>> Osoba pisząca pode mną <<

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 10 sie 2007

Prawda. Nie tylko w młodości, ale także i teraz. Rozkręcanie i patrzenie, co, jak, gdzie i kiedy jest jedną z moich ulubionych czynności. Z doświaczenia mogę powiedzieć, że nie ma przypadku w którym po rozkręceniu i ponowniym skręczniu jakiegoś czegoś, nie zostało żadnej wolnej cześci. Doświadczalne odkrywanie nowych rzeczy jest ... SUPER xD

Osoba pisząca pode mną doskonale wie, że uderzając głową o asfalt, nigdy nie nauczymy się chodzić piechotą :aww:

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 11 sie 2007

Prawda - choć wolę niczego w życiu nie negować - wszystko się może zdarzyć

Osoba pisząca pode mną uważa, że amerykańskie horrory, w których cały czas leje się krew wcale nie są straszne tylko - niektóre są obrzydliwe, a inne śmieszne
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 11 sie 2007

prawda amerykańskie horrory buhahaha xD czasem może zdazy się wyjątek, ale to raz w roku i wtedy jest święto xD

osoba pisząca pode mną ma zamiar odnowić kontakt ze starymi znajomymi xD
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Kuririn
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Kuririn » 12 sie 2007

Prawda a zwłaszcza ze znajomymi koleżankami :D
Osoba piszaca podemna ma czeste Deja Vu
-How can you be that strong and not like fighting
-Have fun!
-Death and pain are just the cost of fun!
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 12 sie 2007

Prawda - ciekawe uczucie :)

Osoba pisząca pode mną nienawidzi uczyć się fraz werbalnych, bo jej zdaniem są bezsensu i wszystko i tak można powiedzieć w innym języku bez ich znajomości
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 13 sie 2007

Fałsz - uwielbiam się uczyć fraz werbalnych, bo moim zdaniem są z sensem i wszystko i tak można powiedzieć w innym języku mimo ich znajomości.

Osoba piszące pode mną słuchała kiedyś Dark Ambientu - muzyki do szpiku kości przesiądniętej mrocznym klimatem mającym na celu wprowadzić słuchacza w strach, której to prekursorem jest LUSTMORD, angielski kompozytor tworzący swoją muzykę w jaskiniach, opuszczonych kopalniach bądź katakumbach nagrywając odgłosy natury i przez prostą inwersję, wprowadzając je do kawałka z egzorcyzmem, przeprowadzanym na młodym, zapewne 12 letnim chłopcu, gdzie usłyszeć możemy słowa arcybiskupa Inkwizytora: In the name of Christ i command you to come out, powoduje kurde gęsią skórkę.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 13 sie 2007

Fałsz - nigdy nie słuchałam, choć jak jeszcze byłam młoda miałam raczej mroczne upodobania (do teraz mi trochę zostało)

Osoba pisząca pode mną nagrywa podczas imprez głupie filmiki, na których wszyscy obecni wypowiadają się z pasją na jakiś "bardzo ważny" temat, a na drugi dzień wszyscy mają z tego ubaw, ale nikt się nie zgadza na rozpowszechnienie tego
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 13 sie 2007

haha prawda xD oj tak są to "bardzo ważne tematy" haha jeszcze zabawniej jest jak nik nie wie, że ty nagrywasz i kiulka dni później im to pokazujesz xD

osoba pisząca pode mną ostatnio ciągle imprezuje i się nie wysypia *___*
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 14 sie 2007

Fałsz - ciągle nie imprezuję i ostatnio zaczęłam się wysypiać :D (wspaniałe uczucie)

Osoba pisząca pode mną uważa, że fakt, iż PiS oznacza Prawo i Sprawiedliwość jest jednym z najlepszych żartów jakie słyszała
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 14 sie 2007

Prawda- takie przekręty jak oni kręcą to nie wiem gdzie przejdą plus chcą rządzić jak nasze polskie illuminati.

Osoba pisząca pode mną nie przesłuchała jeszcze wszystkich mp3 jakie posiada.
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 14 sie 2007

Fałsz. Uważam iż PiS, czyli Prawo i Sprawiedliwość, to nie jest żart, bo partia faktycznie stawia na zaostrzeniu prawa, kosztem sprawiedliwości (nie głosowałęm na PiS nie jestem za tą partią, jeszcze nigdy na nic nie głosowałęm, więc nie mam co narzekać). Nieważne jaka partia polityczna objęła by władzę, sytuacja w kraju i tak nigdy się nie zmieni, a społeczeństwo niezważając na zmiany jakie nastapią, będzie zawsze niezadowolone, chyba, że urzędnicy zaczną odpowiadać za swoje błędy, a grupą rządzącą będą magnaci. O to jednak nie musimy się martwić bo jak narazie rządzą nami same matoły

A tak apropo właśnie przed chwileczką spadłem ze schodów.

Osoba pisząca pode mną spadła kiedyś ze schodów.

[+]Edit[+]
Co teraz zrobimy? Dance był szybszy, bo posta pisałem trochę dłużej
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Nic prostszego :D

Dante - prawda - nie przesłuchałam, bo mam tendencję, że jak coś mi się spodoba to słucham cały czas na okrągło i trudno mi przejść do czegoś innego

Aragami - prawda - i to dużo razy u siebie w domu (aż dziwne, ze jeszcze sobie niczego nie złamałam - za to w głowie się poprzewracało :D)

Osobie piszącej pode mną wbiła sie kiedyś lotka w nogę, którą rzuciła jej znajomy/a
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Zależy co rozumiemy pod pojęciem lotka. Dla mnie lotka to element z gumową główką i siatką z tworzywa sztucznego po bokach w kształcie stożka używana w grze badminton. Z kolei rzutka to przyrząd służącu do zabawy w barach, klubach ect., używany przez grupę społeczną zaliczającą się do..., który to zbudowany jest z ostrza, części środkowej oraz lotek w celu stabilizacji lotu.
Dlatego też:
Fałsz - niemożliwe jest, aby gumowa lotka, służąca do gry w badmintona, wbiła się w cokolwiek, kiedykolwiek.

Osoba pisząca pode mną brała kiedyś prysznic.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

(wiedziałam, że mogłam napisać, iż dostałam mit dem Pfeil)

Prawda - choć wolę poleżeć w wannie i się zrelaksować

Osoba pisząca pode mną grała kiedyś w rozbieranego (w jakąś karcianą grę, szachy, warcaby, planszową itp. itd.) i przegrała
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Wbiła mi się kiedyś Pfeil, ale nie w stopę

haha
Prawda - grała grała i mnie rozebrali. Jak się później okazało wszystko było ukartowane, żeby pozbyć się ze mnie ubrań~! XD

Osoba pisząca podemną, z nadmiaru adrenaliny, bardzo często puszcza sobie ostrą muzykę (pojęcie względne) i hardkorowo rusza głową wołając "ojej ojej, ale mocno ruszam głową"

Wróć do „Hyde park”