Kurzy dziennik Akema

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Kurzy dziennik Akema

Postautor: Konata » 01 sty 2014

Wraz z Nowym Rokiem przybywają i kury! Akemie jak tam planowany kurnik? Mam nadzieję, że roooośnie w górę! Mam prawie 3 kurki, jedna jest ewidentnie nieśmiała. Rurouni Kenshin.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 01 sty 2014

Konaat! 60 udek + 1 za wersję animowaną kur :D
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 01 sty 2014

a ja :puppy: .... na poprzedniej stronie jest jeszcze coś mojego :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 01 sty 2014

zadanie matematyczno-kurzo-kulinarne
hmmmmmmmm znowu wyskoczę z głupim pytaniem egzystencjalnym? < nie mam pojęcia co znaczy to słowo ale go użyje >
Akemi pisze:Konaat! 60 udek + 1 za wersję animowaną kur

jak z 3 kurek zrobić 60 udek?
Pino mózg się głowi :
Akem nie ma jeszcze kurnika, kurki nie maja miejsca na klonowanie, Czy Akem ma ziarno dla kurek?,
i co robi z jajami ? NIE MA KURNIKA NIE MA 60 UDEK?
___ Czy to nie dziwne, że za złapane kury, wombat od razu rzuca drobiem w użytkowników doki
To ile kur ma Akem?, z ilu zrobił pasztet w nagrodę itd. i ile razy rzucał w nas kurą "nagrodę" bez pokrycia?
My wciskamy niewinne kurki , a może Akem je morduje ? i skąd wziął 60 udek?.....
Piejo kury, piejo nie majo koguta
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 02 sty 2014

Akem nie odda kurek do sanepida! błąd językowy zamierzony Ma ziarno dla kurek, ma kurnik w wersji bezdachówkowej, nawet 3 stawiki żeby kury mogły się napić posiada!
Co do udek - Akem nie podał, jakiego rodzaju to są udka - równie dobrze mogą to być udka... szopa :giggle:
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 02 sty 2014

Akemi pisze:Co do udek - Akem nie podał, jakiego rodzaju to są udka - równie dobrze mogą to być udka... szopa

o niieeeeeeeeeeeeeeee______Lligę Ochrony Przyrody na Akema naśle, tych z paszportami Polsatu!!

Akemi pisze:Ma ziarno dla kurek, ma kurnik w wersji bezdachówkowej, nawet 3 stawiki żeby kury mogły się napić posiada!

bzdury i mydlenie oczu!
Wścibska sąsiadka doniosła szopom z lasu, że Akem wydziela ziarno dla kur !
dodatkowo mam dowody, na brak kurtek dla kurek , a przecież NADCHODZI ZIMA, podobno biedne kury maja utrudnione picie ze stawiku , bo z wodopoju zrobiło się lodowisko, a od ciągłego dziobania w lód kurki dostały choroby sierocej
AKEM TO ZŁA KWOKA! ? |ZABIERZCIE JEJ KURY!_____ a tak na prawde Pino zazdrości nagród, bo nie ogląda dram , to nie łapię kur, czyli nie dostanie udkiem!?......... miała aspiracje, Chciała wygrać złoto, a jest daleko za podium < jakie to smutne>
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 02 sty 2014

Pino, masz no udko na pocieszenie i drugie udko na zachętę do łapania kur. A teraz marsz do tropienia inwentarza domowego! :rolly:
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 03 sty 2014

skoro Akem nie zważa na moje kuraki....
przerzuciłam się na bażanty:
Obrazek

a napotkane kury ....
ugotowałam:
Obrazek

lub upiekłam:
Obrazek

:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 03 sty 2014

OMG jaka ja ślepa! :panic: Wiktor dostaje 200 udek za kury, bażanty oraz w rekompensacie za moją ślepotę :omg:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 21 sty 2014

Akem ja znalazłam kurę która pobije cały tutejszy drób!

Obrazek

Przedstawiam moją ulubiona kurę, nazywa się Madam Jiang, nie znosi jajek, dlatego stosowana jest na niej akupunktura!
Madam Jiang niestety nie za bardzo lubi ten zabieg więc czym prędzej ucieka!
Dzięki tej oto kurze spełnia się przeznaczenie niejakiej Yang Xue Wu, która poznaje w pięknych okolicach przyrody wspaniałego księcia Lang Ling!
Jakby tego było mało, ta oto kura przebrana za bukiet kwiatów ratuje z opresji tego oto księcia odwracając uwagę mieszkańców wsi!

Dzielna kura Madam Jiang, z chińskiej dramy Lang Ling Wang! :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 21 sty 2014

Mizuki! Piękna ta kura! Daję 20 udek! Kurnik robi się coraz pełniejszy, muszę go rozbudować! :rolly:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 25 sty 2014

Chińskie kury z Panda Expressu
złapane w 4 przedziale miejsce 40
Obrazek
dostane za nie jajo czy jajem ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 25 sty 2014

Pino 40 udek za nie dam! i 2 za turban!
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 25 sty 2014

Chyba to najwyższy czas na podsumowanie Kurołapacza 2013... Tak więc przedstawiam wyniki!

boom_boom = 1 kura
Snake = 2 bardzo naciągane kury
Akem = 3 kury
Pino = 4 kury
adrastea = 8 kur

Na podium kwalifikują się:
kitsun = 9 kur
Konata = 12 kur
wiktor = 14 kur

wiktor zdobywa ZŁOTĄ STATUETKĘ KUROŁAPACZA!

Obrazek

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY!

Ponadto Maura otrzymuje złotego kurczaka za hurtowe dostarczenie nam zbiegłych kurczaków!

Obrazek

Konata otrzymuje medal Kurołapa

Obrazek

Kitsunowi przyznajemy kurę z arbuzem!

Obrazek

Reszta dostaje nagrodę pocieszenia w postaci złotych jajek!

Obrazek
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 08 lut 2014

Obrazek

Dla Akema kura (ja myślę?) z Ostatniego życia we wszechświecie!
Jako, że Akem nadal nie ma kurnika :shake: , to kura dachowa! W przyszłości speacjalista zamontuje ją na dachu wielopiętrowego kurnika!

:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Obrazek

Wróć do „Hyde park”