[twórczość] Wspólny Fanfic

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: [twórczość] Wspólny Fanfic

Postautor: boom_boom » 05 maja 2011

- Ale wieeesz? Minho miał właściwie dobry pomysł z tymi kombinerkami....-zaczął Kij.
- COOOOOOOO? Wiesz, że nie lubię eksperymentów, nie męcz mnie.
- No ale ciągle jest to samo, nawet na łące nie chciałeś, choć to niemal klasyka- Kij zrobił smutną minkę i usiadł w fotelu.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 maja 2011

- Kibum, zrozum, tak było pełno robactwa, a jakby nas pogryzły? Jak ty sobie to wyobrażasz? - Jinki pokręcił głową, cały czas przestraszony, bo wiedział, że Kij nie da tak łatwo za wygraną.
- Ale kombinierki cię nie pogryzą. Widzisz... nawet tyle nie chcesz dla mnie zrobić? - Kibum zrobił obrażoną minę i odwrócił się lekko, by ukryć zdradziecki uśmiech; wiedział, że dostanie to czego chce.
- Dobra, przynieś je!
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 06 maja 2011

Kij pobiegł szukać z szafce z narzędziami kombinerek, robiąc przy tym tyle hałasu, że pewnie z pół bloku dowiedziało się, że w dormie szajni szykuje się akcja z ciekawymi dodatkami. Po chwili Kij wrócił do dużego pokoju trzymając w ręce narzędzie, i zaczął klepać nim po ramionach Jinka, który prawie zdążył zasnąć na kanapie w międzyczasie.

- Oł maj gad, Kiju, czemu przyniosłeś młotek?! - w oczach Jinka prawie widoczne były łzy desperacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 11 maja 2011

- Po wszystkim zrobimy schabowe.
Jinki nie wiedział, od kiedy to schabowe rozbija się młotkiem, ale czy to było ważne w tym momencie?
Momencie, w którym jego serce biło jak dzwon a ręce aż rwały się, by macać Kijka...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 13 cze 2011

Miał już właśnie zrealizować swe pragnienie i rozpocząć spokojną, fluffową grę wstępną, gdy niespodziewanie poczuł, jak coś z tyłu krępuje mu ręce.
- Ej, co ty...? Kibuuuuuuum! - Jinki rozpaczliwie potrząsnął ramionami, jednak nie miał żadnych szans. Dlaczego wcześniej nie zauważył, że jego evil boyfriend razem z młotkiem przyniósł kajdanki? W dodatku kajdanki w futerko w zebrę.

lady mi przypomniala o tym ale serio nie wiem co napisać w tym newralgicznym fragmencie :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 16 sie 2011

Wydawało się, że Kij zagłaska Jinkiego na śmierć. Jego ręce wędrowały od góry do dołu, od podbródka do pępka, od czubka włosów do nabrzmiałego sutka... Nagle jednak Jinki poczuł, że po włosach na klatce piersiowej mizia go nie tyle palec jego kochanka, ale... umoczony w pomarańczowej farbie pędzel!
Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 sie 2011

Sekundę później Kij odrzucił pędzel, trafiając nim w stojącą obok lampę, która rozbiła się na tysiąc malutkich kawałeczków, a odgłos pękającego szkła podkreślił jego słowa.
-Ty nie jesteś Jinki! - wykrzyknął dramatycznym głosem, po czym zaczął ciągnąć drugiego chłopaka za włosy i drapać go po twarzy i szyi, aż wreszcie... W jego ręce została sflaczała twarz Jinka, a raczej nędzna imitacja twarzy jego chłopaka na woskowej masce, a przed nim ukazał się w całej okazałości...
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 sie 2011

Tak, to była ludzkiej wielkości zebra, którą Kij nieopatrznie wziął za Jinkiego i był skłonny odpowiednio wymacać.
-Aaahhhh! - Wrzasnął o trzy oktawy wyżej niż normalnie i odrzucił młotek, który wybił dziurę w ścianie.
Kij podskoczył i ukrył się w szafie.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 17 sie 2011

Nieoczekiwanie, szafa okazała się nie być pusta. Siedziała w niej skulona w kącie i płacząca, ze spłyniętym make-upem i podbitym z powodu łyżwy okiem, niewiasta. Krystal bała się- rżenia zebry, błędnego wzroku Kija, ciemności opisywanej szafy i tego, że cały świat nie zrozumie, że jest lepsza i fajniejsza od Amber.

Spoiler! Czemu wyszliście z tego fluffo-smuta, nie rozumiem Was :(
Aż weltschmerz zrobię!!!!!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 17 sie 2011

Kij był nie mniej przerażony, jednak przerażenie ustąpiło pogardzie na ten nieciekawy widok.
- Wyłaź z mojej szafy, Krystal!
- Krystal? Jaka Krystal! Rozumiem, że się czymś naćpałeś i wydaje ci się, że twój chłopak ma twarz zebry i włosy na klacie, ale jak możesz porównywać MNIE do Krystal!
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Spoiler! Weltschmerz też mi zniszczyliście :(

- Nieważne. Kimkolwiek lub czymkolwiek jesteś, zróbmy TO wreszcie!- Kij drżał z rozpalenia.
Po chwili szafa cała się trzęsła od plątaniny rąk i szamotaniny wśród kurtek Kija uwieszonych na wieszakach. Kij nadal nie wiedział, kogo dotykają jego idealne ręce, ale dotykał, gdzie mógł i z pasją, jaką tylko mógł z siebie wykrzesać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 sie 2011

- Nigdy w życiu! Właśnie dotykałeś zebry, na pewno masz od niej pchły!
- Kim ty w ogóle jesteś?! - zawołał Kij z desperacją i kaszlnął, bo od tego zaduchu już mu się niedobrze robiło, a w sumie to nie chciał otworzyć drzwi w obawie, że zebra czai się w pobliżu.
- To ja, Taemin. Ukryłem się tu w nadziei, iż podsłucham OnKeyowy smut, który zebra tak nieoczekiwanie zniszczyła.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 sie 2011

Ich konwersację przerwało nagłe wejście - cóż może raczej wpaście - jeszcze jednej osoby do szafy. Jak się okazało, sufit szafy nie wytrzymał ciężaru pewnych miodowych ud :rolly:, i nawet w ciemności Kij i Taemin zostali porażeni soczystą pomarańczą i lśnieniem rzędu króliczych zębów.

- Ahahaha, Kiju, nabrałem cię zebrą! - Jinki oświadczył z dumą, po czym zanim którykolwiek z pozostałych zdążył zareagować, zaczął pochłaniać idealne usta Kija z desperacją równą desperacji Kija.

Spoiler! a ja chcę trójkącik :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 17 sie 2011

Kij odpowiedział z równą gorliwością, godną samego Antka z rodziny Eusebio. Następnie miał miejsce mind blowing sex. Taemin plątał się im gdzieś pod nogami, jednak nie miał za dużo do powiedzenia, dopóki...

liczę że ktoś napisze normalnego smuta :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Jinki nagle przypomniał sobie, że Taemin może się zaiste nieźle przydać. Nie od dziś wiadomo, co potrafią w Tej Sferze usta Taemina. Pewną, liderską ręką skierował więc głowę młodszego kumpla pomiędzy swoje uda.
Obrazek

Wróć do „Hyde park”