>> Osoba pisząca pode mną <<

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 17 sie 2007

Prawda - zawsze jakoś tak inaczej jak po polsku - tak jak z książkami, choć angielskie i niemieckie napisy na szczęście też są dla mnie zrozumiałe

Osoba pisząca pode mną nie przeklina, jest dobra, mila, szlachetna, uczciwa, urocza, inteligenta, zrównoważona, ma niesamowite poczucie humoru i ogólnie ah, jaka jest wspaniała

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 17 sie 2007

Fałsz

Osoba pisząca pode mną uwielbia ciszę, ale bez muzyki nie może funkcjonować ^____^;
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 18 sie 2007

Prawda - zawsze mam koło siebie pełno ludzi (rodzina w domu, przyjaciele w mieszkaniu, i ludzie na ulicy), więc cisza, to dla mnie błogosławieństwo, ale na nieszczęście bez muzyki mi trudno żyć, więc z reguły ta cisza ogranicza się do momentu, gdy czytam książkę

Osoba pisząca pode mną lubi trylogie Tolkiena, ciemne kolory, artystyczny nieład w pokoju i czas, gdy nikogo oprócz niej nie ma w domu
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 18 sie 2007

Prawda. Lubię trylogię Tolkiena, choć przeczytałem ją stosunkowo niedawno, bo 5 lat temu. Artystyczny nieład w pokoju mam praktycznie cały czas i mimo iż nie posiadam duszy akrysty nie mogę się go pozbyć. Racja, całkiem fajnie jest gdy nie ma nikogo w domu, a jeżeli chodzi o ciemne kolory to tak, zgadza się, a świadczy o tym na przykład wygląd mojego windowsa.
Obrazek

Ulubiony kwiat osoby piszącej pode mną to orcspoiler2a (potocznie storczyk) niezależnie w jakim kolorze, nawet czarnym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 18 sie 2007

Fałsz - mój ulubiony kwiat to lilia

Osoba pisząca pode mną lubi wieczorną i nocną atmosferę na plaży, gdy nie ma tłumu ludzi wkoło
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 18 sie 2007

Na przykład takie? (mojej roboty)
Obrazek Obrazek
Lilie mają bardzo ostry zapach, a ich pyłek kwiatory brudzi ubrania niemiłosiernie.

Prawda - w jakimś stopniu na pewno musi być fajnie wieczorem na plaży itp. Jednakże do plazy ta ja mam dalekoo.

Osoba pisząca pode mną dwano nie korzystała ze swojego telefonu komórkowego
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 19 sie 2007

Śliczne :D Sam wyhodowałeś lilie, czy sam zrobiłeś zdjęcia :P A serio, to ja naprawdę kocham lilie i nie przeszkadza mi ich zapach ani to, ze brudzą. Dla mnie są wspaniale takie jakie są. Nie są idealne, ale mają w sobie coś, co przyciąga moją uwagę i kojarzą mi się z pozytywnymi rzeczami. (mam za słodkie wypowiedzi, jak myślę o czymś co lubię)

Fałsz - wczoraj na koncercie musiałam jakoś wyszukać znajomych, ale fakt, ze w wakacje rzadko go używam

Osoba pisząca pode mną nie lubi chodzić do kina, gdy są tłumy, bo wtedy zawsze siada koło niej ktoś, kto gada cały seans
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 19 sie 2007

To są lilie z mojego ogródka, wychodowane przez moją mamę.
A o ile się nie mylę, to to jest hibiskus (chińska róża)
Obrazek
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Tylko pogratulować Twojej mamie takich kwiatów - są naprawdę piękne. Hibiskus też jest śliczny, mimo, że raczej za czerwonymi rzeczami/kwiatami itp. nie przepadam.
Tak na marginesie - Lubisz robić zdjęcia, czy je robisz, gdy do czegoś potrzebujesz?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Jak mi się coś podoba, to chciałbym to uchwycić. Niestety straciłem aparat na jednej z wypraw typu tej co mam w sygnaturce i teraz nie mam czym robić zdjęć. Jestem chwalipiętą, więc pochwale się jeszcze jedny - moim ulubionym zdjęciem
Obrazek
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Interesujące ujęcie - ciemne budynki i Słońce wyglądające jakby było przed jednym z nich. Może na zdjęciach się nie znam, ale ocenić, czy mi się coś podoba potrafię - to zdjęcie mi się podoba.

Co do Twojej sygnaturki (może wyjdę na blondynkę, ale jakoś mało mnie obchodzi, co inni o mnie myślę, więc się nie przejmuję) - mogę wiedzieć o co chodzi w tego typu wyprawach? Bo jak widzę broń palną, to mam złe skojarzenia.

Jesteś chwalipiętą? Muszę uważać, bo następnym razem, jak wejdę na doki będzie nowy topic w hyde parku - Aragami i jego zdjęcie :D
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

A wiesz... takie tam..................
Mamy repliki borni 1:1 (waga, wygląd) i się strzelamy.

Prawda - lubię chodzić do kina, gdy jest mało osób. W przeciwnym wypadku znajdzie się jakiś palant, który będzie sie zachowywał jak upośledzone dziecko wojny.

Pamiętam jak na premierze The Grudge 2 po cichu zsunałem się z fotela i podczołgałem do kumpla. Czekałem tak 5 minut, leżąc ściśniety w ciemnościach z małą,ilością tlemu, ale gdy nastała odpowiednia chwila i gdy nastrój grozy w filmie podniósł się, a muzyka była mroczna, chwyciłem go za kostkę.
Gościu dosnał wstrząsu pourazowego.... ale wierdził potem, że wcale się nie przestraszył. Taaa jasne :)

Osoba pisząca pode mną uwielbia czasami posłuchać sobie stare oldschoolowe kawałki.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Dziękuję za wyjaśnienie.

Myślę, ze możesz spróbować założyć taki temat. Niektórzy na pewno pochwaliliby się w jakim pięknym rejonie Polski mieszkają.

Co do tego, co zrobiłeś kumplowi - ja chyba zabiłabym Cię w drodze powrotnej z kina, o ile wcześniej nie dostałabym zawału. Aczkolwiek - gratuluję szatańskiego pomysłu.

Prawda - lubię

Osoba pisząca pode mną spacerowała sobie kiedyś z przyjaciółmi nad morzem i pytała się osób, które mijała "Przepraszam, gdzie można kupić oscypka?".
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 20 sie 2007

Raczej nie choć nie jestem tego pewna xD
Osoba pisząca pode mną była na 3 cz. HP w kinie ;P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 20 sie 2007

Fałsz - nie byłam

Osoba pisząca pode mną nie wierzy, ze busz lubi hop colę

Wróć do „Hyde park”