Kochajmy się

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Kochajmy się

Postautor: lucyfer » 20 kwie 2015

Ludzie to tylko drama i nic więcej. Jednemu się podoba, a innemu nie. Rankingi są nie istotne, bo ważne jak dana osoba odbiera dany produkt. Dla jednych serial, może być arcydzieło, a dla innych dno. Ważne jest szanować opinie innych.

Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2015] Divorce Lawyer in Love

Postautor: jordi » 20 kwie 2015

Lucek ja z thonem w 90% dram się spieramy ostro, więc to tu normalka niedługo się przyzwyczaisz :rolly:
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Jordi - nie wiem czy z thoem, czy nie. Jednak szanuj opinie innych, bo jesteś tylko człowiekiem.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 20 kwie 2015

Jak i mam prawo wyrażać własne. Poza tym posługuję się emotkami wiele sugerującymi :) Sam swoimi postami często wygląda to tak, jakbyś nie szanował innych zdania więc proszę cię akurat ty nie jesteś od oceniania tego czy szanuję czy nie :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Ja cie nie oceniam negatywnie, ani pozytywnie, a wyrażam swoją opinie. Jak żyjesz i jak oceniasz, to co widzisz, to twoja sprawa.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 kwie 2015

Jak się nie spieram z jordim o dramę, to znaczy, że z dramą jest coś nie tak. Zresztą, nudno byłoby się tak ze wszystkim zgadzać... bleee. A tak możemy sobie kulturalnie powciskać szpile :)
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

W takim razie, zwracam honor. Ja gardzę ludźmi, którzy nie szanują innych, a sami nie potrafią podjąć dialogu.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
BaBo
Oglądam regularnie xD

Postautor: BaBo » 20 kwie 2015

Najwazniejsze żeby czerpać radość z oglądanej dramy, a jest ich tyle, ze każdy znajdzie cos dla siebie. Jesli glowna bohaterka wzbudza az takie emocje, czy to pozytywne czy tez negatywne ja osobiście nie znam jej, to tylko lepiej dla dramy. Polska debata nie uznaje consensusu, czyli szukania tego co nas laczy, co jest norma w cywilizowanych państwach zachodu.U nas obowiazuje wet za wet. Coz, minie jeszcze wiele czasu, nim się zaczniemy zmieniac jako narod.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Szanujmy się

Postautor: Volli » 20 kwie 2015

Ponieważ w temacie poświęconym dramie Devorce Lawyer in Love zaistniał poważny offtop, a dyskusję na tak szlachetny temat szkoda by było - tak sądzę - kasować, zakładam mu temat osobny i zachęcam uczestników wymiany zdań, by kontynuowali jakże szlachetny wątek w tym miejscu.
:volli:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Szanujmy się

Postautor: Pino » 20 kwie 2015

Szanuje Wolina .......ale lateksowa drama z SIGiem , kuszą i panienkami była potworkiem ! ____heheh nawet plakat wygasł :lol: ______ mam ochotę kopnąć Wollina w kolanko...straciłam kilka godzin na to coś .....jak żyć ? to hejtu już nie ma ?..... za chwile dostane po nosie od Snejka za Comrades < którego sama nie dałam rady > :rolly: i co muszę teraz pisać, że Taboret umie grać ?_____ ten temat to konfesjonał jakiś? .. Konat wybacz mi, że kopałam twojego idolka w Gimpach i naśmiewałam się z klat .......następnym razem będę go kopać po kryjomu
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 21 kwie 2015

Pino, ten potworek był fajny - Jumong z lwim fryzem, Jumong jako Arab, Jumong w roli Casanovy, Jumong jako Bond, James Bond, Jumong jako prezes zespołu d/s zwalczania niesprawiedliwości i nierówności społecznej, Jumong w Tańcu z Gwiazdami i tak wymieniać można a można.
Comrades nie skończone - jedno słowo - wstyyyyyd.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 21 kwie 2015

:rolly: Comrades - najlepszy serial wojenny wydany w Korei, dla mnie.
Co do szanowania się, to przede wszystkim akceptowanie opinii innych ludzi. Jak sie z nimi nie zgadzamy, to w sposób kulturalny (bez łapania focha jak np. wolin ) rozmawiamy o tym.

A nie, że jeden nie lubi, a drugi lubi - to trzeba mu dołożyć. Każdy człowiek jest ważny i unikalny, a trzeba szanować ludzi :angry:
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 21 kwie 2015

Nie idźmy znowu w totalną demagogię... każdy wie, o co w tym chodzi i każdy każdego zna na tym forum, więc nawet jak są "zaczepki" to wiadomo że żartobliwe, a tu niektórzy już jaka wielka obraza... Ja wszystko biorę lajtowo, a że jestem złośliwy to wypominam to i tamto, lecz z żartobliwym tonem...

Nie dajmy się zwariować...

A Comrades było nudne, ale ja nie znoszę wojskowych dram jak i saguków bez romansu XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 21 kwie 2015

jordi pisze:A Comrades było nudne, ale ja nie znoszę wojskowych dram jak i saguków bez romansu XD

Allachu, ty to widzisz, co ten niewierny białas pisze? Comrades jest w moim top 10 dram. Romansu nie było? A właśnie, że był - i to nieszczęśliwy + genialna i urocza partyzantka, która była hot, nawet w zimowej czapie i pepeszą pod pachą.
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 21 kwie 2015

Filmy i seriale wojenne, to nie love story. Ludzie jak chcecie oglądać w filmie wojennym romans, to dla mnie nie porozumienie.
Seriale wojenne mają ukazywać realia wojny - jej okrucieństwo :angry:
1. Kompania braci
2. pacyfik
3. Comrades
to najlepsze seriale wojenne jakie były
Pieprzyć Króla

Wróć do „Hyde park”