Nowości dramowe

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Nowości dramowe

Post autor: Reira » 30 lis 2010

Snake pisze:Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta
To ma być w ogóle getsu9, wiec na pewno będą ładne kolorki i jakość HD. :D

Ja czekam na LADY - z Kitagawą Keiko i Kaname Junem, którzy są profilerami w policji, więc będzie to pewnie drama detektywistyczna.

Control - z Fujikim Naohito i Yoko z Kanjani8, też detektywistyczna

Zapowiadają sie tez dramy z Tegoshim z NEWSów i Aibą z Araszów.

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 07 sty 2011

Niech mnie ktoś oświeci, w 2011 będzie Full House 2, czy to tylko taka plota? Na wiki w obsadzie są umieszczeni Shin Min Ah, Song Joong Ki, na BACE, że w obsadzie jest TOP, a że dzisiaj trzeba do mnie mówić DRUKOWANYMI LITERAMI, to nie mogę znaleźć jakiś nowych informacji...
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 08 sty 2011

na omonie czytałom, że mają być 3 epy tego full house'a i rzeczywiście mowa o tej trójce w obsadzie, ale nie jest to pewne, tylko rozważają, sth like that...
no ale niby oficjalnie potwierdzone, że będzie o.O
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 sty 2011

eh, o Full House 2 mówi się odkąd skończył się Full House 1, a o tym że są gotowe scenariusze do pierwszych trzech epów od co najmniej 3 lat więc... noo nie ekscytujmy się za bardzo :lol:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 12 sty 2011

Kolejna drama dla mnie, po pierwsze grają dwa słodziaki: Roy Qiu i Baron Chen, dodatkowo każdy z nich ma inną pannę (właściwie jedną z sióstr), przy czym jak widać z poniższego trailera potrzeba wiele nerwów, bo prawdopodobnie jedna z siostrzyczek to wredna jędza, która mi nerwów napsuje (no chyba, że to koleżanka), a po drugie chińska, czyli to na co teraz zaczynam łapać fazę. Tytuł dramy: Xia Family Three Daughters, od 11 stycznia na antenie, trzeba będzie zaczekać na napisy, a tu 10-minutowy przegląd do dramy:
[youtube]d6Xjop7UUio[/youtube]
Link bezpośredni

Dodam jeszcze trailer do kolejnej chińskiej dramy, która nie wiadomo kiedy poleci, w rolach głównych Ivy Chen i Hu Ge (Info na wiki)
[youtube]HUhQQzJbYe4[/youtube]
Link bezpośredni
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 08 lut 2011

Z planu Mei Le, Go
BTS 3
BTS 2
http://www.youtube.com/watch?v=h-lJcG6p ... re=related

edit
Pojawiła się informacja o nowej dramie z Ariel i Chen Bo Linem w rolach głównych, pt. I may not love you (我可能不會愛你), reżyserią ma się zająć facet od ISWAKa (w kwietniu mają zacząć kręcić), choć gdzieś widziałam też pogłoski o filmie pt. Lovesick (premiera w sierpniu) z tą samą obsadą (tj. tą dwójką, + Li Yi Feng, Joelle Lu), aczkolwiek reszta się różni. W każdym razie obie opcje mi się podobają, gdyż chciałabym zobaczyć Ariel w czymś nowym, a Wilsona wprawdzie widziałam tylko w jednym filmie, ale przykuł moją uwagę i mam ochotę na dramę z nim i najlepiej pierwszoplanową rolą męską xD
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 19 maja 2011

To taki w sumie zbiorczy temat więc postanowiłam się tu wyżyć na temat moich przemyśleń, co do letniego sezonu dramowego. Widać, że Japońska telewizja przestała stawiać na dramy detektywistyczne, których zalew przeżyliśmy 2 sezony wstecz, a postawiła na wesołe dramy dla młodszego widza. I tak mamy Ouran Koukou Host Club z Juzkiem (jeszcze niepotwierdzone, ale wydaje mi się, że raczej powstanie) Hanazakari No Kimitachi E ~Ikemen Paradise~ remake dramy sprzed całkiem niedawna z Maedą. Nie wiem, czy japońskiego YaBa będą puszczać w lecie, ale będzie z johnnysami.

Trochę dram finansowo-politycznych: Ore no Sora, Arakawa Under the Bridge i The Tempest.

Na razie ciekawi mnie jedynie Ningen Konchuki i może Carnation, o ile będzie bardziej o projektowaniu niż rodzinie.

Ktoś ma już jakieś przemyślenia na temat nadchodzących dram?
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 24 maja 2011

W sumie nie śledzę tego, co ma się wydarzyć, jestem wystarczająco przygnębiona teraźniejszością, ale postanowiłam zajrzeć na LJa i co????????????? o_O

Zdziwiłam się mocno, bo widzę, że Japonia odgrzewa więcej kotletów, niż bym mogła pomyśleć. Na patelni smaży się już Hana Kimi One More Time, co prawda się cieszę z tego, ale jak wiem, że obok smaży się też importowany kotlet zwany oryginalnie YABem, to już dla mnie sporo. A jak jeszcze widzę, ile jest sequeli, że nawet Zettai Reido sie go doczeka, to hmmm... Chętnie bym zakręciła kurek z gazem.
Ale nie mówię, nie mówię, może te kotlety będą całkiem smaczne?

A zamiast sałatki...
"Bull Doctor" będzie z Ishiharą Satomi, co prawda nie chcę jej oglądać jako policjantki, bo trochę mi się przejadła japońska policja w dramach, ale cóż.
Yamada Takayuki też zagra, w "Yuusha Yoshihiko to Maou no Shiro", jakkolwiek chętnie bym popatrzyła na niego, to nie ma mowy, bo to drama historyczna.

Czyli jem bez sałatki.

Ale spoko, w sumie zapowiada się kolorowy, komediowy sezon, chociaż troszkę, albo przynajmniej ma taki być i suuuuuper :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 29 maja 2011

dobra, ogólnie to powiem ze się cieszę na przyszły sezon, to co teraz jest nie jest tragiczne jakby się mogło wydawać, ale... jednak mimo wszystko to takie ogladanie z braku laku, za to co nie patrze po dramach kolejnego sezonu to jakieś cudowne debilizmy na miarę mojego chlupoczacego mózgu *___* a teraz bardziej do rzeczy.
Otóż o ile pominę Hanakimi milczeniem <cieszę się na nowe młode ciasteczka, co z tego wyjdzie - lepiej czy gorzej to się okaże, pewnie nie obejdzie się bez porównywania, no ale, i tak się cieszę z odgrzania tego kotleta <w moim przypadku sojowy ;p>, bo jak dobry, to i tak posmakuje, przynajmniej choć trochę> Inaczej się ma chyba sprawa z Ouranem którego jeszcze nikt nie wrzucił na patelnię i co z niego wyjdzie... no nikt nie wie, a ogólnie jak zobaczyłam obsadę to... trochę mnie rozbawiła xD Raczej, nooo, bliźniaki - nie było wątpliwości kto je zagra, ja tam się cieszę, mimo że to moi faworyci zawsze byli z anime, a tych jakoś tam nigdy nie kojarzyłam nadmiernie <ani ziębi ani parzy>, to moze chociaż zapałam większą sympatią do nich. Ale ale... Tamaki - Juzek :rolly: Jak bisty kocham tak mi on nie pasuje tu xD W sensie, on jako charakter by się nadał, ale chyba jednak nie urodą :rolly: Poza tym nieprzemożona radość wypływa ze mnie na myśl o Daito Shunsuke jako Kyoya <3 Za to Honey i Mori :rolly: :rolly: W sumie z wikowej fotki Honey moze im się uda, ale chyba wszyscy będą musieli założyć buty ze wstawką by był bardziej Honeyowy xD Nawet Mori - który serio jest dryblasem o_O

Jeszcze co do jap YaBa, który bedzie się zwał Ikemen desu ne <tak obok Ikemen paradise, ah, pomysłowość japońska :rolly:>, ktoś wie jaki ma być rozkład ról? Jestem ciekawa kim będzie Fujigaya xD Trochę się cieszę w sumie z tych Johnnysów xD < z Fujigayi, przyznaję się do lekkiego fangirlizmu i macham do Lovegood przy okazji xD> A w ogóle cieszę się że będzie taka pożywka na letnie dni, nawet jak to wszystko obróci się w kicz i nicość, będzie na co patrzeć, kogo podziwiać, no i, no i~~ mieć na czym zawiesić oko <3
<w ogóle kolejna drama z Eitą też na horyzoncie - niejakie Soredemo, Ikite Yuku - ale ja sie ciesze, o ile będzie częściej zmieniał spodnie xD Choć to chyba dramat, a w takich chyba nie przewidują rewii mody :/>

//i takim sposobem się nie ucze a jaram nowym sezonem do którego jeszcze kawał czasu :omg: xD//
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 29 maja 2011

Ok....
Mnie już chyba tu za długo nie było p otej stronie mocy, bo nawet nie zauważyłam, jak spełnił się moje najgorsze obawy: robią live action OURAN O.o Oglądac będę, pewnie, nawet dam mu szansę, no w zasadzie nikogo z obsady nie znam oprócz Józka, co już mi się szaleństwem wydaje, ale biorąc pod uwagę, jakiego rodzaju jest to manga, to mają małe szanse na uchwycenie jej ducha bez bycia maksymalnie groteskowym. W drugą stronę jak pójdą, to to zmiażdża z kolei i będzie groteskowo i nudno. Do tej pory mam niesmak w ustach po yamato Nadeshiko....

I YaBa też robią? Jeden z tych panów mi się nie podoba, ale dziewczyna nawet ją przypomina i jeszcze nie jest najgorzej z tymi pozostałymi, więc może może nie będzie tak źle. Ale ja tego raczej nie będę oglądać, koreańska wersja już mi całkowicie wystarczy jeśli chodzi o ilość głupot na centymentr kwadratowy.

Co mnie zainteresowało osobiście z tych wszystkich pozycji, które rozpatrzyłam, to Saigo no bansan z Sato Koichim i Narimiśkiem. I Kanata Hongo jeszcze na dokładkę. A reszta jakoś tak....
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 29 maja 2011

Aragaki Yui i Nishikido Ryo będą razem występować w kolejnym komediowo-romansowym getsu-9 “Zenkai Girl” nie wiem, jak się ma teraźniejsze getsu-9, bo oprócz Azzel nikt chyba tego nie ogląda, ale mogliby w końcu dać jakąś sensację, zamiast w kółko te romanse...
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Post autor: isamar84 » 07 lip 2011

Nie zrażona ostatnim filmem, czekam na nową dramę Vic'a Home - trailery wskazują, że to będzie coś dla mnie
Trailer 1
Trailer 2
Trailer 3
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 06 lip 2012

Ponieważ chodzę teraz do pracy wcześnie, to kładę się spać wcześnie i ze względu na upał w ogóle nie włączam kompa, ale w sumie chciałabym się dowiedzieć, co oglądacie latem (głównie z Japonii). Czy ktoś się napala na romans z Ogurem? Albo romans z Seto Kojim? Albo traumę (widziałam chyba ze 2).. Ja na razie zastanawiam się nad Iki mo Dekinai Natsu.
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 06 lip 2012

Majisuka Gakuen Season 3 będzie :lol:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 07 lip 2012

O jeszcze będę oglądać VISION, bo bohaterowie są tacy ładni.... :smitten: