Nowości dramowe

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Nowości dramowe

Postautor: isamar84 » 22 paź 2010

Zakładam ten temat byśmy mogli donosić sobie o nowych produkcjach, planach i pogłoskach w świecie azjatyckich dram bez dzielenia na konkretny rok, bo czasami trudno to ogarnąć, zresztą czasami nie wiadomo konkretnie kiedy się ona pojawi, a wydaje mi się, że temat Najbardziej oczekiwane dramy tego roku, nie do końca pasuje do tych informacji
(jeśli uważacie, że temat jednak jest niepotrzebny, to można go usunąć)

:arrow: Material Queen - Vanness Wu, Lynn Xiong, stylistką jest Patricia Field (Seks w wielkim mieście, Diabeł ubiera się u Prady), wcześniej czytałam, ze premiera miała być pod koniec roku, ale chyba jednak została przesunięta na początek 2011
:arrow: Mei Le, Go - wasza nieulubiona Cyndi Wang (którą ja osobiście lubię, choć w Momo Love mnie drażniła) i Mike He, (on producent muzyczny, a ona ma piec chleb - Cyndi znowu będzie kucharzyć)
:arrow: X Channel - Joe Cheng i Amber Kuo - pod koniec roku, czyli w tym samym czasie, co drama z Mike'm, będą walczyć o oglądalność
(wybaczcie za skopiowanie tego z innego posta, ale nie chciało mi się tego dwa razy pisać)
:arrow: Full House - wersja tajwańsko - chińska z Wu Chunem i Zhou Xun, dziewczyna z Pekinu (Zhou Xun) otrzymuje informacje o spadku po dziadku z Tajwanu, przyjeżdża na miejsce i dowiaduje się, że dom został wynajęty dużej sławie (Wu Chun).
:arrow: Extravagant Challenge - o tej już od dawna słyszeliście, oparta o mangę Skip Beat, w rolach głównych: Ariel Lin jako Kyoko, Choi Si Won jako Sho, Lee Dong Hae jako Ren, podobno mają w końcu ruszyć z tą produkcją. Szczerze żałuję, że już nie będzie tu Jerry'ego
:arrow: Coffe Prince - w obsadzie wiadomo na razie tylko o Ariel Lin, role męski jeszcze nie obsadzono, podobno ma ruszyć po Extravagant Challenge

edit
zapomniałam wcześniej o niej napisać :confuse:
:arrow: Returning Home - Vic Zhou, Janine Chang - wojna i romans, czyli będzie ciekawie, zdjęcia mają się zacząć pod koniec października

Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Re: Nowości dramowe

Postautor: isamar84 » 27 paź 2010

właśnie przeczytałam takie informacje, że ma powstać chiński remake YaB - chętnie bym zobaczyła jak oni robią to po swojemu, bo całkiem fajnie wyszło im z HYD, więc to może być coś wartego uwagi xD
a także chińska wersja Gossip Girl - ale to może być plotka...

Chiński Iljimae, a jeszcze koreańskiego nie widziałam (żadnego)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 27 paź 2010

Chiński Iljimae, a jeszcze koreańskiego nie widziałam (żadnego)

o to chińskie Ilijmae zapowiada się nieźle, wiec sobie obejrzę; może mnie to zmobilizuje do obejrzenia koreańskiej wersji:) zaczęłam, ale nie udało mi się skończyć:)
tylko ciekawe kiedy to wyjdzie, bo tak patrze,a na drama wiki nie ma jeszcze daty...
Obrazek
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 27 paź 2010

Chiński Ilijmae wygląda zachęcająco. Ciekawe co z tego wyjdzie, koreańska wersja z Jun Kim to jedna z moich ukochanych dram.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 27 paź 2010

no właśnie, z tego co mi wiadomo, to drama jest już kręcona od mają, to chyba skończyli? Tylko kiedy ją w końcu puszczą w telewizji i będzie można ją obejrzeć, tego niestety nie wiem, ale fajnie się zapowiada (tylko oczywiście z dubbingiem będzie - a to mój ból)
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 13 lis 2010

trailery do dramy z Joe Chengiem i Amber Kuo

a u trochę informacji z planu do dramy Mike'a i Cyndi

muszę przyznać, że wizualnie całkiem fajnie wyglądają razem :)

a tak wyglądają zdjęcia do Returning Home (z Vic'iem Zhou)
jak się domyślam, czerwona strzałeczka określa położenie Zai Zai'a :)

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 lis 2010

Trochę jestem ostatnio do tyłu... Mike niech się ode mnie drugiej szansy nie spodziewa na razie, a już w połaczeniu z Cyndi której nie znoszę to generalnie poza moim polem zainteresowań.
Za to interesowałam się tą nową dramę Joe - kiedy to dokładnie wchodzi? Od tega zależy, czy mogę sobie pozwolić na obejrzenie czegokolwiek... :/ Mogłabyś moze też podać te video w formie zwykłych linków? Bo mi nie wyświetla yt tylko jest puste miejsce :/ jak wrzucacie w tym stanie na forum...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 13 lis 2010

Na X Channel czekam już od jakiegoś czasu, miło w końcu zobaczyć trailery :) Mike i Cyndi, zacznę pewnię tę dramę a potem się zobaczy, Mike'a widziałam jedynie w siedmiu odcinkach DBY (potem się poddałam). Za filmografią Vica podążam więc film znajdzie się liście do obejrzenia XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 lis 2010

Mike i Cyndi, a nawet Vic mnie chwilowo nie interesują, za to choć Channel-x wygląda nieźle, to zginęłam słysząc te monumentalną muzykę ^^ Mam wrażenie, że zrobią więcej zamiesania niz to wszystko warta ale kit z tym ^^
Joe oczywiście w moich oczach pasuje tylko do Ariel :D, ale większy problem z tym pairingiem mam z powodu Amber generalnie, która jak do tej pory nie popisałą sie w moih oczach niczym szczególnym... Ani actingiem ani śpiewaniem nie nadrabia niestety....
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

arduinna pisze: Za filmografią Vica podążam więc film znajdzie się liście do obejrzenia XD

to drama, nie film, więcej informacji tu

Cyndi lubię i nawet Momo Love tego nie zmieni, a że nie widziałam Calling Big Star, więc nie mam urazu do Mike'a, choć chyba wiele osób po tej dramie ma :?
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 13 lis 2010

Dzięki isamar, jak widać już nic nie ogarniam XD jakiś czas temu mi się ubzdurało, że to film.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 lis 2010

Trailer do dramy z Mike'm He i Janine Chang - Sunny Happiness

a tu link - Trailer - link
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 30 lis 2010

Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta
Miura Haruma i Erika Toda jako dramowa para zaręczonych nauczycieli. Ich związek napotka przeszkodę : jedną z uczennic ( Emi Takei)

Drama tuż, tuż. Nie oglądacie ? ;)

info za
http://asianfanatics.net/forum/topic/73 ... -tv-drama/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 lis 2010

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja ja ja zakładam o tym wątek!!!!!
Jestem tak nie na bierząco z własnym mężem że aż boli... O.o

Wróć do „Hyde park”