście świetna ze wzgledu na role drugoplanowe :lol:
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 04 kwie 2006

feezee pisze:(yamatsumi pewnie oburzy się że wymieniłem Sang Doo! ale jak dla mnie poza ostatnim odcinkiem ta drama jest całkiem zabawna :wink: )

no dla mnie drama zabawna nie byla bo ryczalam caly czas :cry: ale para z Sang Doo jest najlepsza na swiecie hehe tylko feezee, maly edit: Rain i LDG :rolly: :rolly: :rolly:

a tak powaznie to sie musze zastanowic ktora pare lubie najbardziej :P lukne co napisalam na d-as :sweat:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 04 kwie 2006

Oczywiście, że brakuje :wink:

I naturalnie zgadzam się z Tobą całkowicie, lecz w ankietach są pewne ograniczenia :) Natomiast jak przychylam się do większosci Twoich propozycji tak z tą Rain (Bi) + LDG [Sang Doo! Let's go to school] się całkowicie nie zgadzam....Drama wcale nie jest z gatunku tych lekkich i przyjemnych...a szkoda :)
Awatar użytkownika
feezee
Co to jest dorama? o_O

Postautor: feezee » 04 kwie 2006

nieeeeeeeeee............. :shock:
no co wy piszecie...
przecież Lee Dong-Geon to facet jest przecież, fakt że sie świetnie uzupełniali ale oskarżac ich o skłonności??? :shock: jesteście nieludzkie :lol:

jeżeli chodzi o "zabawność" dramy to zdania nie zmienię, wiadomo że sceny w szpitalu z tą jego córką typu obcinanie włosków i tego typu rzeczy do rodosnych nie należą, ale przecież ponad połowa dramy to całkiem zabawne scenki i perypetie głównych bohaterów. dlatego nie zaliczam jej do "dram ciężkich". a samo zakończenie jest na tyle idiotyczne że już nawet nie traktuje go poważnie... :P

Wróć do „Hyde park”