Kochajmy się

tutaj można na każdy temat
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Szanujmy się

Post autor: thon » 21 kwie 2015

No i zapomniałeś o "The Unit" - to także chyba można podpiąć pod seriale wojenne - świetny i trzymający w napięciu, a z naszego podwórka - wprawdzie zarzuca mu się wypaczanie historii, sowieckość itp, ale ja się na tym wychowałem - Szarik i Rudy, to się oglądało - i dla jordiego - jest romans Szarik i Marusia, czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: lucyfer » 21 kwie 2015

The Unit nie widziałem.
Z naszego podwórka ulubiona wojenna produkcja serialowa, to hans kloss
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Post autor: Heartless » 22 kwie 2015

jordi pisze:Nie idźmy znowu w totalną demagogię... każdy wie, o co w tym chodzi i każdy każdego zna na tym forum, więc nawet jak są "zaczepki" to wiadomo że żartobliwe, a tu niektórzy już jaka wielka obraza... Ja wszystko biorę lajtowo, a że jestem złośliwy to wypominam to i tamto, lecz z żartobliwym tonem...

Nie dajmy się zwariować...
Jordi, a zastanawiałeś się czasem dlaczego jeszcze niedawno to Forum było prawie martwe?
I wyprzedzając Twoją odpowiedź - kilka osób, które podtrzymywały wątki pociągnęłyby jeszcze może kilka miesięcy i poszukały sobie innego forum, bo tu zaczęło wiać nudą. Ci sami ludzie i te same opinie, nie zauważyłeś tego?
A jak ktoś nowy, kto chce wyrazić swoją opinię, coś napisze, to pod wpływem krytyki, i tu właśnie - nie dramy ale czyjegoś gustu - wycofuje się, i może obserwuje forum ale już tylko z ukrycia.

Łacińskie przysłowie mówi: de gustibus non disputandum est, a polskie: jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Jak każdy będzie pisał o tym co lubi, co mu się podoba lub czego nie lubi w dramach to ośmieli tych ukrytych do wyrażania swoich opinii, a Forum będzie żywe.
Takie jest moje odczucie po kilku latach bycia tu z Wami :rolly:
ODPOWIEDZ