Kalendarz

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Kalendarz

Postautor: Beniak » 09 gru 2011

Taka sobie wrzutka, pewnie już trochę za późno, ale ktoś oblatany mógłby to ogarnąć.

Do sedna.

Na innych forach, których jestem członkiem, co roku o tej porze jest organizowana akcja kalendarzowa, dziwi mnie, że tu jeszcze nikt na to nie wpadł. Robicie banerki, gify i masę innych grafik, a na gadżety zdobyte na ebay-u bądź przywiezione z zagranicy (w wersji fizycznej a nie wirtualnej) część z Was gotowa jest wybudować kapliczkę. Możecie przecież w drodze głosowania wybrać najlepsze 12 seriali/aktorów/aktorek/zespołów i z tymi postaciami zrobić kalendarz dumnie wiszący na ścianie przez cały rok. Z tego, co wiem z innych for, to przy nakładzie ca. 20 szt. po 13 stron każda - A4 cena jednostkowa to 25 pln, A3 40 pln. do tego oczywiście ktoś kto to zleci, pozbiera przelewy i roześle.

Takie moje poranne pitolenie.
Pozdrawiam.

[center]ORGANIZATOR/HARDWARE MANAGER[/center]
Podobno na następnej imprezie w charakterze gościa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Kalendarz

Postautor: Reira » 10 gru 2011

Nie używam ściennych kalendarzy, a Shote Matsude mam w sercu, nie muszę go dodatkowo wieszać na ścianie :lol:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 gru 2011

Po co mi kalendarz z jednym zdjęciem Yoochuna, jak mogę mieć kalendarz z 12 zdjęciami Yoochuna? :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 11 gru 2011

ok, widzę, że trochę się wygłupiłem.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 12 gru 2011

ja tam bylam na innych forach i nigdy nic takiego nie widzialam ;p
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: martan » 12 gru 2011

Ja sobie już zrobiłam kalendarz i nawet w jakiejś promocji wydrukowałam. I dokładnie tak jak pisali przedmówcy, dobry pomysł ale trzeba brać pod uwagę że bardzo zindywidualizowany. Prawie każdy z nas kocha kogoś innego, trudno prawie wszystkim dogodzić na 13 stronach :P
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 12 gru 2011

Beniak pisze:ok, widzę, że trochę się wygłupiłem.

Bez przesady, do wygłupu to tu daleko ;)

Ale zgadzam się się przedmówcami, trudno by było dogodzić wszystkim, a poza tym, że wszyscy mamy różnych idoli to mamy też antyidoli, a takich na kalendarzu już bym nie zdzierżyła ;)
Ja tam kalendarza sobie nie robię, ale nawet gdybym miała to (analogicznie do odpowiedzi Eggie), po co mi kalendarz z jednym zdjęciem TOPa, jak mogę mieć kalendarz z 12 zdjęciami TOPa? :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 gru 2011

Nie rozumiecie przesłania :rolly:
Załóżmy, że w styczniu byłby obrazek z Yooną, w lutym- Jukisy (bo byście mi zrobili taki prezent, jako, że mam wtedy urodziny), a w marcu- Haru-chan. Wtedy też ten zimny, koszmarny styczeń mijałby jak najprędzej w oczekiwaniu, aż w końcu nie trzeba będzie oglądać Yoony; w lutym nikt by nie zapomniał o moich urodzinach, a w marcu można by sobie wspominać, jakie to były fajne czasy, jak Japonia przeważała na doki nad Koreą i się oglądało erodance Kame, a nie jakieś głupie Inkigayo :D :D Albo jakby był w kwietniu TOP, to wszyscy, patrząc, myśleliby sobie: ooo, ciekawe, co tam u Lily... Ciekawe, co tam u Volli... Ciekawe, co u wiktora... TAK. :D
A ogółem nie potrzebuję kalendarza, bo już mam zeszyt z Szajni, to mi starczy, ale w sumie tak sobie pomyślałam, że fajna integracja- liczyć czas w tych samach barwach :P Także Beniak, wyjdź z kąta i nie wstydź się, że w ogóle tak pomyślałeś :D
TO MY SIĘ NIE UMIEMY BAWIĆ.
Obrazek
Awatar użytkownika
Beniak
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Beniak » 12 gru 2011

martan pisze:Ja sobie już zrobiłam kalendarz i nawet w jakiejś promocji wydrukowałam.

Zupełnie z ciekawości, ile kosztowało i jaki format, jak z jakością druku i papieru. Domyślam się, że wydruk był realizowany w firmie typu LABOFOTO

Lily pisze:zgadzam się się przedmówcami, trudno by było dogodzić wszystkim, a poza tym, że wszyscy mamy różnych idoli to mamy też antyidoli, a takich na kalendarzu już bym nie zdzierżyła

Tutaj rzecz tyczy się właśnie kosztów, o co pytałem wyżej. Po prostu przy profi druku i składzie jeden egzemplarz kalendarza to koszt około 100 pln natomiast im większy nakład tym mniejszy koszt jednostkowy i stąd swego rodzaju kompromis - nie wszystkie zdjęcia wybieram ja, ale mam taniej.

boom_boom pisze:Także Beniak, wyjdź z kąta i nie wstydź się, że w ogóle tak pomyślałeś
TO MY SIĘ NIE UMIEMY BAWIĆ.

Dzięki za słowa wsparcia :mrgreen: Z tą zabawą nie wyciągałbym tak daleko idących wniosków. Dobrze uchwyciłaś ducha skojarzeń miesiąc <-> autor zdjęcia. Moja refleksja idzie raczej w kierunku schematu "mój idol jest najlepsiejszy, a jak ktoś myśli inaczej to jest gupi i nie będę z nią/nim o tym gadać". Fangirle to z natury istoty trochę egoistyczne i aspołeczne, ale nie piętnowałbym tego, przyjmuję to zjawisko takim, jakie jest i nie chcę się narzucać.

rikli pisze:ja tam bylam na innych forach i nigdy nic takiego nie widzialam ;p

Po prostu chodzimy po innych forach - ot zwykły rachunek prawdopodobieństwa decyduje na co trafimy.
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: martan » 13 gru 2011

Beniak pisze:

Zupełnie z ciekawości, ile kosztowało i jaki format, jak z jakością druku i papieru. Domyślam się, że wydruk był realizowany w firmie typu LABOFOTO
.

Format A4, tak to było LABFOTO, koszt chyba około 34 zł. Papier nie mam pojęcia jaka gęstość ale dość sztywne strony. Minus tego przedsięwzięcia ,obcięli mi górę zdjęć. Ale trudno, poza tym wszystkie pozostałe plusy, jestem zadowolona Zależało mi bardzo na czarnym tle, a to jest w normalnym druku poza sieciowym bardzo drogie. I takie właśnie tło mam :D

Skany są gorsze od oryginału

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Mea Culpa- wiem jestem kradziejką ale z miłości jestem w stanie zrobić rzeczy nieobliczalne :smitten: I to właściwie był jedyny strach tego druku, ze mi tego nie puszczą ale jak widać ... :P
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 13 gru 2011

boom_boom pisze:w lutym- Jukisy (bo byście mi zrobili taki prezent, jako, że mam wtedy urodziny)
I tu pojawia się kolejny problem, bo ja też mam w lutym urodziny i chcę Shotkę :victory:

A tak serio, podtrzymuję, że kalendarz na razie nam nie potrzebny, może kiedyś :-D

Wróć do „Hyde park”