NU'EST koncert w Polsce

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: NU'EST koncert w Polsce

Postautor: Mizuki » 28 lis 2014

Koncert cudowny! :fav: :fav: :fav: Chłopaki na żywo naprawde dali czadu chociaż nie kryli swojej iryryacji w pierwszych minutach na scenie...
Aron okazał sie liderem grupy z najlepszym poczuciem humoru no i JR :melt: cała grupa wizualnie :fav:

Kilka słów należy się organizacji przedsięwzięcia. Progresja nie popisała sie kompletnie. Szczerze powiedziawszy nie pamiętam abym uczestniczyła w wydarzeniu, które pod tym względem by aż tak kulało. Numerkowanie rozumiem, jednak "godziny check-upów" w taką pogodę już nie. Poirytowany tłum zziębnięty na dworze stał grzecznie chociaż były już opóźnienia, jak się okazało wynikające z powodu SZATNI!!!! W skutek zaniedbań staliśmy na mrozie dlużej... :rolly:
Nu'sty rozpoczęły koncert godzinę po czasie. W końcu pojawili się na scenie kradnąc serca publiczności od pierwszej chwili. Swietny kontakt podgrzewał jeszcze bardziej i tak gorącą atmosferę. Zaskoczył mnie ich profesjonalizm, ponieważ warunki były kiepskie. Upoceni radzili sobie (serwetkami jakby nie mogli im dać jakiś ręczników :omg: ), uśmiechnięci bawili publiczność. Sama scena ledwo się trzymała (doslownie jedna z częsci rozpadała się ratowana przez crew) :rolly:, kompletnie nie nadawała na układy taneczne.
Impreza skończyła się tak późno, że ledwo co udało się dotrzeć do domu.

Biorąc jednak wszystkie niedociągnięcia pod uwagę, a potem zalety koncertu, uważam, że nie ma co narzekać. Było :smitten:
Powiem tak, za krótko, za mało chcę więcej i więcej :rolly: :rolly: :rolly:

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 28 lis 2014

Moja recenzja !!!!
Zacznę od mrozu i kolejek itp:
Zimno jak na antarktydzie , straszliwie zimno.
Pod klubem byłam o 22 w środę ,czekałam w samochodzie aż do chyba 1 czy 2 a i tam było zimno a potem na dworze przed klubem, zimno jak nie wiem plus mnie żołądek bolał.
Jak w końcu dostałam numerek to byłam w niebowzięta.
Sprawdzań numerków było zbyt wiele i organizacja do bani, żeby tyle marznąć ??? Okey moge czekać ale nie na zewnątrz do cholery na takim mrozie. Po za tym nadaremno tak wcześnie byłam skoro dziewczyny od numerków były pierwsze w kolejce a przyszły o 6.Mogły wcześniej powiedzieć że się wepchają a nie my ztego nic nie mamy.
I tak byłam z przodu ale ktoś mi się wcisł przede mnie i tak oprócz tych lasek od numerków bo organizacja była kiepska.
Nu'est się spóżniło ale oni mogą bo to gwiazdy.
Przykro że w takim czymś mieli ten koncert ale myślę że fani im wynagrodzili.

Ja się żle czułam i gonił mnie czas cały czas więc nawet nie pomyślałam o poszukaniu znajomych.
Ktoś mnie znał tylko nie wie skąd a ja szukałąm znajomych ale nikogo nie rozpoznałąm.
Ja byłam w różowej kurtce i cały czas w kapturze chodziłam.

Co do Nu'est :fav: :fav: :fav: :fav:

Przyjechałam sobie do Warszawy koło 3:00 i poszłam na stare miasto pozwiedzać i tak widzę jakiś azjatow przystojnych potem azjatkę i tak krzycze o azjata :lol: :lol: :lol: :lol: do koleżanki .
No i potem znowu widzę dwie azjatki i grupkę młodych azjatów i mówię o jacyś młodzi chyba studenci a 2 sekundy pózniej NU'EST krzyczałąm do koleżanki która nie chciała mi uwierzyć !!!
Ale to byli ono :fav: :fav: :fav: :fav: zauważyli że tak krzyczę do koleżanki hehehe poszli dalej a my za nimi lol
Minhyun się oglądał za nami i uśmiechał ( był w okularach przeciwsłonecznych ) Aron robił zdjęcia Renowi , menadzer im tez robił.Szli i się oczywiście Aron z Renem wygłupiali .
Doszli do kawiarni to mysmy do nich podeszli.
Ren na żywo mega przystojny :fav: :fav: :fav: :fav:
Koleżanka się przywitała ja tylko się ukłoniłam , Aron powiedział ooooo Hi ale był zajęty szukaniem Rena bo gdzieś się zgubił. Minhyun jak podszedł to się przywitał i tak ślicznie do nas uśmiechnął :fav: :fav: :fav:
Jr uciekł bo bez makijażu to się wstydził.Koleżanka spytała o fotke ale menadzer powiedział że nie i dodał See You later ! Był miły .

Drugie spotkanie na próbie , spiewali dwie piosenki ale byli cudni i kochani :fav:

Koncert:
Był pod sceną :) rączka ma spotkała się z rączką Arona i Jr :fav:
Chłopaki dali super show, byli cudni , śpiewaliśmy razem z nimi .
Starali się każdą stronę sali zadowolić.
Aron naśmiewał się z Rena i robił głupie miny.
Ren :fav: on to wie jak się publice podlizać
"Polki są najpiękniejsze i chce tu zamieszkać" hehehe no ja zapraszam do siebie.
Pierogi i bigos Aron chyba słyszał because :lol: :lol: :lol: :lol:
Rozpinanie koszul i sexy pozy , dzikie szaleństwo na scenie i tańczenie z flagą,Było cudnie.
Ale szybko się skończyło :(

Fansign :

Boże na początku myślałam, że znowu na tym mrozie w kolejce będe stać ale na szczeście kolejke przenieśli do środka i szlo to szybko ..za szybko bo nie zdązyłam im nic powiedziec prócz thank You czy you have beautiful eyes a chciałam im powiedzieć ile dla mnie znaczą tak w dwóch zdaniach ale stres i pośpiech .
Ale Ren :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
chwytał fanów za rekę takim romantycznym uściskiem jak to on i mówił I love You :fav: zawał
I love You mor You so cute powiedziałam a on na to no I love you more U so sweet , heheheh thank U but I love You more a Ren pomachał głową i zrobił słodką minkę jak to minki odeszłam to podpisałam mi się wyraznie zmęczony Jr .Słuszalam jak Ren powiedział dziewczynie za mną U cute very cute :fav: a ona potem płakała na dworze ze wzruszenia . Ren jest przeslodki.

Podpisy złotym flamastrem są takie sobie ale Renowi ładnie wyszedł :fav:

Na żywo są o wiele przystojniejsi :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Także organizacja i te sprawy niezbyt , ludzie z progresji jakby wstali lewą nogą z łózka ale Nu'est wynagrodziło, gdyby organizacja była lepsza to pewno i Nuest miało by lepiej i może grali by dłużej czy coś ale co zrobić, grali w dziurze ale dali czadu i byli cudowni więc wszystko jest ok.Mam nadzieje, że wrócą szybko.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 29 lis 2014

Tylko pozazdrościc :):)
Dużo było osób?
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 29 lis 2014

Bardzo dużo bo 400 z biletami ( tyle było dostępnych ) plus ponoć 200 z pokserowanymi biletami .
Na bilet tylko zerkali więc łatwo było oszukac ale to nie fair dla tych co płacili za bilet.

Czekam na filmik z tego koncertu który kręcili , pewnie tam bede
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 29 lis 2014

Mina pisze:Bardzo dużo bo 400 z biletami ( tyle było dostępnych ) plus ponoć 200 z pokserowanymi biletami .
Na bilet tylko zerkali więc łatwo było oszukac ale to nie fair dla tych co płacili za bilet.

Czekam na filmik z tego koncertu który kręcili , pewnie tam bede

Eeee, 600 osób do tej tanzbudy by nawet nie weszło :rolly:
Nam nikt, nawet raz nie sprawdzał biletów i spokojnie mogło z nami wejść pół doki!!!
Ja miałam bilety w tańszej wersji, a stałam zaraz przy barierce więc kto co kupuje kompletnie nie miało sensu!

Mina pisze:Nu'est się spóżniło ale oni mogą bo to gwiazdy.
Przykro że w takim czymś mieli ten koncert ale myślę że fani im wynagrodzili.

To nie Nu'est sie spóźniło tylko szatnia nie wyrabiała!!!
Wiem bo zamykałyśmy peleton i już był pomysł aby przyśpieszyć wszystko i wiązać wokół pasa kto co ma, ale "organizatorzy" Progresji nie zezwolili.

Mina pisze:Na żywo są o wiele przystojniejsi :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.•♥.•*¨`*•♫.•´*.¸.•´♥ •*¨`*•♫.•.♥.•*¨`*•♫.•´*
:nod: :nod: :nod: :nod:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 29 lis 2014

To nie Nu'est sie spóźnili tylko szatnia nie wyrabiała!!!
Wiem bo zamykałyśmy peleton i już był pomysł aby przyśpieszyć wszystko i wiązać wokół pasa kto co ma, ale "organizatorzy" Progresji nie zezwolili.

A no to tak ( organizacja do bani ) ale na próbę się zdaje spóznili bo czekałam na mrozie a potem za nim nas mmt wpuściło to myślałam , że szlak mnie trafi !!!!
Po za tym o 17:30 mieliśmy wchodzić a nie wiem czy nie dopiero o 19 nas wpuszczali albo o 18:30 ( nie sprawdzałam godziny bo stałam w krótkim rękawku na mrozie i umierałam ale o 18 staliśmy jeszcze ) więc wina organizatorów ze było takie opóznienie. Nie dało się normalnie wpuszczać ? wiadomo, że to wazne by było na czas bo ja za to płacę i chce cały koncert a nie pół !!!Wiadomo, że zanim wszyscy wejdą to troszkę czasu to zajmie więc no ...

Ja i tak wolę zapłacić więcej żeby miec większe szanse na bycie bliżej nich, ale następnym razem nie dam się wykiwać i wypchać z kolejki , i tak miałam szczęście ale nie poto miałam vipa i 3 numerek żeby wieksze vipy mi ukradły miejsce albo numerki za mną mi się wepchały .
Sprint po trupach pod barierki hehehe.

Ja się zgłaszam jako organizator na następny koncert!!!!!!!
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 30 lis 2014

No jakby ktoś miał fajne pomysły co do innej miejscówki niż Progresja to proszę się dzielić, bo jak się później oddaje głosy na My music taste to trzeba wybrać klub albo zaproponować inny i może udało by się znaleźć alternatywę bo naprawdę nie chciałabym już więcej tam bywać i dorabiać ich. Szkoda też chłopaków bo później nie będą chcieli wracać w takie kiepskie miejsca z niemiłą obsługą!

No to ja już mam chyba dość.... Wczoraj cały dzień mi po głowie latało Yobuseyo .... a dzis nuna! Chce spokoju już! Chłopaki mnie chyba naprawdę zauroczyli...
Obrazek

Wróć do „Hyde park”