>> Osoba pisząca pode mną <<

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 14 sie 2007

Myślałam, że grali, żeby się pozbyć ubrań z Ciebie (ja przynajmniej gram w tym celu - czasami jak się zdarzy) , ale skoro grali by z Tobą pozbyć się ubrań...

Prawda i fałsz - włączam ostra muzykę, ale nie wołam "ojej ojej, ale mocno ruszam głową" tylko rzucam z całej siły czymś (najczęściej poduszką albo piłeczką do tenisa) po pokoju albo zaczynam skakać po całym pokoju i "śpiewać" na cały głos albo tylko słucham i leżę na łóżku (wersja zależy od miejsca, w którym się znajduję i kogo mogę zdenerwować swoim zachowaniem) ; inna wersja to wersja przed egzaminami, czyli śmieję się cały czas jak idiotka i wszyscy myślą, że coś biorę

Osoba pisząca pode mną dostała kiedyś przypadkiem od swojego najlepszego kumpla z kolana w nos i wtedy pierwszy raz po kilku lat krwawiła z nosa

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 14 sie 2007

'ze mnie' literówka, którą zresztą już poprawiłem

Pozostawiam wolne pole, dla innych użytkowników.
Mimo to kiedyś jak grałem z bratem w kosza, dostałem z ramienia i krew lała mi się tak obficie, że plama została przez klika kolejnych miesięcy :D
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 14 sie 2007

Literówki mają to do siebie, ze czasami zmieniają sens całej wypowiedzi, co może prowadzić do wybuchów śmiechu, dlatego je lubię :)

Nie ma to jak radość z brutalnego zdarzenia...
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 15 sie 2007

Fałsz - nie paimętam abym dostał w nos z kolana od qmpla.

Osoba pisząca pode mną wqrwia się na samą myśl o początku września i zaraz przypali obiad.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 15 sie 2007

Fałsz - mnie wrzesień nie rusza, ewentualnie 11 i 13 września, bo wtedy mam egzaminy

Osoba pisząca pode mną w sobotę idzie na koncert, dlatego się nie denerwuje nawet tym, że ma się spotkać w ten weekend z kimś kogo nie lubi
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Prawda, prawda, Tralalala, Nie no żartuję
Fałsz - nie wybieram się na żaden koncert. POza tym staram się unikać osób, które nie lubię.

(pytanie związane z wrzesniem miało podtekst i zawierało w sobie ukryte przesłanie. Chodziło o kompanię wrześniową :puppy: )

Osoba pisząca pode mną zamiast kopać obcą osobę po twarzy, po prostu pyta się ją 'która jest godzina?' ?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

(Bardzo mi przykro, ze nie załapałam, ale jeśli chodzi o podteksty, to przez moja siostrę dostrzegam prawie tylko podteksty seksualne - nie ma to jak mieszkać z napalonym znaczy się z zapalonym biologiem - człowiek potem ma sieczkę w głowie)

Prawda - nie lubię i nie stosuję przemocy tym bardziej w stosunku do obcych; czasami zdarza mi się spytać o godzinę

Osoba pisząca pode mną uwielbia włoską kuchnię i idzie właśnie zjeść pyszne canelloni :D
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

A jak napiszę 'ogórek', albo 'zmoczyłem sobie palce' to czy tutaj też jest podtekst seksualny?

Fałsz. Osoba pisząca pod tobą nie przepada za włoską kuchnią, bo włoska kuchnia nie ma się czym pochwalić. Natomiast ta osoba, która pod tobą pisze uwielbia zapiekane mięso w brytwanie z pieczarkami, zółtym serem i majonezem (wygląda jak pizza) tylko niestety nie pamięta jak to się nazywa.

Osoba pisząca pode mną nie posiada roweru i nie przepada za napojami wyskokowymi czyt. alkoholowymi, oprócz dobrego zimnego piwa . :D
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Jak byś porozmawiał z moją siostrą z pół godziny, to nawet gdybym napisała "pomidor" to byś widział podtekst seksualny. Cała nasza paczka z mieszkania tak ma...Wiem - złoooo....(chociaż ogórek kojarzy mi sie najpierw z Shunem Oguri i moją przyjaciółką notabene jego wielką fanką)

Prawda i fałsz - mam rower (od komunii) tylko, ze na nim nie jeżdżę, więc dla mnie to tak jakbym go nie miała; co do alkoholi - kocham zimne piwo (choć zależy jakie) i przyznaję, ze to mój ulubiony alkohol :), ale czymś innym też nie pogardzę np. wermutem z tonikiem

Osoba pisząca pode mną boi się dentysty, mimo że ma zdrowe zęby, ale i tak bardziej przeraża ją fryzjer z nożyczkami w rękach
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 16 sie 2007

Moja mama jest dentystką więc nie jest to dla mnie horrorem (taryfa ulgowa ),chociaż faktycznie do fryzjerów mam pewien uraz.
Osoba pisząca pode mną lubi jeść w dużej ilości czekoladę,uwielbia pływać i ogląda stacje telewizyjną KBS ;P
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 17 sie 2007

Prawda - zjem nawet i całą, pływanie tez jest fajne, ale boję się mętnych wód, a jakbyś rozwinęła skrót KBS to napisałbym również czy znam i oglądam tą stację telewizyjną.

Osoba pisząca pode mną idzie sobie kiedyś przez miasto, patrzy, a tu nagle - ojej...
widzi piasku tyle
i patrzy się dalej~!
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 17 sie 2007

KBS to koreańska telewizja nadawana na cały świat KBS (WOrd) ale dramy puszczają tam beznadziejne ;/
Nieeeeeprawda.
Osoba pisząca pode mną lubi jeść pierogi tak jak ja ;]
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

prawda. Ale tylko słodkie (np. ze słodkim serem, borówkami, truskawkami)
Osoba pisząca pode mną nie cierpi kokosu... ble
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 17 sie 2007

Fałsz - lubię, ale w małych ilościach (np. tak zjeść Raffaello), bo jest za tłusty (i trudno go rozłupać...)

Osoba pisząca pode mną chce w przyszłości zarobione pieniądze wydawać na podróże, książki i płyty, a nie na jakieś meble, sprzęty AGD itp.
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Fałsz. Osobę piszącą pod tobą nie interesuję pieniądze. :sarcasm:

Osoba pisząca pode mną bardzo chciała by, alby do większości dram były polskie napisy~!

Wróć do „Hyde park”