Koncert BLOCK B w Warszawie

tutaj można na każdy temat
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Koncert BLOCK B w Warszawie

Post autor: Mizuki » 11 lut 2015

BLOCK B koncert w Warszawie

Obrazek

gdzie?
Klub Palladium Warszawa

kiedy?
Piątek, 6. marca 2015, 19:00

więcej informacji tutaj

informacje o zespole

ekipa Doki: Mizuki , Azzel, Volli, Anka, Piżmaki mają nadzieję na super impreze!!!

Czy jeszcze ktoś się wybiera?

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: Koncert BLOCK B w Warszawie

Post autor: Mina » 12 lut 2015

Ja niestety nie bo oszczędzam grosze moje na co innego ale życzę miłej zabawy ;)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 24 lut 2015

Mina, nam została kasa bo my na "Generaly" wchodzimy za to Twoje obcowanie z chłopakami zapewne warte było tych Twoich grosików :rolly:

Po koncercie zostajemy w Warszawie warto zrobić jakieś After Party jeżeli ktoś ma ochotę się z nami spotkać to super! Jezeli ktoś zna jakąś fajną miejscówkę to prosimy o propy.

Blokersi zapowiadają swój przyjazd!!! Czekamy na Was chłopaki!

[youtube]zzRZzxDOkdw[/youtube]

Mm nadzieję na freestyle dance w wykonaniu U-bomb...

Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 05 mar 2015

Podnoszę wątek!!!!

To już jutro!!!! Już za chwile!!! A tymczasem chłopaki śmigają po Warszawie...

Obrazek

Obrazek
(żródło: Bbomb Twitter)
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 08 mar 2015

Wrażenie po koncercie gdy kurz i pył opadł...
Blokersi dali CZADU!!!
To był naprawdę dobry występ! Było czuć jak z każdą minutką zaczynają się rozluźniać i nawiązują relacje z publicznością, która świetnie dodawała energii!

Rozumiem, że zobaczyć swoich idolków w tej samej strefie czasowej wydaje się być nie lada wydarzeniem. Wiele osób przybyło by spełnić swoje nastoletnie marzenie, a trochę z sentymentu. To pierwszy mój koncert gdzie górowałam wzrostem a wierzcie mi najwyższa nie jestem. Byłam z tego po części bardzo zadowolona. (zastanawiam się w tym momencie nad średnią wieku :rolly: )

Muszę pochwalić część organizacyjną. Palladium okazało się być dużo bardziej przyjazne dla uczestników i tańczących chłopaków, bo na "prawdziwej" scenie. Dotarłyśmy na miejsce pół godziny przed rozpoczęciem koncertu i bez problemu zajęłyśmy dogodne tylne pozycje...Bez numerkowania i czekania. Jeżeli ktoś ma połamane żebra to trochę na własne życzenie. Z tyłu było chłodno, przewiewnie i pusto. A co najważniejsze nikt nam nie zasłaniał. Miałyśmy świetną widoczność. To jak wynoszono kolejne dziewczyny przypominało mi koncert Beatlesów i strasznie wydaje mi się to w tej chwili zabawne. Jednak tego typu sytuacje do śmiesznych w cale nie należą... Kolejny raz zastanawia mnie skąd moda na numerki i czatowanie na mrozie o głodzie od świtu? W Korei z tego co się orientuję tego typu praktyki nikt nie stosuje. Na żadnym koncercie poza k-popowym nikt na to nawet nie wpadł. Organizatorzy pytają jak na przyszłość poradzić sobie z napierającym tłumem. Powinno się robić tak jak to jest na innych tego typu imprezach, czyli wytyczyć sektory. Tańsze bilety wchodzą tylnymi drzwiami , droższe przednimi. Po środku stawia się barierkę, taśmę lub inne ograniczenie...Proste.
Zawsze lepiej zapanować nad 500 osobowym tłumem niż 1000.

Jeżeli ktoś już się wybiera na jakikolwiek koncert należy zapoznać z podstawowymi zasadami jakie panują na koncertach. Pozdrawiamy dziewczynę, która prosiła mnie o to bym nie ruszała się z miejsca, ponieważ jej koleżanka jest niskiego wzrostu i może nic nie widzieć!!!! Jakie to słodkie!!! :confused: HELLO! Na koncertach się bawi i tańczy i ciężko wymagać aby dany uczestnik się nie ruszał!!! Proponuję zakupić inny rodzaj biletu lub założyć obcasy :rolly: :rolly: :rolly:

Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za świetną zabawę. Czekamy na kolejne imprezy!

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 5941_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Pożyczam filmik :mrgreen:
" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ